Autor Wątek: dziwne akcje z gośćmi  (Przeczytany 1299 razy)

Offline Victor

• ++
dziwne akcje z gośćmi
« dnia: 2005-01-30 (Nie), 22:44 »
do napisanie tego postu zachęcił mnie pewien fakt. wczoraj leze sobie na łózku i ogladam tv nagle dzwonek do drzwi stary idzie otworzyć i jak się okazuje pizza. stary zdurniał otworzył drzwi do mojego pokoju i pyta mnie czy nie zamawiałem pizzy. czasem jak wracam pózno to tak robie. mówie nic, koles zrobił sie nieco wkurzony i mówi że to tu i że mamy przyjąc pizze bo skoro zamóliśmy mówie to nie my i każe mu spr jeszcze raz adres i pomylił piętra. inna sytuacja zabawna to wizyta księdza miał chodzić w moje klatce od 16 to ok byłem naszykowałem  pokój i jest ok, godznia 22 nikogo nie ma mówie trudno pewnie dziś nie wejdzie , ale odpalam kompa i pyam qmpla ( kabelek) czy już był u mniego ksiądz. mówi że tak, mówie słuchaj choć do mnie po twoje płyty i tak idzie do mnie a po chwili mówi stary choć  na piętro niżej. idę a tam na schodach spi ksiądz czuć wódke az miło. kurde co tu robić. zadzwonilismy po karetke i go zabrali, niezłe co no jak nie mógl dalej nieść słowa bożego. a wy mieliście takch gości ja pełno ale trudno wszystko spamiętać

Offline T O R C H I O

• ++
dziwne akcje z gośćmi
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-31 (Pon), 01:42 »
OMG - to mogles dac dokolejnej Łódzkiej patologii albolepiej do TVN trza bylo zadzwonic i bylibyscie pod napieciem :D

a nasz rpoboszcz o 1 a.m. przyszedl na kolede... ale trzymal sie na wlasnych nogach .. ale nie mial juzsily zabrc tej czarnejksiazki zobrazkami ... kasa i danymi kto kiedy przyjal kolende (many  years ago)
:lol:
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline [omega]

• ++
dziwne akcje z gośćmi
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-01-31 (Pon), 03:23 »
Mysle ze typ zaslabl a ta wodka to walilo bo zjadl cukierka z likierem i tyle :twisted:
Akcja konkretna:)
Z wizyt to swego czasu nachodzili mnie ludzie proponojacy bym przeja ich wiare (raczej ich akcja skonczyla sie porazka :twisted: ), domokrazcy - a to zebym kupil "domowego masarzyste" a to jakies wkretaki :) Kolomnie jezdzi chlop wozem i ziemniaki sprzedaje - dzwoni domofonem i wszystkich pyta czy nie chca kartofli :) Panie kiedys jajca kurzane sprzedawaly i takie rozne normalne akcje - nic ciekawego raczej. Kiedys jeszcze jezdzil po osiedlu koles z ostrzalka na motorynce i noze ostrzyl a jago obecnosc zawsze byla sygnalizowana napieprzaniem w jakas patelnie czy cos takiego - spoko ziomek chyba nawet...
Z pozytywow - Famili Frost juz nie zaglada w moje rejony - jakos lepiej mi bez tej ich "muzyczki" - facet ktor tym jezdzi musi miec nerwy ze stali :twisted:

Ok poznawo juz - wiecej sobie nie przypomne a historii jakich jak Victor i tak nie mialem :)
« Ostatnia zmiana: 2005-01-31 (Pon), 03:25 wysłana przez [omega] »

C1

Offline Victor

• ++
dziwne akcje z gośćmi
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-01-31 (Pon), 11:44 »
ja pamiętam akcję taką ( osobiście nie brałem w niej udziału) pisałem już chyba kiedys na moim osiedlu mieszka taka babcie chyba z 80 lat ale bardzo miła osoba, i czesto do niej wchodzimy cos pomóc czy coś . i tak kumple kiedyś u miej byli na herbatce i nagel dzwonek do drzwi ta poszła otworzyć a chłopaki siedzieli w pokoju , nagle słychac krzyk ratunku od razu ekiapa biegnie zobaczyc co się dzieje ( 4 chłopa) i widza jak dwóch gnoi wpadło do mieszkania i na babcię widac chceili okraść jej chatę tak ich zlali potem na policję.

Offline Carnagge

• +
dziwne akcje z gośćmi
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-01-31 (Pon), 14:45 »
Heh u mnie na osiedlu od maja do lipca koles codziennie wychodzil na balkon i o 24 trabil z calej pary w taka platikowa trabke :D

Offline Victor

• ++
dziwne akcje z gośćmi
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-01-31 (Pon), 17:02 »
ja tez to czasem robie a darcie się o północy czy podczas pwrotu do domu to norma