Autor Wątek: Groclin - Bordaux 1:4  (Przeczytany 2818 razy)

Anonymous

• Gość
Groclin - Bordaux 1:4
« dnia: 2004-03-03 (Śro), 21:46 »
Gratz!  :?
Jak mozna bylo w ciagu 1 minuty starcic 2 bramki? Gratuluje taktyki...
W pierwszym meczu bylo 1:0 dla Bordaux, w ostatniej minucie meczu Bordaux przechylilo szale zwyciestwa na swoja korzysc...Groclin! Groclin!  :sick: Tak zawalic sprawe moga tylko polskie druzyny...

Co Wy o tym sadzicie?                    

Offline ble

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-03-03 (Śro), 22:04 »
Sądzę, że Bordeaux było po prostu za mocne. Dobrą sobie obrali taktyke, świetnie łapali naszych na spalone. A Groclinowi w tym dwumeczu zabrakło też trochę szczęścia.                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-03-03 (Śro), 22:23 »
Groclin to kolejny przyklad na to jak po mistrzowsku rozwalic dobry zespol - tak samo bylo ze sztabem wokol Malysza, z Wisla w zeszlym sezonie i teraz w Groclinie, a brak Niedzielana byl bardzo widoczny                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline vincenzo

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-03-04 (Czw), 02:38 »
To jest właśnie tak, taki sport jaki kraj...poprostu to by było nie po polsku jakby tego tak nie spierdolili( mam na myśli te \"redukcje\"w sile żywej)
 U nas to się wszystko \"samo\" zarzyna..
A wiecie że na miejsce dr.Blechacza przyjdzie do Małysza sam dr.łapiński, ma podobno kilka nowych pomysłów...sorki, tzn.ideii...                    
Ja, którym był, jakim był...
  Ja, którym szedł tam, gdziem szedł...
  Ja, którym żył tam, gdziem żył...
  ...
  Ja!

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-03-04 (Czw), 15:10 »
Groclin jest po prostu za słaby. Strata Niedzielana to naprawdę wielkie osłabienie. Ani Moskała, ani Sikora go nie zastąpią. W tym sezonie nawet do pucharów się nie załapią. Wynik tego meczu był taki na jaki sobie zasłużyli, Grając w dwumeczu tylko 45 minut dobrego futbolu nie da się wygrać.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

• +++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-03-04 (Czw), 17:07 »
\"Duma Polski - Grodzis wielkopolski\"                    

Offline -Pionier

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-03-05 (Pią), 14:04 »
No Comment:-) Eh... Pokonali M CITY a  z takimi zabojadami przegrali;p;d eh!!Moze w nastempnym roku sie uda;p;d                    
Peace love extasy

Offline maxav

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-03-05 (Pią), 14:17 »
a żeby było śmieszniej do odejscia przymierza się Mila i Rasiak.Wisła rządzi!                    
\"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe\"

Offline -Pionier

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-03-05 (Pią), 17:40 »
Hah jesli Mila i Ten Rasiak Odejdą To Sądze a raczej wnioskuje :D ze groclin spadnie i nie będzie liczącą sie druzyną!! w Lidze polskiej czy nawet... eh co tu gadac                    
Peace love extasy

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-03-05 (Pią), 23:19 »
i tak daleko zaszli, jak na beniaminka....
a jakby nie było bordaux to  wielokrotny mistrz francji i druzyna wielkiego formatu

a niech grodzisk sprzedaje jeszcze wiecej zawodników pokroju niedzielana to spadna do drugiej ligi

a co do straty bramek w krótkim czsi.. to kto z was pamieta mecz Legii z Widzewm o mistrza PL???
jak LEGIA POOSZŁA NA DNOW OSTATNICH MINUTACH MECZU???                    
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-03-06 (Sob), 10:32 »
a co do straty bramek w krótkim czsi.. to kto z was pamieta mecz Legii z Widzewm o mistrza PL???
jak LEGIA POOSZŁA NA DNOW OSTATNICH MINUTACH MECZU???

No ja niestety pamiętam... Ale przy stanie 2:2 strzeliła Legia jeszcze bramkę... Tyle, że ze spalonego... Łzy miałem w oczch po tym meczu...

A tak poza tym to nie tylko nasze drużyny tak tracą bramki. Niedawno w finale LM Manchaster strzelił Bayernowi dwie bramki w samej końcówce.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline -Pionier

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-03-06 (Sob), 10:44 »
Taka po prostu kolej zeczy..:-) Jak np 2 czy 3 tyg temu MU gral z jakims 2 ligową druzyną i przegrala!! bo w ostatniej minucie strzelili im bramki!!:-)                    
Peace love extasy

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-03-07 (Nie), 22:24 »
no ale mecz legii z widzewem o mistrzostwo to była chyba największa porażka w polskiej piłce
zaraz po ostatnim mundialu
:)

a nasz największy trener (Górski) mówi, że pilka jest okrągła i wszystko moze się zdażyć.,...                    
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...