Autor Wątek: komu zrobiliscie tatar z twarzy ???  (Przeczytany 9455 razy)

Offline T O R C H I O

• ++
komu zrobiliscie tatar z twarzy ???
« dnia: 2004-11-29 (Pon), 21:58 »
HA temat jest ukradziony bo juz kiedys powstał... ale potem zostal zniszcozny podczas armagedonu ... go nie ma iwec... znowu, tym razem za moja sprawa, sie pojawil

prosze wpisywac  osoby, isntytucje ktorym chcielibyscie zrobic tatar z facjaty  :]

moze ja zaczne:
- dresy
- zlodzieje komorek
- zlomiarze
- nachalnie zebrajacy
- straz miejska
- ci co wiedza lepiej
- ci co zawsze wiedzieli, ale nie powiedzieli
- politycy
- aferzysci
- kierowcy otwierajacy na parginach tak szeroko drzwi zeby upierdolic twoje auto

narazie wystarczy
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-11-29 (Pon), 22:05 »
Założycielowi tematu :P
Kiddin' ;)
A nie wiem, może ktoś by sie znalazł, ale jakoś tak w pełni nikt mnie jeszcze nie wkur... zdenerwował :P

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-11-29 (Pon), 22:14 »
jest wiel takich osób zgodze się np staraż miejska złomiarze itd, a ostatnio zrobiłem takiemu kolesiowi co nawrzucał mojej dziewczynie wpierw chciał ja poderwać a jak powiedziała że jest zajęta to niezbyt mile ja obgadał no to miał  nową facjatę

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-11-29 (Pon), 23:37 »
Ja już kilka razy mówiłem, i nie chcę mi się powtarzać. Ogólnie - nikomu. Choć są osoby (czy grupy osób) które mnie bardzo denerwują.
« Ostatnia zmiana: 2004-11-29 (Pon), 23:48 wysłana przez Arclon »

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-11-29 (Pon), 23:41 »
TOR> A propos otwierania drzwi - nigdy byś nie mógł zatem mieszkać w Stanach, nie mówię o parkingach, ale o ulicach - oni zupełnie nie patrzą, otwierrajac drzwi, czy ktoś jedzie - ryzyk-fizyk, a Ty musisz się bać, by im drzwi nie rozwalić. To sytuacjia nagminna, co więcej, po powrocie do Polski widziałem takie sceny w filmach (!) na któe pewnie Amerykanie nie zwrócili by uwagi. Otwierają Ci przed nosem drzwi a Ty musisz kombinować, zjeżdżać na środek jezdni jeśli jest miejsce - tragedia!

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-11-30 (Wto), 00:59 »
hmmm ale wqrwia mnie to na parkingach wysiada krowa i jeb ci w drzwi :>
jezdze teraz golfem 3 i sammam cholernie pierdolne drzwi - otwieraja sie na prawde baaardzo szeroko isaolbrzymie i ciezkie (az sameleca) ale stram sie nikomu ani sobienic nie rozpieprzc...

do listy dodam obce osoby wpieprzajace sie na GG  z zapytaniem: poklikasz???

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-11-30 (Wto), 01:28 »
Moj temat...
Jest taki pan detektyw dosc znany z nazwiskiem na literke R jak "Roz*ebalbym mu ryj strasznie".

C1

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-11-30 (Wto), 01:47 »
A to już zależy indywidualnie.

Ostatnio oberwał koleś, który po pijaku szedł sobie środkiem drogi, w  nocy, omal go nie przejechaliśmy (nie ja prowadziłem).

I chuj

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-12-02 (Czw), 14:20 »
Oooo ten topic jak byl to oho, robilem sie agresywny jak to pisalem.. teraz juz troche jestem spokojniejszy. ALE, wlasnie jest jednak ALE:

-dresy ktore laza z szeroko rozlozonymi raczkami zeby wygladali na wiekszych i maja "naprowadzanie" *.[/span]
-nie znosze ziomali ktorzy wygladaja juz powoli jak kolesie z amerykanskich hip hopowych teledyskow. Do tego mowia takim slangiem ze glowa boli.
-nauczycielka z Chemii.
-dupek ktory mnie zawsze kopie po kostkach jak gram z nim w noge bo inaczej sobie nie potrafi poradzic.
-czasami sobie sam bym zrobil tatar za swoja glupote.

no narazie tyle.

[span style=\'font-size:9pt;line-height:100%\']*
sytuacja taka: chodnik szerokosc 4-5m. Ty z jednej on z drugiej strony. Idziesz spokojnie. Chodnik caly wolny, a ciec kurwa idzie prosto na Ciebie po to zeby zahaczyc z bara...
"Faster we run, and we die young.."

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-12-02 (Czw), 16:19 »
taksówkarze, tirowcy, dresy
walają się swoimi "brykami" i uważają się za panów dróg
przejeżdżają 0.5m od biednych rowerzystów, nie ustępują pierszeństwa i wydaje im się, że w rowerze jest strefa zgniotu, że mamy AC, OC, NW i jakieś inne głupoty powykupowane, nie zdają sobie sprawy, że samym podmuchem przesuwają wyżej wspomnianych biednych rowerzystów o poł metra najpierw w kierynki pobocza (ew. rowu) a potem na średek jezdni
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-12-02 (Czw), 18:35 »
[omega]=> o znalazl sie szacowny wlasciciel tematu :] hehehehhehe
a co ty chcesz odrutkowskiego-gwiazdora :] :D czym ci sie narazil ??

Offline kYuba

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-12-02 (Czw), 20:19 »
Obecnie najchętniej zrobiłbym tatar z twarzy dresiarzowi, który przypieprzył mi za to że nie miałem fajek a potem wsiadł z kumplami do malucha i spieprzył...

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-12-02 (Czw), 20:43 »
A to już zależy indywidualnie.

Ostatnio oberwał koleś, który po pijaku szedł sobie środkiem drogi, w  nocy, omal go nie przejechaliśmy (nie ja prowadziłem).
[snapback]83853[/snapback]

Pobiliście go?
Chyba masz jakiś problem z agresją - tyczy się to również tematu o kandydacie na prezydenta, jeszcze nie odpowiedziałem, bo nie miałem czasu, ale odpowiem i to będzie też w tej odpowiedzi zakreślone - zachowujesz się jak dres, bijsze tych co Ci wchodzą w drogę, albo oczołomów z róznymi koszulkami (nawet nie zastanawiasz się dlaczego, co i jak), a następnie co? Geje? Murzyni? Wszyscy co się różnią?

Pumbus> Kiedyś jechałem sobie  zkumplem na rowerze, obok Rybitw w Krakowie, jakis wieśniak maluchem na mnie trąbi i wyprzedza. Nie wiem o co mu chodzi, a tu nagle on staje, wychodzi z tego malcza (dużo starszy koleś, miałem wtedy ze 16 lat, może mniej) łapie mnie za podkoszulek i przymierza się do ciosu. Kazał przepraszać, że jechałem środkiem drogi (co raczej niemożebne w tym miejscu, jak zresztą krakowiaki wiedzą - duży ruch etc). Tak, teraz, gdy już jestem starszy i pewnie siljniejszy z chęcią bym się spotkał z tym buraakiem(a że burak to wiem, bo burackie auto, buracki ubiór, buracka -czyli spoza Krakowa- rejestracja). Gnojek zabawił się kosztem młodego. Szpaner z Malucha, heh.
« Ostatnia zmiana: 2004-12-02 (Czw), 20:48 wysłana przez Yisrael »

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-12-02 (Czw), 20:56 »
Skoro tak mówisz o pshemozzu, to co powiesz o Morgu? :)  (Nie to, żebym miał cokolwiek do Morga - Morg po prostu ma bardzo ekspresyjny styl wypowiedzi, że tak powiem :) ).

A tak na serio, to wydaje mi się Yisraelu, że trochę za daleko się zapędzasz.

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-12-02 (Czw), 20:58 »
Nikomu. Po prostu nie lubię bić po twarzy. :ppk_peace:

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #15 dnia: 2004-12-02 (Czw), 21:03 »
ja nikogo bym nie uderzyl w twarz, latwiej jest szarpnac za jezyk spustu...

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #16 dnia: 2004-12-02 (Czw), 21:07 »
A tak na serio, to wydaje mi się Yisraelu, że trochę za daleko się zapędzasz.
[snapback]84127[/snapback]

Co proszę ?

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 2004-12-02 (Czw), 21:28 »
Chodzi mi po prostu o to, że z przykładu jednego pobitego człowieka (chciałbym, żeby pshemozz wysławiał się jaśniej, bo do tak krótkiej wypowiedzi trudno mi się odnieść) wyciągnąłeś sugestię o rasiźmie i homofobii, a od jednego do drugiego bardzo daleka droga.

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2004-12-02 (Czw), 22:19 »
Heh tu nie chodzi o zeby zlac pijanego - ciekawe jakbys sie zachowal jakby ktos w nocy prawie wszedl Ci pod kola samochodu - dobrze typowi wytlumaczyc ze jego zachowanie jest dosc niepoprawne a gdybys go przejechal przez jego glupote to wyrzuty mialbys ty a nie on przeciez, a ze do pijanego slowa slabo trafiaja, a czlowiek dodatkowo zdenerwowany w takiej sytuacji to ja sie ani troche nie dziwie, ze typa troche sponiewierali - to dla jego wlasnego dobra poniekad :twisted:

Arclon - Dobry avatar, btw - czemu zawsze Baraka wlasnie?

C1

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #19 dnia: 2004-12-02 (Czw), 22:33 »
Otóż miałem kilka takich sytuacji, co więcej - ostatnią chyba dwa dni temu, gdy wracałem z wywiaduz  Reality Pump. Na środku drogi szedł sobie pijaczek mocno chwiejnym krokiem. Co zrobiłem? Krótkim sygnałem zatrąbiłem (trochę się otrząsnął i spróbował zejść z drogi), wyminałem go i pojechałem. Takie to trudne? Lepiej otumanionemu człowiekowi sprać ryja, za coś, o czym pewnie nie będzie pamiętał? Czego to ma dowodzić, czego uczyć? Chcesz tłumaczyć pijanemu gościowi jakbyś sam nigdy nie był pijany i nie panował nad sobą (albo co gorsza - stracił film). Dla mnie bicie takiego człowieka (nadal nie wiemy, czy pshemozz go pobił itd) to wyżycie się na bezbronnym, ukazanie własnej niższości i dresiarskich zapędów. Takie jest moje zdanie, jeśli moralnością jest bicie pijaków zamroczonych alkoholem, albo moralizowaniem, to ktoś tu myśli jak Giertcyh tudzież Rydzyk.

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #20 dnia: 2004-12-03 (Pią), 00:24 »
Moralnoscia? Faak Daaaat :twisted: Pogadaj z Pshemem bo ja z panem Idealnym gadac nie moge...
(Dodam ze Ch*j mnie obchodzi kto gdzie chodzi ale jak chce sie zabic to niech szuka innego sposobu - nie jeden kierowca pozniej przez takich zjebow dochodzil do siebie latami. "Piles - nie idz", proste ;) )

TORCHIO - moglbys mi wytlumaczyc z czego sie smiejesz ? :twisted:
btw - czemu tam jest "zrobiliscie" a nie "zrobilibyscie"?
« Ostatnia zmiana: 2004-12-03 (Pią), 00:35 wysłana przez [omega] »

C1

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #21 dnia: 2004-12-03 (Pią), 05:47 »
Pumbus> Kiedyś jechałem sobie  zkumplem na rowerze (...) Szpaner z Malucha, heh.
[snapback]84123[/snapback]
raz jadąc na rowerze po dość uczęstrzanej drodze wyminął mnie gość samochodem, tylko że zrobił to jadąc w przeciwnym kierynku i wyprzedzając w tym momencie inny samochód, też jadący w moim kierunku
tak na oko to miał 140km/h a odstęp odemnie nie przekraczał 10cm!!!
po czymś takim już nigdy nie byłem tak odważny na ruchliwej drodze
 :ppk_angry_shout:  :ppk_angry_shout:  :ppk_angry_shout:
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #22 dnia: 2004-12-03 (Pią), 08:13 »
Nie chcę wyjść na jakiegoś wyśmiewacza Maluchów, bo te auta zdecydowanie mają duszę i sam jeździłem jednym sporo czasu - chcę tylko podkreślić buractwo tego kolesia :) .

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 2004-12-03 (Pią), 13:39 »
Arclon - Dobry avatar, btw - czemu zawsze Baraka wlasnie?
Bo on jako jedyny wyciąga podczas "friendship'u" prezent... chyba :P. Poza tym avatar powinien kojarzyć się z autorem, a tą postacią po prostu zawsze grałem.

Jednak co do bicia pijaka "dla jego własnego dobra", to mnie osobiście przeraża taki rodzaj "dobroczynności".

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #24 dnia: 2004-12-03 (Pią), 15:03 »
pumbus, po to nosisz kamyczki male przy sobie, jak cie jakich buc tak wyprzedza, to lekko puszczajac ten kamyczek w jego strone, powodujesz ze uderzy mu w samochod z predkoscia jaka bedzie jechal.
fizyka to jednak fascynujaca nauka...

arclon, w przeciwienstwie do dzieci, pijak ma bardzo zzarty mozg, i jesli nie poprzesz nauki skutecznym bodzcem zewnetrznym, polaczenia w jego mozgu nie utrwala sie dosc szybko. aby byc bardziej pewnym, ze nauka nie poszla w las, trzeba by to powtorzyc parokrotnie w niedlugim czasie, ale to bardziej zalezy od pijaka a nie od nas, tak wiec, zgadzam sie co do dobrych intencji.
« Ostatnia zmiana: 2004-12-03 (Pią), 15:12 wysłana przez morgurth »

Offline kYuba

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2004-12-06 (Pon), 15:56 »
dresiarstwo jest największą zarazą naszego kraju.

Jak mówilem wczesniej, do dzisiaj mam uraz po jednym takim incydencie z dresiarzem. Czujecie coś takiego? Ide sobie w środku dnia (była chyba 14:00) przez rynek az tu nagle podchodzi jakis dres i sie mnie pyta "ej masz fajki" no to ja na to, jako ze jestem nie palący 'nie" a ten mi w odpowiedzi tak przypieprzył w nos, ze przez dobre 15 minut nie moglem krwi zatamowac. Co ciekawsze, nikt z ok. 30 ludzi ktorzy to widzieli nie zareagował... Musiałem się sam prosic o pomoc. Ale co zrobic takiemu? Nic. Bo możesz sobie jeszcze bardziej przesrać.

Jesli nasz kraj sie wreszcie nie ucywilizuje to dresiarze będa budzic 'strach' na ulicach przez co najmniej najbizsze 15 lat

Offline vincenzo

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2004-12-07 (Wto), 02:40 »

Ziom, magiczny związek, ortaliandresianu! fakt to jest tragedia! nie wspominając już o siłowniach w poprawczakach itp.

ZUS
jeśli chodzi o instytucje:)
« Ostatnia zmiana: 2004-12-07 (Wto), 02:42 wysłana przez vincenzo »
Ja, którym był, jakim był...
  Ja, którym szedł tam, gdziem szedł...
  Ja, którym żył tam, gdziem żył...
  ...
  Ja!

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #27 dnia: 2004-12-07 (Wto), 03:14 »
hehhehehhehe a co masz do silowni w poprawczaku .... :]

a z ZUSem to sie zgodze chociazby za to, ze renty iemerytury sa niskie a ich budynki  nie wygladaja na biedne :]

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #28 dnia: 2004-12-07 (Wto), 11:13 »
no i temu co wpadł na pomysł żeby w poprawczakach robić siłownie

no nie lepiej by było dać im szachy?
wiem, że by tego nie skumali tak szybko, ale jakby nie mieli pozaty absolutnie lic do roboty, to może by się nauczyli używać muzgu...

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #29 dnia: 2004-12-07 (Wto), 15:54 »
Pumbus .. sorki ale nie chwytasz... (nie masz po prostu szans ) bo on bije do mnie tym jakby nie bylo
 ja na licencjacie bede badal poprawczak ktory jest z 350 metrow od mojego domu ;) chodizlem kiedy tam na silownie i wogole.... :D
sie smialem ze seprace napisze i pocwicze cos moze jeszcze za friko :D
« Ostatnia zmiana: 2004-12-07 (Wto), 15:56 wysłana przez T O R C H I O »

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #30 dnia: 2004-12-07 (Wto), 18:17 »
Chętnie bym obił mordę temu małpiszonowi co dawno, dawno temu wpadł na pomysł żeby zejść z drzewa. To wszystko jego wina, bez tego nie było by dresów, boysbandów, polityków i innych niedogodności. Siedzieli byśmy sobie na drzewach, jedli banany i zamiast flejmować na forum zrzucali byśmy się z gałęzi, a panna za romantyczny wieczór uważała by iskanie się przy świetle księżyca i raczej nie uważała by za konieczne przedstawiania nas mamusi :D
"Obvious with hindsight !"

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #31 dnia: 2004-12-07 (Wto), 18:20 »
A mnie nie bawi myśl posiadania owłosionej "panny" :) .

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2004-12-07 (Wto), 18:34 »
OMG jetsescie nienormalni
:)
 :D
jakbysmy sedzieli na drzewie to na pewnonie na forum to chyba aksjomat :D ale wtedy nie byloby panien :D
samica to bylaby samica
 malpy chyba nie oceniaja atrakcyjnosci swoich samic (IMO) :]

ale ja tam wole garbaciec przed monitorem i upodabniac sie do przodkow niz z nimi zyc :P

Offline Zimt

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2004-12-09 (Czw), 12:28 »
Ja raczej nie jestem za biciem; zdecydowanie bardziej odpowiada mi całkowita likwidacja :D
Szczególnie okrutnej poddałabym zarząd spółki PKP...

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2004-12-10 (Pią), 08:43 »
masz na mysli PKP przewozy Regionalne :P ?? a cos ie stalo biedactwo?? gdzie nie dojechalas  i ile czekalas :D

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #35 dnia: 2004-12-10 (Pią), 10:09 »
40km pomiędzu częstochową a lublińcem pociągi pokonują w....
1h 20min!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
można by kogoś za to odpowiedzialnego wsadzić pod ten pociąg, żeby go tak powoli przejeżdżał

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #36 dnia: 2004-12-10 (Pią), 19:25 »
hehehehhehe
 jestes zly i mroczny

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #37 dnia: 2004-12-13 (Pon), 18:02 »
tez by był gdybyś jechał tą trasą

Beton

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: 2004-12-30 (Czw), 13:18 »
Pani Łybackiej, za reformę szkolnictwa, nie dość że młodsi się męczą i do końca nie wiedzą jak właściwie będzie wyglądać nowa matura, to ja też cierpię bo nie wiem jak będzie wyglądał mój egzamin na studia(zdałem starą maturę) i jak jego wynik będzie porównywany z wynikami nowych matur. Eh, kij jej w...nos

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #39 dnia: 2004-12-30 (Czw), 13:34 »
wczoraj jednemu kolesiowi. idę do sklepu kupić bułki, i tak dochodzi taki jeden i pyta czy mam 90 gr mówie "nie, a ten dalej poszukaj, to ja nie mam drobnych. odpuscił na chwile. kupiłem pieczywo i wychodze ze sklepu ten znowu dobiega i mówi teraz masz napewno drobne. ja do niego idź stąd a ten dalej klapie mnie w ramie i mówi no daj te 90 gr. odwróciłem sie walnałem go w mordę i poszedłem dalej. chłopak skonczył na chdniku z rozwalonym nosem. Napawdę powinien był zrozumieć że jak ktoś mówi odejdź to nie drażnij go dalej. ale naprawdę tacy ludzie mnie wkurzają.

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #40 dnia: 2004-12-30 (Czw), 15:58 »
prawde mowiac to nic Ci nie zrobil, a Ty dales mu w pysk ;). Chociaz wiem, ze czasami ciezko panowac nad soba.. mi raz koles tez nic nie zrobil, a mialem zly dzien i myslalem, ze go zabije.. no ale jak potem przemyslalem to zachowalem sie jak buc typowy

rozumiem jeszcze dac w pysk kolesiowi, ktory podchodzi i mowi cos na styl "dawaj 90 gr bo dostaniesz w morde".. no ale bez przesady
« Ostatnia zmiana: 2004-12-30 (Czw), 15:59 wysłana przez Loki »

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #41 dnia: 2004-12-30 (Czw), 18:43 »
zgodze sie ale powiedz mi tak dochodzi do ciebie koles i mówi pożycz 90 gr ja na nie mam a ten poszukaj, to przepraszam a potem wychodze ze sklepu a ten do mnie teraz napewno masz drobne, nie jestem na tyle bogaty by rozdwac kasę, a pozatym jak ktos juz raz powie nie to powinno wystarczyć,a nie dochodzic i daj daj daj. troche pusciły mi nerwy ale jestem tylko człowiekiem.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #42 dnia: 2004-12-31 (Pią), 15:09 »
Victor - bardzo słusznie. Ponad  wszystko nienawidzę cwaniactwa.

I chuj

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-01-02 (Nie), 14:17 »
zgoda cwaniactwo jest złe co innego to umiejętność radzenia sobie a co innego po prostu tak cwaniakować. ciekaw jestem czy wy byscie podobnie zareagowali. Ale powiedzmy tacy ucza sie że wieksszość ludzi w tym kraju na zapytanie czy masz pozyczyć kase i upór przy tym ( lub sugestia słowna typu bo ci dop...) reaguje daniem kasy. i tak ucza sie zdobywania kasy w ten sposób.Zgodzicie się???

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-01-02 (Nie), 14:47 »
Niewykluczone.
Co ja bym zrobił? Odmówiłbym kilka razy. Jeśli to nie dałoby skutku, dałbym ostatnie ostrzeżenie i powiedział prosto z mostu: "Ostrzegam, jeśli się nie odczepisz, przygotuj się, że możesz dostać w mordę" (zależy jeszcze czy koleś był bardzo wyrośnięty :P). Wtedy miałbym czyste sumienie, że jasno przedstawiłem mu sytuację i konsekwencje. Jeśli to by nie pomogło, to cóż - ja ostrzegałem, nic więcej zrobić się nie dało.

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-01-02 (Nie), 15:30 »
ja bym po prostu sie oddalil bardziej. Dopiero jakby za mna szedl jakis kawalek to bym go ostrzegl, odepchnal, wygial reke, cokolwiek.. dopiero jakby zaczal sie rzucac to bym go chlasnal w pysk. Tak to nie ;)

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-01-02 (Nie), 16:10 »
(zależy jeszcze czy koleś był bardzo wyrośnięty :P).
[snapback]87837[/snapback]
przy moim wzroście i posturze wszyscy sa mali, a ten był mniej więcej mojego wzrostu tzn miał ok 190cm, ale był to taki typowy domorosły metalowiec wysoki ale tyczka flek i bejsbołówka plus okurary denka od śmietany plus kolczyk w uchu 3 razy większy od kolczyka małysza ( uprzedzam pytanie i nie celowałem pod oko tylko w nos) ale wiecie tacy to strasza tylko wygladem patrz mam fleka bój się, lub czuje sie twardzi tylko w 3 lub więcej ale walniesz jedego to reszta przeważnie ucieka.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-01-02 (Nie), 16:56 »
najgorsze jest cwaniactwo ...  i jak ktops mysli, ze jest cwanszy od innych i chce wszystkich wychujac a oni to widza.. to ejst przykre - mam takiego znajomego ...

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-01-02 (Nie), 17:29 »
tez mam takiego jednego znajomego mysli że jast taki cwany że wszystko od wszystkich wyciagnie, jak dowiedział sie że kupiłem cyfrówkę, to zaraz pobiegł z pyt czy nie pożyczę ( OLYMPUS C725 1200zł) i tak mówie że nie pozyczę bo za drogi,a ten to on mi odda kase, potrzebował cyfrę na impreze. a ten myslał że z radościa dam mu ten aparat a potem bym miał problem oddaj a ten sorki zepsuł się , a jak go zagiąłem gdy powiedziałem pożyczę ale jak podpiszesz umowę że biorę na siebie odpowiedzialnośc za szkody i zobowiązuje sie do pokrycia strat. tak zmiekł jak niewiem.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-01-02 (Nie), 18:14 »
twardy jestes :]
 nie ma co :]
respect

Offline vincenzo

• +
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-01-02 (Nie), 18:19 »
co to za znajomy? ten cwaniak?
Ja, którym był, jakim był...
  Ja, którym szedł tam, gdziem szedł...
  Ja, którym żył tam, gdziem żył...
  ...
  Ja!

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-01-02 (Nie), 20:12 »
tez go znasz vincenzo .... ja nie bede uzywal nazwisk ... a Ty sie moze  domyslisz o kogo chodzi :]

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-01-02 (Nie), 22:23 »
twardy jestes :]
 nie ma co :]
respect
[snapback]87886[/snapback]
dzis jak nie pilnujesz swojego to zaraz to stracisz. zgodzicie się. a pozatym pełno jest ludzi typ pozycz ale tak naprawde to daj. jak chcesz to odzyskać to jest zawsze zapomniałem jutro lub potem ci oddam aż traci się pamiec o tym że się coś pozyczyło.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-01-03 (Pon), 03:14 »
racja ...
tylko sa niektorzy tacy upirdliwi ludzie co zebrza zebrza az wyzebrza cos

ale fakt drogich rzeczy nie pozycza sie ot tak ... i  to do tego takim ludziom :>

dlatego popieram

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-01-03 (Pon), 15:18 »
w dzisiejszych czasach to naet długopisu się nie pozycza bo prawdopotobnie go nie odzyskasz, dlatego pisze piórem( pióra nikt nie weźmie) a jak juz co to nie pożycze lepszego długopisu ale mam taki za 40 gr bo wiem że i tak juz go straciłem

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-01-03 (Pon), 18:18 »
Pani Łybackiej, za reformę szkolnictwa, nie dość że młodsi się męczą i do końca nie wiedzą jak właściwie będzie wyglądać nowa matura, to ja też cierpię bo nie wiem jak będzie wyglądał mój egzamin na studia(zdałem starą maturę) i jak jego wynik będzie porównywany z wynikami nowych matur. Eh, kij jej w...nos
[snapback]87619[/snapback]
ja bym jej raczej zrobił tatar za przesunięcie matury o 3 lata
nauczyciele byli już wtedy szykowani na kursach, były informatory
tak się składa, że ja nie umiem się rozpisywać w wypracowaniach na więcej niż 1 stronę (a i po co taka umiejętność w życiu) i cieszyłem, się z tego, że nie będe się musiał tego uczyć na maturę
jednak wygrana tych skurwysynów polulistów jebanych - myślałem, że nie wyrobie wtedy bo nawą maturę bym oblał

co do starej matury...
inaczej jak w inwektywach jej określić nie można
jest to jedne wielkie skurwysyństwo i cwaniactwo
to na jaką ocenę kto zdał zależało tylko od przychylności nauczycieli

przekręty łąpówy ściąganie były na porządku dziennym

ja się cieszę, że pisałem nową (jako jedna z trzydziestu kilku isóc w 250-tysięcznym mieście), gdyż formę taką można uznać za obiektywną
bo niby jak ściągać jak w komisji jest nauczyciel a może on nakapować na nauczycieli, że pozwalali ściągać

no mam nadzieję, ze jasno się wyraziłem

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-01-03 (Pon), 19:37 »
Pumbus dobrze mowi (choc ja tam sie cieszylem bo mialem lightowa mature  i dwie 5 mam :D a tak to pewnie musialbym sie uczyc bleeee)
ale fakt pieprzone informatory-kupa kasy ... szkolenia nauczycieli etc. powolanie komisji egzaminacyjnych (dla nas w Jaworznie etc.)
to byl bezsens!!!  chociaz z drugiej strony to byla jedyna spelniona obietnica przedwyborcza :]
A ciesze sie ze w koncu zdaja ludzie nowa mature i ze cos tam sie polepszy w tym egzaminowaniu etc.

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-01-03 (Pon), 23:16 »
ja pisałem jeszcze straa maturę ten planowany ostatni rok, nie narzekałem bardzo przyjemne doświadczenie a teraz z perspektywy studiów to matura to małe kolokwium.

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-01-05 (Śro), 23:15 »
zajebal bym 3 kolesi ktorzyu mi przed chwila zajebali plecak

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-01-06 (Czw), 02:11 »
Tychy wiadomo :] a co sie staklo dokladnie??