Autor Wątek: wybory polityczne  (Przeczytany 4590 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
wybory polityczne
« dnia: 2003-04-10 (Czw), 09:18 »
do wyborów jeszcze troche, ale jestem ciekaw jakie ortientacje polityczne ma to forumowisko

a partie zaczerpnąłem z http://www.obop.com.pl/_img/pref/0.3037230..._1047995333.jpg w kolejności ich popularności teraz                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-10 (Czw), 11:45 »
Nie ma jednej odpowiedzi... Nie popieram zadnej. Z urodzenia jestem anarchista, i nigdy nie popre zadnej parti politycznej. No moze z tym anarchista przesadzilem ale do popierania politykow jakos sie nie pcham... Oni pamietaja o nas tylko wtedy gdy potrzebuja glosow...                    
I chuj.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
wybory polityczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-10 (Czw), 12:30 »
gdyby wszyscy byli jak ty, bo nie było by krajów
pozatym nie wierze, że nie znalazło by się kilku takich co by chcieli wykorzystać sytuację, gwałty i rabunki na porządku dziennym (a czemu nie?, czy ktoś miałby wtedy chęć to powstrzymać?)
gdyby ludzie nie wybierali ludzi przy wyborach, to szli by tam pierwsi lepsi albo ci którzy mają znajomości
to prowadziło by do zamienienia kraju albo w firmę albo worek bez dna w którego każdy chce coś wyciągnąć
ja dałem głos na PO i się do tego przyznaje w przeciewieństwie do jakiś dwuch innych osób
a dałem, bo podoba mi się postępowanie Zyty i Jana                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-10 (Czw), 12:42 »
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC: ODDAŁEM GŁOS NA UPR. I to nie raz.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
wybory polityczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-10 (Czw), 12:50 »
to nie fair, zasady są takie, że można tylko raz                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-10 (Czw), 12:54 »
Pumbus nie mam zamiaru ci tlumaczyc mojej wypowiedzi ale jesli jestes choc troche inteligentny to zauwazyles chyba ze nie jestem anarchista...

A swoja droga czy teraz nie ma gwaltow, rabunkow w bialy dzien, zabijania w obrebach praworzadnosci? I co najlepsze czesto winni nie ponosza kary mimo iz wszyscy wiedza ze to oni zrobili...

Pumbus a powiedz mi czy nie ida teraz pierwsi lepsi? Kazdy moze isc... Lepper to wlasciwie osoba z ulicy... Taka jest zasada ze moze isc pierwszy lepszy... Wystarczy tylko dar przekonywania.....

Wciaz nie widze opcji \"Zadnej\". Chyba nie wiesz co to znaczy nie popierac zadnego ugrupowania...                    
I chuj.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-10 (Czw), 12:57 »

Pumbus a powiedz mi czy nie ida teraz pierwsi lepsi? Kazdy moze isc... Lepper to wlasciwie osoba z ulicy... Taka jest zasada ze moze isc pierwszy lepszy... Wystarczy tylko dar przekonywania.....

I to jest najlepszy argument przemawiający za powrotem do monarchii.
Nie spodziewałem się tylko, że usłyszę go z twoich ust :D                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-10 (Czw), 13:07 »
Zas z monarchia jest tylko jeden problem... Kto by niby by mial byc krolem? Musiala by byc to osoba ktora bardzo sie poczuwa do obowiazkow spolecznych...                    
I chuj.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-10 (Czw), 13:12 »
Niekoniecznie. Monarchia konstytucyjna nie potrzebuje jakiegoś super króla. Wystarczy by umiał płodzić męskich potomków i był obeznany w stosunkach międzynarodowych. Resztę załatwia Izba Lordów (Senat) czy jak można to nazwać (oczywiście również dziedziczny) i powszechna ( w miarę - kandydaci określeni specjanym cezusem majątkowym) Izba Gmin, będąca jednak tylko organem doradczym i opiniodawczym (za wyjątkiem ustalania podatków wobec mieszczan i chłopów).                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
wybory polityczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-10 (Czw), 13:29 »
Och, co za liberalne grono forumowiczów! Zobaczymy.

Platforma. Nęci mnie leseferyzm, twarde, centroprawicowe poglądy, młodzi ludzie w strukturach. Nie było chyba jeszcze sprawy w której moje poglądy nie pokrywały się z platformersami. I ci ludzie zajmują się gospodarką, a nie pieprzeniem w krzesło o aborcji i żydowskich spiskach.

Monarchia - czemu nie. Idelanym wzorem byłby wzór angielski.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Steffek

• +++
wybory polityczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-10 (Czw), 16:30 »
Ja tam wogle nie mam do zadu zufania. Zawsze najpierw obiecuja i obiecuja, a jak juz dorwa sie do wladzy to kradna ile wlezie :| :(                    

Offline kacper1916

• +
wybory polityczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-10 (Czw), 17:03 »
Mnie narazie żadne ugrupowanie polityczne do siebie nie przekonało... Poglądy raczej mam lewicowe, ale nie wiem... Jeśli już bym musiał kogoś wskazać to SLD lub PO...                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
wybory polityczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-10 (Czw), 17:09 »
Z urodzenia jestem anarchista

nie jestem anarchista

więc kim Ty jesteś?
przecierz jak widze to masz poglądy anarchistyczne

A swoja droga czy teraz nie ma gwaltow, rabunkow w bialy dzien, zabijania w obrebach praworzadnosci?
sądzisz, że bez policji było by bezpieczniej?

Lepper to wlasciwie osoba z ulicy
tylko, że jego da się posłuchać i widzi rzeczy takie jakimi są, no może tylko troche robi pod publike i tworzy partie jaką chce przeciętny chłop
myślisz, że każdy jest w stanie być przewodniczącym partii mającej przeszło 30% poparcia?

Zas z monarchia jest tylko jeden problem... Kto by niby by mial byc krolem? Musiala by byc to osoba ktora bardzo sie poczuwa do obowiazkow spolecznych...
jeśli ta osoba miała by być wybrana w wyborach, to ja się stąd wyprowadzam

Niekoniecznie. Monarchia konstytucyjna nie potrzebuje jakiegoś super króla. Wystarczy by umiał płodzić męskich potomków i był obeznany w stosunkach międzynarodowych. Resztę załatwia Izba Lordów (Senat) czy jak można to nazwać (oczywiście również dziedziczny) i powszechna ( w miarę - kandydaci określeni specjanym cezusem majątkowym) Izba Gmin, będąca jednak tylko organem doradczym i opiniodawczym (za wyjątkiem ustalania podatków wobec mieszczan i chłopów).
to tak za przeproszeniem, po ch*j ten król? kolejny darmozjad?

Wciaz nie widze opcji \\\"Zadnej\\\". Chyba nie wiesz co to znaczy nie popierac zadnego ugrupowania...
wypisałem 10 napopularniejszych partii według obopu
jak nie chcesz na nic głosować, to nie głosuj
widziałeś kiedyyś na karcie do głosowania \"ja nie głosuje\" ???                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-10 (Czw), 17:25 »
Pumbus miec poglady a byc za wprowadzeniem... Wiesz jak wielka to roznica? Nie popieram polityki i politykow... Ale tez uwazam ze powinien byc ktos kto trzyma nad tym piecze... Acha... Jak widzisz ze mam poglady anarchistyczne to mie oswiec jakie one sa... Bo ja nawet strzepka nie zamiescilem tutaj....

A powiedz mi ilu ta policja bandytow zlapala ostatnio?? Z tego co ja wiem to oni nawet strzelac nie umia... A jedyna ich robota polega na wlepianiu mandatow... Kotre czesto sa niesluszne....

Teraz sie czepne slowka... Wlsanie... Tworzy partie taka jak chce tego chlop... Czy to nie jest wystarczajacym powodem?? Chyba ze lubisz jak ktos jest dwulicowy...                    
I chuj.

Offline tymbeer

• +++
wybory polityczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-10 (Czw), 18:16 »
PiS i PO
A że wybrać można tylko jedną to wyszło PiS. :)                    
...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
wybory polityczne
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-10 (Czw), 18:51 »
sam tego nie widzisz, ale od Twoich postów emanuje anarchizmem

policja działa też prewencyjnie - pilnować, żeby ludzie nie popełniali małych przestępstw - a nie będą (w zasadniczej większości) popełniać większych

Ale tez uwazam ze powinien byc ktos kto trzyma nad tym piecze
a skąd go niby chcesz wziąć? i kto go zaakceptuje?                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-10 (Czw), 19:47 »
Najbliżej mi do czegoś z trójki: PiS, PO, UPR. Ciężko wybrać która. Martwi mnie że w każdej są starzy gracze którzy nie raz się kompromitowali, tak naprawdę trzeba założyc od podstaw nową partię, a nie zmieniać szyld starej.
Moje poglądy są bliskie prawicowym, choć momentami mocno liberalne. Nie jestem zwolennikiem \"nawiedzonych\" którzy zamiast coś robić to o dupach gadają.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
wybory polityczne
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-10 (Czw), 19:58 »
tak naprawdę trzeba założyc od podstaw nową partię, a nie zmieniać szyld starej

tylko, że tak się robi od dłuższego czasu i nic z tego nie wychodzi, jedna upada, powstaje następna
lepiej już zdecydować się na jedną z dostępnych                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
wybory polityczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-11 (Pią), 01:07 »
Jak widzę te buraczane gęby polityków to mi sie niedobrze robi... Juz nie będę wspominał o tych kompletnie niewykształconych, albo tylko po podstawówce (albo i nie). Ale jak widzę, że tam jakiś profesor śakieś farmazony opowiada przekonany na 100% co do ich słuszności... to jak takiego gościa przekonasz, że głupio gada ???!!!! Wszystko co powiesz to będzie jak \"groch o ścianę\" ...bo przecież ON wie najlepiej! i co ty mu tam będziesz mieszał!                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-11 (Pią), 09:14 »
Pumbus --] w takim wypadku król byłby nie po ch**, lecz by prowadzić politykę zagraniczną i podpisywać ustawy (a stanowisko króla przez swoją dziedziczność zapewniałaby stabilność władzy). Król przez swoją osobę jest zapewnieniem ciągłości i niepodważalności prawa.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-11 (Pią), 15:05 »
Ostatnio eksperci mówią że w Polsce zagrożona jest instytucja demokratyczna (w najblizszych 30 latach). Co o tym myślicie?
Bo według mnie to w naszym kraju trzeba delikatnie mówiąc za mordę                    

Offline SAVER

• ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-11 (Pią), 20:15 »
UPR, jedyni ludzie,którzy coś sobą jeszcze reprezentują. Reszta polityków się skompromitowała.
PO i PiS nie,bo do tych partii przeszli żydzi z mumii wolności, jak zwykle zmieniający partie i poglądy,byle władzę utrzymać.
Tylko niech nikt mi nie wyjeżdza z antysemityzmem - po prostu w rządzie są żydzi-syjoniści, jestem temu przeciw i tyle.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline SAVER

• ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-11 (Pią), 20:18 »

Bo według mnie to w naszym kraju trzeba delikatnie mówiąc za mordę

Jasne,że tak. Skorumpowanych polityków wsadzić do więzienia, a morderców powywieszać. Że co? że niemoralne? :) Notoryczni przestępcy nie mają żadnej moralności. Już nie mówiąc o skorumpowanych politykach.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
wybory polityczne
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-11 (Pią), 21:38 »
A który to Żyd morderca - określi nam dziś Saver.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-11 (Pią), 21:39 »
Każdy, bo zabili Jezusa... *

*dowcip                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-11 (Pią), 21:41 »
Cholera Saver... Polska przez samych zydow jest rzadzona... A ilu ty tych zydow na oczy widziales?? Wiem ze polemika z toba na ten temat nie ma sensu ale wskaz mi tych zydow w rzadzie! Lepper to tez pewnie zyd...                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-11 (Pią), 21:48 »
Cholera Saver... Polska przez samych zydow jest rzadzona... A ilu ty tych zydow na oczy widziales?? Wiem ze polemika z toba na ten temat nie ma sensu ale wskaz mi tych zydow w rzadzie! Lepper to tez pewnie zyd...

No nie, nie przez samych żydów, również przez niby Polaków-zdrajców,którzy poszli na pieniądze.
Nie Lepper nie ;)
Ale już ci mówie: Borowski, Balcerowicz, Jakubowska, Waniek,Sierakowska.
Oni i wielu innych pozmieniali nazwiska na polskie.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-11 (Pią), 21:49 »
Ja też takiego drania znam. Saverbaum się nazywa.                    

Offline SAVER

• ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-11 (Pią), 21:55 »
Ja też takiego drania znam. Saverbaum się nazywa.

To nie jest śmieszne  :?
Ja nie wymyśliłem tego,że w rządzie są żydzi to jest fakt. I że pozmieniali nazwiska to też.
Nie wiem o co ci chodzi. Chyba się czepiasz  :twisted:

A poza tym to jest taka nauka o człowieku - Antropologia wiesz?
I są pewne niezmienialne cechy Antropologiczne w poszczególnych rasach człowieka.
Żydzi też mają takie cechy.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-11 (Pią), 22:00 »
Ja wiem że to nie jest śmieszne. To jest wręcz tragiczne.

A wiesz co jest gorsze od tego, że wymienieni przez ciebie (wyjątek: Balcerowicz) są Żydami? To, że oni są z SLD. A tak to nawet mogą sobie być nawet z Senegalu.

P.S. Tak,  czepiam się. Bo twoje poglądy są proste jak drut. I to mnie denerwuje.                    

Offline SAVER

• ++
wybory polityczne
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-11 (Pią), 22:12 »
Ja wiem że to nie jest śmieszne. To jest wręcz tragiczne.

A wiesz co jest gorsze od tego, że wymienieni przez ciebie (wyjątek: Balcerowicz) są Żydami? To, że oni są z SLD. A tak to nawet mogą sobie być nawet z Senegalu.

Podałem kilka przykładów po prostu. A że SLD - no cóż ma większość w rządzie i wychodzi kto rządzi.

P.S. Tak,  czepiam się. Bo twoje poglądy są proste jak drut. I to mnie denerwuje

Tak są proste,a to dlatego,że ja mam jasno sprecyzowane czego oczekuję od polityków. W przeciwieństwie do wielu ludzi,którzy nie wiedzą czego chcą, nawet sejmu nie ogladają bo ich to nudzi, a potem głosują na LSD.
Tylko nie wiem co w moich poglądach denerwującego. Może to,że nie zmieniam opcji w zależności od tego jak zawieje wiatr ;) Jak wielu ludzi.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
wybory polityczne
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-04-11 (Pią), 22:20 »
No ja też nie zmieniam poglądów. Choc przyznam, że swego czasu uległem propagandzie UE. Za co już się biczowałem w swej celi :D Teraz już jestem zdrowy. Natomist  Żydom to ja nie mam specjalnie nic do zarzucenia. W porównaniu z takimi Rosjanami czy Ukraińcami to to naród spokojny i niegroźny. Ale to już historia na inny topic.