Autor Wątek: Sesja :]  (Przeczytany 36027 razy)

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Sesja :]
« dnia: 2005-01-07 (Pią), 20:53 »
No w sumie to się sesja zbliża tempem galopującym ;)  Więc jak tam u was, źle czy bardzo źle ;). Bo w sumie to ja jeszcze nie mam zaliczeń z 3 przedmiotów przecudnej urody ;], których nie mogę oblać :). Ale mam motywację do zaliczenia sesji w 1. terminach :D Ale narazie csiiii nie będe zapeszał :P

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-07 (Pią), 21:18 »
No ja to nie mam takich ambicji... wiem, że z algebry już na egazamin mogę się szykować (0/15 z pierwszego kolokwium...) inne co prawda zaliczyłem-ale jak pójdzie z drugimi to nie jestem niestety w stanie przewidzieć-jak zwykle wszystko zależy od innych czynników niż wiedza....
« Ostatnia zmiana: 2005-01-07 (Pią), 21:20 wysłana przez josh »
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-01-07 (Pią), 21:25 »
Źle.
« Ostatnia zmiana: 2005-01-07 (Pią), 21:35 wysłana przez Koki »

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-01-07 (Pią), 21:31 »
OMG a ten zamiast sensownie odpowiedzieć znowu sie wpier... z angielskim i zaraz temat sie rozwali jak 90% tematów na tym forum :/

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-01-07 (Pią), 21:35 »
Dobra, edit. Lepiej?

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-01-07 (Pią), 21:38 »
Lepiej niż było :]

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-01-07 (Pią), 22:03 »
Jak zwykle 5 egzaminow (jeszcze innej sesji nie maielm ) jeden zdany w zerowce (bo byla taka mozliwosc) z reszta ...zobaczymy.

C1

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-01-07 (Pią), 22:15 »
Strach się bać :mrgreen:
5 egzaminów, zaczynam 25. Nawet się uczyłam, ale i tak nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi ^^' A wydawało się takie proste...

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-01-07 (Pią), 22:57 »
Tragedia- obudziłem sie (to sie okaże czy z ręka w nocniku,,,), Muszę zdać, dlatego zaznaczyłem jako jedyny narazie ostatnia odpowiedź :D
(ehh-brzmi to z deka desperacko...)

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-01-07 (Pią), 23:03 »
Ale Wy macie problemy... sesja... Rozumiem, Riot, że to pierwsza w Twojim życiu, ale niepanikuj... w końcu student jesteś... uczyć się będziedsz? chyba tak źle niejest :P No a co z moją maturką? To może być problem... byle zdać ten jeb*** polski... i na cholere mi on będzie, utrudnili chyba tylko, żeby więcej papieru zużyć na poprawiających :/
solitaire:18494 39s

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-01-07 (Pią), 23:07 »
HYHY Łatwo Ci mówić :P Każdy mi powtarzał ucz się ucz :P i co eee tam... a teraz wychodzi, że kurde będę musiał zniknąc na miesiac bo kucie do sesji i sama sesja ;). I teraz prawdziwą sie staje piosenka:
"Jedyne co mam to złudzenie, że moge miec zaliczenie, jedyne co mam to złudzenie, że mogę je mieć ":]

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-01-07 (Pią), 23:38 »
Sesja? Egzaminy? O czym Wy mówicie?

I chuj

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-01-08 (Sob), 00:48 »
No wiesz pshemozz... na studniach jest coś takiego jak sesja i takie tam... spoko, jak coś to koledzy zawsze przypomną pytając sie: "umiesz coś na dzisiejszy egzamin?"

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-01-08 (Sob), 03:11 »
Nie wiem, widocznie się nie znam albo wybitnie opanowałem sztukę "Olej to, damy radę, trza mieć to w dupie"

I chuj

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-01-08 (Sob), 10:08 »
ja mam w sumie w tym tyg 8 zaliczeń i egzaminów a sesje mam od 24stycznia, czyli dupa i jeszcze trochę.

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-01-08 (Sob), 11:13 »
No w sumie moja pierwsza sesja na zaocznych. Nawet nie liczylem ile mam egzaminow i kolokwiow, ale i tak widze ja strasznie zle szczegolnie przez matme i elementy elektroniki :(
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-01-08 (Sob), 11:38 »
Moja 1sza też to jest, kurcze, ale strach sie bać - matura to przy tym pikuś...
Nauczyć sie jedno, ale zrozumieć, to już jest coś....(ja pie....e - w poniedziałek pierwszy kolos i najtrudniejszy zresztą....aaaaaaaaaaaa).

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-01-08 (Sob), 12:46 »
byle zdać ten jeb*** polski... i na cholere mi on będzie, utrudnili chyba tylko, żeby więcej papieru zużyć na poprawiających :/
:lol: moze nauczyciele zmadrzeja i kaza ci zdawac za rok byc poprawil ortografie i szacunek do jezyka ojczystego. Poza tym temat Cie jak na razie nie dotyczy ... wiec po co piszesz - stats?? :P

no wiec tak .. ta  sesja, mam nadzieje  ze pojdzie dobrze :] bo powinna ale bedzie trzeba troche siasc :(

godspeed
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-01-08 (Sob), 13:44 »
Napewno statsiażem niejestem... wystarczy, że mam jednego za ścianą :P A pisze bo niemam co robić...
A TY SIĘ OD********************************************** od mojej ortografi

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-01-08 (Sob), 13:50 »
partykule NIE z czasownikiem piszemy oddzielnie NIE
niejestem
a NIE JESTEM :P

do nauki!!!!!! a nie na forum siedziec :P i nie uzywaj wulgaryzmow :>

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-01-08 (Sob), 15:11 »
Lekko nie ma, styczen zawsze przewalony w cholere (i jak zwykle poniekad czesciowo na wlasne zyczenie), ale kto by sie przejmowal :) (wiem, wiem: ci, co maja pierwsza sesje w zyciu).

A ja mysle, ze ewentualnie sie jakies poprawki napisze (puk, puk - odpukac) i bedzie dobrze. Zreszta narazie to mnie mecza nieoddane projekty i tak, wiec co bede myslal o koncu miesiaca...

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-01-08 (Sob), 19:25 »
Racja... po co myśleć o sesji której jeszcze niema... trzeba lepiej pomyśleć o tym co trzeba oddać na teraz albo wczoraj... a sesja nie zając, nieucieknie, a przynajmniej za pierwszym podejściem :P

A Ty mnie Torchio denerwujesz.... zobaczysz, kiedyś to JA CI znajde jakiś błąd... a kiedyś to może będzie  :phpbb_icon_wink:

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-01-08 (Sob), 20:44 »
no masz juz spokoj nawet ci tego "nieucieknie" nie wypomne :(
a blad umnie? BA na pewno sie zdarzy ... i to nie jeden ale nie w takim natezeniu jak uciebie... :] ale na razie sobie odpuszczam bo jestes niereformowalny ... i skoro wolisz funkcjonowac w spol. jako funkcjonalny analfabeta- jesli chodzi o jezyk ojczysty to rozumie...
ja se dajepozor narazie  :]

a co do sesji to sie wqrzylem mialem miec jeden przedmiot zaliczoy juz (tzn. nie mazniego egz. jest za to podwojne  zal. ) i DUPA mam narazie zal. tylko cwiczenia .. a mialem obiecane cale :>

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-01-08 (Sob), 20:56 »
no masz juz spokoj nawet ci tego "nieucieknie" nie wypomne :(
a blad umnie? BA na pewno sie zdarzy ... i to nie jeden ale nie w takim natezeniu jak uciebie... :] ale na razie sobie odpuszczam bo jestes niereformowalny ... i skoro wolisz funkcjonowac w spol. jako funkcjonalny analfabeta- jesli chodzi o jezyk ojczysty to rozumie...
ja se dajepozor narazie  :]

a co do sesji to sie wqrzylem mialem miec jeden przedmiot zaliczoy juz (tzn. nie mazniego egz. jest za to podwojne  zal. ) i DUPA mam narazie zal. tylko cwiczenia .. a mialem obiecane cale :>
[snapback]88576[/snapback]
Jedziesz po biednym Psedlo'sie a sam chyba spacji nie uzywasz :twisted:
Ja dodam jeszcze, ze chcialbym zeby egzaminy byly najwiekszym zmartwieniem - czesto znacznie trudniej jest uzyskac wpis z cwidzen / laborek...

C1

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-01-08 (Sob), 21:07 »
No to fakt moją zmorą jest zaliczenie z Fizyki :/ przez to że nie szło mi w sumie przez semestr to bede pisał kombajna ;/ a to nie jest fajne :\ bo bedzie w sumie wszystko w semestrze. Całe szczescie nie mam jeszcze tak wielu przedmiotów żebym iegał za ćwiczeniowcami/wykładowcami po wpisy.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-01-08 (Sob), 22:49 »
[omega] ==> baaaa
u nas to na porzadku dziennym :] bo sam mialem dwa warunki z powodu wlasnie cwiczen
 nie ma bata 3 terminy - 3 testy (przejebane jak rzadko) no i warunek (na warunku jeden termin i ... kapa ... z reszta pedro i vincenzo sie na takim czyms przejechali wlasnie)
« Ostatnia zmiana: 2005-01-08 (Sob), 23:11 wysłana przez T O R C H I O »

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-01-08 (Sob), 23:20 »
Heh, ja na pierwszym roku fizykę przez ćwiczenia zawaliłem, miałem wrzesień. Co ciekawe we wrześniu zaliczałem najpierw ćwiczenia, potem egzamin, na którym dowiedziałem się że mogłem podejść normalnie w sierpniu, tylko wpis bym od gościa dostał po zaliczeniu ćwiczeń. A egzamin był sporo łatwiejszy, same regułki, tego się można bez problemu nauczyć, zwłaszcza że gość podał listę pytań które będą na egzaminie.

A aktualnie sądze że będzie conajwyżej źle, fakt że mam jeszcze chwilkę do sesji, ale już wiem że mojemu profesorwi od javy odwala  :^^.:
"Obvious with hindsight !"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-01-09 (Nie), 10:39 »
Sesja jak sesja, 5 egzaminow to u mnie norma, do tego 3 zaliczenia, jeden lektoracik. Jakos to bedzie. Niestety nie bylo zadnego zaliczenia w zerowce jak na razie, jedynie kawalek 1/3 materialu z prawa moglismy zaliczyc.
Katolicka Nauka Spoleczna - sie zobaczy, powinno byc latwe
Etyka - trudna niby nie jest
Mikroekonomia - a chuj wi, latwy przedmiot, dziwny wykladowca
Prawo - przewalone, duzo materialu
Informa - banal

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-01-09 (Nie), 11:28 »
Katolicka Nauka Spoleczna - sie zobaczy, powinno byc latwe
Etyka - trudna niby nie jest
[snapback]88602[/snapback]
:ppk_lol_anim_big:
Chodzicie w habitach? :twisted:

(KUL to dziady)
« Ostatnia zmiana: 2005-01-09 (Nie), 11:29 wysłana przez [omega] »

C1

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-01-09 (Nie), 11:39 »
hm...
umpc... chyba... ciekawe co to jest. 13 sie dowiem bo mam zaliczenie wtedy. dalej umpc z wykladow... nie wiem kiedy egzam jeszcze... no i teoretycznie handel, ale pewnie beda jakiestam smrody z php w stylu "ile to jest 2+2".

no i obrona pod koniec lutego raczej. bedzie dobrze

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-01-09 (Nie), 11:44 »
[omega] :lo; dobre dobre :]

ale ja bym sie na twoim miejscu nie smial z biednego Wojtka ...
KUL to jedyna porzadna szkola w okolicy (tzn. jedyna w okolicy) dalej jest tylko krakow :D
moim skromnym zdaiem powinni kul zmienic na normalny swiecki uniwersytet albo jakos tak ... bo tozwykly regionalny odrodek ksztalcenia tam jest malo uczelni wyzszych  na wschodzie nie to co w Polsce A :]

A co do poziomu KULu to calkiem calkiem interesujaco to wyglada

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-01-09 (Nie), 14:36 »
Odezwal sie ten co z metropolii pochodzi.

Po pierwsze, to Warszawa jest blizej niz Krakow.
Po drugie kpisz czy o droge pytasz? Moze i KUL jest najbardziej znana lubelska uczelnia, ale to jest katolicka propaganda winna.

A nastepnym razem jak bedziesz chcial sobie pozartowac, to pomysl czy czasem inni ludzie na forum tez nie sa z tej Polski C, nie tylko Keiran.

---
edit: poprawilem na C, zgodnie ze statystykami
« Ostatnia zmiana: 2005-01-09 (Nie), 23:33 wysłana przez Einnar »

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-01-09 (Nie), 15:03 »
Polska dzieli sie na A B C - pod wzgledem PKB na mieszkanca
podział wyglada mniej wiecej tak:
A: mazowieckie, slaskie, zachodniopomorskie, lodzkie, pomorskie, dolnoslaskie, wielkopolskie
B: kujawsko-pomorskie, opolskie, lubuskie, malopolskie
C: warminsko-mazurskie, lubelskie, podkarpackie, swietokrzyskie, podlaskie.

jest to typologia naukowa, nie mialem zamiaru wartosciowac swojej wypowiedzi.
po prostu sa regiony bardziej rozwiniete i te slabiej ... wszystko wynika zpolityki poprzedniego systemu.

A KUL jest dosc dobra uczelnia (swiadcza o tym rankingi) ... poza tym w calym paie wschodnim jest mniej uczelni wyzszych anizeli w rejonach np. z PL A, gdzie jest wiecej uczelni pasntwowych i potezna rzesza uczelni prywatnych.
Poza KULEm sa inne znane uczelnie w Lublinie np. UMCS

powyzszy post mial miec charakter zartobliwy jesli poczules sie dotkniety to przepraszam

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-01-09 (Nie), 15:31 »
Lublin jest niezlym osrodkiem uniwersyteckim i mamy 5 uczelni wyzszych panstwowych (KUL, UMSC, AR, PL, AM) oraz w cholere prywatnych (niektore podobno neizle nawet)

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-01-09 (Nie), 16:30 »
Keiran a wez to porownaj z innymi osrodkami miejskimi podobnymi wielkoscia do lublina ...
lublin jest poteznym osrodkiem miejskim w swpojej okolicy i tyle ... najwiekszym w pasie wschodnim.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-01-09 (Nie), 16:45 »
no wydaje mi sie ze jak na miasto tej wielkosci to jest bardzo dobrze pod wzgledem uczelni, pubow itp. poza tym lublin jest ladniejszy niz wiekszosc miast w polsce :P

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-01-09 (Nie), 17:55 »
ja nie mowie, ze jest zle .. nawet calkiem przyjemnie ale ... problem ze nie ma blisko drugiego duzego miasta. Lublin wogole jest tak na prawde jedynym wielkim miastem w pasie wschodnim ... sa inne dosc duzemiasta ale pelnia one role tylko administracyjna i raczej zamierajanizsie rozwijaja np.pulawy

Offline moon

• +
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-01-10 (Pon), 00:00 »
o temat sesja, ja milo :P

przez te kolosy (4 w tym tygodniu) nawet nie mam czasu na odwiedzanie tego forum :(

jak widze sesje? byle zaliczyc, nie wazne na co :D

pozdrawiam..ide jeszcze spojrzec na algebre - jutro (tj.10.01.05) drugi kolos z tego przedmiotu :(

pozdrawiam wszystkich studentow, ktorzy zawsze maja czas ;d

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-01-10 (Pon), 17:26 »
pozdrawiam wszystkich studentow, ktorzy zawsze maja czas ;d
[snapback]88715[/snapback]
to chyba ja. nudze sie na studiach w sumei :P

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-01-10 (Pon), 17:38 »
sesja sesja...
nie wiem co za żartowniś wymyślił, że pierwsza sesja jest najtrudniejsza
dla mnie była najłatwiejsza
a każda następna...
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-01-10 (Pon), 17:55 »
Pierwsza sesja może się wydawać trudna, bo jest pierwsza, człowiek nie wie czego się właściwie spodziewać. Poza tym na niektórych uczelniach mają ponoć zwyczaj w pierwszym semestrze odsiewać, więc tam faktycznie pierwsza sesja może być ciężka.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-01-10 (Pon), 18:06 »
ja jestem widocznie na bardzo niektórej (politechnika wroc)
mam kumpla co miał już dwie takie sesje i ze 120 chętnych zostało 33 niezwykłych
sam jestem na studiach inżynierskich a tutaj mają zwyczaj "powolnego odsiewania" z każdym semestrem przybywa Ci przedmiotów niezaliczonych a z nimi odpowiedznich punktów deficytowych, potem pozwalają Ci iść na dziekanke jeśli określony deficyt przekroczysz i cały czas płacisz za kursy powtórkowe, czasami nawet 900zł za semestr a potem... wylatujesz
i tak się dzieje na wydziale PPT
nic dziwnego że mówią o nim że jest dla geniuszy
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-01-10 (Pon), 18:28 »
Pumbus==> dupa taaam
pierwsza sesjajest ciezka  bo to taka matura tylko maloczasu masz naprzygotowanie (to takie myslenie wiekszosci)
W rzeczywistosci wszytsko zalezy od toku studiow ogolnego planu studiow...
zalezy czym ci pierdolna na poczatku i ile tego jest...
zazwyczaj jest tak na studiach magisterskich, ze pierwszy rok jest dosc zaladowany bo sa wszelakie mozliwe podstawy ...drugi jest luzniejszy 3 zapierdolony, 4 srednio a 5 top juz luzik...

na licencjatach/inzynierach roznie bywa sa tacy co zapierdalaja  bo sie wyrobic nie umieja u siebie a sa tacy ktoreym sie nudzi i biora drugi kierunek (zalezy od kierunku, wydzialu, uczelni)

a co do sesji to zalez od tego u kogo zaliczasz sa banalne rzeczy ... ale u jakiegos **** i pol roku udupione ... a sa jakies kosmiczne rzeczy z normalnym czlowiekiem i p[are osob ma tylko doggrywke

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-01-10 (Pon), 18:35 »
zalezy czy ktos zdaje jak pan bog przykazal czy kombinuej i sobie przesuwa przedmioty na kolejne lata i ma potem pretensje ze trudno

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-01-10 (Pon), 18:44 »
a to tez keiran... ale np. u mnieto rzadkosc i prawie niemozliwe :]

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-01-10 (Pon), 18:52 »
a u mnie to tak specjanie wszystko porobili żeby płacić

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:32 »
[controversy mode=on]jak sie kurwa nie uczycie debile to placcie :P

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:44 »
uuuu nieladnie sie wojtusiu wyrazasz... :]  takiewulgaryzmy  wtwoich ustach :> :lol:

• +++++
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:46 »
tak offtopujac to ja jeszcze z wyrazem "sesja" mam same pozytywne skojarzenia (to apropos topica na glownej) ;]

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-01-11 (Wto), 00:29 »
Uff- pierwszy kolos za mną (najtrudniejszy zresztą) - na 25 pytań sam z siebie znałem 5...dobrze, że ludzie dobrego serca są i można na nich liczyć - czy zalicze-dowiem się w czwartek, a ogółem do ferii to nauka, nauka, nauka (oj, jak zdam to zabaluje ostro...:D oby...jak Bóg da...ehhh.....mam po prostu dobry humor-zobaczy się).

ps.Kurna no, człowieka 2 dni nie było, a tu już 164 posty....kurde, kurde, po trzykroć kurde....

Offline Zimt

• +
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-01-11 (Wto), 13:28 »
Ech, ja się właśnie dowiedziałam, że niespodziewanie doszedł mi jeszcze jeden dodatkowy egzamin i niestety nikt nie potrafi mi wyjaśnić, co będzie on właściwie obejmował. Pozostaje mi liczyć na cud - bo na porządne przygotowanie się raczej nie mam czasu ani sił. Całość widzę raczej niezbyt dobrze...

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-01-11 (Wto), 13:52 »
Żeby się dowiedziećco będzie to masz po to pierwszy termin przecież... ;)

A tak bardziej konkretnie, wybadaj 'zerowy'

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-01-12 (Śro), 23:45 »
M P 3 SESJA

POLECAM

:lol: lepsze od oryginalu :D

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-01-13 (Czw), 08:33 »
O ZESZ KURDE!!! To raczej zrobili ludzie z Polibudy w końcu na Zeusie leży :P

[Edit]
A nie z Opola jednak :P[/Edit]
« Ostatnia zmiana: 2005-01-13 (Czw), 08:37 wysłana przez RioT »

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-01-13 (Czw), 12:34 »
TORCHIO-no to żeś do...ał do pieca- teraz już doła mam całkowitego ...(ale kawałek zaje  :.^^: )

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-01-13 (Czw), 15:29 »
staram sie jak moge ale kawalek jest po prostu masta :]

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-01-13 (Czw), 17:24 »
Yeeee, do połowy lutego ta piosenka będzie chyba moim no.1 na playliście :) świetna przeróbka.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-01-13 (Czw), 19:43 »
HWDPG. ja moge sie przygotowywac na zboje z prawie wszystkiego...

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-01-13 (Czw), 21:38 »
piosenka rzondzi :D na moja plejliste tez juz trafila :D a nr. 2 jest piesn "zaliczenie". niestety linka teraz nie dam bo nie mam kompa pod renkom teraz :(
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-01-14 (Pią), 20:08 »
No to czekamy na linka............................................ ................................................. ..............................................(btw.) Dałem ciała i to jak , socjologie dzisiaj miałem (kolos), mogłem się dłużej pouczyć....chyba poprawka, a w njagorszym wypadku warunek :(:(:( Pierwsze lanie wody na studiach mam już za sobą....( w rytm muzyki: Ile dałbym, by zapomnieć... :(   ).
Ale rade trza se dawać, poprawie to - Got mit uns !!  :P (musze to poprawić po prostu)....ehhh- zdenerwowałem się, ide na fajka....