Off-Topic > Pogawędki

Nicki i ksywy

<< < (3/7) > >>

Ssendas:
w necie i wszedzie ssendas

rl: nie mam przyjaciol , nie mam nikow.

Koki:
Znajomych też nie masz, eh?

Kore:
Kore - od kswyki jaką dali mi w liceum - Kordian (co było efektem przekręcenia mojego imienia i...tak juz zostało).

Co do gierek>sygnaturka :.^^:

Einnar:
Einnar - a jakze, poczatek na sesji WH, to znaczy nazwalem tak bohatera swojego a potem jak szukalem jakiejs malo rozpowszechnionej po polskim i-necie, to byla jak znalazl (bo tych z moja RL-ksywa to jak lodu jest w necie). Einnar wytrzasnalem na sesje WH z jakiegos artykulu o Islandii, to po tamtejszemu orzel znaczy. Ideologicznie znacznenie bardzo mi odpowiadalo, brzmieniowo tez niezla ksywa (i ladnie sie skraca) wiec przyjela sie.

Kleszcz - ksywka, ktorej uzywam w realu, starzy znajomi nadal tak na mnie mowia. Sam ja wymyslilem na poczatku liceum, poniekad w oparciu o nazwisko (po pewnych modyfikacjach da sie ja z niego uzyskac).

_lili_:
AAAAAaaaa!!!!!! Do kurczaka... cos nacisnelam i skasowalo mi gotowego juz posta... grrrr.. moglby to ktos naprawic :P :D

ehhh... co ja tam wlasciwie pisalam..

Tak na codzien to w sumie sa tylko wszelkie mozliwe odmiany mojego imienia (ktorych jest od groma :P) i ew jakies przezwiska, ktorymi obdarzaja mnie konkretne osoby, jak np Robal :P
Kiedys, kiedys, w powszechnym uzyciu ;) byly: biedronka - od mojej ukoffanej parasolki, ktora niestety marnie skonczyla jak z reszta i reszta jej siostrzyczek ktore wpadly mi w rece :P, opal-fruits - od nazwiska, hehe, nawet mi piosenke o tych cukierkach spiewali :D i kilka jakistam pomniejszych ktore szybko znikaly.
W necie to Lili + ew jakies przerobki w razie potrzeby. Nick po prostu sie wzial, nie wiem skad ani jak, ale skoro juz jest, to dociekac nie bede.
Acha.. zapomnialabym o bardzo waznej ksywce - Riki - ktora nie wiem skad sie
wziela, nie pamietam nawet kiedy i nikt z moich znajomych jej nie uzywa, ale do dzis widnieje w moim adresie mailowym a to juz nie byle co ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej