Autor Wątek: Swieto  (Przeczytany 2721 razy)

rufus

• Gość
Swieto
« dnia: 2004-11-27 (Sob), 18:30 »
Dzis 27.11.2004... o ile mi wiadomo bez SS zyjemy juz od 27.11.2001 ;(
Tak wiec obchodzimy dzis rocznice - pozostajemy bez SS'a od 33 numerow bodajze. Brakuje nam go!

Offline Psedlo`s

• ++
Swieto
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-11-27 (Sob), 18:46 »
A ja ide na impreze... jaki ja niegodziwy... jak ja moge świętować, gdy obchodzimy tak smętna rocznice :( ............. :P
solitaire:18494 39s

rufus

• Gość
Swieto
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-11-27 (Sob), 18:59 »
:P

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Swieto
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-11-27 (Sob), 19:16 »
Dla mnie SS zaczął konać już w okolicach 60-65 numeru, tak więc nie jest to dla mnie jakaś okazja do żałoby. To jedynie rocznica tego co stać się prędzej czy później stać musiało. W sumie jedyne pismo którego upadek mnie naprawdę zasmucił to TS, pierwszy bo był świetnym pismem i drugi przez forum.
"Obvious with hindsight !"

Offline Iwan

• ++
Swieto
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-11-27 (Sob), 19:18 »
Dobrze wiedziec ze to dzisiaj akurat. Ale emocji w tym juz niewiele.
Jesli masz coś zrobić dzisiaj, zrób to pojutrze.

Arclon

• Gość
Swieto
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-11-27 (Sob), 20:09 »
Kurna, ten dział jest praktycznie martwy. Wolałbym obchodzić urodziny niż śmierć, ale jako, że przy urodzinach mnie nie było (spóźniłem się ok. 3 lata), a byłem przy śmierci, to tą pamiętam. A najgorsze, że grób jest zaniedbany: Sikretia padła, bo prowadzić jej kto nie ma, dział na forum martwy, bo i nie ma o czym rozmawiać... smutne. Nie mniej ja właśnie piję herbatkę za zdrowie SS'a (hmm, powiedzmy, że za zdrowie redaktorów niegdyś w nim pracujących... i sterty czerwonego papieru w moim pokoju, który pokrywa się kurzem) i zaraz aby uczcić jego pamięć puszczę sobie SSowego MODa.

Krzyknijmy wszyscy razem: "Sikret Serviiiiiiiiis!!!".
Niech spoczywa w spokoju.

SS R.I.P.

Offline Iwan

• ++
Swieto
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-11-27 (Sob), 20:18 »
Arclon, nie dziw sie ze temat umarl, bo juz w zasadzie wszystko o SSie zostalo powiedziane. Teraz bysmy sie tylko powtarzali. Fani Secreta nadal go trzymaja w glowie i czasem sie wspomni o nim to tu, to tam, ale nic wiecej.
Jesli masz coś zrobić dzisiaj, zrób to pojutrze.

Offline Emill

• +++
Swieto
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-11-27 (Sob), 21:11 »
Arclon --> z Sikretia to nie tak, ze nie ma jej kto prowadzic, po prostu jest maly klopot ze zgoda autorow na publikacje, do wiekszosci z nich nie da sie tak latwo dotrzec

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Arclon

• Gość
Swieto
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-11-27 (Sob), 21:56 »
Iwan, no wiem. Właśnie to powiedziałem, co nie zmienia faktu, że trochę to smutne.
z Sikretia to nie tak, ze nie ma jej kto prowadzic, po prostu jest maly klopot ze zgoda autorow na publikacje
Hmmm... to chyba będzie już problem nie do rozwiązania - szit hapens.

(Niezbyt elokwentny post, ale coś odpowiedzieć musiałem :P)

Offline Gonzo

• +
Swieto
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-11-27 (Sob), 22:29 »
Cóż... Zamiast 33 numerów Sikreta musimy wszyscy się zadowolić 25 numerami SS-NG. ;-)

Co do rocznicy to warto wspomnieć, ale emocje jak u Iwana.

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

Offline AloneMan

• +
Swieto
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-11-28 (Nie), 08:41 »
Tak, rocznica... Wspomniec mozna, ale emocji praktycznie brak, a Sikrety leza spokojnie w szafie. To se ne vrati.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
Swieto
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-12-01 (Śro), 20:39 »
Tak, rocznica... Wspomniec mozna, ale emocji praktycznie brak, a Sikrety leza spokojnie w szafie. To se ne vrati.
Amen
« Ostatnia zmiana: 2004-12-01 (Śro), 20:39 wysłana przez Kore »

Arclon

• Gość
Swieto
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-12-02 (Czw), 01:18 »
z Sikretia to nie tak, ze nie ma jej kto prowadzic, po prostu jest maly klopot ze zgoda autorow na publikacje
Może powinniście powiadomić o tym internautów?
||
\/
Jeżeli nie chcecie "uśpienia" SIKRETII, a macie wolny czas i pasję do jej tworzenia to proszę o kontakt! SS z Wami!
Na pewno tylko z powodu braku zgody nic się na niej nie dzieje? Bo niemożność zrzucania na stronę numerów SS'a to jedna rzecz; a to, że nikt nie poprawi na niej nawet linków, które prowadzą w otchłań (i innych rzeczy), to coś kompletnie innego.
« Ostatnia zmiana: 2004-12-02 (Czw), 01:19 wysłana przez Arclon »

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • Moderator
  • ++
Swieto
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-12-02 (Czw), 07:05 »
Czy ten temat ma jakiś sens jeszcze?? Rocznica minęła... emocje poszły (o ile jakieś były), a sam temat schodzi na manowce. Arclon- może lepiej załóż temat o Sikretii (o ile takiego nie ma) i tam snujmy teorie i plany. Choć nie ukrywam, że wątpliwe, bo Driz, który prowadzi(ł) Sikretię teraz max czasu poświęca na SS-NG i to jest teraz priorytet.

Swoją drogą melancholijnym tematom mówimy nie!

EOT