Autor Wątek: komu zrobiliscie tatar z twarzy ???  (Przeczytany 9383 razy)

Offline Victor

• ++
komu zrobiliscie tatar z twarzy ???
« Odpowiedź #60 dnia: 2005-01-06 (Czw), 15:41 »
tylko nosic broń i odstrzelić takich

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #61 dnia: 2005-01-06 (Czw), 19:54 »
ojezusie nie chce mi sie juz tego opisywac:P pisalem na kanale. w kazdym razie koles podszedl z 2 innymi i tak wyszlo ze wyrwal mi plecak z reki i zaczal spierdalac. w sumie to go dopadlem ale na plecach zaraz mialem 2 innych wiec pobieglem po pomoc. ale ciemno i w ogole szybko biegali kutasy.
"Faster we run, and we die young.."

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #62 dnia: 2005-01-06 (Czw), 19:59 »
OMG aTychy, Tychy ... i nam sie potem dziwia ze nie lubimy do was jezdzic :D
jak takie skorwysyny laza wolno po ulicach ... ja rozumie ukrasc samochod, motocykl, kase  .. ale qrwa plecak!!!! tam moze ktos miec zeszytyt, ksiazki etc.!!!  a to sa niekiedy rzeczy ktorych sie nie odtworzy... popmysl jak mialbys przejebane gdyby bnie ksero :]
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #63 dnia: 2005-01-06 (Czw), 23:24 »
myslą że nosi sie niewiadomo co myślą że ma sie tam wszystko i sa dumni

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #64 dnia: 2005-01-09 (Nie), 14:35 »
wlasnie nie mialem nic, oprocz dokumentow i coca coli. Wyjalem wczesniej przez przypadek w sumie to co najcenniejsze. No ale teraz bede musial wyrabiac dowod, legitymacje, karte z kasy chorych, karte na prawko... wszystko po kolei... a i bilet z Metallici tez tam byl :/
"Faster we run, and we die young.."

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #65 dnia: 2005-01-09 (Nie), 15:05 »
LOKI .. eee to spoko ze bilet z metallici tam byla nie np. na rammsteina :] bo metallica juz byla (bilet mial juz tylko charakter pamiatkowy :])
« Ostatnia zmiana: 2005-01-09 (Nie), 15:12 wysłana przez T O R C H I O »

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #66 dnia: 2005-01-10 (Pon), 17:44 »
wlasnie nie mialem nic, oprocz dokumentow i coca coli. Wyjalem wczesniej przez przypadek w sumie to co najcenniejsze. No ale teraz bede musial wyrabiac dowod, legitymacje, karte z kasy chorych, karte na prawko... wszystko po kolei... a i bilet z Metallici tez tam byl :/
[snapback]88637[/snapback]
tylko nie zapomnij szybko zgłosić kradzieży dowodu
bo coś takiego jak ogólnodostępny rejestr skradzionych dowodów nie istnieje i kiedyś przyjdzie Ci do domu ponaglenie z banku do spłacenia jakieś pożyczki zaciągniętej na Twój skradziony dowód
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #67 dnia: 2005-01-10 (Pon), 18:21 »
albo komorke ci kupia na twoj dowod
wypozycza samochod albo jakis drogi sprzet ..narobia dlugo w akademiku etc.

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #68 dnia: 2005-01-11 (Wto), 18:43 »
albo komorke ci kupia na twoj dowod
wypozycza samochod albo jakis drogi sprzet ..narobia dlugo w akademiku etc.
[snapback]88804[/snapback]
teraz jesli szybko zastrzeżesz dowód to nic nie moga zrobić zgodnie z jedną nowelizacją wszyskie umowy zawarte na zastrzeżony dowód są nieważne. kolega miał taką sytuację nawet nie dosżło do rozprawy ( kupili tel komórkowy na jego dowód) od razu było wszystko anulowane a stratny jest jedynie operator

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #69 dnia: 2005-01-14 (Pią), 12:08 »
nowy telefon... policzmy... to jakieś 500zł
nowy dowód to 50zł
no to jednego dnia zgłaszamy zaginięcie dowodu a po 2h kupujemynowy telefon :D
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Bo_

• +
« Odpowiedź #70 dnia: 2005-01-14 (Pią), 17:14 »
hmm...dyrektorowi mojej szkoły za to, że jest tak beznadziejny iz szkoda słów, wszystkim szpanującym i wozącym się hiphopowcom...jest jeszcze paru nauczycieli;] i tyle, jak widać agresywny chyba nie jestem :D  :P
halo

Offline Hetman

• +
« Odpowiedź #71 dnia: 2005-01-15 (Sob), 16:12 »
Narzucającemu mi się homosexowi który przez 15 nie potrafił skumać że jestem hetero. Qrwa tolerancja musi mieć swoje granice.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #72 dnia: 2005-01-15 (Sob), 16:46 »
Babka ma na nazwisko Szustek, miałem z nią ćwiczenia, w tym tygodniu ma z nią 2 kolosy...

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #73 dnia: 2005-01-15 (Sob), 17:37 »
Pumbus==> dobrze kombinujesz.. ale to nieetyczne :P

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #74 dnia: 2005-01-16 (Nie), 09:45 »
etyka jest dla szarych mass żeby się nie pozabijały

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #75 dnia: 2005-01-17 (Pon), 10:28 »
i dla lekarzy :) z pewnymi wyjatkami  (ale o tym juz jest w innym topicu :D)
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #76 dnia: 2005-01-17 (Pon), 16:39 »
babie z cwiczen z analizy matematycznej.

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #77 dnia: 2005-01-17 (Pon), 16:42 »
analiza fajna jest :D ja juz zaliczylem. warunek i 9 poprawek mi to zajelo :( dxzienki bogu i partii obylo sie bez placenia...
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #78 dnia: 2005-01-17 (Pon), 16:44 »
no ja nie moge miec 9 poprawek. a wkurwia (za przeproszeniem) mnie nieprecyzyjnosc formuowania polecen i schematycznosc myslenia tej jedzy. nie napiszesz jednego malego zdania - i bach - 0 pkt.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #79 dnia: 2005-01-17 (Pon), 17:11 »
nie wiem na cyzm polega analizamatematyczna.. ale jak czegos brakuje w matematyce to moze ona ma racje
 bo matematyka to nauka scisla
 ale nie mowie bo sie nie znam...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #80 dnia: 2005-01-17 (Pon), 17:57 »
pisanie komentarzy to nie nauka ścisłą tylko haczyk na studentów

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #81 dnia: 2005-01-17 (Pon), 18:28 »
a chyba ze tak a to jednak **** :D

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #82 dnia: 2005-01-18 (Wto), 02:04 »
jestem w obecnej chwili po skopaniu kolesia, ale nim mnie osądzicie to przeczytajcie. koło 21 wpada do mnie sąsiad i mówi że jakich dwóch dresów pobiło jego syna grozili mu pałką dostał kilka razy po brzuch i po głowie ( na szczęście rękoma) plus kilka kopów widac było odciski buda na ubraniu zabrali mu  zegarek telefon klucze itd wszystko nawet buty. to co dzwonic na policję i tak ich nie znajdą to tak sąsiad drugi sąsiad i ja władowalismy się do wozu( oczywiście ja wziąłem swoja katanę) i pojezdzilismy troche po okolicy i po 20 minutach dzieciak mówi to ci dwaj ( teraz siedzieli z kumplami w sumie 4 osoby wszakże trzeba się pochwalić zdobyczami od razu dzwonie po kumpli i mówie gdzie jesteśmy z pięć minut podjeżdzaja jest nas teraz 7. i podchodzimy do nich oni oczywiście dostali odwagi wyciagają pałki i mówią z typowym dresiarskim akcentem "zaraz wam dop...." wyciągam katanę dwóch kolesi jak to w tradycji u dresów sorki my ich nie znamy i odchodzą zostaje tych dwóch co skopali tego dzieciaka grzeczna perswazja oddawac wszystko, oddali ale tak na nauke dostali po kilka kopów i ciosów. Ale sami przyznacie co by zrobiła policja mielismy dzwonic ale pewnie by nikogo ni wykryli bo by przyjechali po pół godzinie a potem i tak niska szkodliwość i do widzenia. A jakby były pytania ten dzieciak na 12 lat i wracał z kursu angielskiego szkoła jest kawałeczek od domu ale mimo to wystarczyło. ale naprawdę jak w tym kraju nie bedzie pożadnej policji to naprawde częściej bedzie tatar z twarzy.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #83 dnia: 2005-01-18 (Wto), 06:58 »
DOBRZE, ze istnieje cos takiego w PL jak solidarnosc i gotowosc dopomocy.
Dlamnie miodzio :] nawet pod wzgledem socjologicznym

ale jak zyjecie w "takim" miescie to musicie sie nie dac

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #84 dnia: 2005-01-18 (Wto), 09:35 »
to się nazywa postawa obywatelska
oraz
szerzenie ostawy obywatelskiej

duże BRAWO
dresy się następnym razem zastanowią

katane zrobiłeś sam czy kupiłeś? masz jakieś zdjęcia?

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #85 dnia: 2005-01-18 (Wto), 15:59 »
Ja powiem szczerze nie jestem typem który szuka zadymy, ale jak ktos znajomy potrzebuje pomocy to zawsze mozna na mnie liczyc , ale spytam was czy jakgdyby wasz znajomy poprosił o pomoc w szukaniu kolesi którzy pobili i okradli jego syna to byscie to olali trzeba pomagac przyjaciołom zgodzicie się, a katana kupiła mi ją moja kochana dziewczyna .Moja Katana  normalnie wisi na scianie chyba że jest potrzebna, serio tez sobie coś takiego sprawcie

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #86 dnia: 2005-01-18 (Wto), 16:34 »
w aucie woze rurke stalowa pomalowana na czarno i obciagnieta tasma izolacyjna z jednej strony zeby byl nachwyt...
w domu mam rapier (razczej pamiatka i imitacja niz uzyteczna rzecz- ale ładnie wyglada),
jest jeszcze miesz dwureczny 150 cm ....- ale to sie nie nadaje do niczego wiekszego - po prostu za duze),
mam jeszcze maczete brazylijska (taka nowoczesna do dzungli typowa) - pedro mi jej nigdy nie wybaczy :lol:
sztylet szturmowy, dwa bagnety od kałacha (polski i NRDowski)
pałka lezy przy drzwiach wejsciowych

ale w sumie ... mowiac szczerze to by mi sie taka katana z prawdziwego zdarzenia przydała...

Offline Carnagge

• +
« Odpowiedź #87 dnia: 2005-01-18 (Wto), 19:17 »
Victor wielkie brawa. Nalezalo sie skurw$%&#. Katanke tez chce sobie zakupic na sciane ;)
A ostatnio wlasnie ide do szkoly po osiedlu o 8.30 rano i dwoch dresow do mnei zebym dawal kase. No to nie chcialem zadymy wiec mowie oddam im kaske a mielm tylko z 5 zeta w drobnych. Wyjalem portfel i chcialem wszystko im dac a oni, zebym caly portfel oddawal. W sumie to sie zaczeli klocic bo jeden chcial tylko ta kaske a drugi wszystko. No ale mysle sobie karty kredytowe, prawko jazdy, dowod. To sie wkurwilem i schowalem i powiedizalme ze terqz nic nie dostana. No to sie troche zdziwli i mi szarpia za sluchawki, bo akurat mialem mp3 i zebym oddal walkmana. No i tylko czekalme na okazje bo mnie tak wzieli w dwa ognie i jeden sie zagapil to zwialem na szcescie. Ale to juz jest przesada zeby w bialy dizen takie szajbusy sie doczepialy. Mialem dzwonic na gliny ale zanim by przyjechaly to juz bym nikogo nie znalazl. A ze na osiedlu mieszkam od roku to niestety nie mialem zadnych kumpli po ktorych moglbym callnac...

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #88 dnia: 2005-01-18 (Wto), 20:28 »
Pytacie mnie o moja katanę otóz tak w domu mam chiński długi miecz. ostrze ma 73cm dł całośc 84cm jest bardzo lekkie ale jest to typowa ozdóbka jest po prostu przeznaczone do innego typu walki dziabniecia taniec z mieczem itd. dalej mam  komplet tzn katanę wakasazi i tanto wszystkie na podstawce. a teraz opisze te katanę ostrze 67 cm całość 86cm jest wykonana z porządnej stali, naostrzona ( sam to robiłem) ale jak teraz uderzę to scinam bez problemu małe drzewko pień tak z 8cm średnicy owszem małe ale jak to przeliczyć na człowieka to owszem wystarcza. a Carnage jakbys chciał kupic katanę to mozna są w sprzedazy w sztuce wschodu ten sklep jest miedzy placem wolności a zachodnią naprzeciwko straży pożarnej chyba wiesz gdzie jest pokazana na wystawie cały zestaw 3 mieczy kosztuje 120zł.

Offline Hetman

• +
« Odpowiedź #89 dnia: 2005-01-19 (Śro), 14:47 »
THX za info "ziom" :)