Off-Topic > Hard&Soft

Jaką masz mysz? (poważny temat)

(1/39) > >>

TomisH:
Z jakich myszek korzystacie? Kulka/\'światełko\'/Trackball? Jaka firma? Ile przyciskoow? Serial/ps2/usb? Ile za nią daliście? Która z mych jest najlepsza? :huh:

Tylko nie pisać mi tutaj o żywych :evil:, tudzież innych ;) myszkach...                    

Steffek:
A4 tech winauto 98 net mouse. 3 przyciski, dw rozmieszczone standardowo, a trzeci mniej wiecej w takim polozeni bys mogl naciskac go za pomoca kciuka. W myszce mozan zmieniac wejsciowki wiec troche tego jest, ja korzystam z tego od ps2                    

Olhado256:
Miałem A4 tech radiową na kulkę pod PS/2, ale wytrzymała rok i coś się jej ten tego, więc wróciłem do mojego Geniusa, którego dostałem z pierwszym PC, jakieś 5 lat temu. Rok leżała w szafie, ale i tak jest twarda jak diabli! Kabelek, PS/2, kulka, 3 przyciski, z czego jeden pod kciukiem, a do tego \"suwadełko\", zamiast \"pokrętełka\". Polecam Geniusy!                    

[omega]:
Ja mam Logitech`a ponad 4,5 roku i dziala tak samo jak na poczatku - jest chyba nie do zdarcia.
BTW - nienawidze myszek ktore maja \"opoznienie\" - radiowe chocby mialy minimalne opoznienie to tak mi to przeszkadza, ze za nic nie moge sie do tego przyzwyczaic.                    

kacper1916:
Kulkowa A4 Tech. Trzy przyciski (w tym rolka).                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej