Autor Wątek: bck  (Przeczytany 3445 razy)

Offline tymbeer

• +++
bck
« dnia: 2004-10-16 (Sob), 21:56 »
Wiec jak panowie i panie, piszemy na tamtym, czy zostajemy na tym?

Za tym przemawiaja stare tematy i ogolnie forum jako calosc (dla mnie).
Diabelus ma pewnie swoje zdanie na ten temat, ktos inny pewnie jeszcze inne. ;)
A wiec chyba najlepiej wyjasnic to tutaj, bo chyba jednak tu wiecej "bylych" bckowcow zaglada.

No a jak sie komus cos nie podoba, to niech wywali ten temat. :P
« Ostatnia zmiana: 2004-10-24 (Nie), 14:37 wysłana przez tymbeer »
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
bck
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-10-16 (Sob), 22:04 »
Stare tematy? No zapominasz, ze poszlo jebac sie pare sesji... Poszlo walic sie tez pare ciekawych topicow. A staroci praktycznie nikt nie tyka. Juz prosciej zrobic cos na nowej bazie danych. Ogolnie forum... Ok, ja rozumiem ze tradycja itp.. Ale coz, po pierwsze.... Ilu z was sie udzialalo w BCK tuz przed padem forum? Juz nawet ja tam nie pisalem... Wielu z was juz poprostu ma to w dupie. Przenosiny na tamto forum byly uzgodnione z "wladza" BCK. Czyli ze mna, RioT'em i Tess'em (SeeM'a za ciezko dorwac). Heh... Prawda taka, ze jak byscie chcieli pisac w BCK, to moglibyscie rownie dobrze zaczac tam.
I chuj.

Offline zan

• +++
bck
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-10-24 (Nie), 12:31 »
przepraszam, ja nie bardzo rozumiem o co chodzi ale jak zwykle zgadzam sie z Tymbem :D
ja w sumie nie pisalem na tym waszym nowym BCK ale wg mnie BCK to integralna czesc tego forum wiec jesli macie na mysli jakas schizme to ja wybiore Forum i tu bede pisal.
z drugiej strony, nie przesadzajmy, nie bylo wcale tego tak duzo zeby znowu panikowac...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
bck
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-10-24 (Nie), 15:25 »
zan, get real. Spojrz jaki odzew na ten temat wogole jest.
I chuj.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
bck
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-10-25 (Pon), 15:56 »
Lupin, get real, tak się dzieje z każdą grupą tematyczną. prędzej czy później, w końcu ile można gadać o RPGach? (tak wiem ;P są tacy co mogą).
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Steffek

• +++
bck
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-10-25 (Pon), 17:03 »
Spojrzcie tylko na Jedi Temple... Kiedys niezwykle gadatliwa grupa, a teraz tylko jeden temacik w urzyciu.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
bck
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-10-25 (Pon), 19:50 »
No, bo Kantyna Mos-Eiseley zamknięta ;-)
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
bck
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-10-26 (Wto), 07:15 »
Waste, daj mi drugiego aktywnego uzytkownika, a moge z nim dyskutowac w nieskonczonosc :> . Problem lezy w tym, ze wiekszosci juz sie niechce.. A nie to ze sie wyczerpaly tematy.
I chuj.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
bck
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-10-26 (Wto), 15:37 »
Lupin >>> Ja mogę dyskutować, niezależnie od tego gdzie, jeżeli mamy się przenosić na Abandonware nie mam nic przeciwko, pod warunkiem że uda się tam skierować przynajmniej część BCKowiczów, bo jak na razie jest nas tam w sumie chyba z 6 czy 7 sztuk, przy czym cokolwiek piszemy tylko ja, ty i Einar.
"Obvious with hindsight !"

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
bck
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-10-26 (Wto), 18:35 »
W zasadzie, to wystarczy dac info o przeprowadzce na forum. Info o nowym BCK wyslalem na gg wszystkim ktorych z tegoz BCK mialem na liscie gg. A jest tego z 20 osob.... Coz, reszta widac olala.
I chuj.

Offline Bienio

• +
bck
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-10-26 (Wto), 19:51 »
Wracać mi na PPK! Zobaczyłem forum Abandoware i tam są pustki na podforum BCK (jak by się ko pytał skąd wiedziałwem że Abandonware- sam znalazłem przez google).

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
bck
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-10-26 (Wto), 20:43 »
Bienio, spojrz na to... Jaki tutaj byl ruch ostatnio? Dokladnie taki sam... Jesli chcesz zmiany, zacznij od siebie.
I chuj.

Offline Steffek

• +++
bck
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-10-27 (Śro), 16:44 »
Troche mi sie te przenosiny jakies nienaturalne zdaja... BCK to od dawien dawna czesc ppk (kiedys spory jego naped), a jeszcze dawnej FTS z ktorego wywodzi sie PPK. Po co wiec przenoisc to gdzie indziej? Czy rzeczywiscie nikt sie tam nie udziela? Caly czas, czy tylko teraz po dlugiej przerwie w forum? Skoro na tym drugim forum zainteresowanie BCK rowniez jest male, to po kiego wafla przenosic? Tylko zbedna fatyga. Co to za roznica gdzie prowadzi sie rozmowy... Nowa wiara i tu i tu moze wejsc. Wiec jezeli nie widac roznicy, to po co przenosic? ;)

Wiem, ze na bck znam sie tak jak kot na znoszeniu jajek (nie jestem w BCK znaczy sie). To co napisalem to tylko taki wynik mojej obserwacji z boku...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
bck
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-10-30 (Sob), 07:49 »
Steffek, z tym ze BCK wlasciwie juz sie przenioslo :P . Kasowanie go tam to tylko zbedna fatyga :P .
I chuj.

Offline tymbeer

• +++
bck
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-10-30 (Sob), 22:52 »
Mysle ze diabel ma racje, kto bedzie chcial to bedzie pisal i na tamtym forum.
eot ;)
...