Autor Wątek: Jaki jest twoj ulubiony kabaret?  (Przeczytany 4712 razy)

Offline Ssendas

• ++
Jaki jest twoj ulubiony kabaret?
« dnia: 2004-02-03 (Wto), 00:35 »
Wlasiwe to dzisiejsze kabarety nie maja nic wspolnego z tymi prawdziwymi kabaretami sprzed lat ale co tam.
Lubilem Konia polskiego jako Marian\'a i Hele , ale tylko na poczatku.. wersja \'serialowa\' jest do niczego. Ireneusz Krosny jest super , jak udawal nauczyciela to myslalem ze to moj v-ce dyrek z technikum, Otto swego czasu bylo super , ale bez 4tego troche stracił... Kwartet Grupa Mo zarta tez mi sie podoba jak znam melodie ;P

A ktore sa waszymi ulubionymi?                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-02-03 (Wto), 01:05 »
Kabaret Potem jest fajny, za \"Antygonę\" i \"Królewnę Śnieżkę\" to bym im nobla dał :) Inne rzeczy również mają dobre. Otto też lubiłem, ale jeszcze za czasów kiedy był z nimi ten tęgi w okularach i z kręconymi włosami (ktoś wie dlaczego już go nie ma ?), teraz już są trochę nudni, ale \"minikoncerty życzeń\" i \"Sprytna i wybitna\" są nadal dobre :D Ostatnio jeszcze trafiłem na Ani mru mru, też niezłe, chociaż ich akurat znam raczej słabo (chiński fastfood był dobry, relacja z otwarcia też). Konia Polskiego lubię za sapermarket, natomiast mornalnego niepokoju bawi mnie tyllko miejscami, głównie jak w skeczach jest ta babka z wyszczerzem. Co do indywidualistów to Pietrzaka słabo znam a Daniec mnie wkurza swoim narcyzmem, do tego pokazuje w kółko to samo. Zamiast niego bym dał Kryszaka, leżałem ze śmiechu jak udawał Lepera w Opolu.

P.S. HAHAHA !!! Ten arszenik był zatruty :twisted:

dopisane : kabaret Potem już chyba nie istnieje, to nie wiem czy się liczy :?                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-02-03 (Wto), 01:37 »
Ssendas --> a o kabarecie RAK wasc zapomniales? :twisted: Na pierwszym miejscu sa oni, na drugim Kon Polski a potem... Potem lubie, Grupe Mo Zarta tez, Krosny, OT.TO... nie trawie w sumie tylko Grzegorza Halamy no i Marcin Daniec tez zdarzyl mi sie przejesc, juz tak nie smieszy... chociaz skecz w ktorym opowiada jak to ogladal walke Goloty ktora trwala 1,5 rundy nadal rzadzi :biggt: Niezapomniany jest oczywiscie TEY i ich \"Z tylu sklepu\"                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-02-03 (Wto), 08:25 »
juz dopisalem raczka. jesli jeszcze o jakims zapomnialem to piszcie                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-02-03 (Wto), 09:04 »
No dodać jeszcze inny. Bo ja na przykład ubustwiam wręcz Ani Mru-Mru. Za te wszystkie skecze. głównie za Czerwonego kapturka, no to przecież jest dla mnie mistrzostwo świata. Teraz niktórzy powiedzą, że to komercja grubymi nićmi szyta no, ale nie każdy lubi kabatety offowe, studenckie etc. A w zasadzie to Każdy kabaret jest dobry (No może niektóre poczucie humoru mi nie odpowiada no ale cóż.) :)                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-02-03 (Wto), 09:15 »
Ani mru mru! :D Czerwony kapturek roxuje! (Polewaj,yyy... znaczy otwieraj!!) Szczeki tez sa wyjebane w kosmos, no i chyba z D.G. sa :wink: . O.T.T.O dobry byl tylko w starym wydaniu, z tym grub z kreconymi wlosami :) . Lowcy kropka B tez byli niezli.... Halama? To on wogule kosos smieszy? :? Daniec.. No coz, smieszne wciaz ma pare skeczy, ale genialny nie jest. Opisywanie walki Gołoty rox, Emill ta walka trwała 1:30 minut, a nie 1,5 rundy :P . Duzo by wymieniac...

P.S. Ludozerka! Chce cukierka!                    
I chuj.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-02-03 (Wto), 09:45 »
Nie szczęki tylko DNO. Szczęki to tytuł skeczu. I są z dąbrowososnowca.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-02-03 (Wto), 09:53 »
Czy ja gdzies napisalem ze Szczeki to kabaret ? No ale moglem sie pomylic :wink: . A niewaazne :P .                    
I chuj.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-02-03 (Wto), 10:00 »
No ale są z Sosnowca, czaisz bazę? Toż to trauma musi być, ziom.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-02-03 (Wto), 11:41 »
Ja lubię kabaret Pietrzaka, za zajebiste skecze o komuchach :-D Potem Kryszaka za udawanie polityków - jak udaje Michnika można pęknąc ze śmiechu :D
Fajny jest też Daniec i O.T.T.O , ale są nudnawi - ciągle prawie takie same skecze.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-02-03 (Wto), 11:47 »
Emill ta walka trwała 1:30 minut, a nie 1,5 rundy :P

Heh, to dawno bylo, a taka walke to by sie chcialo zapomniec jak najpredzej :P                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-02-03 (Wto), 14:11 »
A Łowcy Kropka B gdzie? E? Pakę wygrali nawet.                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-02-03 (Wto), 14:19 »
HEJ! A gdzie kabaret POTEM!? ;) Toć, oni najlepsze skecze, najlepsze piosenki (chyba jedyne, które są zabawne), najlepszych ludzi, najlepsze pomysły, najlepsi ogółem i najlepsi zarazem ;)                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-02-03 (Wto), 14:27 »
ani mru mur ( wystepuja w Bytomiu , moze pojade ! :P ), Potem , Dno , Szum no chociaz wiekszosc z tych ktore ppodalem to poupadaly , ale zawsze je lubilem. aha pedro --- łowcy kropka B debylni sa nie lubie ich jak nie wiem, a tam pake wygrali fart :P                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-02-03 (Wto), 14:41 »
\"Marian! czy ty mnie kochasz czy ty mnei nie kochasz..??\"  :biggt:  [Kon Polski]
nie znam zbyt wiele kabaretow..nigdy nie bylam na zadnym wystepie na zywo, ogladam to, co jest najczesciej puszczane w tv (tak mi sie wydaje, ze najczesciej, bo jakos zawsze na to trafiam.. :wink: ) czyli Kon Polski..ewentualnie czasami gdzies sie przewinie Kryszak ze swoja parodia Walesy..
nie zaznacze wiec odpowiedzi, nie mam obeznania w tych wszystkich grupach...                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline ble

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2004-02-03 (Wto), 14:47 »
Bardzo lubię Ani Mru Mru, Kryszak też jest niezły. Natomiast nie rozumiem co jest śmiesznego w skeczach Halamy. Aż przykro mi się robi jak widzę kabaret Kuzyni :)                    

Offline balky

• +
« Odpowiedź #16 dnia: 2004-02-03 (Wto), 18:47 »
Ani Mru Mru rządzi! ostatnio byli w tv, uśmiałem się zdrowo.... :D poza tym lubię Grabowskiego, ale nie jako Ferdka :)                    
But though we strike at you from the shadows, do not think that we lack the courage to stand in the light

°

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2004-02-03 (Wto), 19:36 »
Ani mru mru! :D Pierwszy raz widziałam ich w starciu z Łowcami.B i od tamtej pory są dla mnie na pierwszym miejscu. Brzuchomówca rządzi :D OT.TO też są nieźli, a może raczej byli, bo dawno ich nie wiałam a i ich poprzednie skecze były lepsze od tych ostatnich. Kiedyś zdarzyło mi się obejrzeć też coś w wykonaniu grupy młodego Shtura i było naprawdę niezłe :)                    

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2004-02-03 (Wto), 19:39 »
Może teraz walną bzdurę, ale dlaczego nie uwzględniliście... WIESIO SZOŁ?
A tak serio, tylko polskie kabarety? Z ankiety wnioskuję, że tak, bo Monthy Pythona nie widzę. Khm.
Otto są fajni.                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #19 dnia: 2004-02-04 (Śro), 12:30 »
Potem, a potem dlugo, dlugo nic... Ciach tez byl (jest?) niezly... Ostatnio raczej nic zabawnego nie widzialem...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #20 dnia: 2004-02-04 (Śro), 12:40 »
Ja zabardzo nie przywiozuje ostatnio durzej wagi do nazwy akbaretu. tyle sie tego ostatnio porobilo, ze jak widze na dwojce jakis kabaret, to nie patrze na nazwe, tylko czy dobrzy sa. A nawet jak sa dobrzy to zadko zapamietuje ich nazwe ;)

Kiedys lubilem otto. Ale to bylo bardzo dawno temu, jak jeszcze ten gruby z nimi spiewal. Jak odszedl to sie jakby troche pogorszyli.                    

Offline Paweł Romanowicz

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2004-02-04 (Śro), 12:43 »
Szkoda, że tak mało dobrych kabaretów - Pietrzak to najmniej śmieszny facet od czasów Jaruzelskiego, a Koń Polski i ich główny skecz najmniej inteligentny utwór kabaretowy. Dlatego wybieram TEY, oczywiście zanim się rozpadli.                    

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2004-02-04 (Śro), 22:13 »
Ja nie posiadam takowego. Nie wiem jakoś mnie nie ciągnie to oglądania tych kabaretów. Jak jakiś leci w telewizji to nawet czasem obejrzę. Z tych wszystkich najbradziej zapadł mi w pamięc TEY, więc na niego głosuje.                    

Offline martin

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2004-02-04 (Śro), 22:36 »
TEY to klasyka, dobrze oddany głos :D                    
Wypowiedziałem się - teraz temat zdechnie.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2004-02-05 (Czw), 11:19 »
TEY zanim sie rozpadl, dawny koń polski, potem                    

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2004-02-05 (Czw), 21:42 »
zdecydowanie POTEM  :D  fakt, ze juz nie istnieja, ale dla mnie rzadza po prostu  :twisted:
poza tym lubie tez \"Ani Mru-Mru\" i Marcina Danca (jesli mozna go okreslic mianem kabaretu ;))                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline vincenzo

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2004-03-05 (Pią), 14:38 »
polski parlament....choć on jest bardziej tragiczny niz  śmieszny..                    
Ja, którym był, jakim był...
  Ja, którym szedł tam, gdziem szedł...
  Ja, którym żył tam, gdziem żył...
  ...
  Ja!

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #27 dnia: 2004-03-08 (Pon), 11:29 »
tak samo śmieszny i tragiczny jak polskie spoleczeństwo!!!

a w przyszłym bedzie jeszcze lepiej bo andrzej i ferajna bedą mieli tyle samo głosów co PO i bedą się na pewno traktowac z wzajemnym szacunkiem i godnością parlamentarzysty

hehehehhehe                    
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #28 dnia: 2004-10-17 (Nie), 08:20 »
ANI MRU MRU

ma ktoś może skecz o kisielu?
kisiel idzie do wojska czy jakoś tak, jeden z najlepszych jakie słyszałem (prawdopodobnie potem)
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #29 dnia: 2004-10-21 (Czw), 07:09 »
Muhaha - Potem zwycięży was wszystkich! :P
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #30 dnia: 2004-10-28 (Czw), 14:15 »
niech no ktoś odpowie...
o tym jak kisiel idzie do wojska

raz w trójce leciało, byćmoże halama, byćmoże POTEM
przebija to nawet śnieżke, jedynie romek brzuchomówca temu dorówuje

słyszałem to tylko raz a na sieci znaleść tego nie mogę, może ktoś to ma?
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #31 dnia: 2004-11-28 (Nie), 16:30 »
Jak dla mnie najlepszy był stary OT.TO - kapitalne teksty, skecze i tym podobne. Dzisiaj to już niestety nie to samo :(

I chuj

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2004-11-28 (Nie), 17:47 »
ja uwielbiam dańcaon jak juz coś walnie to jest zajebiste cały czas przypomina mi sie jego wystep jak komentował mundial

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #33 dnia: 2004-11-28 (Nie), 19:27 »
A przy okazji mam pytanie techniczne, jakim cudem w ankiecie na jedną z ocpji mogło być oddane 148% głosów????

I chuj

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #34 dnia: 2004-11-28 (Nie), 19:42 »
Korupcja  :ppk_hihi:

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #35 dnia: 2004-11-28 (Nie), 22:52 »
Bo mi się Ukraina kojarzy :P
No dobrze, już mnie uświadomili, że to błąd przenosin z phpbb :)

I chuj