Off-Topic > Sport

myslenie

(1/7) > >>

mistrz wm:
Myslenie podczas wallki jest bardzo ważne, umiejetnosc myslenia wyrabia sie latami po przez technike i różne sposoby obrony.

josh:
hm nie wiem czy jestem jakiś niedorozwinięty ale nie zajarzyłem myśli tego tematu... Czy istnieje ona w ogóle?

Arclon:
Bo nie uprawiasz myślenia! :P  :P  :P
Ja chyba też nie, bo też nie do końca rozumiem.

Prawdopodobnie chodzi o myślenie w sztuce samoobrony [Dodane: No, raczej tak... sądząc po opisie :P]. Ale jakby tak potraktować myślenie jako sport... hmmm...

Chodzi o to, że myślenia nie da się za bardzo "uprawiać" (przynajmniej ja nie potrafię). Myślenie odbywa się niezależnie od nas, i chyba też nie można osiągnąć w nim mistrzostwa. Jak się urodziłeś tak myślisz - dar którego nie da się udoskonalić.

Eeech... co za temat.

T O R C H I O:
ARCLON-> albo Jpsh nie uprawia walki :lol:

ale fakt temat jest ciezki
 moim zdaniem chodzi o sportywalki i jakis rodzaj myslenia w stresie podczas walki czy cos :]

pshemozz:
Temat ciężki ale uogólnię: ja w moim własnym przypadku nigdy nie myślę, nieważne co robię. ot po prostu pewna wrodzona niedoróbka z któą mi całkiem dobrze, bo jakbym myślał, to bym zrozumiał, ile się głupot w życiu narobiło a tak mam święty spokój i żadnych wyrzutów sumienia :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej