Autor Wątek: Oszustwo CDA  (Przeczytany 2258 razy)

Offline Carnagge

• +
Oszustwo CDA
« dnia: 2004-10-29 (Pią), 14:43 »
Wpadł do mnie kumpel z Niemiec i niexle się uśmiał jak zobaczył, że CDA poinformowało jakoby pierwsi na świecie dołączyli do gazety gre Blizzarda. Otóż niemiecka gazeta Bravo Screenfun zamieściła już ok. 2 - 3 lat temu Warcrafta 2: Battle.net Edition na cd. Więc wychwalanki CDA sa bezpodstawne, a żerują na niewiedzy graczy  :twisted:

Offline AloneMan

• +
Oszustwo CDA
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-10-29 (Pią), 16:36 »
Eee, chyba cos mu sie pomylilo. Nie jestem wiernym czytelnikiem CDA, ale jakos nie kojarze, zeby gdzies sie chwalili, jakoby pierwsi na swiecie umiescili gre Blizzarda. Moglo to byc raczej cos stylu "jako jedni z pierwszych na swiecie" lub "pierwsi w Polsce", a to duza roznica. Nie szukaj sensacji, tam gdzie jej nie ma.

Offline Bienio

• +
Oszustwo CDA
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-10-31 (Nie), 18:50 »
Cytuje (fragment wstępu do setnego numeru):
Warcraft 2 (...) to jest COŚ. Do tego po raz pierwszy w historii (polskiej branży) Blizzard oddał własną grę na Cover CD...
Jedym słowem- nie czytało się CDA uważnie :). Powiedzieli PO RAZ PIERWSZY ale nie na świecie, nie w Europie a w POLSCE.

• +++++
Oszustwo CDA
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-10-31 (Nie), 20:07 »
tym razem pudło inspektorze C. :)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Oszustwo CDA
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-11-01 (Pon), 22:19 »
Ja wam mówię - to międzynarodowy spisek - cichaczem wyprowadzili wszystkie egzemplarze i podmienili na poprawkowe!

;)
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda