Autor Wątek: OFFsTOP  (Przeczytany 2939 razy)

Offline TEssALI

• +
OFFsTOP
« dnia: 2003-11-12 (Śro), 21:00 »
hehe ten temacik przypomina mi sie ilekroc nie schodze do szkolnego sklepiku :) siedza tam zawsze 3 do 4 ogromne smoczyce i wpiepszaja na kazdej przerwie kanapki i jakies batony :D mowie wam na kazdej lekcji. Mysle ze nasz szkolny sklepik pomylil im sie z grota pod zamkiem na wawelu :D [to taka mala dygresja]                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Olhado256

• +++++
OFFsTOP
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-11-12 (Śro), 21:37 »
No to na co czekasz? Wyciągaj oręż i zatłucz poczwary, to może dostaniesz rękę córki dyrektorki/dyrektora :hihi:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
OFFsTOP
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-11-12 (Śro), 21:47 »
do tego pół szkoły i sporo punktów doświadczenia, problem tylko tkwi w tym skąd TEssALI miał by wziąć dość potężną broń żeby przebić ich grube skóry. Do tego zaatakowane mogły by uznać swojego niedoszłego pogromcę za lepszą przekąske niż batony. A gdyby zwyciężył i okazało się dyrektor/torka ma tylko synów to już by była totalna wiocha.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Olhado256

• +++++
OFFsTOP
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-11-12 (Śro), 22:33 »
Racja, ze smokami nie ma żartów, szczególnie, że jak tak żrą te batony i zębów nie myją to ich smoczy oddech musi być zabójczy :wink: . Lepiej poczekać na jakieś oficjalne obwieszczenie, że dyrektor/ka odda pół córki... znaczy pół szkoły i rękę córki (tudzież jakąś inną część ciała - do uzgodnienia) i wtedy dopiero się wybierać na dragonslaying.

BTW - nigdy przenigdy w żadnej grze nie walczyłem z więcej, niż jednym smokiem na raz - to dopiero musi być rzeź! :shock2:                    
w stanie spoczynku

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
OFFsTOP
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-11-12 (Śro), 22:56 »
Odważny pogromca Smoków powinien jeszcze być przygotowany na jedno zagrożenie, wspomniane Smoczyce to samice, a te gdy bronią jaj bywają znacznie bardziej agresywne i dzikie, A kto zagwarantuje bogu ducha winnemy pogromcy ża akurat nie będą miały kanapek z jajkiem na śniedanie ? Jeżeli wyczują że jest dla tych jaj zagrożeniem to mogą zacząć rzeźnie jak tylko go zauważą. Po za tym 3 czy 4 smoczyce na raz mogą być zbyt dużym zagorżeniem dla pojedyńczego łowcy, najlepiej by było je pojedyńczo wywabiać, ale nie wiem co mogło by posłużyć za przynęte. Owca nie, bo żarcie już mają, dziewica... chyba prędzej prawiczek, ale skąd mieć pewność że osobnik którego weźmiemy jest jeszcze cnotliwy ? Teraz takie czasy...                    
"Obvious with hindsight !"

Offline TEssALI

• +
OFFsTOP
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-11-13 (Czw), 21:11 »
Ja nie nazwalbym tego OT :D moze poprostu zaczelismy dyskusje o fantastycznych smokach jakie mamy szczescie !tfu! ogladac w naszym realu :-) No dobra czuje sie winny zajsciu ale mam nadzieje ze nie spalicie mnie na stosie :).                    
me@da

Offline Olhado256

• +++++
OFFsTOP
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-11-13 (Czw), 21:36 »
:evil:

Ale można było upomnieć nas, a nie tak od razu posty kasować...

Tam było kilka naprawdę zabawnych rzeczy...

:(

Przepraszam bardzo ale Już chciano mnie zlinczować więc pokasowałem możecie mnie odwołać nawet lub powiesić na suchej gałęzi ja się nie obrażę - RioT                    
w stanie spoczynku

Offline TEssALI

• +
OFFsTOP
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-11-13 (Czw), 22:32 »
:evil:  co to ma znaczyc? dlaczego wywaliles te posty? przeciez byly w dobrym smaku i mozna sie bylo posmiac :x  wrrrrrr wkurwilem sie troszke nie powiem  :(  czlowiek chce troche rozruszac towarzystwo a tu odrazu jakies wyzuty oj oj oj naprawde zdenerwowales mnie RioT swoim postepowaniem :| Flecik Ty tez nie masz odrobiny poczucia humoru? chyba lepiej sie posmiac niz walic sztywne bzdety. Moze teraz tez moj post bedzie nazwany offtopem i go wywalisz? nie wiem :/ i dlaczego ty mialbys lincz dostac? ja to zaczalem :( dobra koniec tematu chcecie to bedzie sztywne bractwo czarnego kruka ...                    
me@da

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
OFFsTOP
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-11-13 (Czw), 23:12 »
Lol Tess, a mi np. przez takie bzdetne offtopy odechciewa sie pisac w BCK, przez te wasze glupoty BCK powoli wyrownuje poziomem reszte forum... Czy chcesz zeby BCK to bylo miejsce statsiarstwa? Te posty takie byly... Za moich czasow te posty poszly by z miejsca bez mrugania, nie wazne czy to napisala by Flecik, ty czy ktos inny mi bliski... Ale spoko, jak dla mnie mozecie offowac, i pozwolic BCK sie stoczyc....                    
I chuj.

Offline TEssALI

• +
OFFsTOP
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-11-13 (Czw), 23:24 »
Dobra ludzie bylo minelo, nie chcialbym zeby bck bylo nadto sztywne i taka mala dygresja w niczym pewnie by nie przeszkodzila. Ale oczywiscie zaczelo sie wszystko walic bo temat zszedl wogole z tematu:D Sorki RioT sorki Flecik mieliscie racje co do tego, aczkolwiem mozna bylo to mniej bulwersujaco zrobic. Temat byl spoko jest nadal spoko off topy wycialem ze smokow i wstawilem tu, tutaj tez beda ladowaly wszystkie smieszne off topiki (oczywiscie offtopy z klasa :) (wiem zaraz powiecie ze takich nie ma ja natomiast uwazam ze sa a ten w temacie ze smokami taki wlasnie byl) naturalnie perfidnie glupie i bezsensowne OT beda poprostu kasowane. I RioT nie boj sie wywalac postow po tym dzisiajszym zajsciu rob nadal swoje masz moje blogoslawienstwo :) a temat zamykam... wrazie co to do karczmy                    
me@da