Archiwum > BCK:Ogólne dyskusje

domostwa niezwyklej uciechy ;)

(1/2) > >>

tymbeer:
No wlasnie, jak to jest z nimi?
W rpg zawsze mozna wprowadzic taki przybytek,ale juz w crpg tego jest jak na lekarstwo...
W BG2 byly panie oferujace zabawe, ale nie bylo to zbyt widowiskowe. :twisted:
Choc i tak sie je odwiedzalo zalanym paladynem. :naugh:
W NWN chyba tez cos takiego jest... a w innych grach? :och:                    

Keiran:
Hmm, wiem ze jest w Temple of elemental Evil, znaczy wywalili przed premiera, ale fanowska poprawka przywraca zamtuz. A poza tym, to nie wiem gdzie jeszcze. No w FFVII byl swego rodzaju burdelik                    

Rivil:
W Arcanum również jest mały i przytulny zamtuzik :) z 4 \"opcjami\" do wyboru: wliczajac pół orczycę.
Fakt faktem, że w o wiele większej ilości gier cRPG przydałyby się takie smaczki szczególnie później kiedy zazwyczaj nie ma na co pieniędzy wydawać :)                    

Bienio:
nie no- znowu o sexsie :). Jak nie w Pogawędkach to w BCK :).
Wracając do tematu. w cRPG wprowadzenie... echem... tegoż \"domu\" ;) jest lekko kontrowersyjne. Wiadomo- w normalnym świecie to jest to i w śwuiecie fanasy jest ale wprowadzać to w grze? Dobrze, że jeszcze nie powstała gra \"Burdelik RPG\", znaczy się taka w której roi się od sexu i \"domów niezwykłej uciechy\".
Przechodząc do zwykłego RPG. Sam burdeliku nie wprowadzam do gry (jako MG) ale jeszcze mi się żadni gracze nie trafili co by chcieli tam pujść. Tracą tam jedynie czas, pieniądze i nic to niedaje w sesji. No bo co by to dało? Tylko to że gracz się podnieci :).                    

Flecik:

--- Cytuj --- Dobrze, że jeszcze nie powstała gra \\\"Burdelik RPG\\\", znaczy się taka w której roi się od sexu i \\\"domów niezwykłej uciechy\\\".
--- Koniec cytatu ---

to jest mysl!  fajne by to bylo gdyby jeszcze dobra grafa byla - heh cos w stylu Larrego ale powiedzmy w klimatach fantasy i SF albo gothyku albo punka... ehhhh... rozmarzylam sie ^^\'
A w standardowych czy powinien byc? coooz... sama nie wiem moglby byc (bez filmikow;p) albo full service jako dodatke od 18 lat IMO
W RPG chyba niepotrzebne, choc oczywiscie mogloby smaczku dodac... gdyby laczyla sie z tym jakas chistoria, moze nawet maly kwescik ;D                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej