Autor Wątek: Czy to prawda, ze...  (Przeczytany 13469 razy)

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« dnia: 2003-04-13 (Nie), 23:54 »
Czy to prawda, ze wate cukrowa robia pajaki?
Tak slyszalem, ale nie jestem tego pewien. Prosze o powazne potraktowanie tego tematu - to nie sa zarty - miliony ludzi zyje w nieswiadomosci - ledza wate a nieweidza nawet jak ona powstaje.                    

C1

Offline Tomi Li Drzons

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-14 (Pon), 00:06 »
Hmmmm ......

Ja wiem tylko, że przeciętny człowiek podczas swojego życia, zjada średnio podczas snu 8 pająków !!!!!                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-14 (Pon), 00:09 »
To dzis w nocy ide spac w masce P-GAZ...
Dzieki za infosa, choc juz rozne wersje slyszalem - od 5 do 10 pajakow. Problem waty cukrowej jadnak nadal nie rozwiazany - help!                    

C1

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-14 (Pon), 07:07 »
Ale ja widziałem jak pani robi watę... Wsypuje kilo cukru i kręci wały.

Sprawdzasz nasze sanity omega?                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-14 (Pon), 07:46 »
A wiecie że od powstrzymywania kichnięć można wyciągnąć kopyta ? Ponoć pękają naczynia włosowate w mózgu i można się przekręcić. Potraktujcie to jako ostrzeżenie.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Po3T

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-14 (Pon), 09:05 »
80% statystyk jest robiona na poczekaniu.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline TomisH

• +++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-14 (Pon), 12:16 »
80% statystyk jest robiona na poczekaniu.

:huh: Ja nie kumejszyn... :huh:

A z tą watą cukrową to bym uważał! Bo wiesz omega, pająk pająkowi nierówny...

Ciesz się, że waty nie robi człowiek-pająk  :bełt:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-14 (Pon), 12:37 »
A wiecie że od powstrzymywania kichnięć można wyciągnąć kopyta ? Ponoć pękają naczynia włosowate w mózgu i można się przekręcić. Potraktujcie to jako ostrzeżenie.
a mój znajomy tak mocno kichnął że połamał sobie żebra. ^_^;;; ale dodam że potężny z niego gość.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Tomi Li Drzons

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-14 (Pon), 12:50 »
a mój znajomy tak mocno kichnął że połamał sobie żebra. ^_^;;; ale dodam że potężny z niego gość.

Skoro pomimo swojej potężności połamał sobie żebra... to chyba kichnięcie musiało być naprawdę monstrualne :hihi:                    

\"Vaya con dios\"

Offline Steffek

• +++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-14 (Pon), 14:46 »
Ale ja widziałem jak pani robi watę... Wsypuje kilo cukru i kręci wały.

Tym cukrem karmi sie pajaki! Trzeba uzbierac sobie pare pajakow wlozyc je do \"maszyny\" (sklad maszyny:garnek na nogach od krzesla + korbka) i wsypac je troche cukru. One sie nazra i zrobia swoje.                    

Offline Olhado256

• +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-14 (Pon), 17:23 »
Co jest takiego obrzydliwego w wydzielinie pająków? Pijecie wydzielinę krów i jakoś wam to nie przeszkadza... no, może chociaż część pije :wink: .

A zresztą ja też widziałem jak pani taką watę robiła - miała do tego celu jakąś taką śmieszną maszynkę, ale pająków w niej nie zaobserwowałem...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-14 (Pon), 18:02 »
Tym cukrem karmi sie pajaki! Trzeba uzbierac sobie pare pajakow wlozyc je do \"maszyny\" (sklad maszyny:garnek na nogach od krzesla + korbka) i wsypac je troche cukru. One sie nazra i zrobia swoje.

No wlasnie!! Masz racje!! Ide sobie takie cudo zafundowac - pajaki juz mam, cukier tez, patyki tez, maszyne chyba nie tak trudno kupic nie?
Olhado =] nie ma nic obrzydliwego, wata cukrowa RoX !!

P.S. - pozdrawiam wszystkie panie robiace wate cukrowa w Polsce
P.S. 2 - pajaki tez!                    

C1

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-14 (Pon), 19:10 »
A zresztą ja też widziałem jak pani taką watę robiła - miała do tego celu jakąś taką śmieszną maszynkę, ale pająków w niej nie zaobserwowałem...

A ja widziałem jak pan robił. Nie pani.                    

Offline Steffek

• +++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-14 (Pon), 19:19 »
A ja pamietam kiedys, jak pomoglem jakiemus panu maszyne rozstawic to dostalem jedna wate :) - to byly czasy ;)                    

Offline JayZeus

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-14 (Pon), 19:31 »
He he... ostanio mnie taka nostalgia naszła, że się tak obżarłem waty, że mnie potem brzusio bolał ;)                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-14 (Pon), 20:08 »
Wata była dobra, ale miała ten disadvantage, że się kleiła i trzeba było myć łapki co 5 minut.                    

Offline JayZeus

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-14 (Pon), 20:32 »
Ooo tak... zawsze sobie ryjka nią kleiłem....  Kurde pomyśleć, że to były jedyne problemy wtedy... eeehhh.....                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-14 (Pon), 21:19 »
myć łapki po wacie?
wystarczyło ręczki w piasku mytarzać, potem w spodnie i już były czyściutkie i się nie kleiły

a jak ta pani co robi te pająki to wata?
albo ta wata co ropi pająki to pani?
albo jak panie pająkują watke to robią?
a jak pan z panią robi w wacie pająki?
albo jak się panu pałęta pająk?
a z panią zrobi wate?                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-15 (Wto), 10:45 »
Wata była dobra, ale miała ten disadvantage, że się kleiła i trzeba było myć łapki co 5 minut.
łapki? całego pyśka musiałeś myć. szczególnie jeśli Twój wzrost jeszcze niewiele wystawał poza długość patyka a głowa była sporo mniejsza od kłębka waty. wypas. dziś już nie bawi mnie wata, more of it, nie cierpię jej, ale sentyment pozostał.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-15 (Wto), 17:44 »
hmm...wracajac do kichniec mozna podobno wypchac na zewnatrz galki oczne jak sie kichnie z otwartymi oczyma ;)
wata...tak. sentyment zostal. zawsze trzeba bylo uwazac jak sie je, bo mozna sobie pyszczek ubrudzic w bardzo latwy sposob. stare, dobre czasy...                    

Offline JayZeus

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-15 (Wto), 17:53 »
Co do kichnięć to niektórzy ludzie mogą - ale tylko niektórzy.  Zależy czy ktoś coś tam ma przy zatokach czy nie... Jakoś tak.  Widziałem w programie Księga Rekordów, pare osób potrafiło \"wysunąć\" gałki oczne kiedy chcieli - dowiedzieli się, że mogą to zrobić właśnie przez kichnięcie :D                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline McBoss

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-15 (Wto), 18:03 »
Co do kichnięć to niektórzy ludzie mogą - ale tylko niektórzy. Zależy czy ktoś coś tam ma przy zatokach czy nie... Jakoś tak. Widziałem w programie Księga Rekordów, pare osób potrafiło \"wysunąć\" gałki oczne kiedy chcieli - dowiedzieli się, że mogą to zrobić właśnie przez kichnięcie

tez widzialem te programy, :) nie ktorzy mowili ze siedzac na kiblu. . . sie o tym dowiedzieli. . . :hihi:                    
. . . [ | ] . . .

Offline Po3T

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-15 (Wto), 18:04 »
:) bo w oczodołach idą kanaliki połączone z jamą nosową.
Miałem w liceum takiego kumpla, że jak zatkał nos i dmuchnął to mu oczy piszczały (sic!) :) I raz na bioli była powtórka z układu oddechowego i zrobiłem se jaja z baby twierdząc, że u ssaków oddychanie zachodzi także za pomocą oczu. Baba popatrzyła na mnie jak na debila a jej na to: nie wierzy pani? Tomek, pokaż pani! - na co kumpel ładnie zapiszczał. Możecie sobie wyobrazić jej minę :lol:                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-15 (Wto), 19:57 »
Po3T - poplakalem sie jak to czytalem.
Z cyklu takich ciekawostek - podobno mozna nawet stracic oko przez wstrzymywanie kichniecia. Chyba zdziwilbym sie nieco jakby mi sie cos takiego zdarzylo...                    

C1

Offline morgurth

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-15 (Wto), 20:13 »
Co jest takiego obrzydliwego w wydzielinie pająków?

Alez wrecz przeciwnie, co jest w niej tak dobrego.
Starym ludowym zwyczajem na rane kladlo sie specjalny oklad, na ktory skladal sie chleb, slina i wlasnie pajecza siec. Sposob przyzadzenia: kawalek chleba zulo sie, po czym patykiem zbieralo okoliczne pajeczyny, ktore dodawalo sie do wczesniej przezutego chleba. Nastepnie ugniatalo sie ow chleb, i tak sporzadzona mase kladlo na rane, na to plotno w roli bandaza.
Nie wiem na ile jest to prawdziwe, bo nigdy nikt na moich oczach tego nie robil, a jedynie slyszalem o czyms takim. Ale pomijajac wiare w biesy i krasnoludki sikajace do mleka, to wiedza ludowa nie jest wcale taka bezuzyteczna. Nie wiem czy moc tkwila w pajeczynie, czy w pozostawionych w niej jeszcze niedojedzonych resztkach, czy tez moze od bogu ducha winnego pajaka, ktory niefartem znalazl sie na patyku razem ze swoja siecia. A moze od wszystkich w/w czynnikow.

Po3T - poplakalem sie jak to czytalem.
Z cyklu takich ciekawostek - podobno mozna nawet stracic oko przez wstrzymywanie kichniecia. Chyba zdziwilbym sie nieco jakby mi sie cos takiego zdarzylo...

Czy ja wiem... oko jest dosc elastyczne, dlatego nie jest problemem zeby wyszlo z oczodolu, natomiast trzebaby juz wiekszej sily zeby wyrwac oko z utrzymujacych je miesni.
Co do kichania, nie zapominajcie o trabkach eustachiusza, i utracie sluchu po kichnieciu :)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-15 (Wto), 21:49 »
Ej, chłopaki! Co wy mówicie najlepszego? Ja jak wydmuchuję nos to mi leci wiatr z oczodołu! AAAAA! Jestem narażony na wypadnięcie oka! Ło Jezu, to chyba bym umarł ze strachu. Teraz tylko nie złapać kataru.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-15 (Wto), 21:55 »
Ja dawno temu wymyśliłem pewną teorię po obejrzeniu reklamy tuszu do rzęs, a mianowicie: W tym oto tuszu jest szczotka o specjalnej konstrukcji, która wywija rzęsy w góre. Dodam, iż kobieta na reklamie używa ją (szczotkę) prawą ręką. A więc: gdyby ją trzymała lewą ręką, to czy rzęsy zakrzywiłyby się w dół i wbiły się jej w oko?                    

Offline JayZeus

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-15 (Wto), 22:30 »
Alez wrecz przeciwnie, co jest w niej tak dobrego.
Starym ludowym zwyczajem na rane kladlo sie specjalny oklad, na ktory skladal sie chleb, slina i wlasnie pajecza siec. Sposob przyzadzenia: kawalek chleba zulo sie, po czym patykiem zbieralo okoliczne pajeczyny, ktore dodawalo sie do wczesniej przezutego chleba. Nastepnie ugniatalo sie ow chleb, i tak sporzadzona mase kladlo na rane, na to plotno w roli bandaza.

Działało, działało.  Ludzie wtedy nie wiedzieli, że w pleśni jaka się tworzyła na chlebie wydzialały się takie związki jak antybiotyki - właśnie z pleśni Pasteur wyciągnął ekstrakty peniciliny.  Pajęczyna trzymała wszystko do kupy.

Jest dużo więcej zastosowań pajęczyn.  O ile się nie mylę, syntetyczna pajęczyna to chiba znany nam kevlar...                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-15 (Wto), 22:36 »
Chyba wlasnie tak - pajeczyny sa niezwykle silne - chcieli je nawet wykorzystac w technologii kosmicznej - pokrycie kadlubow, te sprawy.
BTW - podobno kule pokryte teflonem przechodza przez kevlar jak przez maslo...                    

C1

Offline morgurth

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-15 (Wto), 22:39 »
true true, nie sadzilem tylko ze pajeczyna byla tylko spoiwem. myslalem ze jakies zwiazki braly udzial w przemianach chem.

Co do kevlaru to nie wiem, wiec tylko ze kamizelki z pajeczyny sa de best. Pajeczyna to najmocniejszy material na swiecie                    

Offline TomisH

• +++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-16 (Śro), 13:23 »
Moja mama łata skarpetki pajęczyną. Tyle, że potem strasznie lepią się do noog...                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-04-16 (Śro), 21:08 »
może zrób sobie onuce z chleba.... eee... nie coś pokręciłem ;P

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-04-16 (Śro), 21:58 »
Jak taki wyzuty chlebek wyschnie to jest twardy jak kamien wiec mogloby byc ciezko je zalozyc, ale mialo byc o jedzeniu - jak widac jedzenie moze sluzyc nie tylko do jedzenia (mimo, ze na to moglaby wskazywac nazwa)
Moze produzenci podchwyca ten temat i niedlugo w sklepach zobaczymy np. \"jadalne srubokrety\" - jak zglodniejesz wkrecajac srubke to mozesz go zjesc.                    

C1

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-04-16 (Śro), 22:14 »
Powinni też produkować procesory z mrożonej pizzy - jak wiadomo ŻADNA temperatura takiego wynalazku nie rozmrozi. Próbowałem, efekt to objedzenie się smakiem. Koniec problemów z temperaturą!                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-04-16 (Śro), 22:31 »
nooo... przecież jadalne talerzyki i sztućce są znane już od dawna. tradycyjnie już, rękę do tego przyłożyli japończycy.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-04-17 (Czw), 09:12 »
ja słyszałem o jadalnej bieliźnie erotycznej... Ale czy to prawda i któż to wymyślił to nie mam pojęcia. :)                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-04-17 (Czw), 09:38 »
To prawda, ale to chyba straszny, za przeproszeniem, SYF.
BTW - No i jedzac taki wynalazek trzeba chyba uwazac, zeby nic nie odgryzc (auć!)                    

C1

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-04-17 (Czw), 10:40 »
uaaaaaaa! jaki hardcore! ;DDD
gdzie to można kupić? ;P

Offline Olhado256

• +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-04-17 (Czw), 10:44 »
I niby z czego to jest zrobione? Z waty cukrowej? :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-04-17 (Czw), 10:51 »
Albo nie daj Boże z soi...                    

Offline TomisH

• +++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-04-17 (Czw), 10:56 »
I co ? Będziecie jedli takie \'używane\'? :bełt:

...tak myślałem...

Ale jak ktoś loobi czekolade... :bełt:                    

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-04-17 (Czw), 12:30 »
Wychodzi na to ze pajaki robia wate a czlowiek czekolade- fuj
Wiec co by bylo gdyby karmic czlowieka pajakami (lub pajaka lucdmi)?                    

C1

Offline josh

• DKMiści
  • +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-04-17 (Czw), 12:39 »
W sprawie jedzenia ludzi przez pająki to ta sprawa ta zdarza się-najczęściej to chyba jak pająki jedzą leżace gdzieś tam ciało człowieka, no a te groźniejsze typu ptaszniki, czarne wdowy to same potrafią zadbać, żeby takie ciąło sobie leżało gdzieś... :) Także skoro to robią to znaczy, że jest im z tym dobrze, więc pewnie nic specjalnego by się nie stało. To samo można powiedzieć o dzikich kotach, psach itd itp... :wink:
A co do ludzi jedzących pająki to są to pewnie przeważnie Szataniści podczas paskudnych, plugawych, obleśnych ceremoniałów, daje im to pewnie kontakt z jakimś z ich władca lub innym demonem... :D :) :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-04-17 (Czw), 14:59 »
Taką bieliznę to lepiej zjadać W TRAKCIE używania i to zaraz po założeniu. I oczywiście nie WŁASNĄ bieliznę. A tak BTW TomisH - słyszałeś o czymś takim jak papier toaletowy? To brązowe nie musi się znajdować na majtkach :P

josh =] Nie słyszałem jeszcze, żeby pająk zabił człowieka w celach konsumpcyjnych. Nawet największe z nich - ptaszniki, polują najwyżej na ptaki i małe gryzonie. Czarna wdowa kąsa ludzi wyłącznie w celach obronnych. Natomiast co do ludzi jedzących pająki - jest to chyba dość powszechne w Azji. Skorpiony i żuczki jedzą.                    
w stanie spoczynku

Offline morgurth

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-04-17 (Czw), 15:08 »
oprocz azji, w amazonii, ptaszniki uchodza za rarytas. trzeba je tylko zlapac i odpowiedno opalic, zeby nie bylo kontaktu z \"sierscia\" pajaka. jest to ich naturalna bron defensywna i takie zdarzenie nie nalezy do najprzyjemniejszych.
po drugie. Nie widze przeszkod przed jedzeniem owadow (oczywiscie nie mowie tu o muchach gnojarkach, ktore nonstop przesiaduja w wiejskich dreewnianych klopach), ale tak, jak ma to miejsce w azji. larwy to przeciez bardzo bogate zrodlo protein (np: mrowcze larwy). Jesli idzie o survival, to zapewniam was, ze w ekstremalnych warunkach nie ma wybrzydzania. trzeba tylko wiedziec co jesc.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-04-17 (Czw), 16:14 »
olhado--]wiesz ja nie mówiłem o tym, ze zabiły specjalnie człowieka aby go zjeść, tylko gdy \"przypadkiem\" im sie to udało to napewno niektóre osobniki nie podarowały takiemu kąskowi... :)
A co do jedzenia reszty robaków-to przecież wiadomo, że nasz praprapraczłowiek nie jadł niedźwiedzi bo był za słaby na takiego \"miśka\", jadł on przedweszystkim to co znalazł, może jakieś mniejsze zwierzątka a padlina pewnie tez nie pogardził... Także całkiem nie zdrowe to napewno nie jest-tylko kwestia czy smaczne... :wink:                    

Offline Olhado256

• +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-04-17 (Czw), 17:03 »
Pająk tak naprawdę nie \"zjada\" ofiary - wpuszcza do jej ciała swoje soki trawienne, czeka, aż one rozpuszczą zawartość, po czym wysysa sobie \"zupkę\" zostawiając tylko niestrawione pancerzyki chitynowe itp. Ptasznik nie ma chyba tyle soków trawiennych, żeby rozpuścić wnętrze człowieka. Może co najwyżej rozpuścić kawałek i wyssać, ale nie wiem, czy ptaszniki w ogóle zaliczają padlinę do pożywienia - nie słyszałem o czymś takim.                    
w stanie spoczynku

Offline josh

• DKMiści
  • +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-04-17 (Czw), 17:26 »
hmm pewnie masz racje ale mi nie chodziło o to, że pająki potrafią zjeść całego człowieka-bo to jest fizyczna niemożliwością tylko o sam fakt, żę pająki potrafią zjeśc \"małe co nieco\". Ale ja nie jestem znawcą w dziedzinie pająków a tym bardziej ich pożywienia, więc się nie zamierzam sprzeczać :)                    

Offline [omega]

• ++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-04-17 (Czw), 21:37 »
Olhado - to co napisales to chyba mialo byc do Tomisha!!!
A o papierze slyszalem bo bylo kiedys o nim w telewizji. Ja uzywam starych CDA - tylko dlaczego ten papier jest tak cholernie sliski...                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-04-17 (Czw), 22:22 »
Sorki [omega] - jakiś jestem ostatnio roztentegowany... [/omega] <= hihi

Co do papieru - u mnie w domu ostatnio był taki pachnący. Papier toaletowy, który pachniał! Po użyciu chyba przestawał pachnieć, ale wolałem nie sprawdzać... no, w każdym razie - pomysł poroniony!                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-04-17 (Czw), 22:26 »
A ja pamiętam papier z ryjem urbana na każdym listku do kupienia. Niestety nie dane mi było tymże papierem dokonać gestów rytualnych, bo był raczej drogi.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-04-18 (Pią), 10:25 »
a propos bielizny, ubrań w ogóle, czek diz aut... ;)
http://urbanlegends.about.com/library/bl-see-thru.htm

Offline Olhado256

• +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-04-18 (Pią), 10:53 »
Fotomontaż, że aż boli!                    
w stanie spoczynku

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-04-18 (Pią), 11:02 »
Wcale nie fotomontaż, to są zdjęcia naniesione bezpośrednio na ubranie, imitujace części ciała, mają sprawiać wrażenie, że sukienka jest przeźroczysta :D :D                    

I chuj

Offline Olhado256

• +++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-04-18 (Pią), 14:56 »
Pshem plastikowy łbie (tylko się nie obraź :wink: ) - umiesz ty czytać? Stoi jak byk:
Description:  Email hoax
Status:  False
Circulating since:  Feb 2003

Pomijam już fakt, że WIDAĆ ten fotomontaż na kilometr. Spójrz na dolną fotkę na drugiej stronie - spódniczka jest przechylona, a mimo to ta niby nadrukowana na niej pupka jest dopasowana do nóg! Czyli jak się babka wyprostuje to będzie miała pupkę krzywo. A jak to cię nie przekonuje, to zajrzyj TU.                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-04-19 (Sob), 23:22 »
tak czy inaczej, pomysł jest ciekawy. ;)

tak samo jak ten ;PPPP
http://www.star.t.u-tokyo.ac.jp/projects/M...EDIA/xv/oc.html
(kto oglądał Ghost in the Shell ten od razu pozna co to ;P)

Offline Tomi Li Drzons

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-04-22 (Wto), 22:55 »
waste---] niedawno w teleexpresie to pokazywali... jak gościu stoi na ulicy i widać przez płaszcz co jest za nim :) ... tylko  problem jest taki, że za nim cały czas musi być postawiony ten projektor.                    

\"Vaya con dios\"

Offline TomisH

• +++
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-04-24 (Czw), 10:40 »
I co dalej? Neuroporty? :D

Hmm... O ile pamiętam to W Ghoście agentka moosiała być nago :D

Jestem za! JA chcętaką modę dla dziewczyn!

Chociaż... To będzie je widać, czy nie? :huh: Nieważne. Ja bym chciał wpaść na jakąś, nawet niewidzialną ;)                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-04-24 (Czw), 19:09 »
Widze, że tu dużo ludzi pisze o różnych ciekawostkach...
No to ja też mam jedną...
Wczoraj w TV leciał niezły dokument o przekuwaniu ciała:
Goście przekuwali sobie policzki szpikulcami na wylot, albo wkładał do ust szpikulec i przebijał sobie brodę (czy jak to się tam zwie to pod językiem)... Albo gościu wbijał sobie młotkiem noże w głowę, tak mocno, że wyciągać trzeba było z wielkim trudem. Albo brzuch na wylot... albo ostrymi nożami kroił sobie język...
I podczas tych zabiegów nie czuli wcale bólu i krew się też nie lała... Pierwszy raz widziałem takie rzeczy. Dziwna sprawa... ale jednak możliwa.

No to tyle co chciałem poedzieć :D                    

\"Vaya con dios\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Czy to prawda, ze...
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-04-24 (Czw), 21:10 »
a ja raz widziałem, chyba na kanale wizja1 (czy czymś podobnym) wpisy do księgi rekodrów ginesa - raz gość socie grał wiertarke i wiercił przez nos do kręgosłuku czy podstawy czaszki, zatrzymuwał się powiero na chwile przed                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ