Autor Wątek: Określ się za pomocą Fallouta!  (Przeczytany 28046 razy)

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Określ się za pomocą Fallouta!
« Odpowiedź #120 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:16 »
GoRo - jestem swiadkiem, ten kolo na czacie czyni cuda :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #121 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:47 »
GoRo: przyznaję to temu bucowi :D niechętnie, ale jakby nie był baranem, to by zarabiał krocie np. jako guru sekty \'czciciele niedojrzałych rzodkiewek\'... 10 na charyzmę to dla BJ dobra akurat ocena...                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #122 dnia: 2003-05-15 (Czw), 20:01 »
No i prosze bardzo - teraz wreszcie ja:
St - 3 do silnych nie należę (chyba, że brać pod uwagę nogi - wtedy spoko 8 )
Pe - 6 często zauważam szczeguły, które inni pomijają (podobno cecha kobiet) ale za to mój wzrok jest odrobinę poniżej przeciętnej....
EN - 4
CHa - 8? naprawde nie umiem powiedzieć... Crask częściej stawia na swoim (przynajmniej tak mu się wydaje ;p ) ale za to ja jestem chyba ładniejsza... ;p
IN - ???
AG - 9 (choć za samą gibkość spokojnie mam 10)
LK - 3 sama muszę o nie dbać... :(
na koniec jeszcze raz podkreślam, że to porównanie z Craskiem. W parametrach, w których dodatkowo to podkreśliłam nie byłam tak do końca przekonano co do wartości... (w EN też)                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #123 dnia: 2003-05-15 (Czw), 22:02 »
GoRo - jestem swiadkiem, ten kolo na czacie czyni cuda :D

No, ale czy nie zauważyliście obcując długo z komputerem ;) że czat ani każdy inny sposób komunikacji posredniej nie jest wykładnikiem rzeczywistym?                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #124 dnia: 2003-05-15 (Czw), 22:17 »
d00d, toteż ci tłumaczę. To jest prawda obiektywna. W realu właśnie.                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #125 dnia: 2003-05-15 (Czw), 22:36 »
każda kobieta na którą mrugniesz chce się z tobą przespać, potrafisz wmówić ateiście, żeby został księdzem, a gejowi żeby wstąpił do feministek, błyskawicznie kojarzysz niezwiązane ze sobą fakty, masz pamięć absolutną, patrząc na kręgi w wodzie od razu wymyślasz wzór matematyczny tłumaczący to zjawisko.. itp itd.

no coś tędy, może oprócz tych matematycznych rzeczy bo do tego potrzebna jest wiedza której nie posiadam. Ja się jak najbardziej serio oceniam d00d. Niestety wszystkie te bonusy są niweczone przez taki trait \'nie robienie niczego w życiu\'.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Toldos

• Gość
« Odpowiedź #126 dnia: 2003-05-16 (Pią), 09:01 »
ST: 7 ( od kiedy chodze na silownie, przedtem mialem z 5  :-D )
PE: 5 ( w q3 z 9 niemal 10  :twisted:  )
EN: 6
CH: 7 ( ale jestem niesmialy jesli chodzi o kobity  :oops:  [3]  )
IN: 6 ( ale ze mnie len do nauki!!! )
AG: 7
LK: 5 ( a czasami czuje sie jakby nademna wisialo \"fatum\"  :cry:  )                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #127 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:00 »
Biernath, Durbik -] dobra dOOdz, nieważne, chociaż ja w dalszym ciągu myślę, że 10 to jest ewenement na skalę światową i zdarza się raz na milion..  no cóż,  - nie znam was w realu :|,  ale jakoś i tak w to nie wierze ;)                    
DOSBox

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #128 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:02 »
Nie no, na skalę światową to nie... Jeśli 10 jest rzeczywiści kresem ludzkich możliwości, to może i BJ przesadził. Ale traktuję to 10 nie jako aberrację, tylko jako wynik osiągany jednak przez część społeczeństwa. A w takim rozumieniu dziesiątka jak najbardziej się należy.                    

Toldos

• Gość
« Odpowiedź #129 dnia: 2003-05-16 (Pią), 21:10 »
No dobra ale jakbyscie grali tyle w q3 ile ja to raczej byscie tez mieli na skraju 10 bo niepowiem ze jestem slaby. ( wygrywam na HardCore z Xero :P )

ps. Ten opis [PE: 10] tylko stosuje do q3                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #130 dnia: 2003-05-16 (Pią), 21:29 »
GoRo - no tak gdybym w realu miał takie gadane to bym sie nie mogl oderwac od lasek :D                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #131 dnia: 2003-05-17 (Sob), 20:39 »
GoRo - no tak gdybym w realu miał takie gadane to bym sie nie mogl oderwac od lasek :D

No, chociaż jeden REALNIE myślący :D                    
DOSBox

Toldos

• Gość
« Odpowiedź #132 dnia: 2003-05-17 (Sob), 20:40 »
O mnie mowa?? :}                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #133 dnia: 2003-05-17 (Sob), 21:50 »
Ja mam pannę już, po co mi laski teraz. Gadany używam na moją właśnie lady. I działa oj działa.

Get over it panowie.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #134 dnia: 2003-05-17 (Sob), 22:24 »
Ja mam pannę już, po co mi laski teraz. Gadany używam na moją właśnie lady. I działa oj działa.

Get over it panowie.

Hmmm..... nie obraź się Biernath, ale z tego co mówisz i jak mówisz wnioskuję, żeś niedowartościowany :D  Sam fakt, że mówisz o takich rzeczach tutaj na forum i jeszcze upewniasz wszystkich co od swojej \"fajności\" ... świadczy chyba o... no wiadomo o czym...  obiektywni to widzą.

Ja np. jestem  fajny :), ale nie mówie o tym otwarcie,  bo to po prostu widać ;) Upewniam się  zaś w tym przekonaniu obcując z innymi w realnym świecie a nie na forum .. nie musze innym wokoło  tego wmawiać  8)                    
DOSBox

Offline azul

• +
« Odpowiedź #135 dnia: 2003-06-06 (Pią), 17:41 »
wygrywam na HardCore z Xero

tez mi coś....uwazasz sie przez to lepszy? przeciez wiekszoś graczy po pewnym czasie \"osiąga\" to o czym ty tu napisałeś.... :roll:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #136 dnia: 2003-06-07 (Sob), 00:21 »
ST - 8 (siłownia już od roku, ale bez rewelacji)
PE - 4 (bez szkieł kontaktowych mogę się wypchać, a i ze spostrzegawczością nie jest za dobrze)
EN - 7 (ciężko powiedzieć, ale chyba dobrze znoszę obrażenia i inne takie)
CH - 10 (optymizm, elokwencja, zdrowe podejście do kobiet, diaboliczna gestykulacja - niczego mi nie brak)
IN - 10 (ciężko tu być skromnym... nie mam sobie nic do zarzucenia, raczej same zalety)
AG - 9 (szybkość, skoczność, zwinność - wszystko zdecydowanie powyżej przeciętnej. rysowanie jakoś mi tu nie pasuje, ale rysuję przyzwoicie)
LK - 6 (raz na wozie, raz pod wozem, ale chyba jednak częściej \"na\")                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #137 dnia: 2003-06-07 (Sob), 10:00 »
BUHAHAHAHA - kolejny narcyz :D
Dzieci, jeszcze raz wam powtarzam, cecha 10 to FENOMEN NA SKALE ŚWIATOWĄ !!!

Natomiast cecha SAMOKRYTYZYZM to pojęcie które stało się chyba abstrakcjąna tym forum. No, ale nie dziwie się prawde mówiąc, bo ostatnio spoglądałem na wyniki badań osobowości i psychiki  typowego internetowca tudzież maniaka komputerowego...  hehe i musze przyznać że spogladając na większość osób z tego forum sprawdzają się co do joty :D

Loco-]  Jeśli masz jakąś cechę powyżej przeciętnej, to nie pisz że 10 !!! Ech! A jeśl icoś jest \"bez rewelacji\" to dlaczego u licha dajesz 8 ? 8 to bodajże \"great\".
Aż mnie kusi, żeby zmienić swojego posta iw wstawić sobie wszędzie 11 ;)                    
DOSBox

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #138 dnia: 2003-06-07 (Sob), 23:16 »
Loco]]] DaVinci sie znalazl. Slyszalem ze koles nie tylko rewelacyjnie malowal, byl wynalazca. Podobno w calej okolicy byl uznawany za najsilniejszego. No i ten charakter, ktorym podrywal wszystkie damy wookolo.                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline azul

• +
« Odpowiedź #139 dnia: 2003-06-07 (Sob), 23:21 »
i przyszedłą czas na mnie:
ST - 4
PE - 7
EN -5  
CH - 5
IN - niemierzalne
AG - 4
LK - 2
to tyle.                    

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #140 dnia: 2003-06-07 (Sob), 23:51 »
BUHAHAHAHA - kolejny narcyz :D
Dzieci, jeszcze raz wam powtarzam, cecha 10 to FENOMEN NA SKALE ŚWIATOWĄ !!!

Natomiast cecha SAMOKRYTYZYZM to pojęcie które stało się chyba abstrakcjąna tym forum. No, ale nie dziwie się prawde mówiąc, bo ostatnio spoglądałem na wyniki badań osobowości i psychiki  typowego internetowca tudzież maniaka komputerowego...  hehe i musze przyznać że spogladając na większość osób z tego forum sprawdzają się co do joty :D

Loco-]  Jeśli masz jakąś cechę powyżej przeciętnej, to nie pisz że 10 !!! Ech! A jeśl icoś jest \"bez rewelacji\" to dlaczego u licha dajesz 8 ? 8 to bodajże \"great\".
Aż mnie kusi, żeby zmienić swojego posta iw wstawić sobie wszędzie 11 ;)

Blah blah blah. Samokrytycyzmu mi nie brakuje, ale właściwie nie znajduje on zastosowania. \"Bez rewelacji\" odnosiło się do samej siłowni. Bo przyjąłem, że bez siłowni ma się najwyżej 7. Fenomeny? A dlaczego nie?                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #141 dnia: 2003-06-08 (Nie), 07:20 »
jakbyś miał samokrytycyzm nie dałbyś żadnej wartości powyżej 8, no w ostateczności 9, ale tylko jeśli daną zdolność masz rozwiniętą naprawdę ponad przeciętną.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #142 dnia: 2003-06-08 (Nie), 09:27 »
jakbyś miał samokrytycyzm nie dałbyś żadnej wartości powyżej 8, no w ostateczności 9, ale tylko jeśli daną zdolność masz rozwiniętą naprawdę ponad przeciętną.

JUST IT ! Podpisuję się pod tym postem obiema rękami i nogami... a jeśli ktoś z was NAPRAWDE sie tak wysoko ocenia to oznaczać to może 2 rzeczy:
1) albo naprawdę zawojujecie świat
2) albo - bardziej prawdopodobne - wszystkie aspekty psychologiczno-socjologicznej analizy typowego czatownika-forumowicza-komputerowca w odniesieniu do was są faktycznie prawdziwe i w tym wypadku rozumiem wasze próby nadrabiania frustracji w internecie...                    
DOSBox

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #143 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:00 »
wszystkim Narcyzom skladam moje najszczersze wyrazy wspolczucia, jednoczesnie rowniez podpisujac sie pod slowami waste\'a                    

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #144 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:04 »
wszystkim Narcyzom skladam moje najszczersze wyrazy wspolczucia, jednoczesnie rowniez podpisujac sie pod slowami waste\'a

Zastrzegam się, że nie jestem narcyzem. Mimo to uważam, że bycie narcyzem jest lepsze, niż posiadanie jakichkolwiek kompleksów.                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #145 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:14 »
Oż do wafla Loco, przecież ty z Katowic jesteś?? No to umawiamy się na browar! Przecież takie dwa superbeings... the world will be ours!

Tu widać moją percepcję marną - zauważyłem żeś katowiczanin (hanys czyli) dopiero teraz, po latach.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #146 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:19 »
\"the world will be ours!\"

Albo \"this city is too small for both of you\" :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #147 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:23 »
The city is too dirty for anybody raczej. Oj, jakie tam syfsko.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #148 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:24 »
Nawet byłem tam parę razy. Odwiedzić stolicę okupanta :D Za ładna to ona nie jest.                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #149 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:33 »
Była niezła dopóki tego ekranu w centrum ktoś nie ukradł 8) Teraz niestety smutno bez niego. Jestem w hanysowie kilka razy w tygodniu (uczę się tam) więc z Loco Superbeing się chętnie zgadam. Od razu się zweryfikuje te nasze dane - kto wie, może mam CHA 11 a nie 10 tak naprawdę tylko nie zauważyłem?                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #150 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:38 »
To niezły pomysł. Szczególnie, że masz Kobonga w podpisie i mówiłeś coś dobrego o Meshuggah... Ja mieszkam koło Pałacu Młodzieży, więc do centrum mam 10 minut piechotą. Możemy jakoś się umówić.  8)                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #151 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:41 »
Oho - czyli jestem worthy. One step ahead. Na privmesedża będę więc słał towarzyskie oferty.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #152 dnia: 2003-06-09 (Pon), 17:43 »
Zastrzegam się, że nie jestem narcyzem. Mimo to uważam, że bycie narcyzem jest lepsze, niż posiadanie jakichkolwiek kompleksów.

A nie zastanawiałeś się może kiedyś, że przesadny narcyzm jest wynikiem kompleksów ? HM ?
Ja też znam swoją wartość, i czasem bywam narcyzowaty, czy \"cwaniakowaty\"... ale to jest wyważone.
A wydaje mi się, że jeśli ktoś jest ZBYT narcyzowaty (a szczególnie w sferze wirtualnej a nie rzeczywistej, bo rzeczywistość można zweryfikować) to właśnie ukrywa się pod grubą skorupą kompleksów ...

Ja wam panowie proponuję - zastanówcie się nad sobą... - i pomyślcie czy przypadkiem analizy dotyczące komputerowców-czatowników-forumowiczów nie dają sie odnieść do was.. a w ogóle wiecie o jaki stereotyp mi chodzi ?!                    
DOSBox

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #153 dnia: 2003-06-09 (Pon), 18:35 »
A ja ci proponuję: get over it. Bo podniecasz się tym bardzo. Niektórzy bardziej się cenią, inni mniej, a ty się nie dowiesz jak jest to precyzyjna samoocena dopóki nie pobędziesz z takim przez pewien czas. Więc jak ci to spać nie daje to wsiadaj w pociąg i jedź do Katowic.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #154 dnia: 2003-06-09 (Pon), 19:15 »
A ja ci proponuję: get over it. Bo podniecasz się tym bardzo. Niektórzy bardziej się cenią, inni mniej, a ty się nie dowiesz jak jest to precyzyjna samoocena dopóki nie pobędziesz z takim przez pewien czas. Więc jak ci to spać nie daje to wsiadaj w pociąg i jedź do Katowic.

A ja ci proponuję: przestań się zgrywac. Niezależnie od rzeczywistej samooceny nadmierne podniecanie się własną osobą dowodzi właśnie brakach w samoocenie - tego chyba nikt nie zaprzeczy.  Tak więc, to ty się zbytnio podniecasz.
Poza tym nie podoba mi się twój ton...  Nieważne.
W każym razie nie rozumiem, co chciałeś powiedzieć w swoim ostatnim zdaniu, ale wiedz jedno -  nie mam zamiaru jechać do Katowic :| i raczej mnie nie interesuje  to jak sie prezentujesz w realu.  
Prosze cie tylko jeszcze raz nie zgrywaj się  - a ja nie będe więcej ukierunkowywał na ciebie swoich utyskiwań..  I wszyscy będą zadowoleni.                    
DOSBox

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #155 dnia: 2003-06-09 (Pon), 21:19 »
No więc jeśli nie przyjedziesz, to też cię jeszcze raz proszę, daj sobie spokój już.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #156 dnia: 2003-06-09 (Pon), 22:20 »

Jesli rzeczywiscie nie jestes narcyzem, to bardzo chcialbym poznac Cie w realu. Mam nadzieje ze bedzie to mozliwe na nastepnym zjezdzie.                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #157 dnia: 2003-06-09 (Pon), 22:43 »
Jesli rzeczywiscie nie jestes narcyzem, to bardzo chcialbym poznac Cie w realu. Mam nadzieje ze bedzie to mozliwe na nastepnym zjezdzie.

rozczarujesz sie  :twisted:                    

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #158 dnia: 2003-06-09 (Pon), 22:47 »

rozczarujesz sie  :twisted:

Odnosnie zjazdu, czy Loco :?:                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #159 dnia: 2003-06-09 (Pon), 23:20 »
Jutro się z Locowcem umówiłem, więc może być nieźle. Szkoda że cyfrówki nie mam...                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #160 dnia: 2003-06-09 (Pon), 23:33 »
Jutro się z Locowcem umówiłem, więc może być nieźle. Szkoda że cyfrówki nie mam...

Ale ja mam, może uda mi się wyprosić ją u starego.  8)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #161 dnia: 2003-06-11 (Śro), 05:36 »
na następnym zjeździe? o ile będzie jakiś zjazd... ^_^;;;;;;;;; (o takim ogólnym mówie)                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #162 dnia: 2003-06-11 (Śro), 12:57 »
Ech.. chyba  przestane śledzić ten temat, chociaż na początku trzeba przyznać - był bardzo ciekawy... Pozertstwo wywołuje u mnie zazwyczaj reakcję jednego typu: a mianowicie :bełt:

Coś mi się wydaje, że na zjeździe po poznaniu was miałbym - używając eufemizmu niezbyt pozytywne o was wrażenie, drodze POZERZY ... Bałbym się natomiast mojej reakcji na prymitywizm czyichś zachowań, a mianowicie reaksji typu :bełt:

Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam - ten kto nie czuje się POZEREM  nie powinien znaleźć w tych słowach nic obraźliwego.  :|                    
DOSBox

Toldos

• Gość
« Odpowiedź #163 dnia: 2003-06-11 (Śro), 18:41 »

Przecież ja tylko mam PE(9-10) jeśli chodzi o GRE QUAKE3
Normalnie nie mam tyle.  :cry:
I nie mam pojecia kto mogłby mieć tak rozwinietą spostrzegawczość w realu.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #164 dnia: 2003-06-12 (Czw), 13:45 »
a przecież ja nic do Ciebie osobiście nie mam. pisałem ogólnie.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #165 dnia: 2003-06-12 (Czw), 17:40 »
Uderz w stol a nozyce sie odezwa. Chlopak sie poczul winny :D                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #166 dnia: 2003-06-12 (Czw), 18:35 »
Uderz w stol a nozyce sie odezwa. Chlopak sie poczul winny :D

Ciekawe, czy odezwą się inni :/                    
DOSBox

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #167 dnia: 2003-06-12 (Czw), 18:50 »
GoRo: słuchaj ja też postulowałem żeby nie przeginać, ale w sumie to przecież tylko zabawa. wszystko dla jaj. może po prostu podszedłeś do tego wątku bardziej na poważnie niż reszta. przecież jeśli dobrze nam się wszystkim na forum konwersuje to chyba znaczy, że w jakimś tam stopniu sobie przypadliśmy do gustu i poziom jest raczej wyważony.                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #168 dnia: 2003-06-12 (Czw), 20:32 »
GoRo: słuchaj ja też postulowałem żeby nie przeginać, ale w sumie to przecież tylko zabawa. wszystko dla jaj. może po prostu podszedłeś do tego wątku bardziej na poważnie niż reszta. przecież jeśli dobrze nam się wszystkim na forum konwersuje to chyba znaczy, że w jakimś tam stopniu sobie przypadliśmy do gustu i poziom jest raczej wyważony.

No w sumie ... masz racje :D Chociaż wiesz, z tego co zauważyłem, to w komunikacji internetowej momentami trudno określić co jest dla jaj a co nie... a wszystko przez brak bezpośredniego kontaktu rozmówców .. no ale cóż... jeśli chodzi o \"określanie\" czegoś to chyba liczy sie obiektywizm, czyż niee ?
Natomiast jeśli  chodzi o wzajemne przypadnięcie do gustu to niezmiernie jestem ciekawy jak będą wyglądały ogólnoforumowe stosunki po pierwszym dużym spotkaniu   :shock2:                    
DOSBox

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #169 dnia: 2003-06-12 (Czw), 20:36 »
napewno jedni się zbliżą inni oddalą. a co do rozmów przez Internet, oooj tu masz cholerną rację. nie ma to jak stać obok rozmówcy, albo przynajmniej słyszeć jego głos.                    

Toldos

• Gość
« Odpowiedź #170 dnia: 2003-06-13 (Pią), 13:38 »
O rany
Wakacje tuż tuż
chyba mi szczeście wzrosło na 10  :wink:
(tyle nadzieji na lepsze)
 :-D  8)                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #171 dnia: 2003-06-16 (Pon), 06:27 »
ST: 7 - nie jestem jakość szczególnie przypowerowany - miniguna pewnie bym nie uniósł, ale potrafię udusić (judo ;D)... Siaty z zakupami też noszę ;D

PE: 3 -3.25 plus astygmatyzm... No i jak się zamyślę, to mogę się władować w znak \"zakaz zatrzymywania się\" ;D (autentyk, w Częstochowie, przed maturą ;D)

EN: 8 - radzę sobie - u dentysty nigdy nie krzyczę o znieczulenie (bo jestem na nie mocno uczulony ;D), twardo siedzę, i myślę, jak by to było pięknie, gdybym mógł zacisnąć szczęki ;D

CH: 2 - lipa, nikt mnie nie kochaaaaaaaaa ;) No, ale z drugiej strony moi Koreańczycy koniecznie chceli mnie tu zatrzymać (ale ich przekonałem, że nic z tego - wraaaacaaaaaaaaam - bać się ;D)

IN: 7 - niektórzy twierdzą, że jestem nad wyraz inteligentny (dodając, co tego: jak na pawiana - zastanawiam się, co to miałoby znaczyć ;D)

AG: 5 - potrafię zasznurować buty w kilka sekund zbytnio przy tym nie charcząc ;D

LK: 5 - pół na pół - albo mam szczęście, albo nie...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline dacek

• +
  • Glory Glory Leeds United
« Odpowiedź #172 dnia: 2003-06-23 (Pon), 11:19 »
sorki ze odswierze stary temat ale tak mi sie podoba :P:P
ST: 8 - gra w klasie B polskiej ligi pilki noznej wymaga sily :) zreszta ponad 180 cm i waga oscylujaca w granicach 75 - 80 kg robi swoje :P:P hehe
PE: 5 - nie jest za dobrze ale nie jest i zbyt tragicznie :P swoje zobacze i swoje przeocze :)
EN: 7 - fizycznie jest ok ( patrz ST :) ) gorzej
psychicznie :P
CH: 7 - przystojniacha ze mnie hie hie opalony itd :P gorzej z gadaniem :)
IN: 6 swoje wiem :P:P no taki tepy nie jestem :D wkoncu gram w CM :)
AG - 3 gimnastyka buuuu:( zdolnosci manualne buuu dobrze ze myszka mi nie ucieka :P
LK: 1 nie ma zero to jest 1 :) jak strzelam karnego to w poprzeczke, jak gram to siadaja korki w chacie chodzace nieszczescie :(:)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #173 dnia: 2003-06-23 (Pon), 19:23 »
Jak ty grasz w noge z AG = 3?                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #174 dnia: 2003-06-24 (Wto), 13:05 »

Czaruje przeciwników wysoką charyzmą :D (taki Zapp Brannigan :D)                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline dacek

• +
  • Glory Glory Leeds United
« Odpowiedź #175 dnia: 2003-06-27 (Pią), 14:05 »

HEHE bo ja jestem taki Tomek Hajto drewniak jakich malo :):)                    

Offline kYuba

• +
« Odpowiedź #176 dnia: 2003-08-06 (Śro), 20:34 »
ST - 6,5 - z siłą u mnie tak średnio ale zacząłem ostatnio pakować więc za jakiś czas mi podskoczy o punkt:)

PE - 7 - wzrok mam troche nadniszczony i chyba beda potrzebne okularki ale na szczescie nadrabiam tą wade tym że zwykle jako pierwszy wymyślam jakieś wyjscie ze złej sytuacji i mam dość dobry słuch - to dzięki graniu z kapelą.

EN - 7 - jestem dość wytrzymały na ból pomimo średniej siły za to psychike mam trochę gorszą.  

CH - 6 - solidna szóśtka nic więcej, może bedzie więcej kiedyś. Kontakty nawiązuje dość szybko i całkiem łatwo ale nie lubie poznawać wielu ludzi na raz.

IN - 8 - Całkiem \'yntelygentny\' ze mnie chłopak w końcu nie na darmo miałem świadectwo z paskiem:)

AG - 7 - tu jest całkiem dobrze, rysować potrafie, biegam szybko, refleks mam wyczulony (dzięki bratu:)) no i...
LK - 7 - ... udało mi się przeżyć upadek z 10 metrów lądując plecami na kamieniach - uważam to za najwięszky przejaw mojego szczęścia  :wink:

btw ----- to mój pierwszy post na tym forum:)                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Odp: Określ się za pomocą Fallouta!
« Odpowiedź #177 dnia: 2008-03-18 (Wto), 20:39 »
bump

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #178 dnia: 2008-03-18 (Wto), 20:53 »
Ty kurwiszonie

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #179 dnia: 2008-03-18 (Wto), 22:41 »
No to po prawie 5 latach...

ST - 5. Wahałem się nad czwórką, ale nie wiem w sumie czy odstaję od przeciętnej? Nie mam szczupłej budowy ciała, nie mam problemów z  otwieraniem słoików itd. Siedzący tryb życia teraz to niestety standard.

PE - 5. Wzrok popsuty, ale nie czuję się disabled jak chodzę po mieście bez okularów. Spostrzegawczość ogólna ratuje mnie chyba przed czwórą/tróją. Mogę być dość alert jeśli chcę.

EN - 4. No tu już wahałem się nad tróją... ale nie palę! piję też słabo

CHA - 5. Jednak znormalniałem przez te 5 lat, nie we wszystkich aspektach, ale zauważalnie. Zresztą były sytuacje że charyzmą sięgałem 6-7, ale w to się nie będę wgłębiał.

INT - 8. Nie, nie 10 jak co niektórzy!

AGI - 5. Chyba jak w przypadku siły. Aaa, palce lepiej wytrenowane niż 5 lat temu, bo więcej gram w chujowe rtsy!

LK - 5.