Autor Wątek: SS-NG.pl - nowy serwis  (Przeczytany 7216 razy)

Offline Emill

• +++
SS-NG.pl - nowy serwis
« dnia: 2005-02-07 (Pon), 14:55 »
Dzis ma miejsce uroczyste otwarcie nowego serwisu SS-NG.  Mamy nadzieje ze jego wygląd, a przedewszystkim funkcjonalność i zawartość przypadną Wam go gustu. Jest to beta a jej dokańczanie będzie jeszcze troszkę trwało, ale w porównaniu do drogi jaką już przeszliśmy to prawie że meta. Dzięki za wyrozumiałość. Bedziemy wdzieczni, jesli wszelkie uwagi dotyczące serwisu skierujecie tutaj.
« Ostatnia zmiana: 2005-02-07 (Pon), 17:26 wysłana przez Emill »

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-02-07 (Pon), 15:00 »
AAA najpierw pogratuluję bo lay bardzo fajny i dosć funkcjonaly, ale:
1. W newsach zamiast "ź" pojawia się "Ľ".
2. Nie działają linki do polecanych artykułów.
3. Co maja robić te tapety ;) Ładnie wygladać, bo kliknąc nijak na nie nie można :]
4. Nie ma okładki 27 numeru on-line :]

No to tyle by było :)

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-02-07 (Pon), 17:19 »
AAA najpierw pogratuluję bo lay bardzo fajny i dosć funkcjonaly, ale:
1. W newsach zamiast "ź" pojawia się "Ľ".
2. Nie działają linki do polecanych artykułów.
3. Co maja robić te tapety ;) Ładnie wygladać, bo kliknąc nijak na nie nie można :]
4. Nie ma okładki 27 numeru on-line :]

No to tyle by było :)
[snapback]92301[/snapback]

Okladka juz jest, linki dzialaja, a tapetki i screeny bede od jutra juz dostepne :)
Dzieki za informacje,

Ile niewiedzy tyle wiary w nass[/color]

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-02-07 (Pon), 17:57 »
Miłe zaskoczenie, wreszcie jest reklama forum :), wybór drogi w stronę 'serwisu' jest też dobrym wyborem - daje poczucie 'bycia na czasie' no i design...tak tak? TAK!. Połączenie czerwieni i czerni powoduje drapieżny wygląd i powiew świeżości.
To tyle na pierwsze looknięcie, wiecej jak przejżę...

Offline Bienio

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-02-07 (Pon), 20:53 »
Podoba mi się! Wygląd wyśmienity chociaż jak na mój gust trochę za dużo czerwieni. Co tu mówić- jest lepiej niż wcześniej :).

Offline LooZ^

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-02-07 (Pon), 20:54 »
Ha, poczekajcie az zobaczycie #28 :)

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-02-08 (Wto), 13:01 »
No i reszta wrażeń:
Encyklopedia Tekstów- całkiem fajne archiwum, ale...nie działa- przynajmniej u mnie.
Natomiast archiwum ss-ng jakotakie jest mega :.^^:
Tapeta i screenshot dnia -fajne, ale brakuje mi tam białoniebieskiego rądu i paru żółtych literek jakie były na plakatach w secret service....
Zauważyłem, że w miarę przekształcania się samego ss-ng.pl (nie licząc zina) w serwis, nadal jest występuje tu ' niedosyt infiormacji'> wiecej newsów.
Wszystko jest na plus - mam nadzeije, żę faza beta niedługo sie skończy :]

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-02-08 (Wto), 19:14 »
pierwsza strona zajmuje ok 1.2MB
jest to chyba trochę za dużo, nie?
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-02-08 (Wto), 19:41 »
No i reszta wrażeń:
Encyklopedia Tekstów- całkiem fajne archiwum, ale...nie działa- przynajmniej u mnie.
Natomiast archiwum ss-ng jakotakie jest mega :.^^:
Tapeta i screenshot dnia -fajne, ale brakuje mi tam białoniebieskiego rądu i paru żółtych literek jakie były na plakatach w secret service....
Zauważyłem, że w miarę przekształcania się samego ss-ng.pl (nie licząc zina) w serwis, nadal jest występuje tu ' niedosyt infiormacji'> wiecej newsów.
Wszystko jest na plus - mam nadzeije, żę faza beta niedługo sie skończy :]
[snapback]92396[/snapback]

Encyklopedia faktycznie narazie nie dziala, bo poprawiamy komponent po komponencie. Jest w niej uz ponad 600 tekstow, bedzie 1400. Cierpowsci :)

Newsow nie ma bo system newsowy jest na ukonczeniu ;) To chyba wszystko co nam jeszcze zostalo z takich spraw....acha w tym tygodniu bedzie na stronie podglad watkow z forum.

Pumbus, tez  to zauwazylismy, bierzemy sie za optymaliacje, Poza tym, z powodu PGA musielismy nastawiac kilka banerow, ktorych normalnie nie bedzie.

Zeby nie wyszlo na to ze wszysko jeszcze robimy, to dzis na strone wpadla przegladarka do screenow, sonda, oraz prenumerata.  Prace przebiegaja szybko...
Tydzien prac, a potem pewno z miesiace pracy zeby rozreklamowac to co zrobilismy...ze o 28 numerze nie wspomne....hehhehe.... :twisted:

EDIT: Kore, mowisz o byskawicy? :D
« Ostatnia zmiana: 2005-02-08 (Wto), 19:49 wysłana przez DRIZIT [SS-NG] »

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-02-08 (Wto), 21:19 »
Reklama reklamą, ale stare dobre przysłowie mówi 'śpiesz sie powoli...' - na pewno wtedy będzie porządniej. ;)

Newsow nie ma bo system newsowy jest na ukonczeniu  To chyba wszystko co nam jeszcze zostalo z takich spraw....acha w tym tygodniu bedzie na stronie podglad watkow z forum.
Ooo - fajnie...może jeszczeby tak...ekhm..no...ten - listę najaktywniejszych użytkowników ;) .

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-02-08 (Wto), 22:21 »
Żeby Olhado zawsze stał na samej górze? NIGDY! :ppk_rotfl:
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Emill

• +++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-02-08 (Wto), 22:25 »
ktos go w koncu dogoni, chyba, ze wroci na to forum :P

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-02-08 (Wto), 23:44 »
Reklama reklamą, ale stare dobre przysłowie mówi 'śpiesz sie powoli...' - na pewno wtedy będzie porządniej. ;)
Ooo - fajnie...może jeszczeby tak...ekhm..no...ten - listę najaktywniejszych użytkowników ;) .
[snapback]92431[/snapback]

Jak zrobimy "baze" to bedziemy sie bawili i innymi sprawami. Wasze pomysly beda realizowane.

A co do wielkosci strony (MB) to juz ja troche zbilismy, jeszze tylko banery i bedzie dobrze :)

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-02-10 (Czw), 11:34 »
Maile do ekipy też nie działają - taki błedzik.  :.^^:

Offline xxx

• ++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-02-19 (Sob), 14:03 »
no no, drizit postarał lay naprawdę fajny, ss-ng.com możecie przecież jakoś chyba zagospodarować aby przenosiło na ss-ng.pl?? ;)

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-02-19 (Sob), 14:12 »
no no, drizit postarał lay naprawdę fajny, ss-ng.com możecie przecież jakoś chyba zagospodarować aby przenosiło na ss-ng.pl?? ;)
[snapback]93593[/snapback]

Ta domena nie jest moje i nie wiem co teraz z nia bedzie, wiec zamiast przekierowania, wole zeby czytelnicy sami wpisywali sobie w przegladarce adres ss-ng.pl i sie go uczyli ;)

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-02-20 (Nie), 13:02 »
nie wczytywałem się, ale strona naprawdę ładnie wygląda. co do literki "Ź" nie używajcie Pajączka! wbrew pozorom to jest gówniany program! owa literki to jeden z jego błędów. najlepiej podczas robienia strony zainstalować sobie sterownik klawiatury piszącej od razu w ISO środkowoeuropejskim.

BTW. gdzie ten podgląd forum? chętnie bym oblukał jak to wyszło.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Emill

• +++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-02-20 (Nie), 14:22 »
waste -> po lewej stronie, pod okladka numeru

Offline _lili_

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-02-20 (Nie), 15:09 »
Niezły bajer z tym podglądem forum – tylko jak to stało, że wcześniej tego nie zauważyłam...
I kto tu śmiał twierdzić, że za dużo czerwieni? :P Jak dla mnie serek jest cud, miód i malina, a w czerwieni wcale nie opływa; jest jej w sam raz, no i tylko na górze przecież (bo o okładki chyba nie chodzi? :D).
Czasem tylko można wyszukiwarkę z prenumerką pomylić ^^'

PS. Które to to Encyklopedia Tekstów i gdzie się owo dziwo znajduje?
PS'. Mimo wszystko – pikselki rządzą.

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-02-20 (Nie), 16:11 »
Niezły bajer z tym podglądem forum – tylko jak to stało, że wcześniej tego nie zauważyłam...
I kto tu śmiał twierdzić, że za dużo czerwieni? :P Jak dla mnie serek jest cud, miód i malina, a w czerwieni wcale nie opływa; jest jej w sam raz, no i tylko na górze przecież (bo o okładki chyba nie chodzi? :D).
Czasem tylko można wyszukiwarkę z prenumerką pomylić ^^'

PS. Które to to Encyklopedia Tekstów i gdzie się owo dziwo znajduje?

PS'. Mimo wszystko – pikselki rządzą.
[snapback]93703[/snapback]

Encyklopedia tekstow to to takie nad sonda, ale chwilowo jeszcze nie funkcjonuje jak powinno :D

No ba :> Piksselki RLZ.....:D

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-02-21 (Pon), 17:50 »
przecież pikselików to tam tylko troszkę jest :)
podgląd forum działa bardzo ładnie. ogólnie podoba mi się.
a generalnie jaki ma być profil strony? na co się nastawiacie? raczej na recenzje czy raczej na newsy?

Offline Emill

• +++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-02-21 (Pon), 17:53 »
w serwisie na newsy, od recenzji jest zin

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-02-21 (Pon), 18:15 »
widzisz... dalczego pytam... bo tych newsów musiałoby być naprawdę dużo jeśli chcecie konkurować np. z GOLem...

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-02-21 (Pon), 22:46 »
widzisz... dalczego pytam... bo tych newsów musiałoby być naprawdę dużo jeśli chcecie konkurować np. z GOLem...
[snapback]93860[/snapback]

Wlasnie konczymy dopracowywac system newsowy (screeny..) i zaczynamy powoli rozkrecac sie newsowo. Narazie w ruch ida informacje prasowe, potem inne. Uwaga: Poszukujemy newsmana!!!! ;]

Offline _lili_

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-03-11 (Pią), 15:52 »
Takie jeszcze tylko male cos: o ile pamietam, to forum redakcyjne zostalo ukryte w jakims celu - nie wypadaloby tez w takim razie zrobic czegos z podgladem watkow z tego forum na serwisie?
No chyba ze to ze wzgledu na redow, zeby potem nie mogli mowic, ze czegos nie zauwazyli.... :phpbb_icon_wink:

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-03-11 (Pią), 16:25 »
Takie jeszcze tylko male cos: o ile pamietam, to forum redakcyjne zostalo ukryte w jakims celu - nie wypadaloby tez w takim razie zrobic czegos z podgladem watkow z tego forum na serwisie?
No chyba ze to ze wzgledu na redow, zeby potem nie mogli mowic, ze czegos nie zauwazyli.... :phpbb_icon_wink:
[snapback]95716[/snapback]

Mhm...wypadalo by ;)  Niestety mamy z tym narazie male problemy techniczne ;)

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-03-11 (Pią), 19:04 »
Newsy zapowiedziowate - normalne zapowiedzi w zinie by były :D

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-03-11 (Pią), 19:53 »
No o co Ci chodzi, w końcu teraz ma to być serwis nie sam zin ;)

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-03-16 (Śro), 17:30 »
[snapback]95716[/snapback]

i tutaj mamy przewagę forum Invision nad phpBB, otóż można sobie zasubskrybować całe podforum, a nie tylko pojedyncze tematy. wtedy użytkownik dostaje powiadomienie jak cokolwiek zmieniło się na tym podforum, np. jak ktoś napisał nowy wątek.
« Ostatnia zmiana: 2005-03-16 (Śro), 17:31 wysłana przez waste »

Hultah

• Gość
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-03-26 (Sob), 16:13 »
Ktos mnie pogoni za zdublowanie posta ale zaryzykuje :D

Witam w świąteczny a przede wszystkim nareszcie wiosenny dzionek.
Tak przed świętami może nie powinienem, ale dziś mam wysoki wskaźnik upierdliwości w dziale, z archivaliami jak bym był upierdliwy to bym zwrócił uwagę ze numer szósty po rozpakowaniu ma katalog song nazwie „ss-ng6” zamiast „ss-ng06” ale na szczęście nie jestem :-D
Pisze z innego powodu, numer 25 co prawda można przejrzeć online ale okladki nieposiada a o dawnloadzie niema mowy natomiast jeśli chodzi o numer 28 to ani wersja dawnload ani online nie działają.

SS-NG bez Red-Ramki ??? Stanowczo protestuje! wszystkie pisemka sa bez Red-Ramki a SS-NG Ma i za to go kochamy!
Jestem sklonny pujsc na kompromis i zgodzic sie na polprzezroczysta Red-Ramke

Arclon

• Gość
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-03-26 (Sob), 16:23 »
mam wysoki wskaźnik upierdliwości
To jest nas już dwóch.
Ale oni takich nie lubią. :twisted:  :twisted:  :twisted: :P
« Ostatnia zmiana: 2005-03-26 (Sob), 16:24 wysłana przez Arclon »

Hultah

• Gość
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-03-26 (Sob), 16:43 »
:D
nie no pochwalić za cos tez trzeba uważam ze okładki (growy motyw graficzny) jest świetny i super pomysł z niebieskim kwadratem oraz z białym do wyważenia barw cycuś ale Red-ramka... zmniejszyć (powiedzmy do 1/3) , uprzeźroczyścic ale panowie na miłość Boską nie usuwać znaku rozpoznawczego! :( Przez to upodobniacie się do konkurencyjnych czasopism.
Pochwalam tez pozostawienie żółtego tytułu rodzaj czcionki i zrezygnowanie z niebieskiego piorunka który był w SS'sie a i jeszcze świetny pomysł ze skróceniem tytułu do samego skrótu w ten sposób okładka jest żywszą i czytelniejszą natomiast czytając wnętrze już nie bardzo wiadomo co ten skrót oznacza warto by przemycic rozwiniecie nazwy tu i tam. :.^^:

Ogólnie dobra robota chłopaki, nawiasem mówiąc miałem przerwę w czytaniu czasopism o grach dziś usiadłem popatrzyłem na półkę i zoriętowłem się ze już od dawna nie widziałem nowego SSa od razu plusnąłem do sieci i znalazłem SS-NG i nie posiadam się z radości ze ktoś wpadł na tak wspaniały i szlachetny pomysł oraz ze godnie go rozwija na miarę teraźniejszych czasów, tak trzymać! i nie popuszczać... :D
« Ostatnia zmiana: 2005-03-26 (Sob), 17:06 wysłana przez Hultah »

Arclon

• Gość
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-03-26 (Sob), 16:47 »
jeszcze swietny pomysl ze skroceniem tytulu do samego skrotu
Już Cię nie lubię. :twisted:
« Ostatnia zmiana: 2005-03-26 (Sob), 16:49 wysłana przez Arclon »

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • Moderator
  • ++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-03-26 (Sob), 17:08 »
niebardzo wiadomo co ten skrot oznacza warto by przemycic rozwiniecie nazwy tu i tam.
Wystarczy spojrzeć do archiwum. Pierwsze numery były wydane z rozwiniętą nazwą.

A teraz tytuł ten ma takie rozwinięcie:
SS-NG
i żadnego innego. Prawda- powstał na podwalinach SS'a, ale obecnie to samodzielny zin i ma wyrobiony własny styl. A fakt czerwonej kolorystyki czy części działów to kwestia hołdu SS-owi. Zresztą jak widzisz- nawet czerwona ramka zaczyna odchodzić. :D

Hultah

• Gość
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-03-26 (Sob), 17:25 »
Tak tylko obecnie jedynie kolor czcionki odróżnia was od gamestara, niestety. Dobrze ze chcielibyście mieć własne pisemko, ale skoro rozpoczęliście od hitu to czemu to zadeptywać, rozwijajcie się pod tym nawiązaniem na pewno wam to nie zaszkodzi a kto wie może i pomoże, zauważ jaka furrore zrobiliście wśród sympatyków dawnego SSa ich nie interesuje kto tym pismem dyryguje dopóki robi to dobrze a oni dostają swojego czerwonego ssa i odnajdują poza newsami i recenzjami również stare dobrze znane rubryki, sentyment to potężna machina napędowa dla czasopisma np.
Ambicje i owszem, jednak o korzeniach nie należy zapominać ;-)

Arclon

• Gość
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-03-26 (Sob), 17:30 »
Już Cię lubię.
« Ostatnia zmiana: 2005-03-26 (Sob), 17:32 wysłana przez Arclon »

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • Moderator
  • ++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-03-26 (Sob), 17:35 »
Sentyment to może i jest machina napędowa, ale nie należy tez przesadzać. Powiedziałbym, że raczej wypośrodkować... Bo inaczej inni nas oskarżą, że jedziemy tylko na SS'ie, a tego raczej nie chcemy.

Hultah

• Gość
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-03-26 (Sob), 17:59 »
Arclon ty strasznie niestały w uczuciach jesteś. :-D

Absolutne i stanowcze NIE!
Jeżeli w to wątpisz to rozwiń nazwę czasopisma SS-NG
Uważam ze nie musze nic więcej tłumaczyć, dodam tylko ze przez ten właśnie sentyment postanowiliście stworzyć to czasopismo, no chyba ze się mylę ;-)

Ci którzy nie pamiętają dawnego SSa im jest wszystko jedno byle byście to co robicie robili dobrze i lepiej niż inni. ...a ci którzy pamiętają, są świadomi ze ekipa jest inna i na pewno nie będą mieć pretensji tego jestem pewien :-) Ja osobiście niesamowicie się ucieszyłem ze ktoś podjął się wskrzeszenia Dawnego Ducha, byłem świadom ze to nie dawna redakcja ale pasjonaci tacy jak ja, SS to nie była tylko "gazeta" to było cos na czym wielu się wychowało i milo wspomina, to nie jest jedynie odcinanie kuponów to raczej wyzwanie by dorównać temu SSowi! A z tym ostatnim widzę ze nie będzie problemu ;-) „Nie zapominajcie co was zrodziło.” ;-)

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • Moderator
  • ++
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-03-26 (Sob), 18:06 »
Nie zapomnimy. Nie mamy zamiaru.
Ale niestety musisz się z tym pogodzić- to już nie jest Sikret. to SS-NG- samodzielny zin z pewnym doświadczeniem, planami i ambicjami.

Offline The Chosen One

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-03-27 (Nie), 18:38 »
Duress skad wziales wymagania HoI 2 ?!! Procesor z zegarem 2GHz... buhehehe... minimalny to PIII 800 MHz, a zalecany to P4 1200 MHz. No chyba, ze nie miales instrukcji albo oryginalnego pudelka z gry. To wyjasnialoby problem :P
best regards,
TCO.

Offline Duress

• +
SS-NG.pl - nowy serwis
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-03-29 (Wto), 17:40 »
I tutaj mój błąd --> zrobiłem missprinta przy oddawanym materiale. Zrobiłem kopiuj wklej nie tej rzeczy nie w tym miejscu.
My bad --> :(
And if you look at your reflection
Is that all you want to be?
What if you could look right through the cracks
would you find yourself...
find yourself afraid to see