Autor Wątek: Tani hosting  (Przeczytany 1996 razy)

Offline Carnagge

• +
Tani hosting
« dnia: 2004-11-01 (Pon), 17:39 »
Szukam jakiegoś płatnego ale taniego hostingu dla forum tak do 20 zeta rocznie (potrzebne na forum klasowe). Potrzebuje aby miało oczywiście php i MySQL, no i jakieś 20 mb pojemności i przyzwoity transfer miesięczny. Na razie znalazłem za 12 zeta/rok -  http://ah4u.info/index.php?I1.x=20&I1.y=2&akcja=oh. O ile dobrze pamiętam to jeszce CPH.PL było tanie tylko teraz ich stronka nie dizała i nie wiem jakie mają ceny. Może ktoś zna jeszce inne tanie firmy?

Offline Steffek

• +++
Tani hosting
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-11-01 (Pon), 17:51 »
Firm oferujacych tani hosting nie znam zbyt duzo... Jednak moge ci narazie polecic dosc dobry darmowy hosting: Dhost - daja 100mb miejsca na serwerze, 300GB transferu miesiecznego i nieograniczona baze MySQL.
Chociaz wiadomo, ze platne serwisy sa z reguly lepsze.

Mam jeszcze druga rzecz do polecenia :D Znalem kiedys strone, ktora oferowala (same, bez serwera) fora phpBB za darmo. Jednak juz nie pamietam jej adresu. Za to znam strone oferujaca chyba to samo, tyle, ze platnie. Sprawdz to. Chyba 2,90 za miech.

Offline Carnagge

• +
Tani hosting
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-11-01 (Pon), 18:03 »
DHOST odpada bo mam tam już forum i jest wolne. A ta zagraniczna stronka co oferuje już gotowe fora za free to dk3.com i tam w tej chwili mam forum klasowe, tylko że nie ma się dostępu do plików, jest wolnoi i ogólnie kaszana, żadnych modów nie można instalować. Ogólnie wszystko co darmowe już sprawdziłem i główna wada to szybkość dizałania i błędy, daltego zdecydowałem się na płatne rozwiązanie.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Tani hosting
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-11-03 (Śro), 14:29 »
dobre i tanie nie istnieje. więc musisz wybierać. ale tak za stówkę na rok to już się znajdzie coś porządnego.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Odp: Tani hosting
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-06-28 (Nie), 07:44 »
Minęło 5 lat i teraz ja szukam taniego (albo najlepiej darmowego) hostingu, potrzebuję do empetrzy, które zaciąga odtwarzacz flasha na stronie.

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-06-28 (Nie), 12:22 »
Jeżeli chodzi o płatny hosting to siedzę na http://www.netmark.pl/ .
Jeżeli o darmowy to na http://dhost.info/ .

Z tego i z tego jestem zadowolony. Z tym, że na tym darmowym nie mam nic wymagającego (jakieś tam proste stronki), nawet z mysqla nie korzystam. Kilka lat temu miałem tam forum (phpbb by przemo - taka moda była) to było względnie dobrze.

Offline Greybrow

• DKMiści
  • ++
  • no way
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-06-28 (Nie), 13:45 »
Od czterech lat korzystam z www.dreamhost.com
Bez ograniczeń miejsca/transferu/użytkowników itp itd.
Po przejściu na dh wszystkie moje problemy z hostingami darmowymi i prywatnymi się skończyły.
stoi na tym www.liero.org.pl, moja stronka i kilkanaście innych stron powiązanych.

Ale nie wiem jak zareagują na mp3 na serwerze. Legalne oczywiście są? :)
Koszt to marne $120 rocznie z domeną w cenie.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-08-26 (Śro), 17:46 »
Rapidshare is down!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-08-26 (Śro), 18:34 »
My bad, niepotrzebnie ściągałem filmy! (nie)
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda