Autor Wątek: NAUKA  (Przeczytany 3721 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
NAUKA
« dnia: 2003-04-12 (Sob), 09:59 »
a ja dzisiaj się zacząłem na poważnie uczyć do koła, mam je dzisiaj o 19                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
NAUKA
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-12 (Sob), 11:04 »
Nie ma odpowiedzi 5 minut. Dlaczego?                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
NAUKA
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-12 (Sob), 12:43 »
gdybym chciał umieścić wszystki możliwe odpowiedzi miejsca by nie starczyło, sądze, że Twoja nauka to brak nauki

módlcie się za mnie...                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline gramisan

• ++
NAUKA
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-12 (Sob), 13:00 »
A ja nie studiuje(dopiero za jakiś czas), więc wiesz :wink: ...                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline [omega]

• ++
NAUKA
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-12 (Sob), 15:14 »
Do egzamu na ogol trzeba sie pouczyc troche ale informatyke w sesji zimowej zaliczalem tak:
2 tygodnie przed - \"ok od jutra zaczyna...\"
tydzien przed - \"teraz to juz na prawde...\"
piatek (w poniedzialek rano byl egzam) - \"dzis pojde na imprezke a jutro i w niedziele caly dzien sie ucze...\"
w piatek tak zapilem ze w sobote oczywiscie zero nauki - w niedziele doszedlem do siebie - troche sie z kserowek pouczylem - nastepnego dnia rano wstalem, poszedlem i zaliczylem ladnie.
Zaby tak zawsze dalo rade...                    

C1

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
NAUKA
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-12 (Sob), 16:29 »
Pytałeś o najkrótszy czas nauki do zdania egzaminu bądź kolokwium, więc ci mówię: 5 minut.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
NAUKA
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-12 (Sob), 17:16 »
Do klasówki to 5 minut, bo jeszcze nie studiuję. Na studiach pewnie będzie podobnie                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
NAUKA
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-12 (Sob), 17:26 »
Nie studiuję na razie, ale w szkole zawsze wychodzilem z założenia, że jeżeli czegoś nie zapamiętam z lekcji/wykładu, to i tak to potem zapomnę. Nie uczyłem się już chyba z pięć lat niczego. Bez nauki.

Co nie znaczy, że nie czytam podręczników czasem. Ale to z ciekawości, a nie z konieczności.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
NAUKA
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-12 (Sob), 19:09 »
Ja ostatni raz uczyłem się do ustnej matury z historii, całą godzinę przed maturą, co ciekawe zdałem na czwórkę :D Tak po za tym to raczej się nie uczę, całą szkołę średnią się nie uczyłem i nie mam zamiaru teraz zaczynać. Chociaż nie wiem co będzie jak trafię na studia, tam mogą mnie zmusić.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Po3T

• +
NAUKA
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-12 (Sob), 21:04 »
Mnie również zdarzyło się wejść na kozaka (byłem wtedy bez gangola, w krótkich spodenkach :D), facet chyba mnie wziął za genialnego dziwaka - cud że mnie nie wywalił na zbity pysk :D                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
NAUKA
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-12 (Sob), 21:29 »
Mnie również zdarzyło się wejść na kozaka (byłem wtedy bez gangola, w krótkich spodenkach :D), facet chyba mnie wziął za genialnego dziwaka - cud że mnie nie wywalił na zbity pysk :D

sory, ale nie wiem co to jest gangol
na kozaka czyli bez nauki czy co?

zazdroszcze wam że się nie musicie uczyć
jak wy to robicie?
przez cztery lata nie siąść przy książce?                    

Offline Po3T

• +
NAUKA
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-12 (Sob), 21:37 »
gangol - garnitur (tak na studiach wypada, czyt. trzeba)
bez nauki - nie da się ukryć                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
NAUKA
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-12 (Sob), 21:57 »
wypada?
a ja raz na egzamin ostatnio poszedłęm w najbrudniejszych dżinsam jakie miałem
a buty miałem jeszcze brudne bo się dwa dni wcześniej strrułem i wymiotowałem na ulicy
i zaliczyłem
raz byłem tylko na oficjalnym rozpoczęciu roku dla pierszego roku w garniturze

prac domowych też nie robiliście?
bo przecierz to też nauka                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
NAUKA
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-12 (Sob), 22:26 »
Ech, prace domowe... Matematyki i tak bym nie umiał (i nauczyciel dobrze o tym wie), historię zawsze robię z głowy (improwizacja)... Z reszty jakoś nie pamiętam większych prac domowych. Ew. można spisać co tam jeszcze zostało. Zresztą policy naszej szkoły nie przewiduje dużej ilości prac domowych.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
NAUKA
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-12 (Sob), 22:33 »
Zresztą policy naszej szkoły nie przewiduje dużej ilości prac domowych

czyli kto?
policja?
politycy?                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
NAUKA
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-12 (Sob), 22:40 »
Policy - polityka, sposób postępowania, regulamin... Przepraszam za moje zapożyczenia.                    

Offline igrok

• +
NAUKA
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-27 (Nie), 15:14 »
Rany o czym wy mowicie :?: :) Studjuje juz troche (nie zawiele) i a na tym temacie czuje sie jak 1 dzien na wydziale:
1. jakie garnitury? Najwyzej na ustnym, wystarczy koszula i sweter w ekstremalnych sytuacjach krawat...
2. Nauka? Co wyscie poszli sie uczyc czy studjowac :) ? Rozumiem informatykow zwlaszcza na 1 roku ze kujecie na kolosy, faktycznie niektore sa trudne ale... wystarczy chodzic na zajecia i jekos sie przejdzie... Co do egzaminow... na 1 termin nigdy sie nie ucze (poza 1 semestrem) dopiero na 2 ale rzadko bo za 1 przejdzie...

Przepis na udane studjowanie:
1. Dobrze poznac sie z ludzmi z calego roku, grupy predzej czy puzniej sie rozsypuja... oczywiscie jak najszybciej
2. chodzic na zajecia, niezlewac zabardzo.
3. byc mily dla pan sekretarek...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
NAUKA
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-27 (Nie), 16:17 »
2. Nauka? Co wyscie poszli sie uczyc czy studjowac  ? Rozumiem informatykow zwlaszcza na 1 roku ze kujecie na kolosy, faktycznie niektore sa trudne ale... wystarczy chodzic na zajecia i jekos sie przejdzie... Co do egzaminow... na 1 termin nigdy sie nie ucze (poza 1 semestrem) dopiero na 2 ale rzadko bo za 1 przejdzie...

czyli ja
tylko, że (nie wiem jak gdzie indziej) u mnie drógie egzaminy są prawie nie do przejścia - taki wysiew leniuchów
pozatym od ogzanimów łatwiej pozaliczać na kolokwiach, co wymaga w miare systematycznej nauki                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
NAUKA
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-27 (Nie), 16:52 »
Ja chyba nie mam prawa jeszcze tu się wypowiadać :wink: , ale mój najkrótszy czas to 5 minut. Średnia mieści się tak w granicach 15 minut.                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline igrok

• +
NAUKA
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-27 (Nie), 17:54 »
Pumbus- nno tak jest zawsze i wszedzie- pierwszy i czasem i niewszedzie, 2 rok sa nastawione na odsiew... a 1 semestr 1 roku to jest dopiero cyrk...                    

Offline Yahu

• +
NAUKA
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-27 (Nie), 21:20 »
U mnie czas nauki do egzaminu wynosi od 2 do 6 godzin. Jak na razie z dobrym skutkiem. Musialem tylko na pierwszym roku zmienic podejscie do otrzymywanych ocen, tzn. musialem zrozumiec (jak wiekszosc studentow), ze umiec, a zdac, to dwie rozne rzeczy. Bardzo czesto zdarza sie, ze odrobina szczescia lub humor profesora wiecej znacza, niz posiadana przez nas wiedza. Kto to zrozumie, ten uniknie wielu rozczarowan.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
NAUKA
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-27 (Nie), 21:33 »
musialem zrozumiec (jak wiekszosc studentow), ze umiec, a zdac, to dwie rozne rzeczy

:?:                    

Offline igrok

• +
NAUKA
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-28 (Pon), 00:46 »
Musialem tylko na pierwszym roku zmienic podejscie do otrzymywanych ocen, tzn. musialem zrozumiec (jak wiekszosc studentow), ze umiec, a zdac, to dwie rozne rzeczy. Bardzo czesto zdarza sie, ze odrobina szczescia lub humor profesora wiecej znacza, niz posiadana przez nas wiedza. Kto to zrozumie, ten uniknie wielu rozczarowan.

Niech kazdy poczatkujacy student nauczy sie tych slow na pamiec! Jesli sie to pojmie to sukces zapewniony...                    

Offline Po3T

• +
NAUKA
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-28 (Pon), 07:08 »
Swięta racja. Oczywiście powyższa zasada działa także w drugą stronę (rzadziej). Czasem dobry humor profesora jest większy niż posiadana przez nas wiedza :)                    

Offline igrok

• +
NAUKA
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-28 (Pon), 11:59 »
Oj tak... Jak sie umie wyczowac nastroj psora to i bez nauki studia mozna przejsc :D Jednak to jak i kungfu jest mozliwe ale cza sie naprcowac by opanowac :)
Studja to wojna... Trzeba unikac i zadawac obrarzenia... Tu tez trzeba znac \"Szung Su\" (czy jakos tak) [Art of war/Sztuka wojny]... ;)                    

Offline Yahu

• +
NAUKA
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-30 (Śro), 22:15 »
musialem zrozumiec (jak wiekszosc studentow), ze umiec, a zdac, to dwie rozne rzeczy

:?:

Pumbus :arrow:
Jezeli nie wiesz co mialem na mysli w tym zdaniu, to napisze je jeszcze raz uzywajac innych slow ;) Powyzsze zdanie mozesz rozumiec nastepujaco:  Bylem zmuszony pogodzic sie z faktem, ze jezeli wykladowca chce \"uwalic\" jakiegos studenta (lub np. 75% roku), to zrobi to bez wzgledu na to jak bardzo wykuci sa studenci. Smutne, ale prawdziwe. Najwazniejsze, zeby sie nie poddawac wrogowi (czyt. profesorom) i dzielnie stawiac mu czola.
Niniejszym skladam hold studentom poleglym w boju. :cry:                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline igrok

• +
NAUKA
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-01 (Czw), 02:34 »
Do holdu i ja sie dolanczam... na pochybel psorom- pomscimy was ;)