Autor Wątek: czy wy też żyjecie w powa... mieście?  (Przeczytany 11600 razy)

Offline Victor

• ++
czy wy też żyjecie w powa... mieście?
« dnia: 2005-01-14 (Pią), 18:25 »
jak wiecie wszyscy pochodze z Powalonej Łodzi tutaj jest wszystko rozruby na wyprzedażach pogotowie zabija i okrada itd.
Otóz teraz było dość głośno bo w jednej parafi stawiali krzyzyki na dzwiach tych co przyjma księdza a minusy na ty co nie przyjmują. Było o tym głośno w TV ale teraz jest cos lepszego na jednym cmentarzu zlikwidowano WC i w tym miejscu postawiono groby wyobrażacie to sobie kurcze w  tym miescie jest wszystko mozliwe ( nawet kanary kontroluja na przystankach i wyrzucaja ludzi z autobusów) a czy u was tez sa takie akcje czy łódź bije was na głowe ???

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-14 (Pią), 18:43 »
Ile mozna o tym miescie :twisted:
Tez jestem z Lodzi, jak i pare jeszcze osob stad (Admin Bros. TomisH) i musze powiedziec, ze zycie w tym miescie ma swoje plusy. Gdybym mial mieszkac w innym miescie moze wybralbym Bydgoszcz...
A co do kanarow to u mnie (mieszka juz przy krancowce) kanary wysadzily 2 lebkow i strasza gnojkow, pokazuja swoja wiekszosc itd, nie mieli pojecia ze jakies 10 metrow za nimi na murku siedzialo ze 20 juz starszych kolegow tych swoich ofiar. Ale byl lomot.

C1

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-01-14 (Pią), 19:07 »
owszem ma plusy pietryna puby itd ale jak patreze co sie wyrabia to załamuje ręce np św pamięci parada techno. niezła impra a zamiast tego obchody Litzmanstad getto. nie wspominam jak chcieli nazwac lutomierska hamburstrasse a potem by pod naszymi nazwami ulic były niemieckie ciekawe piotrkowska  a pod spodem hitler strasse. ale ja powiem szczerze chciałbym zamieszkac gdziec pod łodzią np bardzo podoba mi sie szadek ale przyznam że lubie to duże miasto.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-01-14 (Pią), 19:33 »
Nie moge na ten temat powiedzieć, bo w Łodzi nie mieszkam..ale a propo Wwa, mogę co nieco powiedzieć- to miasto to centrum całego bezsensu Polski i wszelakiej skrajności, od społeczno klasowej, do ekonomicznoabsurdalnej. Popier...one jak jego mieszkańcy...Przykłady? Ależ proszę bardzo:
1.Pomnik palma (z dupy wyjęta*) na środku miasta-sfera estetyczna.
2.wszedzie syf i bród, nikt po sobie nie sprząta, a psie gówna są wszędzie. jw.
3.Reprezentatywna część miasta czyli centrum (+część Starówki) równie dobrze mogłaby robić za czerwoną dzielnicę.
4.W chuj supermarketów, gdzie nie pojedziesz tam kapitalistyczny moloch (w paru o zgrozo miałem okazje pracować/ jeżeli miałbym popełnić kiedyś samobójstwo, to oblałbym się benzyną i zrobił kamikadze na jeden z nich*)
5.Ludzie (a tu to już esej mógłbym napisać....

*moje przypiski  :^^.:
« Ostatnia zmiana: 2005-01-14 (Pią), 19:34 wysłana przez Kore »

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-01-14 (Pią), 20:26 »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...hKncVBMHKZToVDb
Kore -na Twoim miejscu bym sie przeszedl zobaczyc - moze bedzie jakas akcja niezla :twisted:
..moze go "zdejma" :)

Wlasnie przeczytalem w gazecie, ze z samochodu zaparkowanego przed prokuratura w Lodzi jakies typy handlowaly dragami :) lol
« Ostatnia zmiana: 2005-01-14 (Pią), 20:37 wysłana przez [omega] »

C1

Offline Smirfon

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-01-14 (Pią), 21:06 »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...hKncVBMHKZToVDb
Kore -na Twoim miejscu bym sie przeszedl zobaczyc - moze bedzie jakas akcja niezla :twisted:
..moze go "zdejma" :)

[snapback]89474[/snapback]

Nic nie będzie, w polsce zawsze w końcu sie porozumniewają i jest "happy end"
Gwardia umiera, ale nie poddaje się.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-01-14 (Pią), 22:02 »
ja tymczasowo mieszkam w gdansku. i stwierdzam, ze to jest cholernie nudne miasto. tak naprawde to tylko jedna ulica... tramwaje zatrzymuja sie co 200 m, a autobusow w oogle nie ma praktycznie...

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-01-14 (Pią), 22:09 »
Taaaa ??? To spróbuj mądralo dojechać na Orunie, albo na Morenę tramwajem ;) A jak narzekasz na brak atrakcji to przejedź się na wspomnianą Orunię po 22 samemu, masz jakieś 75% szans na przygodę swojego życia. Na tej dzielnicy mieszkałem prawie całe życie, to można powiedzieć że wiem co mówię :) No ale poza imprezami okolicznościowymi to faktycznie, niewiele się tutaj dzieje. Chociaż ja akurat Gdańsk lubię, ale chyba bardziej z przyzwyczajenia.
"Obvious with hindsight !"

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-01-14 (Pią), 22:19 »
no na Orunii nie bylem. i slyszalem wlasnie, ze nie bez powodu w tekscie piosenki Kazika jest "jeszcze broni sie gdanska orunia" ;)
jak ja dojezdzam z Jelitkowa do Wrzeszcza (na PG) to kurde mam 30 minut trwamwajem. i motorniczy to glupie buce.

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-01-14 (Pią), 22:26 »
Mi sie Gdansk podobal i daaawno temu mieli tam bardzo dobrze zaopatrzony sklep muzyczny (jak i monopole :) Po raz pierwszy (i ostatni) pilem Guinessa wlasnie tam ) W okresie wakacyjnym sporo turystow zza zachodniej granicy...
Mozna skoczyc nad morze i zbierac muszelki i bursztyny, albo kupic "Osiedle swoboda" w kiosku...  :twisted:
Mozna tez nabijac sie z turystow, choc po pewnym czasie to sie pewnie nudzi jak i samych turystow ma sie dosc (w sezonie).
Ogolnie wspomnienia z Gdanska mam conajmniej dobre.

C1

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-01-14 (Pią), 23:07 »
Dobrze zaopatrzone kioski to faktycznie cecha pozytywna. Ja np. wszystkie mangi JPFu kupuję w jednym kiosku, nie tylko te cykliczne, kupiłem tam też między innymi GTISA. Gorzej jest natomiast z pubami, jakiś czas temu wybraliśmy się ze znajomymi na Salsę, ale nie wypaliła. Chcialiśmy iść gdzie indziej, ale okazało się że w środę po północy nie ma już praktycznie czynnych w miarę sensownych lokali. Nawet mój ulubiony Cotton, jeden z niewielu do których nie łażą ani łysi (skini i dresiki) ani mroczni gotykowcy był zamknięty. Tak że z pubami Gdańsk słabuje :( niby ja rzadko się po lokalach ostatnio włóczę, ale i tak mi się to nie podoba. Turyści w sezonie to natomiast zgroza, zwłaszcza Niemcy, którzy są wyjątkowo hałaśliwi i jest ich najwięcej. Za to całkiem przyjemny jest Jarmark Dominikański, niby jest to impreza komercyjna, ale sporo ludzi wystawia starzyznę i różne inne cuda, więc można znaleźć niesamowite rzeczy, szkoda tylko że w większości przypadków po słonych cenach.

Natomiast co do Oruni, to jest to dokładnie taka dzielnicą jaką ją opisują. Jakaś 1\3 ludzi kórych pamiętam z podstawówki miała już doczynienia z policją, dodam że nie za przechodzenie na czerwonym świetle. Mieszkał tam też koleżka ze słabością do broni. Podobno kiedyś kupił sobie kuszę i do ludzi z okna strzelał, innym razem ganiał po ulicy z kataną... wesoło ponoć było :twisted:

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-01-15 (Sob), 01:44 »
no fajnie, w swietnym miescie mieszkam :/ ciekawe, gdy ktos bedzie chcial mnie zestrzelic z 10-tego pietra...

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-01-15 (Sob), 01:59 »
Jak będziesz unikał takich dzielnic jak Orunia czy Letniewo to nie sądze żeby groziło ci coś więcej niż w innych miastach. Normalne dresy i troszku łysych (ale tych drugich coś ostatnio mało), żeby trafić na jakiegoś konkretnie wykolejonego, albo bardziej agresywnego to musisz mieć farta, albo zwiedzać ciekawsze dzielnice w późnych porach nocnych.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-01-15 (Sob), 02:00 »
Wawa, tak, to na pewno podupcone miasto któe jednak między innymi za to uwielbiam. No bo jak nie może być porąbane miasto, któego "rodowici" mieszkańcy są w mniejszości? Tak naprawdę Warszawa to zlepek wszelakich możliwych regionalizmów z całej Polski.

kore - czepiasz się palmy ale ja akurat uważam, że to jest kapitalny pomysł - coś co zupełnie nie pasuje ale jednak jest fajne. Nieptrzebnie się tego czepiasz.
Że jest brudno - jest, co prawda są miejsca że na bieżąco jest czysto to jednak nigdy w żadnym mieście w Polsce nie będzie czyściej dopóki ludzie sami nie nauczą się się wyrzucać śmieci do kosza a nie wszędzie.
Kilka skansenów - Dw. Centralny, Plac Defilad, dworzec Śródmieście, pasaż Wiecha - miejsca któe mołyby błyszczeć są tragiczne - i choć wiele się mówi to mało się robi. Złote Tarasy w Centrum, któe mogłyby je trochę odmienić - budowa zablokowana przez fucking ekologów (całe szczęście że generalnie inwestor ma to w dupie i robi dalej swoje). Pasaż wWiecha ma już być niedługo odnowiony - i mam nadzieję, że się uda na czas. Ale reszta...

Niby jest tu temat do narzekania ja jednka potrafię w swoim mieście odnaleźć mnóśtwo plusów i nie zamieniłbm go na żadne inne - po prostu tu się dużo dzieje i coraz więcej i to przeróżnych rzeczy - od pozywtywnych do negatywnych - np. nurek w autobusie, któremu się popierdoliło, że jest Wermachtowcem - lol - ale był ubaw. Czy nawet najbardziej aktualna akcja z wysadzeniem banku - akurat przełaziłem tamtędy jak się wszystko zaczęło.

Miasto w którym do dzisiaj są okolice, w które nie zapuszczają się pojedyncze patrole policji - jak już to tylko grupowo.

Kanary, w przeciwieństwioe do Łodzi raczej są lepsi, choć też się różni zdarzają. Kiedyś mnie dwie emerytki chciały skontrolować. Albo gość, który mnie wysadził z autobusu ale się zlitował i mandatu nie wlepił bo jak tylko zobaczył jakiego mam kaca to odpuścił.
Knajp jest dużo, naprawdę. Boli trochę brak imprezowni, jakie są na przykład w Wilnie - nawet warszawskie Ground Zero przy nich jest malutkie.

No i hala targowa na pl defilad - kolejna trzyletnia blaszanka, któa stoi już dużo dłużej niż 3 lata.

Stadion X-Lecia - ośrodek wymiany kulturowej Polski ze Wschodem :D

I wiele wiele innych bzdur. Ale też mnóstwo plusów i za wszystko to uwielbiam to miasto.

Finito.

I chuj

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-01-15 (Sob), 09:35 »
pshemozz zapraszam na troche do łodzi poznasz ekstremalne przezycia w MPK ( tramwaje autobusy) mamy najdorzsze bilety w polsce jak kupili nowoczesne tramawaje to jeżdziły one przez rok w brukseli a potem dopiero trafiły do łodzi. Komendand starży miejskiej wykorzystuje swoich pracowników do wyprowadzania psa i aby wozili go do i z prscy do domu itd itd.
Ale crask jesli chodzi o pupy to naprawde polecam łódz pietnyna kilka kilosów  pubów non stop najwieksza ilośc w europie naprawdę. a co do marketów tego tez jest u nas pełno jeden postawili w samym centrum oczywiście ten najwiekszy, ale wiadomo jak posmarujesz to i cyrk z zoo zbudujesz.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-01-15 (Sob), 10:26 »
No ja mieszkam na wsi ale tu są z kolei karaluchy wielkości człowieka więc nie wiem czy to taki dobry deal...

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-01-15 (Sob), 11:27 »
A propo akcji w banku, byłem obok - nic specjalnego, ot psów dużo (z kumplem przy pereca schować się musieliśmy żeby piwko dopić...ehhh...trza było zapić nieudany egzamin). Bardzo rozbawiła mnie telewizja - dzięki niej wszystko wyglądało (o zgrozo) tak amerykańsko (błe!).
pshemozz>> Palma? Nie, nie zgadzam się - palma musi odejść.
Ale, czy tak czy siak, lubię swoje miasto, mimo jego ogromnej liczby wad ma też zalety: dużo pubów, jak sie chce, to zawsze się znajdzie jakieś miejsce, dzielnice, gdzie policja nie chodzi piechotą, denerwująca straż (W)miejska( uważam tą instytucję za zbędną), kluby, wktórych się już było...jest tego dużo...
Tak naprawdę mogę na Warszawę narzekać, ale w innym mieście chyba bym nie mógł bytować-chyba już się trochę przywiązałem i przyzwyczaiłem...
A apropos Stadionu XX-lecia, uważam, że jest to genialne miejsce, zlepek kultur w jednym miejscu, może to zabrzmi dziwnie, ale lubie sobie po nim łazić (Wolumen to nie to samo)...; ale od kiedy gry ściągam z netu, to dawno tam nie byłem...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-01-16 (Nie), 09:50 »
ja mam całe szczęście mieszkać w normalnym mieście
kanarów prawie nie ma i jest w miare bezpiecznie
jest mnustwo studentów a dworzec głowny mi się podoba

podobnie częstochowa poza sezonem pielgrzymkowym - cicho i spokojnie
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:02 »
leci pod napięciem i tu znowu łódź akcje w sądach ofiary pedofili są traktowane tak jakgdyby były dorosłymi ludzmi a nie dziecmi. Powalone co

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-01-16 (Nie), 23:33 »
dobra Victor masz racje!!!!!!!!!!!!
masz z nas wszytskich najgorzej...
 Masz poprostupopierdolonemiasto...
FAKT jak cos sie dzieje to wŁodzi ... moze to przez to, ze SLD  stamtad sie wywodzi ... moze nie ...
 ale fakt Łódz to bagno behawioralne ... etc.

jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-01-16 (Nie), 23:43 »
teraz łodzią rządzi prawica z kropiwnickim na czela czyli kropkiem człowiekiem który więcej czasu jeździł po świecie niż był w łodzi. ale łódź jest powalona

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-01-17 (Pon), 16:56 »
stegna: wies.. u ksiendza w kartotece jest zarejestrowanych 2500 mieszkancow (roznych wiar). 45 km od gdanska, 1.5 km od morza. w sezonie ilosc ludzi wzrasta od ok. 30k - 35k. pomimo takiego natloku w sezonie o 2:00 wszystko jest zamkniete :( poza sezonem wszystko jest zamkniete po 22 czy jakos tak.. przynajmniej jest bezpiecznie :) naszych dresow sie zna z imienia i nazwiska wiec nikt nie bije bo nie ma sensu a turysci sie nie czepiaja bo 1. jak trafi na innego turyste to czesto sa to dresy z elblaga a oni lubia oddac w wiekszym skladzie 2. jak trafi na tubylca to potem strach dojsc z osrodka do autobusu :D ciekawa jest noc z niedzieli w okolicy 15 sierpnia na poniedzialek. w niedziele jest tlom ze sie na chodnikach nie miesci a w poniedzialek jak wstaniesz o 10 to nie ma zupelnie nikogo :) taka iwoska duchow :D i wtedy znajomi przyjezdzaja z namiotami i zaczyna sie imreza :D
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-01-17 (Pon), 17:17 »
hmmm myslalem ze stegna to jakas dzielnica cvzy cos ...
a nazywa sie jescze cos tak w PL ?

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-01-17 (Pon), 18:51 »
TAK to jest DOUBLE POST :P

no znowu ŁÓDŹ Victor :D
ojciec - 30latek prwie zatrzaskał na smierc  swoje 3 miesieczne dziecko..
jak tak zaczolem sieprzygladac to masz racje jak sie co zlego dzieje w kraju to w łodzi :D

a w krakowie sie ztrzaskali ale to dlatego ze tam glupie ludzie jezdza po drogach :D

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-01-17 (Pon), 18:55 »
bo łudź jest dziurawa
i dlatego idzie na dno
trzeba takich odgrodzić murem jak to zrobiono w izraelu
wtedy łudź będzie szczelna i nie utonie
to dla waszego dobra!!!
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-01-17 (Pon), 23:12 »
ale łódx jest ok wszystko u nas wypłynie pogotowie itd wszedzie sie o tym mówilo ale u nas wypłyneło itd. ale tak kiedys była akcja że ktos powiedział powinni zrobić z łódzkiego osobne państwo wtedy by w reszcie kraju mieli spokój.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-01-18 (Wto), 07:14 »
Wolne Miasto Łódź

Ustrój: Anarchia
Populacja: 1200000
Przyrost naturalny: -300 w skali dnia ;)

No ale widzisz, w końcu by się ludziom taki wrzód znudził i by was zrównali z ziemią :)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-01-18 (Wto), 09:41 »
z takim przyrostem miasto by trwało ponad 100 lat

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-01-18 (Wto), 15:49 »
Wolne Miasto Łódź

Ustrój: Anarchia
Populacja: 1200000
Przyrost naturalny: -300 w skali dnia ;)

No ale widzisz, w końcu by się ludziom taki wrzód znudził i by was zrównali z ziemią :)
[snapback]89952[/snapback]
ustórj zgoda dalej stan 768tys ludzi średnia wieku ok 40 lat młodzi gł przyjezdni ale po wyczynach kropka jeszcze mniej przyrost ludności -20 na tydzień.

Offline Carnagge

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-01-18 (Wto), 19:07 »
No ja tez jestem z Lodzi i kocham ta miasto. Chociaz te afery mnie juz dobijaja to takie rzeczy sa wszedzie tylko jakos u nas sa rozglasniane i pomimo tego nie chcialbym mieskzac nigdzie indziej ;)
A co do glupoty policji, to zakupila ona system Super Policjant za pare milionow zlotych (taki sam kupili do Wawy i Krakowa). Polega on na tym, ze w na kazdej komendzie sa nowoczesne kompy ktore monituruja z GPS'u kazdy radiowoz i maja dostep do kamer w miescie. Ponadto w kazdym radiowozie wiadomo co akurat robi funkcjonariusz i dzieki temu widza czy sie opieprza czy pracuje. Co nasi dzielni funkcjonariusze zrobili? Komendanci zwineli laptopy do domu i trzymali je od pol roku tlumaczac sie ze musieli je przetestowac. Policiancji pouszkadzali nadajniki w samochodach zeby nie mogli byc sprawdzani. Kamer na miescie w ogole nie podlaczono (afera z pobiciem pod Sfinksem sie klania). Nie ma to jak policja...
Co do palmy w Wawie to cholernie popieprzony pomysl... Palma to juz chyba odbila tym urzednikom.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-01-18 (Wto), 19:21 »
Palma musi zostac, nie rozumiem niestety tego Waszego czepiactwa, co ona przeszkadza?

I chuj

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-01-18 (Wto), 20:14 »
Carnage tez kocham to miasto choć jest powalone, a co do pobicia pod sfinksem przedzież wszystko nagrali i nawet umiescili w necie. a to że kupili ten system to szczegół ty chciałbyś podglądać ludzi a oni niechcą byc podgladani. i tak zamyka sie błedne koło.

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-01-20 (Czw), 01:53 »
A ja mieszkam w Lubinie (nie mylić z Lublinem), w mieście pełnym znudzonej młodzieży i totalnym braku rozrywek, nie licząc kilku ciekawie wyglądajacych pubów, bo reszta to totalna drechno menelnia. W sumie nie da się o nim powiedzieć nic ciekawego, jest tu trochę świrów wykazujących chęci do skoków na główkę z minimum 4-ego piętra (o dziwo, takich przypadków ostatnio było całkiem sporo, powinni to jakoś rozreklamować w mediach :P), kanary ogółem są spoko, poza taką jedną babką bez prawego siekacza w szczękozwisie, na którą to personę miałem nieprzyjemność trafić i być obsłużonym :P Policja to maksymalna porażka, zajmująca się głównie pierdołami w stylu "kto zbił szybę w Gimnazjum nr 3", "szpanująca" przed podejrzanymi wiekowym wyposażeniem na które głównie składają się stare maszyny do pisania i rozpadające się meble (wiem co mówię, byłem tam już kilka razy, ale ćś :P), chociaż zdarzają się w niej fajni goście. Ostatnio jak u mnie byli to bardziej interesowały ich możliwości mojego Korga Tritona i konfiguracja kompa, niż cel, w jakim przyszli :P Straż Miejska nie robi dosłownie NIC, poza chyba przechadzaniem się po korytarzach niektórych szkół, a i tak niezawsze. Zgadzam się z Kore, że owa instytucja powinna ulec kasacji. Ogółem Lubin ssie i przy każdej okazji wyjeżdzam do Wrocławia, które to miasto bardzo lubię i chciałbym w przyszłości w nim zamieszkać.
« Ostatnia zmiana: 2005-01-20 (Czw), 02:01 wysłana przez Veeroos »
Front Wyzwoleńczy im. ProTrackera WALCZY!
"Death to General MIDI" - Necros/FM

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-01-20 (Czw), 02:18 »
hmmm myslalem ze stegna to jakas dzielnica cvzy cos ...
a nazywa sie jescze cos tak w PL ?

w wawce jest dzielnica stegny (liczba mnoga - tym razem to nie jest moja literowka). no i samych stegn jest kilka. ta moja lezy najblizej zatoki gdanskiej :D
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-01-21 (Pią), 14:43 »
kolejny dowód że Łódź jest powalona dziś ogłosili że miasto miało proces o jakąś tam ziemię po kimś kto zmarł w 1939 roku wiadomo wysiedlenia itd i przegrali teraz na tej ziemi cos wybudowali i spadkobiecy żadają zadość uczynienia wygrali uwaga 1,5 Miliarda złotych. ktos ostaro zawinił na nic potem już nic nie starczy. fajnie cos takiego trzymali w tajemnicy.

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-01-21 (Pią), 16:21 »
Victor, niezły hardkor, no ale za to z Łodzi pochodzi zespół Coma, który bardzo, bardzo lubię :)
« Ostatnia zmiana: 2005-01-21 (Pią), 16:24 wysłana przez Veeroos »

Offline Carnagge

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-01-21 (Pią), 19:18 »
Jak juz mi oddadza to 1,5 miliarda to zapraszam Was chlopaki na piwko :P

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-01-22 (Sob), 00:41 »
tak wogóle to bedziemy musieli zrobić wypad na piwo ściagniemu omegę i kogo sie tylko da kto jest z łodzi i weżniemy z 2 tuby piwa. chyba wystarczy????

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-01-22 (Sob), 02:55 »
A skąd pochodzi Ich Troje?

I chuj

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-01-22 (Sob), 03:36 »
A skąd pochodzi Ich Troje?
[snapback]90411[/snapback]

Eee... z Łodzi :lol:

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-01-22 (Sob), 07:55 »
i z hamburga ...
bo mnie o malo co tam nie zlinczowali na przyjeciu urodzinowym mojego chrzestnego ...
bo ktos cos powierdzial o ICH3 a ja wyrazulem swoja opinie  i zaczely blyskawice latac nagle :D
ale zdania nei zmienilem :D
ale na prawde go tam lubia etc.
strAAAAAAAszne

Offline Carnagge

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-01-24 (Pon), 16:39 »
Victor - good idea ;) W sumie milo by sie spotkac w realu... A ja tu coraz wiecej osob z Lodiz odnajduje. Jeszce Tomish i PaiN sa z Lodzi ;)

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-01-24 (Pon), 16:46 »
carnage ty i ja możemy tez walnąć pojedynek na katany. fotki tutaj się umieści.

Offline Carnagge

• +
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-01-24 (Pon), 16:49 »
No mozemy mozemy :D Tylko ta Twoja troche niebezpieczna po naostrzeniu jest :P

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-01-24 (Pon), 17:47 »
byle zeby za duzo krwi nie bylo :]
ale pomysl popieram :D
chociaz obawiam sie wygranej Victora przez KO (a tutaj KO to tak jak w Zatoichi bedzie :D)
« Ostatnia zmiana: 2005-01-24 (Pon), 17:48 wysłana przez T O R C H I O »

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-01-24 (Pon), 20:50 »
Co do palmy w Wawie to cholernie popieprzony pomysl... Palma to juz chyba odbila tym urzednikom.
Tak jest.
Palma musi zostac, nie rozumiem niestety tego Waszego czepiactwa, co ona przeszkadza?
Drażni mnie i tye, jest świadectwem ludzkiej głupoty i braku smaku, wygląda jak krowi placek w galerii prawdziwej sztuki, pasuje do tego miasta, tak samo jak Beger pasuje do polityki...
Co w tym artystycznego? Co w tym ładnego? Co w tym fajnego? Prawdziwej nie mogli posadzić - ta palma jest żenująco śmieszna...Kontrowersyjna? Buehehe - bardziej już by mi sie podobał wielki śrubokręt postawiony w tamtym miejscu zamiast tej palmy... ( i to do tego w centrum miasta...sick!!). Czy cos jeszcze? :.^^:

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-01-24 (Pon), 21:17 »
nie bedzie ofiar.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-01-24 (Pon), 22:01 »
taaa
nie bedzie ofiar.
 :lol:
a potem sie bedzieciesz tlumaczyc slowami Adolfa H. "chcialem dobrze" hehehhehehehe
a Carnage bez rak bedzie chodzil :D
 buhahahaha

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-01-24 (Pon), 23:32 »
to wezme drugi miecz tępy. mam w domu mała kolekcję,

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-01-26 (Śro), 15:10 »
Heh, chyba jednak w łodzi skupia się jakoś tak wszysko co złe :) bo jakoś wczoraj chyba słyszałem w radiu o czarnej liście dłużników ... rodziców nie płacących za przedszkola :D a dziś co zobaczylem o to:
http://hacking.pl/news.php?id=4663

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-01-27 (Czw), 01:18 »
to przeczkole to prawda jakies wystawiło liste ludzi którzy nie zapłacili za komitet rodzicielski. juz to widze jak niedługo nie dostaniesz świadectwa w średniej gimnazjum czy cos takiego bo nie zapłacisz za komitek, ba jeszcze cie cofna o rok. a z policja było tak mieli piracki total comander na 2 komputerach

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-01-27 (Czw), 04:44 »
ja tez cios dzisiaj slyszalem o Łodzi ... alezapomnialem.. nie cos HC ale takie smieszne ze akurat TEZ w Łodzi:) ale to na trojce mowili jhak jechalem w aucie w korku  ... wiec bylem w stresie ... i nie zapamietalem :(

Offline Carnagge

• +
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-01-28 (Pią), 16:41 »
Heh ja chodze do 21lo i u nas jest tak ze trzeba sie zdeklarowac ile chcesz placic na komitet rodzicielski. Mozesz np 0 zeta, ale wiadomo nie wypada i kazdy piesz 150zl na rok czyli 15 zeta na miesiac. I przed wydaniem swiadectwa maturalnego dostajesz wykaz ile wplaciles a jak zalegasz to nie ma swiadectwa...

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-01-28 (Pią), 17:04 »
OMG  to gratuluje szkoly :lol:
ja bym dal max 75 na rok... niech sie wala

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-01-28 (Pią), 18:32 »
ROTFL, Carnage, o LOL, spadłem z krzesła i rozbiłem głowę, HIAHIA :lol:

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-01-28 (Pią), 19:11 »
Tak jest.

Drażni mnie i tye, jest świadectwem ludzkiej głupoty i braku smaku, wygląda jak krowi placek w galerii prawdziwej sztuki, pasuje do tego miasta, tak samo jak Beger pasuje do polityki...
Co w tym artystycznego? Co w tym ładnego? Co w tym fajnego? Prawdziwej nie mogli posadzić - ta palma jest żenująco śmieszna...Kontrowersyjna? Buehehe - bardziej już by mi sie podobał wielki śrubokręt postawiony w tamtym miejscu zamiast tej palmy... ( i to do tego w centrum miasta...sick!!). Czy cos jeszcze? :.^^:
[snapback]90694[/snapback]

No właśnie o tym mówię, mając na myśli czepiactwo. No sory Kore, ale tak jest, mówisz, jakby to samo zło było. Po prostu na jednym z rond stoi sobie palma - no faktycznie herezja! Na stos z nią! Ściąć! Spalić!

Ech...

I chuj

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-01-28 (Pią), 19:27 »
No właśnie o tym mówię, mając na myśli czepiactwo. No sory Kore, ale tak jest, mówisz, jakby to samo zło było. Po prostu na jednym z rond stoi sobie palma - no faktycznie herezja!
To tylko moje zdanie na ten temat...nie widze w tym 'pomniku' nic artystycznego, a do tego wygląda dosyc kiczowato w centrum miasta- naprawdę możnaby było lepszy projekt wybrać...
Nie jestem jakimś zagożałym aktywistą i nie krzyczę 'herezja, palmy-zło...spalić trzeba!'.
O wiele lepszym wyjściem, byłoby postawienie szeregu sztucznych palm wzdłuż ulicy, jeśli to tak się ludziom podoba- nie wyglądało by przynajmniej tak...bezsensownie.

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-01-28 (Pią), 21:07 »
wracając do sprawy komitetu rodzicielskiego zawsze zastanawiałem się ile to jest kasy u mnie w średniej co roku, trzeba było płacić 120 zł. obowiązkowo bo jak nie to nie ma świadectwa ( a niby jest to dobrowolne) ale mniejsza z tym wszystkich klas jako że to był zespół szkół było około 850 osób policzmy to 102000 zł powiedzcie na co to szło. powinno byc wszystko ładnie wykonczone itd a tu nic gdzie ta kasa skoro wszyscy płacili?

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-01-29 (Sob), 07:13 »
tak ... to teoretycziepowinno byc nadzorowane przez rade rodzicow. etc.
ale jak sie dostaje 100 tys zł to trzeba sie z tego wyliczyc co do grosza a nie robicsobie imprezki na zakonczenie roku ... na oplatek, na zajaczka...
Dziecka do domu a my "spotkanie" efekty znamy wszyscy :>

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-01-29 (Sob), 20:36 »
takie imprezy sa zawsze, przeciez trzeba golnąć, ale serio zauważcie wycieczki, jechaliśmy kiedyś na zieloną szkołe to było w 6 klasie czyli hen lat temu i na 23 osoby było do pilnowania 5 nauczycieli, oczywiscie oni za nic nie płacą, bo i poco jadą jako opieka. powiini płacic razem z nami.
Ale wiecie co mnie najbardziej wkurza, studniówki, powiem tak wolałbym aby była zorganizowana w szkole a nie gdzies na mieście w lokalu, jedyna róznica była taka że szło się do stołu pogadało potańczyło zjadło i wypiło i tak cały czas a za te 300zł duzo lepiej było by w szkole, tzn zarcie wystraczyły by kanapki itd. a pozatym wiecie co mnie wkurzyło sniadanie maturzystów, płacilismy po 30 zł maturzystów były 4 klasy każda po około 26 osób czyli liczmy 110 policzcie ile to kasy 3300zł na kanapki soczki itd. ale i tak najlepsze było podczas matur ustnych, kazdy z rodziców opiekunów musiał kupic kwiaty dla całej komisji plus cukierki szczęścia ( landrynki) i dostawał na to 30 zł, ładna paranoja dobrze że matury sa w maju i czerwcu i kwiaty sa tańsze. a co z tymi 3300?