Autor Wątek: Co mysla o nas kobiety... :)  (Przeczytany 19087 razy)

Offline _lili_

• +
Co mysla o nas kobiety... :)
« Odpowiedź #60 dnia: 2004-11-24 (Śro), 14:23 »
Wlasnie znalazlam na skrzynce :mrgreen: :mrgreen:

Dlaczego warto czytać pisma kobiece:
1.   Tylko w nich zobaczysz mężczyzn, którzy imponują kobietom.
2.   Pobudzisz się intelektualnie, rozwiazując krzyżówki z cennymi nagrodami.
3.   Poznasz prawdziwe przyczyny śmierci księżnej Diany i jej życie pozagrobowe.
4.   Przeczytasz kolejny wywiad z twoim ulubionym piosenkarzem Zbigniewem Wodeckim oraz ulubioną aktorką Krystyną Jandą.
5.   Znajdziesz sposób na nadwagę, niedowagę i równowagę.
6.   Poznasz straszliwe skutki nadużywania mocnego alkoholu, seksu, kawy, herbaty, kiszonych ogorków, krwistych steków, zupy pomidorowej, nieprzegotowanej wody oraz suchej karmy dla psa.
7.   Redakcyjny lekarz wyleczy cię z depresji, schizofrenii, manii wielkości, kompleksu małego członka, hemoroidow i niechęci do spania na lewym boku.
8.   Nauczysz się dobrych manier oraz chodzenia do teatru.
9.   Dowiesz sie jak, kogo, gdzie i dlaczego warto kochać.
10.   Tylko z kobiecych pism dowiesz się, którego kremu do golenia i dlaczego używają znani aktorzy, politycy, biznesmeni. Jeżeli dopisze ci szczęście, dowiesz się również, jakiej bielizny używa Krzysztof Ibisz.
11.   Nauczysz się bardzo przydatnej każdemu mężczyznie sztuki makijażu.
12.   Poznasz ciekawe kobiety.
13.   Poznasz sekrety ciekawych kobiet, a także ich psy, koty i zawartość szaf ubraniowych.
14.   Przeczytasz wzruszajace historie miłosne ciekawych kobiet oraz ich nie mniej ciekawych kobiet.
15.   Czytanie kobiecych czasopism uwzniośla, uszlachetnia i służy życiu rodzinnemu.
16.   Dzięki kobiecym magazynom nauczysz się orgazmu bez wytrysku, wytrysku bez orgazmu i orgazmu z wytryskiem.
17.   Dzięki horoskopom układanym przez najwybitniejsze wróżki będziesz miał szczęście w miłości, pracy oraz na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
18.   Będziesz mógł uczestniczyć w głosowaniu na najlepszy kosmetyk roku, najlepiej ubraną Polkę roku, najlepszy proszek do prania roku i najlepszego aktora roku.
19.   Nauczysz się współczućc znanym aktorom, politykom, prezenterom oraz przedstawicielom kregów artystycznych, którzy mają kłopoty z życiem emocjonalnym.
20.   Możesz napisać list do redakcji z przekonaniem, że zostanie przeczytany i otrzymasz cenną nagrodę.

PS. Tez mam polarowa bluze i nikt sie nie oglada. Czas zaczac sie martwic? :phpbb_icon_wink:

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #61 dnia: 2004-11-24 (Śro), 19:32 »
a ja gole pachy :P

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #62 dnia: 2004-11-24 (Śro), 21:21 »
lili> Krysia Janda to dobra aktorka, get out of her :) , poza tym krwiste stek są pysznie i wspaniałe :) .

K> Jesteś metroseksualistą.

:P

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #63 dnia: 2004-11-24 (Śro), 21:35 »
nieeee, w zyciu panie. nie pacykuje sie godzinami, pachy gole dla wygody bo sie bardzo intensywnie poce

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #64 dnia: 2004-11-26 (Pią), 07:55 »
ta. i w ogole faceci nie powinni istniec. ale mnie taka gadka wqrwia. jakby baby byly najlepsze na swiecie i tak dalej.
- baby sie czepiaja wszystkiego, jesli przyszedles od razu do niej skads (ze szkoly i uczelni) czepia sie, ze masz brudne buty, jestes nieuczesnany (ciekawe ktory facet sie czesze) i w ogole syf i padaka
- baby mysla, ze wiedza wszystko najlepiej
- jesli chcesz zrobic cos co jest nie tak jak one by chcialy to od razu stroja fochy i wymuszaja zmiane zdania.

nie widze nic zlego w wachaniu skarpetek, nie myciu wieczorem zebow. kto powiedzial ze rzadko sie kapiemy? bezedura.
w ogole to byl taki zart:
dlaczego kobieta jak wstaje to sie przeciaga?
bo nie ma sie gdzie podrapac :twisted:

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #65 dnia: 2004-11-26 (Pią), 08:08 »
Ja wam mówię - to wszystko hormony ;)

Ja narazie nie zamierzam się wiązać (i to postanowienie raczej zostanie na długo ;) ) i jestem całkiem niezły w byciu "nieokrzesanym chamem" - nie golę pach, nie będę, będę drapał się po orzechach, czasem nawet beknę sobie z cicha - i dobrze, bo wolno mi!

FREEDOM!
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #66 dnia: 2004-11-26 (Pią), 08:55 »
Keiran jak tam chcesz...  ale to chyba nie ejst popularne :P
 jak ci z tym wygodnie to OK .. byle zebys nie szedl dalej :D

ja gole tylko twarz :]

ale fakt coraz czesciej mozemy spotkac w swojej bezpoesrdniej  stycznosci spolecznej MEZCYZN METROSEKSUALNYCH ....
to jest wplyw  cywilizacji ... i chorych damskich pisemek...

Jezeli facet jest bardziej zadbany niz laska ... i jego wyglad jest dla niego sprawa priorytetowa to cos juz jest nie tak...
znam kilku takich przy czym jednego megamrocnzego...
 facet chodzacy dwa arzy w miesiacu do kosmetyczkina te wszytskie zabiegi
poza tym jego arsenal kosmetykow jest wiekszy anizeli kilku dziewczat to o czyms swiadczy...

ja msyalem  kiedys ze s[edzam za duzo czasu w  lazience jak na faceta ale  okazalo sie ze calkiem calkiem szybko mi to idzie :D (bo musielismy czekac na niego jak sie wybieral z nami kiedys)

jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #67 dnia: 2004-11-26 (Pią), 10:51 »
dlaczego kobieta jak wstaje to sie przeciaga?
bo nie ma sie gdzie podrapac :twisted:
[snapback]83258[/snapback]

Nie ma wspanialszego widoku na Ziemii nad przeciągającą się kobietę z rana, zaspaną and all. Mmmmmmmmmmmmmm....

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #68 dnia: 2004-11-26 (Pią), 19:39 »
I agree

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #69 dnia: 2004-11-26 (Pią), 19:41 »
Yisrael byle zeby byla ladna ... naturalna etc.
 bo jak ci sie "cos" obudzi to czasami bezpiecnziej sie samemu schowac pod koldre zeby obejrzec  juz podreperowana
=> aluzja do mojej anglistki MEGANTURALNEJ dupy 30pare lat ktora bez niezbednych zabiegow kosmetycznych z rana wygladala jak idz stad i nie wracaj...

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #70 dnia: 2005-05-01 (Nie), 21:10 »
szczerze uśmiałam się czytając ten topik  :D .

Już kiedyś zadano mi podobne pytanie i wtedy odpowiedziałam, że  myślę o mężczyznach jako o materiale reprodukcyjnym, który powinien charakteryzować się odpowiednim fenotypem i genotypem w celu zapewnienia przetrwania mojemu przyszłemu potomstwu na planecie Ziemia.

P.S to miał być żart bo chłopak był irytujący, szkoda ,że wtedy nie przyszło mi do głowy, żeby odpowiedzieć, że jesteście po prostu obleśni.....<lol>

chociaż teraz coraz częściej spotykam zniewieściałych facetów godzinami potrafią gadać o ciuchach, fryzurze i kosmetykach :wacko:

ale tak naprawdę to różnie o was myślimy , wszystko zależy od danej chwili i dobrego humoru ;)
szukaj mnie tam gdzie pieprz rośnie
Modest

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #71 dnia: 2005-05-01 (Nie), 21:26 »
ale tak naprawdę to różnie o was myślimy , wszystko zależy od danej chwili i dobrego humoru ;)

Czyli nigdy dobrze :twisted:
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #72 dnia: 2005-05-01 (Nie), 21:48 »
Czyli wszystko zostaje po staremu: najpierw źel bo przed okresem jest, potem jeszcze gorzej bo własnie okres ma a potem i tak ją głowa boli a jeszcze potem zbliża się kolejny okres...

I chuj

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #73 dnia: 2005-05-01 (Nie), 22:09 »
okres to chyba Ty masz pshemozz :angry:

bo prawda jest taka, że jak wam się coś nie podoba to od  razu na okres zwalacie i teraz myślę ,że bardzo płytcy jesteście.
Modest

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #74 dnia: 2005-05-01 (Nie), 22:24 »
Okres to faktycznie mam..., bez picia, bo jeszcze dzisiaj nic nie piłąme ale na szczęście zaraz otwieram browar i skończy się.

Że płytki jestem to nigdy nie zaprzeczałem bo głębokich czeluści we mnie się nie znajdzie.

A pozatym to ja z mojej strony dodam, że sam osobiście nie znalazłem jakichś szczególnych przywar "ogólnokobiecych" które by mnie denerwowały/irytowały/śmieszyły. I staram się nigdy nie uogólniać.

No dobrze, o kosmetykach nie bede gadał.

I chuj

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #75 dnia: 2005-05-01 (Nie), 22:46 »
To znaczy, że nie wyciągasz wniosków, bo wówczas się uogólnia. Dodam tylko, że nie jesteś pierwszym i ostatnim chłopakiem, który tak uważa <patrz wypowiedź z 22:48> więc chyba mam prawo uogólniać.

Masz racje lepiej napij się......
Modest

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #76 dnia: 2005-05-01 (Nie), 23:09 »
Ja wam mówię - to wszystko hormony ;)

Ja narazie nie zamierzam się wiązać (i to postanowienie raczej zostanie na długo ;) ) i jestem całkiem niezły w byciu "nieokrzesanym chamem" - nie golę pach, nie będę, będę drapał się po orzechach, czasem nawet beknę sobie z cicha - i dobrze, bo wolno mi!

FREEDOM!
[snapback]83260[/snapback]

Xtense, bracie, widać, żeś muzyk! :D
Front Wyzwoleńczy im. ProTrackera WALCZY!
"Death to General MIDI" - Necros/FM

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #77 dnia: 2005-05-01 (Nie), 23:16 »
Ten temat to przecież jedno wielkie, obrzydliwe uogulnienie. O jakichś mistycznych "nas" myślicie jakieś mistyczne "wy" i wice wersa. "My" jesteśmy tacy, "wy" takie.
Pfffft.
« Ostatnia zmiana: 2005-05-01 (Nie), 23:24 wysłana przez Arclon »

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #78 dnia: 2005-05-01 (Nie), 23:56 »
Hehe, bruma, pamiętaj, że prowokacje mogą się pojawić zupełnie znienacka ;)

I chuj

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #79 dnia: 2005-05-02 (Pon), 14:18 »
ten temat to przecież jedno wielkie, obrzydliwe uogulnienie. O jakichś mistycznych "nas" myślicie jakieś mistyczne "wy" i wice wersa. "My" jesteśmy tacy, "wy" takie.
arc, tak latwiej jest swiat pojac dzielac go na my i wy. :)
ale tak naprawdę to różnie o was myślimy , wszystko zależy od danej chwili i dobrego humoru
kurcze ja tam bym wolal zeby to co o mnie ludzie mysla zalezalo od tego jaki jestem i jak sie zachwouje:)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-02 (Pon), 14:20 wysłana przez zantar »

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #80 dnia: 2005-05-02 (Pon), 17:44 »
Torchio, zaczynam sie ciebie bac.

Nie upraszczaj tak bruma, bo przestaniemy byc SKOMPLIKOWANE a to zawazy na rownowadze wszechswiata :phpbb_icon_wink:  

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #81 dnia: 2005-05-02 (Pon), 18:31 »
Z tego co mi wiadomo, to przez "żebra" ( :mrgreen: ) jestem postrzegany jako miły, sympatyczny odludek, który od ponad dwuch lat tęskin za przyjaciółmi z cz-wa. A co bardziej denerwujace, to jak się nad tym zastanawiam, to się niestety zgadza :( Za cholere niewiem, czy tą opinie da się jeszcze odkręcić!?
solitaire:18494 39s

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #82 dnia: 2005-05-09 (Pon), 09:20 »
Mi sie wydaje ze kobiety maja nas za "BUCÓW" ale to tylko moja opinie...nie jest wykluczone ze sie myle...z reszka co mnie to obchodzi co kto o mnie mysli :D
PP = Pierdolić Podpis

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #83 dnia: 2005-05-09 (Pon), 09:33 »
Mi sie wydaje ze kobiety maja nas za "BUCÓW"
ostroznie kolego z tym my. wole sie chyba do tego nie zaliczyc :) geez, jaki bzdurny temat :)

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #84 dnia: 2005-05-09 (Pon), 09:43 »
HAHA...nie chciałem tu nikogo urazic :D
PP = Pierdolić Podpis

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #85 dnia: 2005-05-09 (Pon), 12:13 »
geez, jaki bzdurny temat

Jaki znowu bzdurny...
Dobry temat, sam zakładałem.

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #86 dnia: 2005-05-09 (Pon), 14:04 »
Dobry temat, sam zakładałem.
  :D
po prostu trudno zweryfikowac nasze teorie jesli raptem mamy dwie panie ktore sie aktywnie w temacie wypowiadaja, co sprawia ze temat porusza sie raczej w sferze czystego teoretyzowania

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #87 dnia: 2005-05-09 (Pon), 15:12 »
Łooo

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #88 dnia: 2005-05-09 (Pon), 16:49 »
co myslą o nas kobiety "jak możemy być takimi idiotami"
co my myslimy o kobietach"ale one potrafią zyc na tym świecie"

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #89 dnia: 2005-05-09 (Pon), 19:15 »
bo prawda jest taka, że jak wam się coś nie podoba to od  razu na okres zwalacie i teraz myślę ,że bardzo płytcy jesteście.
spoko ... moze i jestesmy plytcy, ale to czesto wy zwalacie rozne rzeczy na okres...i tlumaczycie tym wszytsko wtedy. Tylko dlatego, ze to jest cos czegomy po prostu nie doswiadczamy :P
Czy my wam mowimy cos o "problemach"wynikajacych z naszej szczegolnosci posiadania penisa i dwoch jader??? :P

objasnij. bo nie rozumie.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #90 dnia: 2005-05-09 (Pon), 19:37 »
http://www.efka.org.pl/

Bardzo fajna organizacja kobieca, której siedziba mieści się w Krakowie. Polecam poczytanie literatury na stronie jak i polecaniej każdemu, kto jednak bardziej interesuje się obietą niż przeciętny facet czytający "kobiece" pisma i uważający się za wrażliwca. Byłem na spotkaniach eFKi organizowanych z dr Magdaleną Środą (nawet zabierałem głos, co mówię nie bez skromności) czy z Kazimierą Szczuką (na temat jej najnowszej, bardzo interesującej książki pt Milczenie owieczek, czyli rzecz o aborcji, polecam każdemu). Może i obraz nie jest tak fajowski jak w pismach kolorowych, ale o niebo prawdziwszy i o wiele krytyczniejszy. Jeśli chcecie wiedzieć co myślą o Was kobiety sami zacznijcie myśleć o nich jak o istotach bardzo znaczących w życiu, a nie tylko jako o nosicielkach cycków i dup.

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #91 dnia: 2005-05-09 (Pon), 20:12 »
objasnij. bo nie rozumie.

Taaa, tak myslalam. A widzisz, to wcale nie jest takie trudne. Po prostu jezeli ktos jednym stwierdzeniem potrafi w tak spokojnej osobce jak ja wzbudzic najgorsze instynkty, to jego osoba staje sie dla mnie ciut niebezpieczna, bo swoja ciemna strone staram sie zostawiac tylko na specjalne okazje :]

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #92 dnia: 2005-05-09 (Pon), 20:14 »
objasnij o co lota z tymi najgorszymi instynktami??? i dlaczego sie obudzily??

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #93 dnia: 2005-05-09 (Pon), 20:28 »
Czy my wam mowimy cos o "problemach"wynikajacych z naszej szczegolnosci posiadania penisa i dwoch jader??? :P
zdziwiłbyś się , ale są wśród was i tacy , którzy dzielą się tak szczegółowymi informacjami jak np. powstawanie "namiotów" w czasie snu i problemy z tym związane
Modest

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #94 dnia: 2005-05-09 (Pon), 20:38 »
Lol, no kurde, bo namioty to bardzo ważny tenat :D :D :D

O ja nie moge..., zaraz się popłacze...

I chuj

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #95 dnia: 2005-05-09 (Pon), 20:53 »
AAAaaaaargghhhh... to juz zakrawa na prowokacje.
bo jak ci sie "cos" obudzi to czasami bezpiecnziej sie samemu schowac pod koldre zeby obejrzec  juz podreperowana
Z caloksztaltu twojej wypowiedzi wnioskuje, ze to ''cos'' odnosi sie do kobiety. Za samo takie stwierdzenie powinno sie przepuscic twoja szanowna osobe przez magiel, ale zostawmy to i przejdzmy dalej.
A wiec dobrze, jest piekny ranek a ty w szoku budzisz sie obok CZEGOS. Tylko przepraszam bardzo, skad te COS sie tam wzielo, he? Za pewnie samo z nienacka WPELZLO do twojego lozka lub podstepnie zaciagnelo cie do swojego... Biedactwo, nic tylko Ci wspolczuc. I jeszcze mowia, ze to kobiety sa molestowane.
Druga wersja jest taka, ze sam chetnie znalazles sie w miejscu w ktorym sie obudziles i z osoba ktora znalazles obok, ale w takim razie o co ci chodzi z tym CZYMS??? A podobno to kobiety sa niezdecydowane...
Pojdzmy dalej. ''Podreperowana''?? Wiesz, do tej pory zawsze twierdzilam, ze nie ma brzydkich kobiet, moga byc tylko niezadbane (co niekoniecznie rowna sie centymerowej tapecie :twisted: ) Teraz jednak nagle sie okazuje, ze jakakolwiek naturalnosc skazuje na bycie CZYMS. Chyba bede musiala zmodyfikowac skale wlasnych wartosci :twisted:
Acha, jeszcze jedno. Moze ty jestes bozyszczem tlumow i nie mozesz spokojnie wyjsc z domu zeby zaraz dziesiatki dziewczyn nie rzucily sie do twoich stup (pewnie polowa z nich jest ''czyms'', ale coz ty herosie mozesz na to poradzic) i nawet w drodze do spozywczego co chwile jakas mdleje z zachwytu na twoj widok, ale nie wszyscy maja takie ''szczescie'', wiec postaraj sie znizyc chociaz troszke i zrozumiec, ze sa rozni ludzie. Moglabym tez probowac zwrocic Twoja uwage na milion innych cech, duzo wazniejszych od ladnej buzi ale ty i tak najpierw widzisz COS a potem dopiero (o ile w ogole) to co kryje sie w glebi tego CZEGOS, wiec obawiam sie, ze zabrakloby mi juz i sil i cierpliwosci.

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #96 dnia: 2005-05-09 (Pon), 20:57 »
Gdyby tylko namiot mi przeszkadzał to luzzzzzzz............ i to jeszcze tylko przy śnie.... Tragedia jest w tedy (zdaża się czasami) jak sobie na jajko siąde... to jest niedość, że bolesne... i raczej głupio wygląda, że sobie siadam i nagle łapie się za krocze. Chociaż tak zwany namiot jest problemem, jak ma się na sobie bokserki oraz spodnie od garniaka (tak chodziłem na maturke), bo to już na wigwam wygląda :P Czasami też kłopot się pojawia, jak się gdzieś włosek zapląta w gacie i się wyszarpnie... to dosyć boli... Natomiast najczęstszym problemem jest swędzenie... a jak już się na poważnie zaswędzie to przekichane... ja na szczęście mam na to patent, zaczynam czegoś DOKŁADNIE szukać po kieszeniach :P

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #97 dnia: 2005-05-09 (Pon), 21:02 »
Yisrael - po co po co po co tam byles ?!  Przerazasz mnie juz.
Torchio - jak ladnie napisane - penisa i jader ;) Dobre dobre
Jak biologia w 6 klasie - chlopczyki maja penisa w dzieczynki nie :twsited:

(ktos kiedys zauwazyl ze w naszym jezyku sa tylko okreslenia medyczne albo wylgarne a w innych jezykach jest to ze tak powiem sensowniej rozwiazane ale to juz nie moj problem

C1

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #98 dnia: 2005-05-09 (Pon), 22:12 »
Po to, że ciekawiło mnie o co chodzi feministkom (a oczywiście chodzi o co innego niż większość, czyli motłoch, sądzi), że ciekawiły mnie problemy kobiet, że interesował mnie niższy status kobiety, że nie chcę traktować mojej żony z pozycji pana, nawet podświadomie (o to pisałem do nich mejla, żeby nauczyli mnie traktować nawet podświadomie kobietę jako osobę, a nie sługę, wielu, bardzo wielu nawet sądząc że są oK w stosunku do kobiet jednak wymaga porad). Po to, żeby w temacie, może i pociesznym, o kobietach i o tym, co o nas myślą nie pisać półstronicowych postów o namiotach i jądrach.

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #99 dnia: 2005-05-09 (Pon), 22:25 »
I co zeby nauczyc sie szanowac kobiete dostales zestaw cwiczen w stylu "ogol nogi, biegaj po domu w szpilkach, zmywaj gary combo"? Bez sensu - szacunek powinien wychodzic z czlowieka - kto na niego zasluguje ten go dostaje inny nie i tyle.  
Sorry ale widze juz takie spotkanie feministyczne i jednego faceta na sali ktory podnosi reke jak w przedszkolu i mowi - wypierzcie mi mozg :twisted:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-09 (Pon), 22:27 wysłana przez [omega] »

C1

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #100 dnia: 2005-05-09 (Pon), 22:29 »
I na przykład przedstawiasz pogląd większości. Poza tym golenie nóg to chyba ostatnia rada jaką dostałbyś od feministki.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #101 dnia: 2005-05-09 (Pon), 22:49 »
(o to pisałem do nich mejla, żeby nauczyli mnie traktować nawet podświadomie kobietę jako osobę, a nie sługę, wielu, bardzo wielu nawet sądząc że są oK w stosunku do kobiet jednak wymaga porad)
[snapback]101395[/snapback]

A ja proponuję najpierw bliżej poznać swoją płeć niż zajmować się drugą. Nie przeczę, że są tacy, którzy kobietę traktują jak sługi ale w poszukiwaniu takich zajrzyj najpierw do pewnych grup społecznych i zauważ, że wiele kobiet nawet nie wysila się, żeby nie być sługą bo chyba im taka rola pasuje.
Bardzo gruba przesada zawarta w tym, co powiedziałeś.

I chuj

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #102 dnia: 2005-05-09 (Pon), 22:59 »
Yisrael - najpierw spytaj wujka Przemka o co mu z  tym poznawaniem wlasnej plci chodzi cobys jakiejs nadinterpretacji nie popelnil :twisted:
Nie denerwuj sie bo jaja sobie robie ale Przymus ma racje.

C1

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #103 dnia: 2005-05-09 (Pon), 23:03 »
Żeby była jasność - nie mówie tu o fizycznym poznaniu własnej płci :P

I chuj

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #104 dnia: 2005-05-09 (Pon), 23:05 »
To też fakt, Przymus, ale nie to chciałem wiedzieć i o inne rzeczy mi chodziło. Nie chcę popadać w przesadę, ale z drugiej strony nie chcę być złym dla żony, dlatego czytam bardzo różne rzeczy. Wiadomo, że są takie, którym to pasuje, rozumiem to. Ale moja żona studiuje prawo i psychologię. Mi chodzi o partnerstwo, a nie o bycie, nomen omen, babą w związku.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #105 dnia: 2005-05-10 (Wto), 00:15 »
Z caloksztaltu twojej wypowiedzi wnioskuje, ze to ''cos'' odnosi sie do kobiety.
a jakze, ne inaczej :D
Za samo takie stwierdzenie powinno sie przepuscic twoja szanowna osobe przez magiel, ale zostawmy to i przejdzmy dalej.
jestes brutalna :P

skad te COS sie tam wzielo, he? Za pewnie samo z nienacka WPELZLO do twojego lozka lub podstepnie zaciagnelo cie do swojego
swieta prawda :D/ zart(po prostu niemoglem sie powstrzymac)
jakakolwiek naturalnosc skazuje na bycie CZYMS
. sraty traty dupa w kraty jakby to powiedzial steffek. Sorrki, jesli ty starasz sie byc naturalna z samego rana z syndromem  wczorejszej nienaturalnsci. ==> czyli taka wczorejsza centrymetrowa tapeta niezmyta., wygladajaca jak elewacja starej niewyremontowanej akmienicy to SPOKO. O naturalnosci mozemy mowic tylko i wylacznie u kobiet ktore sa na codzien naturalne a ich wyglad cieszyy oko.

Chyba bede musiala zmodyfikowac skale wlasnych wartosci :twisted:
skoro sie tak bulwersujesz na moje jedno zdanie to na pewno :D

Moze ty jestes bozyszczem tlumow i nie mozesz spokojnie wyjsc z domu zeby zaraz dziesiatki dziewczyn nie rzucily sie do twoich stup (stÓp) i nawet w drodze do spozywczego co chwile jakas mdleje z zachwytu na twoj widok,
no cos w tym jest buhahahahahaha

Dobra lili teraz na powaznie bo nie chce zebys byla na mnei zla :). Mialem kilka razy bynajmniej widziec takie "cos" o czym pisalem. Raz mozenawet sam moglem byc ofiara takiego czegos :) Ale czesciej staram sieobserwowac takie zjawiska z boku.
Mianowicei moiwe tu np. o nocy po imprezie. Mamyjakas dupe co siedzialapewnie nad swoim wygladem dosc dlugoi zuzyla baaardzo duzo chemii zeby wygladac jak wyglada. Zdecydowanie mozemy powiedziec, ze naturalna to ona nie jest i nie byla. Jezel ona tez popije i nie zrobi tego co powinna rzed snem(wieczorna toaleta) to wyglada na drugi dzien malo korzystnie (lagodne okreslenie bo niekeidy to mozna sie przestraszyc i umrzec). :D My mezczyzni jak troche zapijemy fest to tez wygladamy jak ledwo zywi i delikatnie nieswiezo Ale bez porownania lepiej niz potencjalne "cos".

Nie mam nic do naturalbnych dziewczyn. MOja dziewczyna stosuje delikatny makijazi z calkowita pewnoscia zalicza siedo tych naturalnych.

A codo takich plastykowych panienek. Nie mowie ze sie nie podbaja wielu facetrom(w tym mi rowniez). Ale jak sie juz powiedzialo A to trzeba powiedziec B. Jak sie naladowalo 5 kilo gipsu i innych srodkow sluzacych do zrobieniajakiegos ciezkiego makijazu to trzeba uzyc tez tych srodkow do demakijazu. I tak to wyglada.
A ostatnio mialem taki piekny widok jak taka laska o godzinie gdzies po 1 przykleila sie do takiego kolesia (bardzo slaby juz byl) i go wykorzystala, zaciagnela do lozka :) :ppk_rotfl: A jak przyszla do naszeg opokoju szukac pantofla (bo wydawalosie jej ze go tu zgubuila) to sam prawie nie umarlem z zaburzenia poczucia estetyki.

Jak biologia w 6 klasie - chlopczyki maja penisa w dzieczynki nie :twsited:
zebys wiedzial. one sie tego dowiedzialy w klasie szostej i od tamtego czasu zaczely to stsowac jako srodek uniwersalny, ktory wytlumaczy wszystko. Niektore (te madrzejsze) z tego wyrosly i majado tego podejscie zdroworozsadkowe, niekotre nie.

A ja proponuję najpierw bliżej poznać swoją płeć niż zajmować się drugą.
no swieta racja Przemo :)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-10 (Wto), 00:16 wysłana przez T O R C H I O »

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #106 dnia: 2005-05-10 (Wto), 06:32 »
O kurde belans...
Yisrael gdzie ty się zapuszczasz, zaczynam się (o)ciebie bać.
brrrrrrrrrr

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #107 dnia: 2005-05-10 (Wto), 06:57 »
NIe potrzebuję żeby ktokolwiek się o mnie martwił, a szczególnie aki szczyl jak Ty. Nie masz zielonego pojęcia o ruchach feministycznych, a powtarzasz to co przeczytałeś w Fakcie, więc nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #108 dnia: 2005-05-10 (Wto), 07:15 »
powtarzasz to co przeczytałeś w Fakcie, więc nie mam o czym z Tobą rozmawiać.
no wydaje mi sie ze troche za mocno.
Jezlei steffek wlasnie cyzta FAKT (najbardziej poczytna gazete w PL zaraz po glosie samoobrony) to moze wlasnie jego powinines przekonywac.
Pamietaj ze dyskutopwanie wsrod ludzi o podobnych pogladach nie jest za bardzo produktywne i maloco daje. Przekonanie jednak slusznymi argumentami osoby o opozycyjnych argumentach jest nie lada sukcesem.

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • ++
« Odpowiedź #109 dnia: 2005-05-10 (Wto), 08:36 »
Yisrael, stopuj trochę, co?
Bo zaczynasz się robić po prostu nieprzyjemny.
Żeby nie powiedzieć chamski...

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #110 dnia: 2005-05-10 (Wto), 09:49 »
Cóż Yisrael, opanowaniem albo kulturą się teraz nie wykazałeś. Ciekawe czy to też jest efekt chodzenia na takie imprezy.

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #111 dnia: 2005-05-10 (Wto), 09:57 »
huh, nie wiem co sie z Toba ostatnio dzieje, ale faktycznie przeginasz, nie pierwszy juz raz. moze sprobuj sie troche opanowac czy cos?

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #112 dnia: 2005-05-10 (Wto), 11:04 »
Wiele osób moge nazwać szczyle, ale na pewno nie Steffka i widze, że wiele osób podobnie myśli. A z tego posta można by raczej powiedzieć, że szczylem jesteś Ty....

Myślałem, że sprawa oceniania kogoś po wieku i ilości wieku była już kiedyś dobrze obgadana i ustalona, ale widze, że niewszyscy umią to uszanować.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #113 dnia: 2005-05-10 (Wto), 11:28 »
no i teraz wszyscy pojechali Yisraela... a nie potrzebnie ...bo to zasmoze wywolac przeciwne skutki niz chcieliscie osiagnac

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #114 dnia: 2005-05-10 (Wto), 14:04 »
NIe potrzebuję żeby ktokolwiek się o mnie martwił, a szczególnie aki szczyl jak Ty. Nie masz zielonego pojęcia o ruchach feministycznych, a powtarzasz to co przeczytałeś w Fakcie, więc nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

Huh... Wiedziałem, że jesteś wrażliwy w sprawach kobiecych, ale nie, że aż tak. Dla ścisłości, wiedz, że nie miałem nic złego na myśli. Właściwie to wypowiedziałem się żartowbliwie (co chyba widać?). Najwyraźniej nie trafiłem w twoje poczucie humoru.
Nie będę kłamał, że jestem jakimś ekspertem od ruchów feministycznych. Nie wiem dużo o tych sprawach.Jednak z drugiej strony, skąd możesz wiedzieć, że nie posiadam o tym chodź podstawowej, nieprzekłamanej wiedzy? Skoro tego nie wiesz, to nie wypada chyba obrzucać wyssanymi z palca oskarżeniami?

Jak dla mnie dziwnym jest zachowanie faceta chodzącego na takie spotkanie, biorącego jeszcze jakieś porady itp. Jest to moje stansowisko na te sprawe. Sądze też, że wiele normalnych (czyt. inteligentnych, wykształconych) facetów (nie ważne czy w wieku 17 lat, czy też po 30) podobnie zapatruje się na te sprawe. Możliwe, że jestem w błędzie, możliwe, że to ty właśnie odkryłeś idealny sposób na poznanie tego świata, kobiet, samego siebie czy jeszcze tam kogo... Ok, twoja sprawa, ale wiedz, że są tacy którzy myślą inaczej. I to wcale nie muszą być szczyle powtarzający to co wyczytali w Fakcie.

Nie starałem się ciebie obrażać. Ba, napisałem to nawet przyjaźnie. Trzeba umieć spojrzeć na siebie w krzywym zwierciadle i mieć umiejętność śmiania się z samego siebie. Ale skoro wychodzisz z założenia, że ty posiadasz pewną wiedze, pewien wiek i nie chcesz się zniżać do niższych poziomów do proszę bardzo... Rzeczywiście nie ma o czym dyskutować.
« Ostatnia zmiana: 2005-05-10 (Wto), 14:09 wysłana przez Steffek »

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #115 dnia: 2005-05-10 (Wto), 15:28 »
A co komu do tego czy jestem chamski ? Czy to zabronione ? Jeśli tak poproszę o bana i wszyscy będziemy żyli długo i szczęśliwie.

Psedlo's > Naucz się ortografii a potem mnie od szczyli wyzywaj, dziecko.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #116 dnia: 2005-05-10 (Wto), 15:41 »
Zabronione może nie, ale z pewnością nie jest to cecha, przy której każdy użytkownik czuje się komfortowo i przyjemnie.

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #117 dnia: 2005-05-10 (Wto), 15:53 »
To co? Może EOT?

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #118 dnia: 2005-05-10 (Wto), 15:54 »
Wiedziałem, że się domnie doczepisz w szegulności. Ortografi się nauczyłem, ale niestety mój umysł niepotrafi jej wcielić w życiu... takie zabużenie, które z czasem mija.. zatem warunke spełniłe :phpbb_icon_wink: A pozatym mugłbyś dodawać boże, bo niestety niemasz innej podstawy.

Wkurzają mnie ludzie któży traktują kogoś na podstawie czyjegoś wieku... znam łebka, teraz chodzi do 3 gimnazjum... z marszu powie Ci historie II wojny światowej, opowie wszytsko o rewolucji na kubie, przytoczy całą tablice mendelejewa i jak Ci będzie zależało to wszystko po rosyjsku... więc będe każdego krytykował i obrażał, jeżeli ten obrazi kogoś na podstawie wieku.

Btw, steffek był pierwszą osobą która wyraziła takową opinie, a Ty dopiero do niego się doczepiłeś... to mnie najbardziej zbulwersowało.

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #119 dnia: 2005-05-10 (Wto), 15:58 »
Są bardzo inteligentni czternastolatkowie, jak i głupi jak but czterdziestolatkowie - ot co (od razu mówię, że nie jest to aluzja do kogokolwiek na forum).
No coż... dawno już nie było porządnej rozróby na forum...
Round Two. FIGHT!
« Ostatnia zmiana: 2005-05-10 (Wto), 16:00 wysłana przez Arclon »