Autor Wątek: furtka  (Przeczytany 2142 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
furtka
« dnia: 2003-04-13 (Nie), 12:28 »
rzecz toczy się w świecie warhammera a zadanie jest następujące:

Stoisz na łące. Przed sobą masz metalową furtkę.Jak furtka wygląda tłumaczyć nie musze. Po lewej stronie ma zawiasy. Nie ta jej się otworzyć, bo jest zamknięta za pomocą metalowego drutu, który to mocuje ją do płotu, który otacza furtkę z obu stron. Płotu się nie da obejść. I płot i furtka mają po 3m wysokości. Trzeba się w jakiś sposób przedostać na drógą stronę. Można się sposłużyć dowolną postacią dowolnej rasy, klasy zawodowej i profesji. Można używać magii i broni. Chodzi o to, żeby zrobić to z finezją.

no, popiszcie się swoją finezją  :-D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Steffek

• +++
furtka
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-13 (Nie), 12:40 »
Moja finezje? Mam wybrac dowolna rase? OK :D Wykopuje kreta z ziemi, rzucam nim przed plot, a on probujac mi uciec wykopuje tunel pod plotem. Wchodze do tunelu i jestem za plotem :)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
furtka
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-13 (Nie), 12:45 »
chodziło mi o: elfa człowieka krosnoluda halflinga
to TY masz być jednym z nich, ale załużmy, że jesteś halflingiem i akurat w plecaku miałeś kreta giganta  :wink:                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Steffek

• +++
furtka
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-13 (Nie), 12:56 »
chodziło mi o: elfa człowieka krosnoluda halflinga
to TY masz być jednym z nich, ale załużmy, że jesteś halflingiem i akurat w plecaku miałeś kreta giganta  :wink:

Wiem o co ci chodzilo, tak se tylko jaja robie... :) ;) :jeste:                    

Offline Loco

• +
furtka
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-07 (Sob), 21:46 »
Moja skoczność jest przyzwoita, dlatego zwyczajnie wyskakuję, chwytam i podciągam się. Następnie przeskok i tyle. 100% finezji.

P.S. Wskrzeszenie tematu!!!! HAHAHAHAAAAAA!!!                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
furtka
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-08 (Nie), 09:26 »
Hmm... Jestem orkiem. Mam w łapie topór wcale przyzwoity. No to ja toporkiem w płot, ale on dostaje tylko 1 HP na godzinę, więc rezygnuję. Wyjmuję z plecaka \"Staff of Shocking\" i rzucam piorunka w furtkę. To również nic nie dało, ale zauważyłem, że metal nieco się nadtopił. Postanowiłem otworzyć furtkę. Zamek wewnątrz się stopił, ale ja dalej wejść nie mogę. Postanawiam użyć siły o mocy 4 na furtce, co daje efekty. Furtka otworzyła się w przeciwnym kierunku o 6. Jako ork przechodzę nie zamykając furtki. Koniec. :wink:                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
furtka
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-08 (Nie), 10:15 »
jestem trolem
z buta raz
z buta dwa
z buta trzy
przechodze :D                    

Offline TomisH

• +++
furtka
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-09 (Pon), 10:54 »
Jestem Doppelgangerem
zmieniam się w trola
z buta raz... :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline zan

• +++
furtka
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:35 »
jestem gandalfem i zaczynam biadolic jaki to ja biedny jestem i co ja teraz zrobie. jesli z chwile nie przyleci jakis wielki orzel (co jest malo prawdopodobne) to wysylam motylka po jakiegos wielkiego orla
...dopisane...
wpadlem na jeszcze jeden pomysl, nalezy bardzo glosno rozpaczac kobiecym glosem az sie zjawi jakis gupi rycerz i rozwali brame                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
furtka
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-11 (Śro), 10:14 »
jestem sobą
podchodze do furtki, odwiązuje drut i przechodze :D                    

Offline Szmugiel

• +
furtka
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-11 (Śro), 14:55 »
Jestem czarodziejem nie wiem z jakiej bajki, ale jestem. Dalej===]czarry mary, pokus, pokus i jestem za furtką :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Olhado256

• +++++
furtka
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-11 (Śro), 17:58 »
Szmugiel =] a jak to się ma do tematu? :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Szmugiel

• +
furtka
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-11 (Śro), 21:50 »
Olhado==] furtka----] opowiadanie dotyczące furtki, zrobilem rozserzoną wypowiedzod Pumbussa, w tym temacie nikt nie wie o co chodzi :D:D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
furtka
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-11 (Śro), 22:05 »
jak się nie czyta pierwszego postu to się nie wie :evil:                    

Offline KaGieBe

• +++
furtka
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-11 (Śro), 22:54 »
jestem soba. Zastanawiam sie co robi metalowa furtka w samym srodku laki i dochodze do wniosku ze to musi byc swiadomy sen. W zwiazku z powyzszym uzywam sily woli i otwieram furtke. Gdy przechodze na druga strone sprawiam by zniknela. Nie lubie jak mi cos nie pasuje do swiata w ktorym gram :lol:                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).