Autor Wątek: Pożegnanie i powrót  (Przeczytany 40949 razy)

Offline Olhado256

• +++++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #120 dnia: 2003-10-03 (Pią), 22:16 »
zan-tar! zan-tar! jeeeeeee :-D

A będziesz tak co tydzień wracał?                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #121 dnia: 2003-10-03 (Pią), 22:54 »
No a jak, zawsze to 2 posty (na pozeganie i przywitanie) wiecej :D                    

Offline Steffek

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #122 dnia: 2003-10-10 (Pią), 16:57 »
Nie bedzie mnie na forum przez dluzszy czas. Postanowilem troche mniej przesiadywac przed kompem. Bo kurde przeciez calego zycia nie mozna na kompie przesiedziec :) Moze bede wpadac raz na jakis czas. A tak na stale wroce cos okolo miesiaca.                    

Offline [omega]

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #123 dnia: 2003-10-28 (Wto), 13:12 »
Spadam.
Bede jeszce na kilka chwil wieczorkiem.
Obecnie nie bede dysponowal juz taka iloscia czasu a Forum zabieralo mi go DOSC duzo. Zaczela sie nauka, i inne rozne ktore redukuja dosc znacznie moje rezerwy czasowe. Lada momencik upgradeuje tez kompa i mam zaleglych gier sterty - podejrzewam, ze w wolnym czasie bede wlasnie bawil sie troszke w ten sposob.

Nie wiem jak sie potocza losu Forum ale mam nadzieje, ze dojda jacys psychole ktorzy zajma moje miejsce. Juz widze jak Szczurek szczerzy zeby i zaciera rece chcac wskoczyc na moje miejsce ;) :twisted:

Musze koniecznie pozdrowic i podziekowac Pshemowi, Tymbeerowi i Keiranowi za zajebisty klimacik i madre rzady. Tak trzymac chlopy. Nie bede sie rozwodzil bo wieczorem powysylam na msg pozegnania & podziekowania tym ktorzy na nie zasluzyli  :twisted:

Aha - jak sytuacja u mnie sie unormuje, czas sie wreszcie jakis znajdzie, przejde 10 razy Morołinda i inne Tony Hołki 4 i uda mi sie odpedzic od kobiety to zawitam tu znow (za pol roku? pozniej? nie wiem) wiec moje nieobecnosc nie zwalnia Was z siania zametu, chaosu i deprawowania dzieciakow.

BTW - o malo zapomnialem:
 :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Tejoo!                    

C1

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #124 dnia: 2003-10-28 (Wto), 13:23 »
Tejoo, jak to milo ze o mnie wspomniales. Przeciez akurat ja to tutaj najmniej robie :D
Powodzenia zycze w planach i mam nadzieje ze wrocisz.
ocipka will prevail!                    

Offline mucika

• +
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #125 dnia: 2003-10-28 (Wto), 13:46 »
Tejooo!!  mam nadzieje ze szybko wrocisz ... Bo bedzie mi  :twisted:  :twisted:  tego
brakowac !:)
ps.nie lubie sie zegnac :)
ps2 ja tez mam nadzieje ze wszystko ci sie git ulozy:)
ps3 milego pykania w Moro(windy) i inne Tony Hołki                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Szczur

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #126 dnia: 2003-10-28 (Wto), 14:19 »
TEJOO! Postaram się godnie cię zastąpić [omega]... :twisted:
Nie mówię, żegnam... Mówię do zobaczenia...

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:                    

Offline keksik

• +
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #127 dnia: 2003-10-28 (Wto), 15:01 »
:cry: smutne..
[omega] - nie znalam go na tyle, by sie wypowiadac, ale napewno bedzie nam go brakowalo..  :cry2:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline tymbeer

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #128 dnia: 2003-10-28 (Wto), 15:54 »
\"A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata\"
Kto chodzil do kosciolka ten wie, skad ten cytat. :P

Forum bez [omegi] wiele straci, ale tak juz bywa...
Trzym sie i oby wszystko bylo tak jak to sobie zaplanowales. :dodna:                    
...

Offline gramisan

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #129 dnia: 2003-10-28 (Wto), 16:20 »
Szkoda, wielka szkoda :( . Nie wiem, dla czego podjąłeś taką decyzję(w końcu zawsze możne znaleźć czas na jednego pościka :wink: ), ale to nie moja sprawa. Powodzenia na nowej drodze życia :twisted: !                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline TomisH

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #130 dnia: 2003-10-28 (Wto), 16:43 »
\"]...i uda mi sie odpedzic od kobiety...

Że jak?  :shock2:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Olhado256

• +++++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #131 dnia: 2003-10-28 (Wto), 18:11 »
Tejoo stary draniu :cwm:                    
w stanie spoczynku

Offline Emill

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #132 dnia: 2003-10-28 (Wto), 18:59 »
podobnie jak mucika nie lubie pozegnan, dlatego powiem - do zobaczenia wkrotce, forum zawsze bedzie na Ciebie czekac... TEJOO :twisted:                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #133 dnia: 2003-10-28 (Wto), 19:27 »
... moje nieobecnosc nie zwalnia Was z siania zametu, chaosu i deprawowania dzieciakow.

Cóż, mam nadzieję że faktycznie wrócisz, tym czasem postaram się w miarę swoich skromnych możliwości siać zamęt i chaos (dzieciaków nie chce mi się deprawować bo i tak już są mocno zdeprawowane :D) Do zobaczenia, mam nadzieję że jak najprędzej.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline morgurth

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #134 dnia: 2003-10-28 (Wto), 20:44 »
godspeed omega. jak sklece nastepny film to cie powiadomie
jednak gdybys byl bardziej zainteresowany graniem w doomy, to chcialem ci podrzucic modele mojego autorstwa http://free.of.pl/s/smietnik
i jak particlesy sie podobaja?                    

Offline [omega]

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #135 dnia: 2003-10-28 (Wto), 23:40 »
Oka za 5 minut juz mnie nie bedzie - trzymajta sie i chcialem jeszce podziekowac za wszystkie pozegnania!
dzieki Tymb, Keiran, Olhado, EMILL, Mucika, Garmi, Crask, Szczuras, Keksik i reszta!
Z Morgurthem sie nie zegnam :) (jak skoncze I tom to powiem czy cyberchlopi rzadza czy nie )
Z TomisHem tez - zamiast tego slowo wyjasnienia - tam mialo byc nie tyle \"kobiety\" co \"kobiet\"  :twisted:
Pozdro jeszce dla Pedro, Ssendasa  Xtensa i Szmugla (tez sie nie zegnam z 3ca ostatnia :) ) Flecika, Tomcatka, Jaja ( :D  ) i Pshema oraz tych o ktorych zapomnialem (kurna wyglada to jakbym mial jakiegos Oscara odebrac :twisted: ) trzymajta sie!                    

C1

Offline TomisH

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #136 dnia: 2003-10-28 (Wto), 23:53 »
Piotrek, znowu nie masz pojęcia, która godzina, prawda? ;)

Narka.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #137 dnia: 2003-10-29 (Śro), 09:53 »
Hmmm.

Chłopie, wracaj szybko, czas na pewno znajdziesz, choć chwilkę, żeby tu zajrzeć. Powodzenia w życiu!

No i oczywiście:

TEJOO!!!!!!                    

I chuj

Offline Jajo

• +
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #138 dnia: 2003-10-29 (Śro), 17:36 »
Papatki [omega]! Wracaj szybko i skrobnij jakiegos posta od czasu do czasu, bo twistedow szkoda... ;P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tejooooo!                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline TomisH

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #139 dnia: 2003-11-02 (Nie), 19:36 »
Oto mój tysięczny post. Nie będę tego celebrował ponieważ jest to chwila smutna. Tak smutna.

Odchodzę.

Nie zastanawiajcie się czemu. Jest wiele powodów. Po prostu czuję, że to już nie jest \'to\'...

Pshemozz wykonał naprawdę wspaniałą robotę tworząc i utrzymując w ryzach to forum. Jestem mu wdzięczny, że przez prawie rok mogłem \'powylewać\' tutaj swoje żale, za poznanie waste\'a, morgurtha, innych forumowiczów oraz całą masę innych, pomniejszych rzeczy - Keep up the good work!

Szczególnie pozdrawiam Tymbeera [szkoda, że dopiero teraz cię \'jakoś\' poznałem brachu, ale zawsze jest GG ;)], Xtense [młody gościu, ale rozsądny - respect!], waste i morgurtha [no comments], Steffka [z którym toczyłem pierwsze postowe boje], RioTa za wszystko [:D], Jajo jajcarza, mucikę AKA Pana Marchewkę oraz pozostałych. Nie czujcie się pominięci - po prostu brakuje mi w tej chwili słów aby was godnie pożegnać...

Nie ukrywam, że będę wpadał tutaj z czystej ciekawości jako gość, może czasem nawet jako JA, ale nie planuję powrotu [a przynajmniej nie szybkiego]. Jedno mogę wam jednak obiecać - 21 lutego 2004 powrócę na cały dzień, a przynajmniej postaram się. :roll:

Mam nadzieję, że będziecie miło wspominać moją osobę, jak i chomiczą rewolucję ;)

True Pozdro.

Logout.

...dopisane...

PS.Co za jajcarz usunął mi w takiej chwili 3 posty? Tymbeer? ;)
PS2. Jak wywalicie Testy to pewnie powrócę te 18 brakujących dopisać... Razem brakuje mi więc 21 postów - na 21-sze urodziny. Eh... Wykorzystam je z rozwagą... Obiecuję. :|                    

Offline Szczur

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #140 dnia: 2003-11-02 (Nie), 19:38 »
WTF? JAK TO ODCHODZISZ? TY NAWET 1000 POSTA NIE MASZ! WRACAJ MI TU!                    

Offline mucika

• +
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #141 dnia: 2003-11-02 (Nie), 19:47 »
nie ma, nie ma wracaj tu zaraz !! kto bedzie mnie nazywal Panem Marchewa CO??!!!:)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline _lili_

• +
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #142 dnia: 2003-11-02 (Nie), 19:58 »
oj niedopsze  :cry: .. bardzo bardzo niedopsze jak ludzie sobie odchodza :cry: .. holin, jak trzeba, to i moge sie poplakac :wink: ... a ze troche nas juz na forum jest i jakbysmy sie tak wszystkie (no bo chyba jeszcze kogos lzy kobiet wzruszaja? :D) naraz zebraly i zaczely \'chlipac\'? :-D chociaz to troche ryzykowne, bo jeszcze potop by byl.. no, ale dla dobra sprawy :roll: .. Tomish, nie idz :cry: ..                    

Offline Olhado256

• +++++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #143 dnia: 2003-11-02 (Nie), 19:59 »
Geez... następny... już mi zaczyna podniosłych słów brakować na żegnanie się z wami wszystkimi. Nie powiem, żeby było to dla mnie zaskoczenie, bo zapowiadałeś to (może nie wprost, ale jednak) już od jakiegoś czasu, niemniej jednak miałem nadzieję, że robisz sobie jaja. Cóż, c\'est la vie, stara ekipa zdziesiątkowana, ale nowi nieźle sobie radzą, więc forum jakoś przetrwa. Żegnaj stary druhu i wpadaj do nas czasem. :cwm:                    
w stanie spoczynku

Offline Steffek

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #144 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:03 »
Cytat: \"TomisH\"
Oto mój tysięczny post.[/qoute]
prawie

Odchodzę.[/span]

Nie zastanawiajcie się czemu. Jest wiele powodów. Po prostu czuję, że to już nie jest \'to\'...

Tez chcialem sobie odejsc z forum... Wlasciwie to mialem teraz byc tutaj tylko raz na jakis czas... Ale sie nie udalo (wiecie ta danubia po 17 jest tak przeladowana, ze z braku laku trzeba sie czyms zajac ;) )

Steffka [z którym toczyłem pierwsze postowe boje]

Czuje sie wyrozniony :cry: :lol:

Mam nadzieję, że będziecie miło wspominać moją osobę, jak i chomiczą rewolucję ;)

Z chomicza rewolucja akurat nie mam milych wspomnie ;)

[span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\']To kolejny spisek... ;)[/size]                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #145 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:18 »
TomisH to jest tak zabawne że wcale kufa ludzi robicie tu sobie jakieś jaja czy co?? Przecież na forum nie trzeba siedzieć po 10 godzin dziennie, bo po co, przecież można spokojnie wejść na godzinkę, zrobić co zrobić, napisać parę postów i tyle !! W takich chwilach i ja zastanawiam się czy coś mnie tu jeszcze trzyma, ale chyba tak BCK mimo że podupada więc nim podejmiecie jakąkolwiek decyzję LUDZIE zastanówcie się 3 razy !!                    

Offline TomisH

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #146 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:21 »
Mam jeszcze jedno do dodania, tym razem specjalnie dla Szczurka:

ToM... Jeśli odchodzisz z mojego powodu, to robisz głupotę... Chyba, że robisz tak tylko dlatego, żeby podnieść sobie popularność...

Można się już śmiać. TAK Szczurek, odchodzę TYLKO i WYŁĄCZNIE z TWOJEGO powodu!!! Tak, poważnie mówię. To przez CIEBIE. I tak, CHCIAŁBYM PODNIEŚĆ SOBIE POPULARNOŚĆ, gdyby nie fakt, że to wszystko PRZEZ CIEBIE!

Jeśli to ukoiło twoje \'przeogromne\' ego, to się cieszę.  :cwm:

Szkoda tylko, że to była ironia...

Tacy ludzie jak ty powodują, że chce mi się rzygać...  :cwm:                    

Offline Szczur

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #147 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:24 »
Mam jeszcze jedno do dodania, tym razem specjalnie dla Szczurka:

ToM... Jeśli odchodzisz z mojego powodu, to robisz głupotę... Chyba, że robisz tak tylko dlatego, żeby podnieść sobie popularność...

Można się już śmiać. TAK Szczurek, odchodzę TYLKO i WYŁĄCZNIE z TWOJEGO powodu!!! Tak, poważnie mówię. To przez CIEBIE. I tak, CHCIAŁBYM PODNIEŚĆ SOBIE POPULARNOŚĆ, gdyby nie fakt, że to wszystko PRZEZ CIEBIE!

Jeśli to ukoiło twoje \'przeogromne\' ego, to się cieszę.  :cwm:

Tacy ludzie jak ty powodują, że chce mi się rzygać...  :cwm:

TRUDNO! Odchodzisz, twoja sprawa... Nie wiem co ja takiego zrobiłem... Nie lubiłeś mnie, trudno...                    

Offline tymbeer

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #148 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:28 »
Ech, co ja mam powiedziec...
Stara ekipa sie powoli wykrusza... :roll:
Kazdy ma swoje powody i to ich osobista sprawa, ale ja tu widze \"jego nie ma, to mnie tez\".
Rozumiem ze mozna sie \"wypalic\", jakies sprawy osobiste, ale tego tu juz za duzo jest. I do tego tak nagle...

No nic, wiecej nie bede pisal, bo to i tak nie ma sensu.

Nara TomisH

PS. Ja nic nie usuwalem, az tak nisko nie upadlem, aby chwytac sie czegos takiego...                    
...

Offline SAVER

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #149 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:34 »
Co się dzieje? :shock2:  Najpierw Omega odszedł teraz TomisH... Co jest grane? :|
W dodatku jakieś wzajemne zaszłości wychodzą...
Niedobrze się dzieje... :(                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Davsar

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #150 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:41 »
Dlaczego TomisH, dlaczego??? :hmmm:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Ps. Nara :wave:                    

Offline TomisH

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #151 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:50 »
Nie lubię się tłumaczyć, ale dla was to zrobię.

1) Tymbeer z opuszczeniem forum nosiłem się długo przed tym jak opuścił je [omega]. To nie jest tak, że jak on, to ja.

2) Saver - wzajemne zaszłości? Chodzi ci o \'Szczurka\'? Nie, po prostu człowiek odchodzi [co nie jest łatwą decyzją, uwierz mi], a taki \'forumowicz\' pisze, że to pewnie z jego powodu. Nie wiem jaki Szczurek ma problem, że musi się tak dowartościowywać [również przez ciągłe przypominanie jak się pisze \'Szczurek\'], ale mnie to nie obchodzi. Wkurzyłem się i tyle, a tak naprawdę nie mam nic do Szczurka i życzę mu jak najlepiej. Pewne rzeczy są jednak oczywiste. Tak jak to, że to najprawdopodobnie właśnie Szczurek napisze następny post...

To nie jest też tak, że was już nie lubię, czy coś. Ja was UWIELBIAM! W życiu nie miałem tylu przyjaciół, nieudanych werbalnych \'podrywów\' [Tejooo RioT ;)] i utarczek słownych. Ja po prostu MUSZĘ to zrobić. Dla siebie. Odpocząć. Przemyśleć parę spraw, zastanowić się nad sobą. To jednak zajmie trochę czasu...

Zrozumcie mnie i nie miejcie mi za złe że odchodzę. Zawsze będę się tutaj czuł jak w domu. A jak wiadomo - \"wszędzie dobrze, lecz w domu najlepiej\" - więc kto wie, kto wie... :roll:

Nie traćcie nadziei! :|                    

Offline RioT

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #152 dnia: 2003-11-02 (Nie), 20:56 »
No dobra jeśli musisz naprawdę odejść to moje zdanie jest proste, masz wolną wolę !!! więc powiem ci Tejooo żyj szybko, pij dużo ;) i miej tylu przyjaciół w życiu ilu miałes ich na forum, a nawet więcej!!!

Do kiedyśtam                    

Offline tymbeer

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #153 dnia: 2003-11-02 (Nie), 21:13 »
Oki, rozumiem.
Ale mniejsza z tym.

Miejsce zawsze dla Ciebie bedzie. :)

:dodna:                    
...

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #154 dnia: 2003-11-02 (Nie), 21:42 »
no to trzymaj sie, TomisH. powodzenia w przemysleniach. tylko tyle moge powiedziec. szkoda, ze odchodzisz. bedzie mi brakowalo miziania ;)                    

Offline gramisan

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #155 dnia: 2003-11-02 (Nie), 22:51 »
Kolejny ziom opuszcza forum, co mogę powiedzieć. Może tylko to że to twoja decyzja która nie musi mi się podobać i nie zamierzam na nią wpływać. Na pożegnanie powiem tylko serdeczne TEJOOO!                    
"Non omnis moriar"

Offline morgurth

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #156 dnia: 2003-11-02 (Nie), 23:01 »
Fare thee well Tomish. Godspeed                    

Offline McBoss

• +
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #157 dnia: 2003-11-02 (Nie), 23:03 »
kolejni odchodzą
Tomish, [omega]... :|
trzymaj sie Tomishu napisz jeszcze jednego posta do 1000 :P

btw niewie ktos czy moze wredny Olhaldo tez odchodzi? :twisted:  :hihi: [joke]                    
. . . [ | ] . . .

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #158 dnia: 2003-11-03 (Pon), 10:55 »
Sam się wiele razy upewniłem, że chęci chęciami a życie życiem.

Rozumiem powody ale ma nadzieję że kiedy minie gorszy czas powrócisz do nas w glorii i chwale, siać zamęt i znieszczenie :)

Trzymaj się jak najlepiej i pamiętaj, miejsce zawze tu dla Ciebie jest zarezerwowane.

TEJOO!!!!                    

I chuj

Offline Szczur

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #159 dnia: 2003-11-03 (Pon), 14:06 »
\'forumowicz\' pisze, że to pewnie z jego powodu.

Można tak było pomyśleć... :| Przez tekst Muciki na mikrofonie... Mucika i Ty dobrze wiecie o co chodzi...
Szczurek strzez sie , TomisH polecil mi obowiazki dreczenie ciebie czy cos takiego

Chociaż, jeślibyś odchodził przeze mnie, to naprawdę byłaby to głupota...
Nie wiem jaki Szczurek ma problem, że musi się tak dowartościowywać [również przez ciągłe przypominanie jak się pisze \'Szczurek\'], ale mnie to nie obchodzi.

Tego to już dopiero nie rozumiem... To, że upominam ludzi jak się pisze moją ksywę to nie znaczy wcale, że się dowartościowuję... :|
Wkurzyłem się i tyle, a tak naprawdę nie mam nic do Szczurka i życzę mu jak najlepiej.

Bardzo mi miło... Nawzajem...
Pewne rzeczy są jednak oczywiste. Tak jak to, że to najprawdopodobnie właśnie Szczurek napisze następny post...

Niekoniecznie...
Zrozumcie mnie i nie miejcie mi za złe że odchodzę.

Ja nie mam Ci tego za złe...
Nie traćcie nadziei! :|

...

Fajnie się z Tobą flejmowało... Żegnaj... A właściwie to do zobaczenia... I tak powrócisz...                    

Offline Psedlo`s

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #160 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:11 »
Witam wszystkich mi znanych w tak zajebiś... radosnym momeńcie i nie znanych:D

Odrazu pożegnam sie z TomisHem bo sie to tak głupio zgrało
 to jakoś bylo tak (chyba)
TEJOO?!?!?!

No to tyle chyba wystarczy, musze skumać to tu sie dziejie i kto do cholery zrobił tyle skinów????                    
solitaire:18494 39s

Offline Steffek

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #161 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:20 »
O Psedlo`s! Witaj! Hehe w dobrym momencie przyszedles. Bo cus nam spadala populacja ze starego forum.                    

Offline Psedlo`s

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #162 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:30 »
widze że dalej trwasz przy starym podpisie, ale avatara zmieniłeś :D streszczajcie tu co troche co sie dziejie na forum, bo jak to mają być i powitani to niech ludzie wiedzą co ich mineło :roll: a brata mi sie niechce męczyć i dopytywać, to ja spadam do blogów i bazgrze na prędce jakiegoś bzdeta :D                    

Offline RioT

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #163 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:47 »
Psedlo\'s jesteś już na forum to już cię w BCK widzę ;) (zaraz ktoś mnie zbeszta za krótkość posta ) więc wydłuże
 :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:                    

Offline Psedlo`s

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #164 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:52 »
QWA JEGO BUJIA MAK, jestem na tym forum od 40\' dajcie mi chociaż pojąć dlaczego Qwa niemoge se bazgrać bzdetów o byle czym a musze pisać z sensemna blogu???? ale kit z tym pshemozz może mi to pużniej wyjaśni na privie, a na BCK to jeszcze przyjdzie czas tak jak na wszystko, BO JAK NIE TO SIE OBRAŻE I ZNOWU PUJDE W PIZ.. SOBIE                    

Offline tymbeer

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #165 dnia: 2003-11-03 (Pon), 23:11 »
Kogo ja tu widze. :shock2:
A na moje wiadomosci to sie nie chcialo odpowiedziec tak? :evil:
 :twisted:

Welcome back! :)                    
...

Offline Psedlo`s

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #166 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:31 »
na jakom twoją odpowiedź???? co ja jestem, moja matka co wszystko zauważy, boże ja tu sie prawie, że odnowa zadomawiam, w wy mi już gary każecie zmywać!!!
Dobra pokolej, żebym niebyłposądzony o statsowanie, lub zachęcanie do niego, niech każdy pisze mi na privie co mam odwiedzić i z czym sie zapoznać, a poza tym piszcie mi też komu nieodpowiedziałem, żebyście sie na mnie nie gniewali. I jeszcze raz prosze dajcie mi tydzień na zadomowienie sie no i jeszcze raz witam wszystkich :biggt:                    

Offline gramisan

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #167 dnia: 2003-11-04 (Wto), 20:38 »
Ale jaja! :shock2:
Nie sądziłem, że zobaczę tu kogoś jeszcze ze starej gwardii a tu taka niespodzianka(i to jeszcze w takim momencie :twisted: ). Hmm...w ogóle Psedlo`s to pamiętasz mnie jeszcze :roll: ? Nawet, jeżeli nie to wielkie elo!                    
"Non omnis moriar"

Offline Psedlo`s

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #168 dnia: 2003-11-04 (Wto), 20:50 »
gdybyście niemieli tak zajebistej biegunki avatarów to bezproblmu bym Was wszystkich porozpoznawał, ale no cóż, pamięć do słów gorsza niż do obrazków, jak mi przypomnisz starego avatara do Cie bezproblemu pokojaże z topicami, a takto niestety pamiętam tylko ksykwe i nic więcej sorry, ale taki już jestem, ale jest super, no a teraz kto następny w kolejce do przywitani się???                    

Offline gramisan

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #169 dnia: 2003-11-04 (Wto), 21:14 »
gdybyście niemieli tak zajebistej biegunki avatarów to bezproblmu bym Was wszystkich porozpoznawał, ale no cóż, pamięć do słów gorsza niż do obrazków, jak mi przypomnisz starego avatara do Cie bezproblemu pokojaże z topicami, a takto niestety pamiętam tylko ksykwe i nic więcej sorry, ale taki już jestem, ale jest super, no a teraz kto następny w kolejce do przywitani się???

BONUS, bo sam nie pamiętam, jakiego ja avatara wtedy miałem. Hmm...a tak już wiem, miernie wyciętego gościa z GTA 3(z jakiejś tapetki). Kurde powróciłbym do niego(cóż dopadła mnie nostalgia), ma ktoś stare forum na kompie?                    
"Non omnis moriar"

Offline morgurth

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #170 dnia: 2003-11-05 (Śro), 00:08 »
witam, nie sadze zebys mnie nie pamietal.  choc avatara mam innego, to wciaz jest jedna i ta sama postac. pozdro                    

Offline Psedlo`s

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #171 dnia: 2003-11-05 (Śro), 15:24 »
No bez przesady, Ciebie już lepiej pamiętam i twojego avatara też kojaże.
A tak przy okazji, to wszyscy mnie niemusicie witać, wystarczyło mi, że jedna osoba to zrobiła a co do takiej ilości postów to sie już naprawde niespodziewałem i naprawde wszystkim Wam dziękujie za miłe powitanie :D                    

Offline zan

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #172 dnia: 2003-11-10 (Pon), 11:04 »
no wrocilem na kilka dni i popatrze sobie dookola, porozgladam sie i zobacze moze jakies nowe rzeczy sie dzieja czy ciagle po staremu                    

Offline Kokeeno

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #173 dnia: 2003-11-10 (Pon), 16:31 »
Znikam z forum. Nie na trzy tygodnie - na zawsze (chociaż to bardzo długo...) Poprosiłem Przemozza o usunięcie użytkownika, powody zostawiam tylko do swojej wiadomości...

Pozdrowienia dla wszystkich  :wink:                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Davsar

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #174 dnia: 2003-11-10 (Pon), 16:35 »
Ja tylko powiem tyle: O kurwa!!

Ps. Narazicho Kokeeno :wave:
Ps2. Hey zantar!!                    

Offline Psedlo`s

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #175 dnia: 2003-11-10 (Pon), 16:43 »
A to Ci numer tak nagle i nikt niewie o co chodzi???
Najpierw Heyooo Zantar
Niemożliwe, od forum nie da sie odejść, jestem żywym przykładem, sam miałem już niepisać, ale jednak wróciłem, i wieże, że ty też wrucisz, dlatego mówie narazie                    

Offline gramisan

• ++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #176 dnia: 2003-11-10 (Pon), 19:11 »
Znikam z forum. Nie na trzy tygodnie - na zawsze (chociaż to bardzo długo...) Poprosiłem Przemozza o usunięcie użytkownika, powody zostawiam tylko do swojej wiadomości...

Pozdrowienia dla wszystkich  :wink:

[omega], TomisH, Kokeeno - kto następny? Pshem :twisted: ??? Ludzie, paranoja w modzie czy co :colt: ? Na pewno nie powiem \"sajonara\", co najwyżej do przeczytania, bo na pewno jeszcze się w sieci gdzieś zobaczymy.                    
"Non omnis moriar"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #177 dnia: 2003-11-10 (Pon), 19:49 »
Ech, nastepny. Zegnaj przyjacielu Kokeeno                    

Offline tymbeer

• +++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #178 dnia: 2003-11-10 (Pon), 21:05 »
Kokeeno odchodzi, ktos inny \"przyjdzie\" na jego miejsce... :twisted:
Milej zabawy i duzo picia. :twisted:
:wave:                    
...

Offline Olhado256

• +++++
Pożegnanie i powrót
« Odpowiedź #179 dnia: 2003-11-10 (Pon), 23:40 »
Kokeeno? Fuck, epidemia jakaś normalnie... no cóż, podniosłe słowa już mi się skończyły, więc do zobaczenia przyjacielu :cwm:                    
w stanie spoczynku