Off-Topic > Pogawędki

Walentynki :*

(1/13) > >>

Syber:
Jak spendziliscie tegoroczne siwto zakochanych ??
Ja z ma girl bylem w kinie i w knajpie i sie swietnie ze soba bawilismy :D

Kupilem tez mej Marcie kwiatka :D <jak sknerus :P >

Wzielismy tez udziel w alkcj \"Pojedynek na buziaki\" ktory toczyl sie miendzy miastem Bydgoszcz i Gdansk :D Hehe.. Chodzilo oto zeby jak najwiecej ludzi sie pocalowalo przed obiektywem aparatu...hehe...dal bym linka na zdiecie ale sie wstydze :D                    

mucika:
po pierwsze : nie lubie walentynek
po drugie : jestem za mlody na jakies spotkania z pannami
po trzecie: wiec  nie obchodze walentynek
po czwarte : wiec w tym roku tez nie spedzalem ich jakos szczegolnie                    

Arclon:
Ja też nie lubię walentynek i nie obchodzę ich jakoś szczególnie, ciekawi mnie tylko co nagle ludzią się stało, że w tym roku ktoś mądry zauważył, że walentynki to po prostu kolejna okazja do zbijania kasy i akurat w tym roku nagle, nieoczekiwanie wszystkie media zaczęły o tym trąbić (W telewizji, w radiu, w... gadu-gadu!). Jakby mnie poprosili, to bym im to powiedział już kilka ładnych lat temu, i nie musieliby się budzić tak późno.
A szczytem jest ostatnia reklama Frugo™, głosząca że walentynki to ściema - czyli jednym słowem, komercjalizacja haseł anty-komercyjnych :!: --> walentynki to komercja, ale reklama (Frugo) to przecież też komercja.

No, to tradycji stało się zadość, i właśnie rozpocząłem mały OffTopic (tudzież \"zboczenie z tematu\", żeby języka polskiego nie zaśmiecać).                    

Emill:
Arclon --> pozwol ze spytam - masz dziewczyne? bo zauwazylem ciekawa prawidlowosc, ze walentynek nie znosza przedewszystkim ludzie samotni, a jak poznaja druga polowke, to nagle jakby im sie swiatopoglad zmienil :D                    

mucika:

--- Cytuj ---Arclon --> pozwol ze spytam - masz dziewczyne? bo zauwazylem ciekawa prawidlowosc, ze walentynek nie znosza przedewszystkim ludzie samotni, a jak poznaja druga polowke, to nagle jakby im sie swiatopoglad zmienil :D
--- Koniec cytatu ---

oj ja nawet gdybym mial dziewczyne to bym nie lubil, codziennie powinno sie kochac , a nie tylko w Walentynki . Swieto jest tylko po to zeby zbic kasy troche etc. glupota                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej