Autor Wątek: Counting  (Przeczytany 134198 razy)

Offline KaGieBe

• +++
Counting
« Odpowiedź #120 dnia: 2003-04-16 (Śro), 20:44 »
335.336..337...
Zabezpieczyc sie, kupujac klamerki. Niestety bylo to zamalo, gdyz...                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #121 dnia: 2003-04-17 (Czw), 08:14 »
338..339..400..

Klamerki były taniej produkcji i szybko sie rozwaliły. Wtedy...                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline McBoss

• +
Counting
« Odpowiedź #122 dnia: 2003-04-17 (Czw), 09:12 »
338...339...340...
...zakupili towar [dragi] takze taniej produkcji, lecz byli zbyt podjarani zepsutymi klamerkaki i....                    
. . . [ | ] . . .

Offline McBoss

• +
Counting
« Odpowiedź #123 dnia: 2003-04-17 (Czw), 09:14 »
btw

byla mowa o degradacji

338..339..400..

za takie cos mozna by degradowac :twisted:                    
. . . [ | ] . . .

Offline rednar

• +
Counting
« Odpowiedź #124 dnia: 2003-04-17 (Czw), 09:18 »
341...342....343
McBoss ----] buahahahah :D:D:D:D:D                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Steffek

• +++
Counting
« Odpowiedź #125 dnia: 2003-04-17 (Czw), 09:29 »
344...345...346

McBoss tym sposobem mozemy szybko dojsc nawet do 50 milionow ;)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Counting
« Odpowiedź #126 dnia: 2003-04-17 (Czw), 10:36 »
347...348...349...
milionerzy?                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline TomisH

• +++
Counting
« Odpowiedź #127 dnia: 2003-04-17 (Czw), 11:04 »
350...351...352...

...nie zauważyli jak od lewej flanki zadchodzi ich Steffek w jakże ambitnej proobie \'popsoocia\' im dalszych przygood. :evil: Ale, ale...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline [omega]

• ++
Counting
« Odpowiedź #128 dnia: 2003-04-17 (Czw), 12:20 »
353..354..355
..czynem tym obudzil spiacego boga fizyki, - zszedl z mego avatara przetrzebal tylek Steffkowi - niszczycielowi skasowal mu posty, domalowal wasy i okulary w avatarku. Wtedy nasi bohaterowie zoretowali sie, ze otaczajaca ich rzeczywstosc to tak na prawde Martix. Teraz zacznie sie walka o prawde,  wolnosc i wielokrotne orgazmy! Szukali ich tak agenci jak i wyslanniczka Morfinusza (byl cpunem niestety) - Duality. Nieswiadomi nieczego bohaterowie ujzeli zblizajace sie do nich postaci. To byli agenci ubespieczeniowi. Wszytsko wskazuje na to, ze ta bajka nie bedzie miala happy endu...                    

C1

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #129 dnia: 2003-04-17 (Czw), 17:48 »
356..357..358..
Agenci ubezpieczeniowi wyciągnęli swoje wizytówki i rzucili nimi w naszych bohaterów, ale odskoczyli; wizytówki wbiły się ostro w ściane. Wtedy agenci skoczyli w powietrze ze swymi ręcznymi kalkulatorami™ by podziurawić wynikami biednego i bogu-ducha-winnego Zwłokozbierusa. Ten zamiast się przerazić...                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline KaGieBe

• +++
Counting
« Odpowiedź #130 dnia: 2003-04-17 (Czw), 19:53 »
359.360..361
uskoczyl na bok, jeszcze w powietrzu dobywajac swoja siekiere z przedluzaczem. Pozostali bohaterowie nie mieli nic innego pod reka jak tylko miksery do piwa. Zblizyli sie do ubezpieczycieli z ponurym zamiarem zmiksowania im oczu. Prawie im sie udalo, gdyby nie to, ze...                    

Offline Yahu

• +
Counting
« Odpowiedź #131 dnia: 2003-04-17 (Czw), 20:10 »
...362...363...364...
...ze w calym lesie nie bylo ani jednego kontaktu, a bez pradu, ich smiercionosne zabawki, byly tylko bezuzytecznym szmelcem.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #132 dnia: 2003-04-17 (Czw), 23:02 »
...365...366...367...
...Na szczęście mieli jeszcze nogi, do których nie potrzebowali kontaktu. Postanowili ich użyć, lecz i to nie zadziałało, bo niestety jak to zwykle w takich bajkach bywa...                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Counting
« Odpowiedź #133 dnia: 2003-04-18 (Pią), 10:32 »
368...369...370...

...postanowili kopać w najbardziej wraże miejsca, niestety... przeciwnicy mieli przydomek \"żelazne jaja\", w związku z tym, ich stopy, piszczele tudzież kolana, na nic się zdały.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
Counting
« Odpowiedź #134 dnia: 2003-04-18 (Pią), 10:52 »
371...372...373...

Wobec powyższego naszym dzielnym wojakom pozostało już tylko jedno: Koralgol zakrzyknął \"panowie sp****alamy!!!\" i cała drużyna bardzo sprawnie wykonała manewr \"odwrót w rozsypce\"                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline TomisH

• +++
Counting
« Odpowiedź #135 dnia: 2003-04-18 (Pią), 11:37 »
374...375...376...

...niestety zwłokozbierus poślizgnął się na skoorce od banana (skoorce od banana???) i wyrżnął w pobliski dąb, powodując powstanie na jego powierzchni (dębu, nie zwłokozbierusa, a raczej jego brata) potężnej szczeliny...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #136 dnia: 2003-04-18 (Pią), 12:51 »
377..378..379..

Dąb na to nic nie odpowiedział ( :D ) tylko odrzucił z siebie ten ciężar. Zwłokozbierus nie zwlekając podążył za naszą drużyną. Agenci ubezpieczeniowi jednak nie dali się zwieść. Od razu zaczeli się rozdzielać (DOSŁOWNIE :D ) i nagle z 5 zrobiło ich się 500. Wtedy...                    

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #137 dnia: 2003-04-18 (Pią), 13:21 »
...380...381...382...
...nasi bohaterowie nie mieli już wyboru, musieli skorzystać ze swojej tajnej broni. Była to bazooka, którą brat zwłokozbieusa ukrywał pod płaszczem. Ta broń miała ogromny kaliber i jej użycie wiązało się z...                    
"Non omnis moriar"

Offline mucika

• +
Counting
« Odpowiedź #138 dnia: 2003-04-18 (Pią), 14:43 »
383...384...385...
ze znalezieniem specjalnych jablko - naboi wiec jak najpredzej nasza gromadka wyslala Koralgola na poszukiwanie tak owych....                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline rednar

• +
Counting
« Odpowiedź #139 dnia: 2003-04-18 (Pią), 15:26 »
386...387...388
nie wiem o co chodzi , wiec nie kontynuuje opowiesci :D                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #140 dnia: 2003-04-18 (Pią), 15:49 »
389..390..391..

Koralgol uchylał się na prawo i lewo od świszczących wizytówek i kalkulatorów™. Nagle zupełnie niespodziewanie trafił na jabłoskładnaboi. Więc paroma zgrabnymi ruchami zerwał kilka jabłek - naboi. Wtedy brat Zwłokozbierusa wykrzyknął: \"O Ja P*****le!!! Bazuka sie popsuła!\". Nie no tego Koralgol nie wytrzymał! Rzucił się w tłum agentów; otoczyli go wizytówkami, kalkulatorami™ i darmowymi kubkami z konkursu. Temu o dziwo nic się nie stało, ale zdążył dobiec do sklepu. \"Poproszę BFG 9000! Tylko szybko!\". Wyszedł z diabelskim uśmieszkiem ze sklepu i wykrzyknął: \"Wiedziałem, że na tej mapie jest BFG!!!\". Wtedy...                    

Offline xxx

• ++
Counting
« Odpowiedź #141 dnia: 2003-04-18 (Pią), 18:26 »
392...393..394..
Sory za pomyłke

Wielkie sory za błędy ale jestem po formacie i nie moge sprawdzać błędów (zawsze je sprawdzam w wordzie- jeszcze go nie zainstalowałem)                    

Offline kpsk

• +++
Counting
« Odpowiedź #142 dnia: 2003-04-18 (Pią), 19:55 »
395..396....397....
(nie wiem o co chodzi, bo co dopiero się zarejsetrowałem, ale zazwyczaj w takich sytuacjach improwizuje:)
wzrok agentów spoczoł na Koralgol\'u i jego nowej splówo-wymiatarce. Koragol kożystając z okazji, i pewnego elementu zaskoczenia przeciwnika, który się mu w 100% powiódł. Skierował swój przeciwstawny palec [zwany potocznie kciukiem] w kierunku małego wystającego elementu ze wspanałej splówo-wymiatarki BFG 9000 by ACME. Już miał go nacisnąć, gdy...                    

Offline KaGieBe

• +++
Counting
« Odpowiedź #143 dnia: 2003-04-18 (Pią), 20:21 »
398.399.400...

Yeah, jestem roovny,                    

Offline [omega]

• ++
Counting
« Odpowiedź #144 dnia: 2003-04-19 (Sob), 02:24 »
400..401..402
jest juz poznawo i nie mam sily myslec a nie chce spaprac historyjki.
Jesli jutro z rana bede mial jeszce chwilke czasu zeby wejsc na forum to obiecuje to nadrobic. Jesli nie to dopiero w poniedzialek wieczorem - pare dni bez kompa dobrze mi zrobi. Mam tez propozycje - Ci ktorzy nie pisza histoyjki niech sie choc wypowiedza czy chca happy end`u czy wrecz przeciwnie. Bo w koncu kazda opowiesc musi miec swoj koniec, nie? No chyba, ze jest to \"Klan\"...
Dopisane pozniej - u mnie jest 20 po 3ciej i na zegarku w kompie tak samo - a post jest niby wyslany godzine wczesniej - Z archiwum X czy co...                    

C1

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #145 dnia: 2003-04-19 (Sob), 09:02 »
403..404..405..

Coś go wyrzuciło z Matrixa! Nagle znalazł się w wielkim białym miejscu. Coś dziwnego - był z nimi Morfinusz, i tłumaczył podstawy fizyki kwantowej! Po jakimś czasie okazało się, że Koralgol wraz z drużyną poprostu są w takim miękkim pokoju bez okien i klamek. No więc poprosili brata Zwłokozbierusa, żeby się whackował do drzwi. Wtedy...                    

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #146 dnia: 2003-04-19 (Sob), 12:18 »
...406...407...408...
...wszedł niejaki neo, który z dziwnym uśmieszkiem na twarzy powiedział: \"I tak nie dacie rady\". Dopiero wtedy tak naprawdę nasi podróżnicy zrozumieli, że świat, w którym żyli nie istniał, był tylko złudzeniem zrobionym przez jakichś szaleńców :wink: . Cała grupa zadrżała, nie wiedzieli, co dalej mają robić, w ten czas neo...                    
"Non omnis moriar"

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #147 dnia: 2003-04-19 (Sob), 16:11 »
409..410..411..
Pomyślał, że ich wszystkich zgwałci. Już sie podbierał do Koralgola, ale nie zdążył, gdyż Koralgol wciąż nie wiadomo skąd trzymał w pozycji bojowej BFG. Neo pięknie rozmazał się na ścianie. Morfinusz uciekł nie zamykając drzwi. Wybiegli na \"korytarz\" i uciekali jak mogli najdalej. Nagle natknęli się na drzwi jakich jeszcze nie widzieli. Wypchnęli brata Zwłokozbierusa, żeby chociaż spróbował się whackować sie w te drzwi, ale o dziwo, gdy już podchodził - drzwi się nagle otworzyły. Nad drzwiami siedziało takie jedno czerwone, wielkie i obrzydliwe oko. Wtedy nikt nie czekał, aż ich to oko pozabija - przebiegli przez wrota. Jeden tylko Koralgol stał i darł się: \"Spoko Wieśmaki!!! To fotokomórka!!!\". Wtedy...                    

Offline kpsk

• +++
Counting
« Odpowiedź #148 dnia: 2003-04-19 (Sob), 17:53 »
412....413...414
...czerwone skierowało \"się\" Koralgola. Pozieleniało, i zaczeło pulsować. Koralgol przeczuł, że coś wisi w powietrzu [i to wczale nie był smród jego \"batmanów\"], ale nie przejoł się wcale -miał przecież BFG. I w tym oto momencie kiedy oko skupiło całą swą energię KI, Koralgol pocział się, że jego wspaniała wymiatarka znikneła!! Czerwone oko wystrzeliło strumieniem energi [zwanej także \"KaMeCHaMeHa™\"]. Karalgol poczuł się jakby zybował.
- Czy ja żyje? Gdzie ja jestem? Co teraz?
I w tym momencie poczuł silne uderzenie w okolicach kości ogonowej. Spadł na d... pupe. Znajował się w zamrażalni marketu Biedronka. Dookoła wisiały zielone płaty krowiego mięsa, a po pułkach przechadzały się kurczaki trzeciego życia [made by Achun!]. Nagle, ni stąd, ni zowąd, dzrzwi chłodziarni otworzyły się, i staneła w nich jedna z pracownic sklepu, o nie przeciętnej figurze...                    

Offline KaGieBe

• +++
Counting
« Odpowiedź #149 dnia: 2003-04-19 (Sob), 22:35 »
416.417..418 ([omega] przeskoczyl numerek w tyl!!!)

Nie stanela jednak sama, lecz wziela ze saba reszte pracownikow, ktorzy bardzo przypominali muzykow z grupy Slipknot. Nie wiedzial dlaczego, ale bylo dla niego jasne, ze pasuja tutaj jak ulal. Ale wcale nie oznaczalo to, ze moga sobie tu tak spokojnie stac i to razem z calkiem-calkiem laska. Koralgor wzial najblizszy tasak i zblizyl sie do groznej grupy z jeszcze gorszym od nich zamiarem...                    

Offline Yahu

• +
Counting
« Odpowiedź #150 dnia: 2003-04-19 (Sob), 23:52 »
...419...420...421...
... Jezeli w swej naiwnosci łudzicie sie drogie dzieci, ze teraz z glosnikow poplynie slodka muzyczka z glupawym tekstem (\"Biedronka, ach Biedronka\"), oraz, ze ktos przemowi sloganem: \"Jak to dobrze, ze Biedronka jest tak blisko\", to jestescie w bledzie. Ta historia, potoczyla sie w calkowicie innym, bardziej mrocznym kierunku, a mianowicie...                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #151 dnia: 2003-04-20 (Nie), 08:12 »
422..423..424..

Zaczęli śpiewać Ich Troje \" Zawsze z Starfoods chciałbym być\". Koralgol nie wytrzymał i wyrżnął siekierką z przedłużaczem w paskudne ryło przeciwnika. Zwłokozbierus, lub jego brat, rzucił się z mikserem do piwa na kontakt, aby go podłączyć. Wtedy stało się coś, czego nikt nie przewidział...                    

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #152 dnia: 2003-04-20 (Nie), 12:45 »
...425...426...427...
...z kontaktu wyskoczył neo wraz z jakąś dziwną kobietą ubraną na czarno. Bohaterzy wpadli w osłupienie, myśleli już, że nigdy nie będą musieli ich oglądać. Neo tym razem długo się nie zastanawiał wyciągnął swojego M8000 i zaczął strzelać do biednego Kolargola niestety...trafił. Czyżby w tym miejscu zakończyła się historia jednego z naszych podróżników?...                    
"Non omnis moriar"

Offline Olhado256

• +++++
Counting
« Odpowiedź #153 dnia: 2003-04-20 (Nie), 14:12 »
...428...429...430...

I owszem - w tym miejscu skończyła się historia jednego z naszych bohaterów. Dymiące resztki misia - ulubieńca dzieci rozsypały się po całej chłodni. Neo i kobieta w czerni (która o dziwo nie była Trinity) wydali z siebie okrzyk zwycięstwa. Chwilę radości przerwało im jednak dziwne buczenie - to Zwłokozbierus, który był bratem Zwłokozbierusa, w końcu odpalił swój morderczy mikser!                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #154 dnia: 2003-04-20 (Nie), 14:48 »
431..432..433..

Neo i Duality przerazili się i powiedzieli gdzie można znaleść Wino Owocowe. Okazało się, że jest na dworze króla WinoJebcy, którego poniekąd zwą Herkulesem. Zamieszkuje Warsh-ave. Jest to miasto bardzo oddane swemu królowi i wielu fragmentom kondomów leżących na ulicy. Powiedzieli również, że Wino ma moc uzdrawiająca i wskrzeszalniczą. Więcej nic nie powiedzieli, gdyż Zwłokozbierus postanowił użyć swego mixera do piwa...

A gdzie cyferki? pshemozz[/span]

[span style=\'color:blue\']Sorki zapomniałem. Xtd[/span]

[span style=\'color:red\']Wybaczam. pshemozz

Offline kpsk

• +++
Counting
« Odpowiedź #155 dnia: 2003-04-20 (Nie), 18:04 »
434,,,435,,,436,,
... który przemielił ich na karmę dla łiskasożernych kotów. Po małej żeźni w żeźni nasi bohaterowie udali się do Warsh-ave\'y. Podróżowali hodzikami, i kiedy wysiedli na dworcu centralnym pełnym niziołków narkomanów, zobaczyli plakat z mapą dojscia do stadionu XX lecia. Znajdował się tam dosyć duży.... sklep zaopatrzeniowy [bez dachu :-)]  w którym postanowili uzupełnić zapasy. Kiedy dotarli na ów plac i oddawali się frywolnym zakupom, Zwłokozbierus, zauważył iż jeden z Ormian trzyam w klatce coś znajomego. Po przyjżeniu okazało się iż jest to [jako tako] pozszywany i posklejany \"Koralgol REMIX\"...                    

Offline rednar

• +
Counting
« Odpowiedź #156 dnia: 2003-04-20 (Nie), 18:36 »
437...438...439
nie kontunuuje tematu ale mam problem -----] Hard&Soft-----]Szukam DEMA
mala kryptoreklama :PP                    

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #157 dnia: 2003-04-20 (Nie), 18:57 »
...440...441...442...
...niestety po dłuższych oględzinach okazało się, że jest to tylko ciało naszego bohatera. Do tego z pewnymi brakami tj. brakło mu uszu i prawej ręki, zamiast niej wstawione było działko ziemia-powietrze. Nasi odważni podróżnicy postanowili wykupić zwłoki Koralgola za wyjątkowo niską cenę(z przeceny). Wiedzieli, że będą mieli napój, który go ożywi mianowicie chodziło o wino owocowe. Brat Zwłokozbierusa spostrzegł, że cała grupa zapomniała o głównym celu podróży, nie zamierzał tracić takiej okazji i postanowił...                    
"Non omnis moriar"

Offline kpsk

• +++
Counting
« Odpowiedź #158 dnia: 2003-04-20 (Nie), 19:23 »
443...444...445...
... kupić sobioe pare cd, po okazyjnej cenie. Kiedy Zwłokozbierus wybierał z exluzywnego katalogu poszczególne pozycje, reszta grupy wdała się w rozmowy z tubylacmi. Pytali głównie oczywiście o królu WionJebcy. Po paru wymienionych słowach i ruchach prawą dłonią dowiedzieli się o przystanku PKS [Przetransportuj K**** Się] który prowadzi na dwór króla WinoJecby. Jednakże...

Szefie, a instrukcji że każdy wpisuje się tu tylko jednego dnia to się nie czytało??? To samo się tyczy tego cwaniaka post wyżej :D pshemozz[/span]
[span style=\'color:blue\']Ekhm, ekhm. \"Szczeże mówiąc to nie zauważyłem znaku, panie władzo\" A na serio to nie widziałem nigdze, żadnej wzmianki, ale wieże ci na słowo. kpsk.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #159 dnia: 2003-04-20 (Nie), 21:22 »
446..447..448..

Coś zablokowało im drogę. Blokadą okazał się nader otyły jegomość w gronostajach trzymający butelkę z napisem \"Platon\". Ów powiedział, aby nie szukali dalej, gdyż stoi na czele \"Shk-leep-oo\", w którym trzymają Wino Owocowe. Nie czekając Stefan zakrzyknął...                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Counting
« Odpowiedź #160 dnia: 2003-04-20 (Nie), 22:28 »
449...450...451
Tiaaa.... zakończenie... byle było fajne - a jak na razie całkiem - całkiem wam idzie. Mam tylko małą sugestię:
jak będziecie się ograniczać do góra 3 linijek, to wyjdzie ciekaiwej - bardziej nie obliczlnie - w końcu nie wiadomo co wymyśli następny...                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #161 dnia: 2003-04-21 (Pon), 10:49 »
...452...453...454...
...: \"nareszcie kufa\", gdy dostali butelkę tego wspaniałego napoju Bogów(a właściwie króla Herkulesa). Bez zastanowienia wlali połowę w gardło Koralgola, który po paru sekundach obudził się z wiecznego snu. Jednak nie był to stary dobry słodki misiek, który towarzyszył naszym bohaterom, doznał on transformacji pod wpływem wina jabłkowego. I wierzcie mi, to nie była dobra zmiana...                    
"Non omnis moriar"

Offline kpsk

• +++
Counting
« Odpowiedź #162 dnia: 2003-04-21 (Pon), 13:43 »
...456...457...458...
..alebowiem jego oczy poczeriwniały, brwi wypadły, zęby wytrzeszczałneły się. Wygladał teraz strasznie. Kiedy do jego płuc wleciał pierwszy oddech świeżego powietrza, z gardła wydobyło się:
-\"K** co tak długo\"- odparł Koralgol RMX i splunął  na ziemię. Jego wzrok utwkił teraz w...                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Counting
« Odpowiedź #163 dnia: 2003-04-21 (Pon), 18:34 »
459...460...461...
...ponentym tyleczku młodej i nagiej Videl która wałaśnie wyłaziła zmęczona i czymś białym umorusana z spodni króla, więc nie myśląć wiele zakochał się w niej i chciał uciec razem z nią i winem do Yaaponyee, ale w ostatniej chwili...                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Counting
« Odpowiedź #164 dnia: 2003-04-22 (Wto), 07:26 »
462..463..464..
Coś ciężkiego spadło mu na łeb i znów leżał na ziemi jak bez życia. Wtem jego przyjaciele...                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #165 dnia: 2003-04-22 (Wto), 07:39 »
465..466..467..
Postanowili, że nie będą go już wskrzeszać, tylko Zwłokozbierus, lub jego brat, poniosą go w celofanie spowrotem do wioski \"Wielkich Wodzów\"™, aby tam dopiero go wskrzeszyć. I wracała nasza dzielna menażeria spowrotem do domu. Gdy dotarli do wioski okazało się, że...                    

Offline mucika

• +
Counting
« Odpowiedź #166 dnia: 2003-04-22 (Wto), 10:40 »
468...469...470...
na wioske napadli Wikingowi ukradli wszystko i porwali Hildegarde.zostawili Kolargola w wiosce pod opieka babci Idygardy  i pognali na poszukiwanie  wikingow i Hildegardy....                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Counting
« Odpowiedź #167 dnia: 2003-04-22 (Wto), 10:58 »
471...472...473...
...i pięknej młodej nagiej Videl którą właśnie zostawili  w Warsh-avie. Niewiedzieli jednak jeszcze jak bardzo była by się ona im przydała. Potrafiła sporządzać wino jabłoko i jabłkowo - miętowe. Dgyby ja mieli to by mogli...                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #168 dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:04 »
...474...475...476...
...ożywiać wszystkich, którzy zostali zabici podczas napadu wikingów. Niestety brat Zwłokozbierusa nie chciał kontynuować podróży gdyż fascynował się ciałami(to po bracie) i im więcej tym lepiej. Tak, więc dzielny Stefek został sam na placu boju...                    
"Non omnis moriar"

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #169 dnia: 2003-04-22 (Wto), 13:35 »
477..478..479..
Postanowił olać sprawe i schować się w swoim domku. Lecz gdy z nudów golnął Wino Owocowe ™, jego Wielki Wódz nagle urósł!!! Tak się stym uradował, że sie spuścił ze dwa razy, golnął jeszcze raz i zaczął \"męczyć kaczora\". Postanowił zostawić Hildegardę Wikingom (bo miała wąsy) i żyć z zasadą: \"Najlepsza dziewica to twoja prawica\".

KONIEC

Hej! Kiedyś musiało się skończyć no nie? Poza tym to Happy-End! :D :D :D                    

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #170 dnia: 2003-04-22 (Wto), 21:01 »
...480...481...482...
Sorry że dwa posty w jeden dzień, ale muszę to powiedzieć. Coś ty narobił Xtd, co? Tak popularny temat był a teraz nikt nie będzie się na nim udzielał :wink: . Po za tym TAKA historia, mogliśmy dostać za nią Jobla :lol: , ehhhh...                    
"Non omnis moriar"

Offline KaGieBe

• +++
Counting
« Odpowiedź #171 dnia: 2003-04-22 (Wto), 21:03 »
480.481..482...

Jak mogles zakonczyc opowiadanie?!??!!!!! :evil:  :evil:  :evil:

Teraz trzeba nowe zaczac :?
No to let\'s begin

W daleko-odleglej czaso-przestrzeni zyla sobie rodzinka-nieco-dziwna. Kochajace matki z dwoma kochajacymi corkami. Codziennie rano robily to, co lubily najbardziej...                    

Offline morgurth

• ++
Counting
« Odpowiedź #172 dnia: 2003-04-22 (Wto), 22:11 »
483.484.485

... czyli wizyta u spirytysty (w najblizszym monopolu) oraz lekcje w pobliskiej szkolce kosmetycznej (bo obie mialy bardzo wysokie zmysly estetyczne, zas z zawodu byly chirurgami-plastykami (to pierwsze jako hobby)). Mama nosila imie \"Queen\", zas corka \"Iron Maiden\". Ten dzien zaczal sie zwyczajnie, jak kazdy inny, w drodze przez las, saczac ostatnie krople metylu (*-bezalkoholowego), nagle cos poruszylo sie w krzakach...
Sadzac ze to tylko omamy wzrokowe wywolane przez jakze krolewski trunek, juz chcialy ruszyc w dalsza droge, gdy cos znow poruszylo sie w gestwinie lesnej.
Tym razem to nie zarty. To moze byc gwalciciel, albo morderca, a co gorsza... to moze byc REPOMAN, bo zalegaly z czynszem juz przez... a kto by zliczyl, ale wracajac do opowiesci. Bohaterki powoli i podejrzliwie poczely zblizac sie do gestwy lesnej, ktora niepokojaco szelescila na wietrze...                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Counting
« Odpowiedź #173 dnia: 2003-04-22 (Wto), 23:16 »
486...487...488...
...w krzakach zobaczyły króla Herkulesa który walił już piętego jabola jabłkowego razem z Koralgolem. Opowiadali oni sobie o swoich dawnych przygodach. Niestety byli tak zafascynowani działaniem trunku, że nawet nie zauważyli że są obserwowani. Siostry z matkami postanowiły dołączyć się do kolegów co skończyło się...                    

Offline Geborn

• +
Counting
« Odpowiedź #174 dnia: 2003-04-23 (Śro), 00:18 »
489...490...491...
... nim zdążyło się tak naprawdę zacząć, bo jak można  w szóstkę ostatnią butelkę obracać? Poszła więc pierwsza matka z córką swojej siostry w kierunku najbliższego punktu zaopatrzenia w materiały wyskokowe w celu nabycia czegoś mocniejszego... a że były to blondyny, to kupiły sześciopak nitrogliceryny, gdy cała ekipa opróżniła już cały pakiet, postanowili trochę potańczyć... ...                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Counting
« Odpowiedź #175 dnia: 2003-04-23 (Śro), 07:43 »
492..493..494..

Kiedyś opowieść sie musiała skończyć chłopaki, a że mnie przypadł ten zaszczyt, to co poradzę? Zresztą... Mam z tą historyjką fajne plany. Zaznajomie je z wami jeszcze dziś.

... A że w całym lesie był tylko jeden klub, w którym puszczali disco polo - skierowały się do niego. Gdy dotarli okazało się, że w klubie buszuje niejaki Morfinusz. Nasze kobietki nieziemsko się podnieciły i postanowiły...                    

Offline tomcatek

• +
Counting
« Odpowiedź #176 dnia: 2003-04-23 (Śro), 10:40 »
CDXCV..CDXCVI..CDXCVII..                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Counting
« Odpowiedź #177 dnia: 2003-04-23 (Śro), 14:16 »
..498..499..500..

..Ze pójdą do Wc i się odświerzą  w tym samym czasie chłopaki postanowili...                    

Offline gramisan

• ++
Counting
« Odpowiedź #178 dnia: 2003-04-23 (Śro), 14:44 »
...501...502...503...
Bleeeeee...ja już się nie udzielam w sprawie opowiadania tj. nie będę go ciągną :evil: . Gdyż wydaje mi się to odgrzewaną kluchą :P .                    
"Non omnis moriar"

Offline rednar

• +
Counting
« Odpowiedź #179 dnia: 2003-04-23 (Śro), 14:46 »
504..505..506

gram---] zgadzam sie :) ja tu tylk pisze cyferki :D