Autor Wątek: był pavulon  (Przeczytany 2142 razy)

Offline Victor

• ++
był pavulon
« dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:16 »
wiadomość

ktos kiedys mi powiedział w Łodzi zawsze wychodza wszystkie afery, napewno pamietacie aferę z łowcami skór czyli informowanie o zgonach czy wręcz usmiercanie chorych. wczoraj żeby było ciekawiej była mowa że pogotowie odzyskuje dobre imię a tu cos takiego.

Offline Iwan

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:23 »
Kurde widze ze w tej lodzi to az strach zachorowac bo cie dobija (joke :P).
Jesli masz coś zrobić dzisiaj, zrób to pojutrze.

Offline [omega]

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:35 »
Trzeba byc poyebanym, zeby mieszkac w tej Lodzi...

C1

Offline Victor

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:39 »
zgadza się Łódź to wspaniałe miasto teraz idziesz po ulicy po godzinie 22 i policja zawsze do ciebie dojdzie a czemu bo dostaja premie za złapanie przestepców, kurde panstwo policyjne. A kanary sa najlepsze drą bilety lub celowo czekaja aż ci się skończy czas a jak chcesz skasowac drugi to zasłanaja kasownik.Rekordem było jak kiedys ( było głośno) sprawdzali bilety na przystanku. A pozatym jak było Camerimage to ktos zadzwonił i powiedział że jest bomba podobnie jest w galerii też co jakiś czas alarm. A jak były juwenalia widzieliście w TV kręcił to kumpel ze szkolnej ławki a ta dziewczyna Monika co zgineła pracowała w Pubie koło mnie. A pamiętacie wyprzedaż w Media markt  ofiary w ludziach zdemolowane sklepy fajnie jest tutaj Łódź to miato przekletych tutaj żyje się na krawędzi. kto z łodzi to może potwierdzić

Offline T O R C H I O

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:40 »
ta Łódź to takie nieprzyjemne miasto łeeee
:lol:
a takbardziej poważnie no to mogl juz zabrac kase z tego portfela .. nieboszczykowi sie nie przyda (a jak nieon to zabierze ktos inny albo policja albo kostnica albo ktos tam) ale portfel caly z dowodem ... to juz nie ladnie :>

a co wy myslicie ze jak na izbe pojdziecie to z czyms wrocicie??/
pozegnac sie z portfelem, kasa, zeggarkiem i jakimis gadzetami ...
c'est la vie
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline [omega]

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-01-10 (Pon), 21:46 »
No Victor,moge potwierdzic - 23 rok zyje w Lodzi :twisted: (Bo troche ludzi z Lodzi jest na tym forum...) Sin City...

Edit: szukalem cytatu i mam!
"Walk down the right back alley in Sin City and you can find anything" :twisted:
« Ostatnia zmiana: 2005-01-10 (Pon), 22:20 wysłana przez [omega] »

C1

Offline morgurth

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-01-11 (Wto), 11:09 »
hej, premiowanie za zlapanie przestepcy to bardzo dobra rzecz. powinni kazdemu zlapanemu na goracym uczynku dodatkowo lamac noge albo reke.

Offline Rivil

• +
był pavulon
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-01-11 (Wto), 11:48 »
No morg tutaj się z Tobą zgodzę. No ale co tam Łódź to piękne miasto, życie w nim jest bardzo ciekawe. Np. idziesz na juwenalia się pobawić a możesz dostać kulkę gratis, po prostu promocja. Ale coś nie za głośno było o ostatniej promoci w Media, czyżby było spokojnie??
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline [omega]

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-01-11 (Wto), 12:03 »
Bylo bardzo spokojnie - zero ofiar itd - wlasciwie nie czulo sie promocji. Ja bylem wlasciwie przypadkiem i niczego nie kupowalem (prawie wrzucilem do koszyka Amelie za 3 PLNy :) ). Moze ludzie troche zmadrzeli i juz nie chowali sie do lodowek, a moze sama promocja slabsza - nie bylo walkmanow i kalkulatorow po zlotowce :twisted:

C1

Offline T O R C H I O

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-01-11 (Wto), 12:19 »
Media Markt NIE dla idiotów
Media Markt. Powinni tego zabronić.
:lol:

Offline Victor

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-01-11 (Wto), 13:32 »
byłem na tych wyprzedażach kupiłem na drugiej mp3 player za 49 zł. a na pierwszej to dojechałem po aparat za zł ale była takaaaaaa heca że szybko sie ewakułowałem

Offline T O R C H I O

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-01-11 (Wto), 15:26 »
hehehehhe jak zaczolem czytac to .. sie zastanawialem czy nie byles na pierwszej i sie nie zawiodlem... :lol: ja ogladalem w TV nagrania z kamer przemyslowych i byly mroczne :]
niewiedzialem ze zrobili kolejne wyprzedarze po "sukcesie" pierwszej ...

Offline Victor

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-01-11 (Wto), 18:33 »
najpierw była ta pierwsza. To była akcja opisze ja teraz. Pojechalismy w 4 osoby do M1 miesci sie tam min Media, i tak wyprzedaż miała byc od północy. Bylismy tak 11:20 było juz sporo z kilkaset osób wszyscy sie pchaja itd nawet nie wysiadamy z samochodu. Chwila przed dwunasta drzwi wejściowe już w kawałkach tłum biegnie przeskakuja po kasach. kilka osób wybiega z jakims sprzetem przednami przebiega koleś z jakimś pudłem chyba mały telewizor po chwili dobiega do niego dwóch innych kilka ciosów i pudełko zmienia właściciela. słyszymy syreny szybka ucieczka po drodze mijamy z 10 radiolek ( karetki z prewencją) jadą karetki pogotowia.
2 wyprzedaż godzina 6 rano jestem chwile przed 6. po drodze zatrzymuje mnie policja dojezdzam do M1 widac z 5 radiowozów. metalowe barierki pełno ochrony wchodze przez zaplecze i od razu ide po MP3 jest sporo towaru ludzi mało nie ma większych problemów.
3 wyprzedaż godz 7 jestem przed M1  około 500 osób tłum wbija się do środka ( przez zaplecze spokój brak atrakcji ludzie rzucili się jak zwierzeta wyprzedaż trwała z 20 min  jak na idiotów przystało ale pomyślcie psx2 wersja slim za 499zł

Offline tomcatek

• +
był pavulon
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-01-11 (Wto), 20:49 »
no ceny to maja fajne ale o serwisie to ja juz legendy slyszalem...
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline T O R C H I O

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-01-11 (Wto), 21:19 »
no znajomy kupil kompa w media w czeladzi mieszka w pszczynie (tak z 70 km ) :lol: a komp siepsul :] i byl trzy razy po 14 dni w serwisie
tzn. 14 dni roboczych a raz wyskoczyla wielkanoc wiec bylo dluuuuuzej :]

Offline Victor

• ++
był pavulon
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-01-11 (Wto), 23:54 »
ja raz kupowałem wieże w media wypatrzyłem jedną fajna 3 płyty zmina bez przerywania odtwarzania 24 stacje pamieci itd. pytam sie faceta czy da sie ja podłączyć do kompa koleś tak kazdą mozną. ok kupiłem i w domu ogladam i szukam tego wejścia nastepnego dnia wieża do pudła i spowrotem do sklepu oddali mi pieniadze i tym razem kupiłem wieze ale ogladałem je dokładniej