Organizacyjne > Forum

No i co dalej

(1/19) > >>

Koki:
No i co dalej? Z forum, znaczy. Nie oszukujmy się, zdycha jak pies. No dobra, nie zdycha, bo sinusoida jest stała, choć niska. Co ja piszę, jak sinusoida może być stała?

O co mi chodzi napiszę lepiej. Mamy 3493829 pod-for. Po huj? Jedyne aktywne to Testy, Pogawędki, Gry, Muzyka, w tej kolejności. Okazyjnie, co miesiąc, wszyscy zgodnym chórem chwalą SS-NG.
A wiecie, przeszkadza mi to. DKM próbował, zdechł. MAJ nawet nie próbował. BCK już opanowały Elfy i las sieją(Brrr). I tak człowiek przewija forum, patrząc na te wszystkie zakurzone lokacje.
IMO wyciąć to wszystko, zostawić Czat, Gry, Muzykę, o zinie, i sprawy forumowe. No i Crazytorium Extravaganza, aka Testy. Ładnie, przejrzyście, i realnie, heheh... eh.

Zrobiłbym ankietę(Prać/Nie prać/SPOOONGUAAAARD!!!) ale nie wiem jak.

Victor:
wszystko z czasem upadnie Imperia upadają.
co poradzić

Xtense:
Co tu gadać, to już z całą pewnością nie jest to, co kiedyś. Forum powoli, lecz nieodwracalnie, zdycha śmiercią naturalną. Jedyny sposób, aby przywrócić mu życie, to sprowadzić jakieś kontrowersyjne osoby, a'la SAVER, Mortas i innych. Nakręciliby forum ostro.

ble:
Może nie kontrowersyjne, ale w nowe osoby. Tak lepiej by chyba było.

Łatwo powiedziec :D

Crask:
1). Faktycznie można by ograniczyć ilość podforów, chociażby połączyć literaturę (w której jakotako trzyma się tylko statsiarski topc "Co teraz czytamy"), film i muzykę w jedno, tak jak było na samym początku.
2). Co do grup, BCK poszło na Abandonware, z tym że udziela się tam bardzo niewiele osób, cud że ktokolwiek dotarł i się zarejestrował, MAJ natomiast trudno było by uratować bo zwyczajnie nie ma ludzi, waste'a ostatnio wydziałem daaawno temu, morgurth się też nie udziela ostatnio, flecik generalnie sobie forum darowała, niewiele osób zostaje. Na DKMie się akurat nie znam, więc się nie wypowiem.
3). Co do szukania nowych ludzi, lepiej by było spróbować sprowadzić starych, nikoniecznie S&M duo, ja od czasu do czasu gonię tomcatka na forum, można by zobaczyć czy ktoś jeszcze się nie rozmyślił, Olhado by się przydał, 4500 postów to nie w kij dmuchał, z nim zawsze był na forum jakiś ruch.
4). Tradycyjny problem, brak nowych tematów do rozmów, a w tych co są ile można w kółko powtarzać. Trzeba by wymyślić coś ciekawego o czym pogadać by można, ja się postaram, wy też możecie.

Na razie starczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej