Autor Wątek: Jaką masz mysz? (poważny temat)  (Przeczytany 26675 razy)

Offline TomisH

• +++
Jaką masz mysz? (poważny temat)
« dnia: 2003-04-11 (Pią), 14:12 »
Z jakich myszek korzystacie? Kulka/\'światełko\'/Trackball? Jaka firma? Ile przyciskoow? Serial/ps2/usb? Ile za nią daliście? Która z mych jest najlepsza? :huh:

Tylko nie pisać mi tutaj o żywych :evil:, tudzież innych ;) myszkach...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-11 (Pią), 15:14 »
A4 tech winauto 98 net mouse. 3 przyciski, dw rozmieszczone standardowo, a trzeci mniej wiecej w takim polozeni bys mogl naciskac go za pomoca kciuka. W myszce mozan zmieniac wejsciowki wiec troche tego jest, ja korzystam z tego od ps2                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-11 (Pią), 17:34 »
Miałem A4 tech radiową na kulkę pod PS/2, ale wytrzymała rok i coś się jej ten tego, więc wróciłem do mojego Geniusa, którego dostałem z pierwszym PC, jakieś 5 lat temu. Rok leżała w szafie, ale i tak jest twarda jak diabli! Kabelek, PS/2, kulka, 3 przyciski, z czego jeden pod kciukiem, a do tego \"suwadełko\", zamiast \"pokrętełka\". Polecam Geniusy!                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-11 (Pią), 18:23 »
Ja mam Logitech`a ponad 4,5 roku i dziala tak samo jak na poczatku - jest chyba nie do zdarcia.
BTW - nienawidze myszek ktore maja \"opoznienie\" - radiowe chocby mialy minimalne opoznienie to tak mi to przeszkadza, ze za nic nie moge sie do tego przyzwyczaic.                    

C1

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-11 (Pią), 18:38 »
Kulkowa A4 Tech. Trzy przyciski (w tym rolka).                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-11 (Pią), 22:21 »
A ja mam dwu przyciskową, kulkową myszkę A4 Tech na wejście PS2-dostałem ją razem z kompem-warta to ona jest góra 10 zł-ale twarda bestia już 2 lata sie trzyma. Nie ma jak to hardcore... :D                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-12 (Sob), 09:13 »
W tej chwili korzystam z A4 Tech 2 przyciski, kabel, ps2, ale mam także w zanadrzu Logitech 5 przycisków 1 rollka radiowa ps2.                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-12 (Sob), 15:05 »
a ja mam mysz Microsoftu :P (wiem, zdrada, Targowica!!!!)
jakos nie chcialo mi sie jej wymieniac, mam ja juz 5 lat...co prawda pokretlo sie zablokowalo (musze wyczyscic), ale dziala :)                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-12 (Sob), 15:08 »
Dla mnie dwuprzyciskowa mysz bez rolki/suwadełka jest po prostu nieakceptowalna - musiałem takiej na informatyce używać i przez pół roku się przyzwyczaić nie mogłem - starałem się wszystko z klawiatury robić. Nie mówiąc już o tym że próba obsługi gestów w Mozilli na dwuprzyciskowej myszy to dla mnie kiepski pomysł...                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-12 (Sob), 16:16 »
A4 Tech, 3 przyciski (jeden z boku pod kciukiem), 2 rolki. Wygodna nawet. Kosztowala koło 30 zeta. Wejscie PS2.                    

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-12 (Sob), 18:01 »
a ja mam 3 przyciskową Logitech\'a [z początku lat \'90]
[wszystkie nowe ktore posiadalem sie zepsuly a ta sie trzyma i zawsze byla przejsciowa poki nowej sobie nie kupie po zepsuciu sie poprzedniej] :hihi:                    
. . . [ | ] . . .

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-12 (Sob), 19:25 »
A4 Tech, 3 przyciski (jeden z boku pod kciukiem), 2 rolki. Wygodna nawet. Kosztowala koło 30 zeta. Wejscie PS2.

Co za przypadek, ja mam taką samą, tyle że mnie kosztowała coś koło 40 zł. Kupiłem ją chyba z dwa, dwa i pół roku temu i nadal bardzo dobrze działa.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-13 (Nie), 23:14 »
Logitech Cordless Wheel Mouse
bezprzewodowa
trzy przyciski + rolka
ps/2
kiedyś 170zł
odbiornik musiałem przykleić do biórka żeby nie latał i nie spadał, teraz jest picuć glancuś i kizia mizia

przedtem miałem przewodową pięć przycisków + rolka (2 programowalne)
kiedyś 45zł
bardzo przydatna do diablo!!!                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-14 (Pon), 09:18 »
W tym momencie mam zwykłego Pilota Logitecha, bo zdarłem wcześniej a4techa z 2-ma rolkami. Na 2-gim kompie brat ma też tego Logitecha i chodzi ze 4 lata bez mała.

a ja mam mysz Microsoftu  (wiem, zdrada, Targowica!!!!)
jakos nie chcialo mi sie jej wymieniac, mam ja juz 5 lat...co prawda pokretlo sie zablokowalo (musze wyczyscic), ale dziala

Stary, jaka zdrada. Dla mnie to była moja najlepsza mycha. Idealna  do szarpania w kueja: czuła i dynamiczna. Szkoda, że nigdzie już nie mogłem jej później dostać.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-14 (Pon), 10:58 »
ja mam trackballa a4Tech 3 przyciskowa, 2 rolki wygodna, ps/2, dalem z 69 zlotu prawie rok temu                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-14 (Pon), 12:43 »
a ma ktoś logitech mx? koszta są niebanalne, ale podobno warto. sam się zastanawiałem nad mx500 (optic). ale narazie mam ważniejsze wydatki na głowie.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-14 (Pon), 12:53 »
A ja szukam Ms ie 3.0.- Ta to podobno dopiero wymiata...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-14 (Pon), 14:26 »
A4Tech z rolką 2 przyciski i 3 rolka                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-14 (Pon), 16:06 »
a jedną starą myszkę przerobiłem sobie na pudełeczko
można tam coś schować i nikt się nie domyśli :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-15 (Wto), 11:07 »
TomisH: tu masz opis obydwy myszek (ms
 i logitech mx), przeczytaj i zobacz ocene. ;)

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-15 (Wto), 17:57 »

a ja mam mysz Microsoftu  (wiem, zdrada, Targowica!!!!)
jakos nie chcialo mi sie jej wymieniac, mam ja juz 5 lat...co prawda pokretlo sie zablokowalo (musze wyczyscic), ale dziala

Stary, jaka zdrada. Dla mnie to była moja najlepsza mycha. Idealna  do szarpania w kueja: czuła i dynamiczna. Szkoda, że nigdzie już nie mogłem jej później dostać.

hehe...chodzilo o to, ze wiekszosc uzytkownikow nie lubi Microsoftu.  mi sie osobiscie moja mysza podoba.                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-19 (Sob), 22:21 »
Uwazam, ze myszki logitecha sa najlepsze.  Microsofty tez sa dobre, ale niestety po jakims czasie pokretlo przestaje \"klikac\" i sie kreci bez oporu, a to jest niedopuszczalne....                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-19 (Sob), 23:42 »
JZ: używałeś MX? powiedz co o nich sądzisz. bo ja taką myszkę planuję sobie kupić. może nie dziś ani jutro, ale jeśli już będę zmieniał, to raczej na mx\'a...                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-20 (Nie), 00:02 »
Nie używałem jej przez długo, ale wydawała mi się całkiem wygodna.  Była to też ta z kablem, więc nie wiem jak działają te bezprzewodowe.  Osobiście mam optyczną logitech\'a - tą najprostrzą i jestem z niej zadowolony.  Używam jej prawie 1.5 roku i nie miałem żadnych problemów...                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-27 (Nie), 18:41 »
a ja mam mysz Microsoftu :P (wiem, zdrada, Targowica!!!!)
jakos nie chcialo mi sie jej wymieniac, mam ja juz 5 lat...co prawda pokretlo sie zablokowalo (musze wyczyscic), ale dziala :)

Eee nieprawda... to sa a raczej byly swietne gryzonie tylko drogie, juz od dawna ich niewiduje w sklepach...

Ja juz mam 2 a4techa, ma 2 kulka/3 przyciski i jest na ps2, mam go od ok 2.5 roku i akurat niechce sie zepsuc...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-27 (Nie), 19:35 »
Kulkowa A4 Tech i dwa przyciski naj normalniejsza.                    

Offline treeborn

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-29 (Wto), 21:12 »
moja \"laserowka\" mi sie ostatnio zje.psula..... teraz jade na jakiejs 2 przyciskowej z rolka geniusa za pare zloty... trudno sie odzwyczaic od \"swiatelka\"... :/                    
Im deep inside your children , that betray you in my name...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-29 (Wto), 23:46 »
radio jest najlepsze bo myszka jest odpowiednio dociążona i się nic nie pląta                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-01 (Czw), 13:09 »
no tak, ale musi mieć baterie, albo akumlatro, i przez to może się rozładować w najmniej odpowiednim czasie. :D
Mi tam wystarcza moja laserowa A4 3 przyciski i rolka.
Swoją drogą przy kipnie poszukiwałem laserowej przewodowej z rolką i 3 przyciskami, ale ten 3 nie w rolce! Ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem! jedyny zestaw to była logitechowa radiowa z 4 przyciskami = 1 w rolce i drugi z prawej. Dziwne. kiedyś boczne przyciski były popularniejsze...                    

beryl

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-01 (Czw), 15:39 »
A4 www-11 - 4 przyciski, 2 rolki, kulka, ogon - zzzzzajebista                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-01 (Czw), 16:59 »
hmm to daje razem 8, więc cemu 11 ?? :D                    

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-01 (Nie), 22:44 »
Stary dwuprzyciskowy Logitech. Jest nieskazitelny.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline azul

• +
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-01 (Nie), 22:47 »
hmm to daje razem 8, więc cemu 11 ??

a kulka? a ogon? no i kabel :wink:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-02 (Pon), 00:45 »
Widzę że A4Tech dość popularny jest.

Też takim śmigam, 3 przyciski, 2 rolki (z klikiem). Symetryczna. Bardzo sobie chwalę, bo nie jest droga i nigdy nie miałem z nią problemów.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline waldeusz

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-05 (Czw), 12:08 »
A4Tech model SWW23. Dwa klasyczne przyciski plus trzeci pod scrollem. Na PS2 oczywiscie. Poki co sie sprawdza. Wczesniej mialem tez A4Techa ale inny model i zlamalem kabelek :D

Nigdy nie kupie myszki drozszej niz 50 zl tylko dlatego ze ma logo Logitecha czy Microsoftu ;)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-05 (Czw), 12:15 »
no tak, ale musi mieć baterie, albo akumlatro, i przez to może się rozładować w najmniej odpowiednim czasie.  
Mi tam wystarcza moja laserowa A4 3 przyciski i rolka.
bateria się wymienia raz na pół roku, pozatym mam program analizujący stan baterii, więc zawsze jestem pewien, czy to czyścić trzeba, czy nadchodzi czas wymiany batrii                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-14 (Sob), 15:23 »
Trackball radiowy Logitecha (z optycznym marblem :D)... Trzeba było tygodnia, żebym się przyzwyczaił do jego kształtu, ale potem śmigał jak marzenie...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-15 (Nie), 17:01 »
Dzisiaj wszedłem w posiadanie Logitecha MX500, poprzednia myszka się wysłużyła (nawet maja matula zaczęła na nią narzekać :D ) Jak na razie spisuję się super :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-15 (Nie), 17:04 »
Ja posiadam optyczną logitech dwu-przyciskowa + rolka.

Jedyna słuszna DLA MNIE myszka. To dlatego że \"konstrukcja moich rąk \" nie pozwala mi na uzywanie innych myszek tj. albo taka albo po 10 minutach ból ręki .                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-16 (Pon), 09:59 »
Yoda! będę Cię od tej pory co jakiś czas męczył, szczególnie jak już nabierzeż doświadczenia w grach. ;DDD ja za tą myszką szaleję, a nie chce wywalać pieniędzy w błoto. ^_- ktoś musi mi opisać komfort użytkowania i czy warto.                    

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-16 (Pon), 11:39 »
Więc tak, napewno trzeba się do niej przyzwyczaić :) Szalałem wczoraj w CS i sprawdza się rewelacyjnie, w JK2 było troszkę dziwnie bo w poprzedniej myszcze miałem przycisk pod kciukiem którego w JK2 bardzo mi zabrakło (w zasadzie ten przycisk jest tylko przyniusł sie pod rolkę :D a pod kcuk powędrowały dwa inne przycski których nie zabardzo mogłem pod JK2 zbindować) To tyle co moge powiedziec jeśli chodzi o granie nią, przynajmniej na razie. W Windozie wiadomo dwa główne przyciski jak wszędzie do tego pod i nad rolką dwa dodatowe przycski które działają jak rolak ale są jakoś wygodniejsze :) No i jest jeszcze niżej jeden przycisk do przełanczania między uruchomionymi aplikacjami ale jak dla mnie troszkę niewygodnie umieszczony (może to kwestaj przyzwyzajenia). Pod kciukiem jak już wspomnialem sa dwa przyciski przydaten przy przeglądaniu netu, jeden do przodu a drugi do tyłu. Co do działaniemayszki jako takiej jest jak narazie rewelacyjnie przesuwa kursor gładko w każdym kierunku bez jakich kolwiek przeskoków. No i pięć lat gwarancji :) Jak na razie wygląda na to że dobrze zainwestowałem kasę. Ja dłużej się nią pobawię to umieszczę kolejne uwagi na jej temat                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-16 (Pon), 16:11 »
hm... coś mi się zdaje, że moja aktualna myszka powoli zaczyna mi się psuć... ;PPPPPP~                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-20 (Pią), 19:40 »
Moj Genius po czterech latach wiernej służby zaczął się zachowywać dość nieprzewidywalnie, więc poszedł do śmieci (chlip chlip :cry: ), a zamiast niego kupilem Media Tech na PS/2, 5 przycisków (3 programowalne), kulkowa, z kabelkiem. Wygląda dość solidnie i była tania, więc spróbowałem...

ópdate:
Qrde nie kupujcie tej myszy! Jest zaprzeczeniem ergonomiczności zupełnym! Nie dość, że kształt ma fatalny i bardzo ciężko mi nią machać w ogóle, to jeszcze te 2 guziki dodatkowe są umieszczone dokładnie w miejscach, gdzie ja chwytam za mysz i w związku z tym nie mogę sobie nic do nich przypisać, bo by mi się włączało bez przerwy... Jeśli za kilka dni się nie przyzwyczaję do niej, to ją walnę do szafy i kupię lepszą. W końcu to 15 zł tylko...                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-21 (Sob), 00:08 »
a ja mam radiowa; kulkowa cordeless mouse made by Logitech. nawet fajna tylko czasem wkurza - jak sie sprawdza czy baterie nie siadaja, a po sprawdzeniu okazuje sie ze kupe kasy na baterie trza wydac.
mam dziwne wrazenie ze juz tu pisalem posta o mojej myszy :| ktos mi go chyba wycia:|                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-06-21 (Sob), 02:38 »
a ja mam radiowa; kulkowa cordeless mouse made by Logitech. nawet fajna tylko czasem wkurza - jak sie sprawdza czy baterie nie siadaja, a po sprawdzeniu okazuje sie ze kupe kasy na baterie trza wydac.
mam dziwne wrazenie ze juz tu pisalem posta o mojej myszy :| ktos mi go chyba wycia:|

Kup akumulatorki :D 4szt Sanyo 2100mAh kosztowała mnie ok. 32 złotych. Ładowarka z procesorem i 4 szt GP 1800mAh to kolejne 240zł... Ale za to błyskawicznie ładuje partię akumulatorków... No i przydaje się do aparatu cyfrowego, czy tez playerka (a nawet do GBA, hiehie)...                    
"Live For The Moment"

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-06-21 (Sob), 11:44 »
I dlatego czasem lepiej mieć myszkę z kabelkiem.
Nie trzeba się martwić o baterie.
Nie mówiąc już jak np. grasz w jakaś gierke a tu bum i myszka nie działa - zanim się wymieni bateryjki jest po sprawie :D

Kabelek rulez                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-06-21 (Sob), 12:21 »
Kup akumulatorki :D 4szt Sanyo 2100mAh kosztowała mnie ok. 32 złotych. Ładowarka z procesorem i 4 szt GP 1800mAh to kolejne 240zł... Ale za to błyskawicznie ładuje partię akumulatorków... No i przydaje się do aparatu cyfrowego, czy tez playerka (a nawet do GBA, hiehie)...

a sa takie male?? bo u mnie w myszy AAA. ZAwsze myslalem ze nie ma wiec nie zawracalem sobie nimi glowy :|
I dlatego czasem lepiej mieć myszkę z kabelkiem.
Nie trzeba się martwić o baterie.
Nie mówiąc już jak np. grasz w jakaś gierke a tu bum i myszka nie działa - zanim się wymieni bateryjki jest po sprawie  :D

Kabelek rulez

tez mi sie tak powoli wydaje. ale inna rzecz ze prawie nie gram :D ostatnio w virtual sailor a tam mysz nie potrzebna :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-06-21 (Sob), 12:29 »
\"Labtec Optic Mouse\"                    
Come get some!

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-21 (Sob), 13:44 »
a sa takie male?? bo u mnie w myszy AAA. ZAwsze myslalem ze nie ma wiec nie zawracalem sobie nimi glowy :|

Oczywiście, że są :D
Co prawda używam tylko AA (trackball, mp3 player, cdplayer, aparat, gba - wszystko bryka na AA - bo tak dobierałem) - (bo wydajniejsze - AAA zwykle nie przekraczają 1450mAh pojemności)... Na szczęście ładowarka akceptuje AA, AAA i 9V... Poza tym jest sporo playerków mp3 na akumulatorki AAA - nie wyobrażam sobie, żeby tracić fortunę na baterie do nich (a można stracić - bo na zwykłe 4 baterie aparat mi pożarł w 6 zdjęć :D - skubaniec - na szczęście to były jakieś badziewne baterie)                    
"Live For The Moment"

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-21 (Sob), 14:03 »
hmm pogadam z moim starszym :) przyda sie takie coos a to on buli za baterie do myszy :D                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-21 (Sob), 14:31 »
hmm pogadam z moim starszym :) przyda sie takie coos a to on buli za baterie do myszy :D

To już dobrze, żeby zabulił za szybkoładującą uniwersalną ładowarkę z procesorem - taką, która potrafi bezboleśnie rozładować akumulatorki NiMH a potem je naładować w godzinkę lub dwie                    
"Live For The Moment"

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-21 (Sob), 14:46 »
jak bedzie ladowala 4 akumulatorki to mi juz wisi ile to zajmie :D moze i caly dzien :), wiec jesli chodzi o ladowarke to nie musi byc az taka swietna :) az tak na czasie mi nie zalezy :)                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-21 (Sob), 15:06 »
jak bedzie ladowala 4 akumulatorki to mi juz wisi ile to zajmie :D moze i caly dzien :), wiec jesli chodzi o ladowarke to nie musi byc az taka swietna :) az tak na czasie mi nie zalezy :)

Większość potrafi ładować cztery (poza pierdółkami, które mieszczą tylko jeden lub dwa) - chociaż niektóre muszą ładować akumulatorki parami - mimo wszystko warto kupić przyzwoitą - która naładuje AA i AAA - tak na wszelki wypadek - jeden zakup, potem ładowanie takich akumulatorków, jakie są potrzebne... Natomiast godną polecenia cechą jest automatyczne rozładowywanie - nie zawsze chce się czekać, aż te małe dranie same się rozładują...                    
"Live For The Moment"

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-21 (Sob), 15:12 »
Ja dlatego właśnie żeby uniknąć problemów z ładowanie czy wymienieniem baterii nie brałem w ogóle pod uwagę bezprzewodowej myszki.
Co do MX500 to z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba :) po prostu roxxx                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-06-21 (Sob), 15:15 »
Ja już z 10 myszek miałem jak nic (tzn. nie ja, tylko brat, bo to jego komp :D ). Obecnie A4tech - 2 przyciski, pokrętło (które można naciskać - czyli w sumie 3 przyciski), kabelek i kulka. Ale najlepsza była mysz Microsoft - tylko 2 przyciski - ciężka, stabilna - działała z 5 lat.                    

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-06-21 (Sob), 15:15 »
yoda mam takie male pytanko: ile za nia dales?? bo moze by tak druga myche kupic?? :) tylko pewnie kupilbym zestaw tzn muszka i klawiatura :)                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-06-21 (Sob), 16:18 »
yoda mam takie male pytanko: ile za nia dales?? bo moze by tak druga myche kupic?? :) tylko pewnie kupilbym zestaw tzn muszka i klawiatura :)

MX500?? Pewnie kosztuje koło 240 zł... jej wersja bezprzewodowa kosztuje jakieś 100 zł więcej...                    
"Live For The Moment"

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-06-21 (Sob), 16:26 »
gdzies kurde test widzialem... chyba w chipie. bede musial poszukac. no chyba ze sie Yoda odezwie :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-06-21 (Sob), 17:29 »
Kokeeno =] a ile taka ładowarka dobra kosztuje? Nie chodzi mi o akumulatorki do myszki (bo mam kabelka), tylko do discmana. Moja ładowarka pamięta jeszcze czasy socjalizmu i nie ma wiele wspólnego z elektroniką, więc może czas się jej pozbyć?

A tak przy okazji - baterii sie nie ładuje. Ładuje się akumulatorki. Kumpel ładował baterie i mu wybuchły :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-06-21 (Sob), 19:51 »
gdzies kurde test widzialem... chyba w chipie. bede musial poszukac. no chyba ze sie Yoda odezwie :D

Ja zapłaciłem 230pln ale można za 220 kupić. Bezprzewodowej czyli MX700 się nie opłaca (około 360pln)
http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=4834 to jest link do forum CSa do topicu o myszkach. Można sobie tam o niej poczytać i z tego co pamiętam są też linki do testów.