Autor Wątek: SS-NG #26 - opinie  (Przeczytany 5906 razy)

Offline Carnagge

• +
SS-NG #26 - opinie
« dnia: 2004-12-08 (Śro), 00:43 »
Standardowo, tym razem ja założyłem temacik ;)
Hmm mam pytanko, czy trochę nie przesada z tymi ok. 20 screenami z artu PC Lab. Chyba tak dużo nie było potrzebnych?

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-12-08 (Śro), 01:35 »
Ja może powiem coś takiego:

Od samych pocztków tego zina widzę w nim pewną specyfikę i intrygujące zjawisko. Nie wiem od kogo ono zależy, czy od wszystkich redaktorów, czy od "głównego zarządu" (to podejrzewałbym bardziej), ale jednak istnieje i każdy pojedynczy numer mi to boleśnie a zarazem radośnie udowadnia - każdy z 26-ciu numerów.  Najkrócej można to określić dwoma słowami: "rozmach" i "nieszczegółowość".

Chodzi o to, że stale do czegoś dążycie, ciągle organizujecie jakieś przedsięwzięcia, akcje, chcecie ciągle wprowadzać nowe pomysły (czasami nawet zbyt często i wręcz niekonsekwentnie), nowe projekty, nowe plany, które - nie ukrywam - że często sam uważałem za mało realne... a najgenialniejsze jest to, że to wszystko wam się udaje! Macie wielkie plany, wielkie przedsięwzięcia i zawsze udaje je się wam zrealizować, rozpiera was energia, działanie - to jest wprost genialne!
(tyle jeżeli chodzi o rozmach)

Ale macie też tą drugą stronę, która dokładnie tak samo uporczywie daje o sobie znać. Bo macie wielkie plany, i za każdym razem je realizujecie, ale wasza piętą achillesową jest to, że "diabeł tkwi w szczegółach". W ogromie tych wielkich realizacji, zawsze widać, że rzeczy nie są "dopięte na ostatni guzik", że zawsze coś się gubi, zawsze są (bardzo często nawet rażące) błędy. Wpadki. Macie plany tylko problem tkwi w pełnej ich realizacji. Jesteście świetni w ogółach, problem sprawiają wam szczegóły. Przez to czasami zin wygląda ciągle jakby był w wersji beta - poniekąt rozbabrany.
(tyle jeżeli chodzi o nieszczegółowość)

Mam nadzieję że nikt nie będzie mi miał za złe, że to napisałem - to jest wasza specyfika, którą (mówię kompletnie szczerze) zauważam za każdym razem w każdym nowym numerze czasopisma. "Rozmach i nieszczegółowość" - może tak bardzo mnie to drażni dlatego, że ta wasza specyfika jest kompletnym, totalnym przeciwieństwem mojej natury - sądzę, że jeżeli ja bym coś kiedyś stworzył (oczywiście nie zina internetowego, ale coś własnego - cokolwiek), to męczyłbym się, żeby dopracować szczegóły i dopiąć wszystko na ostatni guzik, ale w życiu nie zaangażowałbym w moje dzieło (jakiekolwiek by ono nie było) takiego rozmachu i energii i tym samym pozostałoby ono małe, skromne i nieznane.
Oczywiście rozumiem, że robicie wszystko, żeby było jak najlepiej (po prostu wam nie wychodzi) i nie mam do was pretensji (mam nadzieję, że wy do mnie też nie). Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie i podzielić się przemyśleniami. Jeśli zaś ktoś chce poznać moją opinię co do tego numeru, to może sięgnąć do mojego posta w temacie o numerze #25, bo nic się nie zmieniło (poza znikającą okładką) - to z resztą dało impuls do napisania tego co napisałem.

PS. Ale burdel teraz zrobiliście z tymi tematami na w podforum :/
PS2. Wielkie dzięki za kalendaż :)
PS3. Jezu! Jak ten post przypomina mi listy pisane niegdyś do "przecieków"... :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 01:45 wysłana przez Arclon »

Offline zan

• +++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-12-08 (Śro), 01:53 »
pierwsza rzecz jaka zauwazylem jest bardzo negatywna. ominalem na razie hl2 i halo2, tym zajme sie jutro. zaczalem czytac recenzje Dawn of Wari O ZGROZO!!!!!
co za glupi, dziecinny pomysl na recenezje, to jest cos w stylu playa a nie ssng. do kitu do kitu do kitu. zmarnowaliscie z 15 linijek tekstu na glupi poczatek z kiepskim humorem, teksty w stylu: "Ja Ci dam n00b'a!!", no ludzie, co Wy robicie z tego zina. "Wpływ CartoonNetwork na młodzież?"
poza tym recenzja w zaden sposob nie opisuje najwazniejszych elementow gry czyli na przyklad przejmowania punktow kontrolnych.
ech ludzie, na sam poczatek macie u mnie minusa, zobaczymy jak dalej
--------------------
poza tym nie znalazlem nigdzie sprostowania BLEDU z zapowiedzi "stalingradu". rpzykro mi chlopcy ze tak po Was jade ale ktos musi
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 01:59 wysłana przez zantar »

Offline Gonzo

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-12-08 (Śro), 10:34 »
Dzięki Arclon i zantar za krytykę. :)

Mam pytanie do Arclona: mógłbyś podać jakieś przykłady owego nie-dopinania-na-ostatni-guzik, bo chcielibyśmy to w następnym numerze poprawić?

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

Offline Emill

• +++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-12-08 (Śro), 10:52 »
Carnage -> tych screenow bylo chyba 65 :lol:

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Gambit

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-12-08 (Śro), 11:29 »
Nie przeczytałem jeszcze całego numeru, ale jak na razie:

Duży plus za recenzję Half Life 2 (nie za fakt umieszczenia, ale jakość)
Duży plus za recenzję Silent Hill 4 (jak wyżej)
Duży plus za dyskusję o SH4

Minus za recenzję Warhammera 40k

Jak na razie 3:1 na plus :)

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-12-08 (Śro), 13:11 »
Gonzo, wszystkie?? Ja nie za bardzo mówiłem o tym konkretnym numerze, ale o tym, że te problemy macie niemalże w każdym, i nie sądzę że jest to coś, co uda wam się naprawić ot tak, skoro niestety nie macie do tego szczęścia przez całą swoją histrię.
Chcecie historię błędów tego numeru?
1. Dlaczego mi się w Fajerfoksie klepsydry rozlatują?
2. Dlaczego przycisk "wyślij ankietę" to atrapa?
3. Robicie w tej chwili trzy wersje zina (przykład rozmachu), ale nie jesteście już na tyle skrupulatni żeby z wersji "normal" powycinać linki do dużych obrazków, które mają służyć tylko dla wersji "full". Efekt jest taki, że w "normalu" zostawiacie linki, które prowadzą w otchłań (przykład niedoróbki).
4. Strona 29 - Zjechane odseparowanie kolumn + brak obrazka.
5. Strona 77 - błędny link do obrazka (tudzież brakuje obrazka - nie chcę mi się sprawdzać)
6. Sporadycznie uzupełniacie archiwum zinów do ściągnięcia w zinie (obecnie tylko do #22).

Jakby chciało mi się sprawdzać grafikę w zinie, to założe się, że znalazłbym tam niepotrzebne pliki.
No, jest jeszcze kilka pomniejszych błędów, ale zwyczajnie nie chcę mi się wyliczać... z resztą jeszcze ktoś pomyśli, że gnoję was za głupoty.
To chyba i tak jeden z lepszych numerów (gorsze rzeczy się zdarzały), poza drugi raz umieszczoną ankietą, i drugi raz nienaprawionym przyciskiem, o ile dobrze widzę (Dobrze widzę? Jak nie, to mnie poprawcie).

Sorry, to była krytyka na życzenie.

PS. Carnage, masz absolutną rację - ten artykuł to istna masakra (przez obrazki).

Offline Carnagge

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-12-08 (Śro), 13:50 »
Arclon no z tym Firefoksem to zgłaszałem problem "górze" i zaowocowało to jedynie dobrymi klepsydrami w konsolach... Prównajcie klepsydre z konsoli i z blaszaka, bo w tej drugiej jest błąd i ocena jest oderwana od całości.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-12-08 (Śro), 14:48 »
mi tez sie psuja pod firefoxem
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 14:48 wysłana przez Keiran »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-12-08 (Śro), 16:02 »
Mi też ;)

Inna sprawa, że mówiłem to Emillowi, który położył na to żur ;-)
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-12-08 (Śro), 16:08 »
No to teraz już wiecie, dlaczego nie warto korzystać z Firefoksa. :D
Wracam do IE. :D
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 16:10 wysłana przez Arclon »

Offline Emill

• +++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-12-08 (Śro), 16:12 »
Opera i tak r0x! :P

Offline kYuba

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-12-08 (Śro), 20:45 »
Zantar ---> nie da się napisac recenzji idealnej, zawsze sie cos przeoczy, a tak poza tym to recenzja ma tylko PRZYBLIŻYĆ PRODUKT, ogólnie a nie w szczegółach, od tego są opisy i soulcje. Przyjemnosc z przejmowania starategic pointów pozostawiamy graczom :P

a humor tez jest kwestia dyskusyjna, jednym sie moze wydac zajebisty, innym (tak jak tobie) "PLAY'owy" ja jestem osobiscie z tej recenzji bardzo zadowolny (Mad_boy też)

btw. ale mnie "zgasiłes" ta krytyka.
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 20:51 wysłana przez kYuba »

Offline Ma'd

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-12-08 (Śro), 20:59 »
Hmm nie czesto zabieram glos na forum ,ale dzisiaj "zostalem zmuszony" ===>Zantar. Wiesz o poczuciu humoru tak jak o gustach sie nie dyskutuje. Trudno by kazdy mial takie samo poczucie humoru. Kolejna sprawa ja i KYuba nie jestesmy konserwatystami ,i uwazamy ze troszke innowacji przyda sie. Btw Widze ze jestes "obcykany" co chodzi o PLAY'a ...masz prenumerate?
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 21:01 wysłana przez Mad_boy »
IF YOU ARE THE BIG TREE, WE ARE THE SMALL AXE.  
SHARPENED TO CUT YOU DOWN, READY TO CUT YOU DOWN.
                                 ||BOB MARLEY||

Offline TomisH

• +++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-12-08 (Śro), 21:01 »
Nota bene kto robi w PLAYu? Haszak? Cubituss? Banan? No to fakt - do dupy :D
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 2004-12-08 (Śro), 21:03 »
Dobra. Ja teraz bede sie wypowiadal na temat rozmachu i nieszczegolowosci.
Co do planow nie bede sie wypowiadal bo faktycznie mamy ich zawsze sporo. Sami wiecie. Co do nieszczegolowosci to jest tak ze sklad to, mimo ze moze sie tak nei wydaje, ogromne przedsiewziecie. Na kazdej stronie znajduje sie tyle roznych elementow  ze dopacowanie kazdego z nich na 80 stronah jest praktycznie niewykonalne. Ok moze i tak przy 14 dniach skladu, ale nie jak sie ma na to 5, max 7 dni. Nie jestesmy wstanie dopiac wszystkiego na ostatni guzik, gdy zawsze trzeba dbac o to zeby bylo iles tam stron, sciagac je od recenzetnow, gdzy takie rzeczy jak chociazby kalendarz czy tam klepsydry (projekt, wykoanie) zajmuje naprawde, naprawde SPORO czasu. A teraz posluchajcie dokladnie ;) Klepsydry sie sypia? Moze i sie sypia, guzik ankiety nie dziala? Moze i u ciebie nie dziala. Ale zauwaz ze praktycznie w kazdej przegladarce, czasem nawet rozdzielczosci wyskakuja inne problemy. Takie rzeczy jak klepsydry sie dopracuje z czasem, ktorego ciagle brakuje. Dopracowanei calego zina, do wszelkich wymagan programowych przy tym ze co miesiac cos sie zmienia, albo dodaje jest naprawde BARDZO BARDZO trudne.  Tak samo ankieta. Guzik nie jest atrapa, bo dostalem z 200 ankiet.
Nie zrozumcie mnie zle. Nie olewamy bledow, bo je poprawiamy (heh, mozecie zapytac jak wyglada zawsze beta-test nowego numeru), staramy sie zeby wszystko dzialalo, ale jstesmy wiecznie zabiegani, zarobieni i naprawde robimy i dajemy z siebie tyle ile mozemy. A zawsze...zawsze brakuje czasu. Byc moze nadzieja na polepszenie tego co jest bedzie sklad zina w inny sposob, ktory juz niedlugo zaczne przygotowywac. W sposob bardziej mechaniczny.
Byc moze za duzo planujemy, kombinujemy jak na nasze mozliwosci i dlatego sa zawsze bledy. Moge wam jednak obiecac ze sie staramy zawsze zeby bylo jak najlepiej i z przebiegajaca "mechanizacja" redakcji, strony czy samego magazynu bedzie coraz lepiej. Uwierzcie.
Ostatnia kwestia. Nie mamy tylko zina na glowie ale i wiele innych spraw a co za tym idzie ograniczony czas, co wiaze sie z tym pierwszym.
To wszystko reczna robota...reczna robota na masowa skale :)

Dzieki za krytyke. Jezeli macie czas i oochote wpiszcie mi jakie bledy stale sie powtarzaja, przynajmneij te postaramy sie wykluczyc.

Co do recki Mad Boya i kYuby to sie z toba nie zgodze. Pisanie tekstu w takie sposob nie jest regula a urozmaiceniem. Trudno zeby co miesiac kazda recenzje pisac w taki sam sposob. Jestem za inowacjami i probami. O gustach te sie nie dyskutuje.

Mad Boy --> a jak ma prenumerate to co? :P Spokojnie mi tam :>
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 21:08 wysłana przez DRIZIT [SS-NG] »

Ile niewiedzy tyle wiary w nass[/color]

Offline zan

• +++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 2004-12-08 (Śro), 21:35 »
nie, nie mam prenumeraty :P
przepraszam ze Was zgasilem ale uwazam Was za ludzi ktorzy daza do jakiegos rodzaju dziennikarskiego idealu wiec chcialem Wam tylko pomoc.
ja tez jestem za innowacjami i zmianami, a poza tym za przywroceniem profesjonalizmu SSa :)
pamietajcie ze ja chce Wam tylko pomoc :) :)
a taki rodzaj recki dla mnie jest troche niefajny, no i sama recka niezbyt dobrze mowi o samej grze, nie przybliza zbyt dobrze idei tej gierki. rownie dobrze mogliscie walnac po prostu zwykla recke, albo dwie krotsze recki obok siebie. to chyba calkiem niezly pomysl. moglibyscie wpisac w takie receznji, np kyuba vs. madboya itd itp. wazne jest to zeby gracz mial kilka punktow widzenia co?
pomysl chyba neizly co? ale wazne zeby prz yjego realizacji zrobic to jak najbardziej user friendly :) i zeby bylo czytelne

Offline Ma'd

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 2004-12-08 (Śro), 21:36 »
Jak ma prenumerate ,to dobrze .Tez bym chcial miec:D .Dobra lece bolek i lolek sie zaczynaja...Driz na ktorym to kanale leci?  

edit: Wiesz ja juz nie raz wprowadzalem innowacje np : Battlefield Vietnam. A odnosnie tego twojego pomyslu ,z dwiema reckami ,to bylo juz cos takiego C&C Generals ,oczywiscie wyszlo to przez przypadek:)
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 21:40 wysłana przez Mad_boy »
                                 ||BOB MARLEY||

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #18 dnia: 2004-12-08 (Śro), 21:37 »
A ja i tak wydawałbym zina jako exe, niczym Savage ;)

Wszystko mogłoby być nawet na bazie html, ale dodałoby się kupe bajerków, jak spis treści pod Prawym Przyciskiem myszy,  mechanizację ( ;) ) tekstów (dla każdego tekstu szablon, a później już matematycznie, algorytmicznie i ślicznie ;) ), no i najważniejsze - muzyka w tle :twisted:

...

Ofkoz, to wszystko Drizit jest z ";)".
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline kYuba

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #19 dnia: 2004-12-08 (Śro), 21:45 »
a moge sie zalozyc ze jak by pod ta nasza recka podpisac jakichs dwóch redaktorów z SSa (jako niby jakis wielki powrót) to od razu by nabrała zupelnie innych kolorów... a ludzie by zachwalali, że ho ho, ale takie juz jest zycie dziennikarza :P

Offline Veeroos

• ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #20 dnia: 2004-12-08 (Śro), 22:42 »
kYuba - gdyby zamiast Ciebie był tam, dajmy na to, Pegaz Ass, to by dopiero była kotłownia :P

Xtense - ten pomysł jest świetny, sam o tym myślałem, ale znasz Drizita... :D
« Ostatnia zmiana: 2004-12-08 (Śro), 22:55 wysłana przez Veeroos »
Front Wyzwoleńczy im. ProTrackera WALCZY!
"Death to General MIDI" - Necros/FM

Offline LooZ^

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #21 dnia: 2004-12-09 (Czw), 00:02 »
Spadac mi tu z paskudnymi magami w execu ;> Scena scena, a Powazny I Powszechnie Szanowany Przez Ogol Graczy W Polsce Magazyn Internetowy SS-NG musi spelniac pewne role wychowawcze w spoleczenstwie ;) Co do niedokladnosci, tak to niestety bywa kiedy wszystko jest robione na "tydzien temu", "tamten wtorek" czy "wczoraj". Naprawde, typowo polska prowizorka (sklad reczny + balagan w plikach i htmlu) powoduja nagromadzenie bledu rzedu 4^6 ;) Ciagle sie staramy poprawiac bledy, ktore takze dla nas sa oczywiste (vide akapity), ale jest ciezko... Obiecac (jako ta aktywna i nieco-mniej-aktywna czesc dzialu DTP ;))  mozemy tylko, ze najnowszy layout magazynu sprawdzimy na kazdej przegladarce i pod kazdym wzgledem. Zero prowizorki ;) No, i moze wkoncu nie bedziemy poprawiac laya co miesiac ;)

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #22 dnia: 2004-12-09 (Czw), 00:44 »
Ja tam zawsze mówiłem, że HTML jest do dupy. A EXE to byłby taki "profeszonal", "hardcore" i w ogóle. Jeżeli byłaby szansa, że ktoś to weźmie pod uwagę, to byłbym w 102% za. Ale był już np. pomysł co do PDF'a i umarł śmiercią naturalną.
Ja nawet namieszałem trochę w tej klepsydrze tak, że się ładnie złożyła w fajerfoksie... ale za to rozbabrała się przy okazji w IE  :P (nawet nie pamiętam co tam namieszałem).  Ciężki orzech do zgryzienia... przynajmniej dla kogoś, kto nie zna się na pisaniu w HTML'u... i jakoś nie ma chęci się poznawać. ;)
« Ostatnia zmiana: 2004-12-09 (Czw), 00:44 wysłana przez Arclon »

Offline Veeroos

• ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #23 dnia: 2004-12-09 (Czw), 01:22 »
Przyznaj LooZ^, że boisz się o utratę posady, dlatego tak mówisz :P ;)

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #24 dnia: 2004-12-09 (Czw), 12:29 »
Sklad automatyczny na formularzach jest przewidziany i to powaznie brany pod uwage, malo tego konsekwentnie darze do tego, wiec bez takich mi tutaj :>
Ale w php, nie jakies tam exe :P

Zostanie to wprowadzone rownoczesnie z nowym layem, ktorego jeszcze dlugo nie zobaczycie ;)
« Ostatnia zmiana: 2004-12-09 (Czw), 12:36 wysłana przez DRIZIT [SS-NG] »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #25 dnia: 2004-12-09 (Czw), 12:52 »
Boo! PHP Boo! Lame! Boo! ;-)

Czyli muzyki nie będzie ;(

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #26 dnia: 2004-12-09 (Czw), 12:54 »
Ewentualnie w MIDZIE i pod HTML sobie podepniecie. :D

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #27 dnia: 2004-12-09 (Czw), 12:58 »
ARGH!

"Death to General MIDI!"
 -Necros/FM

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #28 dnia: 2004-12-09 (Czw), 13:00 »
"Generał" zamknie Cię w karcerze. Jeszcze zobaczysz. :)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #29 dnia: 2004-12-09 (Czw), 13:38 »
Liznij wiedzy, boy, zanim będziesz wyskakiwać z generałami ;)

Woo - jestem dzisiaj skory do walki. :ph34r: me!

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #30 dnia: 2004-12-09 (Czw), 13:53 »
Żadnej muzyki!! Żadnej, ludzie, dotychczas najgorsi tylko mieli muzykę. Każdy będzie chciał dać swoją i tak dalej, komuś się nie spodoba et caetera - NIE.

P.S.

No, chyba że jazz... :)
« Ostatnia zmiana: 2004-12-09 (Czw), 13:54 wysłana przez Yisrael »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #31 dnia: 2004-12-09 (Czw), 13:56 »
Hmm... Dziwne, bo Savage ma więcej przeczytań, niż 3 nasze ostatnie numery razem wzięte ;)

Offline Emill

• +++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #32 dnia: 2004-12-09 (Czw), 14:00 »
No chyba, ze techno... :) :P

Offline kYuba

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #33 dnia: 2004-12-09 (Czw), 14:06 »
nie no żadnej muzy... zina się CZYTA a nie słucha, nie 'grzebmy w gównie', że tak powiem :)

btw. znowu sie Off-top zaczyna robic :P
« Ostatnia zmiana: 2004-12-09 (Czw), 14:07 wysłana przez kYuba »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #34 dnia: 2004-12-09 (Czw), 15:10 »
Normalne - wkońcu w tym jesteśmy najlepsi, right? ;)

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #35 dnia: 2004-12-09 (Czw), 15:37 »
:blink: O co chodzi? Przecież napisałem "generał" w cudzysłowach. Myślisz, że nie wiem co to znaczy "General MIDI"?
« Ostatnia zmiana: 2004-12-09 (Czw), 15:50 wysłana przez Arclon »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #36 dnia: 2004-12-09 (Czw), 15:56 »
Miałem złe przeczucia... :twisted:

Arclon

• Gość
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #37 dnia: 2004-12-09 (Czw), 16:09 »
/me śmieje się serdecznie.

Niepotrzebnie. Tak źle jeszcze ze mną nie jest. :)
« Ostatnia zmiana: 2004-12-09 (Czw), 16:11 wysłana przez Arclon »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #38 dnia: 2004-12-09 (Czw), 16:20 »
Miło to słyszeć - Emill np. nie zrozumiał dowcipu :ppk_rotfl:

Offline martin

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #39 dnia: 2004-12-09 (Czw), 22:04 »
Hmm, powstały wątki do niektórych recenzji, a nie powstał do mojej, a przecież to najciekawszy tekst w tym numerze :D
Wypowiedziałem się - teraz temat zdechnie.

Offline kYuba

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #40 dnia: 2004-12-09 (Czw), 22:55 »
Widze ze ci martin humor wraca :D

Offline Victor

• ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #41 dnia: 2004-12-09 (Czw), 23:05 »
mi podoba się jak kazdy numer jest co czytac.

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #42 dnia: 2004-12-10 (Pią), 01:18 »
Oficjalna wiadomosc: NIE BEDZIE GRALA MUZA W SS-NG :> .....chyba ze mnie zastrzelicie! :>

Offline Veeroos

• ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #43 dnia: 2004-12-10 (Pią), 04:39 »
,10 December 2004, 01:18:03]Oficjalna wiadomosc: NIE BEDZIE GRALA MUZA W SS-NG :> .....chyba ze mnie zastrzelicie! :>
[snapback]85179[/snapback]

:ppk_asshole: /już tu nie pracujesz ©Drizit - AsCoT
« Ostatnia zmiana: 2004-12-11 (Sob), 10:14 wysłana przez AsCoT »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #44 dnia: 2004-12-10 (Pią), 14:44 »
Drizit - kusząca propozycja :twisted:

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #45 dnia: 2004-12-10 (Pią), 15:28 »
Drizit - juz tu nie pracujesz :P
a tak na serio to tez muzyce mowie nie

Offline _lili_

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #46 dnia: 2004-12-10 (Pią), 15:36 »
/me podaje naboje...                          ;D ;D (ale muza w zinie blee..)[/span]

Co do numeru.. hmm, mi tam sie nic nie sypie, przynajmniej w wersji online, bo na off'a jak zwykle bedzie trzeba jeszcze poczekac.
Do przeczytania calosci jeszcze daleko, ale dzieki ''rosyjskiej ruletce'' przeskoczylam wiekszosc numeru i jest niezle ;) Wielki plus (lub czerwone kalesony) dla Markinsona, ktory juz nie jest Markinsonem, za jedna z bardziej wciagajacych zapek jakie mialam okazje przeczytac (Bloodline).
Tylko troche mniejszy Zonk (taki kot, wiecie) dla Rosica, za zamieszczenie rekalmy punktu xero w tekscie :D (sama forma recki - btw. nie wydaje wam sie, ze ''zapka'' to fajniejsze slowo? - tez rozklada. W tym dobrym sensie oczywiscie)
Ktos tu wspomnial o screenach w pewnym arcie. Coz, wlasnie przejrzalam go po raz pierwszy (kto by pomyslal, ze kompy na uczelni maja jakies plusy...) bo przy moim mulacym sie necie strona nawet nie chciala sie otworzyc :]
Co tam jeszcze... hmm.. acha, kalendarz! No, no, kawalek niezlej roboty. [span style=\'font-size:8pt;line-height:100%\']Ale brunetki (szatynki) i tak rules ;P
[/color]
I nie sposob nie wspomniec o felietonie Xtense; pomieszanie z polataniem i totalnie nienormalne. ... Majstersztyk :D

No i to w sumie koniec bajki na dzis.
« Ostatnia zmiana: 2004-12-10 (Pią), 15:37 wysłana przez _lili_ »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #47 dnia: 2004-12-10 (Pią), 16:10 »
Łooo - komuś się mój felieton podobał! :D

...

dziwne ;)

Offline TomisH

• +++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #48 dnia: 2004-12-10 (Pią), 16:39 »
To się wytnie ;)
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • Moderator
  • ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #49 dnia: 2004-12-10 (Pią), 16:54 »
A o mnie nikt nie wspomina... Buuu... jestem... przeciętny...

Już tu nie pracuję ©Driziut :P

Offline martin

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #50 dnia: 2004-12-10 (Pią), 19:54 »
Widze ze ci martin humor wraca :D
[snapback]85161[/snapback]
Nic mi nie wiadomo, aby gdzies sobie poszedł :P

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #51 dnia: 2004-12-11 (Sob), 03:06 »
A o mnie nikt nie wspomina... Buuu... jestem... przeciętny...

Już tu nie pracuję ©Driziut :P
[snapback]85288[/snapback]

Matko ta redakcja jest powalona   :mrgreen:   Już tu nie pracuje ©  DRIZIT
« Ostatnia zmiana: 2004-12-11 (Sob), 03:07 wysłana przez DRIZIT [SS-NG] »

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • Moderator
  • ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #52 dnia: 2004-12-11 (Sob), 10:15 »
Powalona? I kto to mówi? Ten co pisze tytuł akapitu "martin ma łyżeczkę i własny świat" :P
Jaki pan taki kram

Offline martin

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #53 dnia: 2004-12-11 (Sob), 11:45 »
Powalona? I kto to mówi? Ten co pisze tytuł akapitu "martin ma łyżeczkę i własny świat" :P
Jaki pan taki kram
[snapback]85346[/snapback]

Tego autorem był Markinson, na pierwszym zlocie.

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • Moderator
  • ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #54 dnia: 2004-12-11 (Sob), 15:06 »
A to ciekawe. Z tego co pamiętam to ten tekst walnąłem ja sam na drugim zlocie. Ale moze był już wcześniej. Nieważne. Znowu martin się czepnie, że się uwziąłem... :D

Offline Veeroos

• ++
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #55 dnia: 2004-12-11 (Sob), 20:41 »
AsCoT - hehehe, pamiętam, powiedziałeś to pierwszego dnia :D Fakt faktem, że to ponoć :P Markinson powiedział to już na pierwszym zlocie :)
« Ostatnia zmiana: 2004-12-11 (Sob), 20:42 wysłana przez Veeroos »

Offline Ma'd

• +
SS-NG #26 - opinie
« Odpowiedź #56 dnia: 2004-12-12 (Nie), 18:30 »
:mrgreen: To moze ja (skoro offtopic sie zrobil) kawal jakis lekko brodaty umieszcze :)  Na poczatku Pan Bog przyszedl do Arabow i pyta sie:
- Czy chcecie moje przykazanie?
- A jakie?
- Nie kradnij.
- Panie! My zyjemy z rabowania karawan. jezeli przestaniemy krasc, to
jak na tej pustyni bedziemy mogli wyzyc? To jest niemozliwe! Nie chcemy
takiego przykazania.
Przyszedl Pan do Amorytow i pyta:
- Chcecie moje przykazanie?
- A jakie?
- Nie zabijaj.
- Panie, jestesmy najbardziej walecznym narodem, zyjemy z wojny i
podbojow. Jak moglibysmy egzystowac bez zabijania? Nie, nie chcemy twojego
przykazania.
Przyszedl Pan do Amalekitow i pyta:
- A jakie?
- Nie cudzoloz.
- Panie, podstawa naszego kultu sa kaplanki oddajace sie milosci w
swiatyni. Jezeli tego zaniechamy co stanie sie z nasza religijnoscia,
nasza wiara? Nie chcemy Twojego przykazania.
Pan Bog byl juz w klopocie, ale zobaczyl maly narod izraelski znajdujacy
sie w niewoli egipskiej. Poszedl wiec do Izraelitow i pyta:
- A ile by to kosztowalo?
- Nic, za darmo!
- Tak calkiem za darmo?
- Calkiem bez placenia!
- To bysmy wzieli dziesiec.
                                 ||BOB MARLEY||