Autor Wątek: Wolność słowa  (Przeczytany 21951 razy)

Offline Diabellus

 • DKMiści
 • ++
 • Wiadomości: 1 821
Wolność słowa
« Odpowiedź #120 dnia: 2004-02-13 (Pią), 14:35 »
Ale Mortas, ty podwazasz wszelkie nasze zrodla. A pismo ktore pisze ze Papiez jest Zydem ma kompletnie niezrownowazonych redaktorow. TVP klamstwo za klamstwem... Hmmm, czy tylko juz TVP istnieje jako telewizja? W stacjach niezaleznych wiadomosci czesto nie roznia sie od tych z TVP, chyba ze maja one zabarwienie polityczne. A jak cos ma zabarwienie polityczne wtedy kazdy ma swoja racje. Twoje pisma nigdy cie nie oklamaly? A skad masz ta pewnosc? Wiesz, twoje gazety tez moga klamac i falszywie pomawiac. Prawda o nazizmie jest w wielu ksiazkach, ale ty jakims dziwnym trafem przeczytales ta ktore sa w mniejszosci, ktore prubuja zaprzeczyc holocaustowi itp. Prubuja zaprzeczyc histori i temu co nasi dziadkowie przezyli, cos tu chyba nie tak. Skoro czytales fragmenty Mein Kampf napewno wiesz ze jest mowa o rasie nadludzi, o rasie Aryjskiej ktora musi miec przestrzen do zycia. Wiesz zapewne ze przestrzen ta miala byc zdobyta wycinajac w pien ludnosc zamieszkujaca te tereny. Wiesz dobrze zapewne, ze czysty polak nigdy nie powinen byc Aryjczykiem, a Slowianinem. Wiesz tez zapewne dobrze ze tradycja chrzescijanska w Polsce to wynik polityki sredniowiecznej, a prawdziwe wierzenia polakow dawno zostaly zapomniane przez wiekszoc, ze bogowie typu Swarog, Perun i tym podobne bostwa byly czescia kultury slowianskiej. No coz... Ja nie wnikam, rob co chesz. Jesli logiczna argumentacja nie przemawia, wtedy pozostaje tylko metoda piesci i buta.                    
I chuj.

Offline pedro

 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 4 154
Wolność słowa
« Odpowiedź #121 dnia: 2004-02-13 (Pią), 14:51 »
Naprawdę nie wierzcie Mortasowi i SAVERowi. Najwyższy Czas to nie jest faszystowska gazeta! No przecie by się Michalkiewicz pochlastał jakby się dowiedział kto to czyta.                    

Offline SAVER

 • ++
 • Wiadomości: 1 135
Wolność słowa
« Odpowiedź #122 dnia: 2004-02-13 (Pią), 15:10 »
Cytuj
Naprawdę nie wierzcie Mortasowi i SAVERowi. Najwyższy Czas to nie jest faszystowska gazeta! No przecie by się Michalkiewicz pochlastał jakby się dowiedział kto to czyta.


Pedro, bardzo prosze nie wprowadzać dezinformacji :| Oczywiście,że \"Najwyższy Czas!\" nie jest gazetą faszystowską. Tak jak takimi nie są \"Tylko Polska\" czy \"ANGORA\".

Oceniasz charakter mediów po poglądach ludzi,którzy je czytają/oglądają?  :?
No to gratuluję.


Cytuj

niniejszym czuje sie zobowiazany prosic o zakonczenie tej rozmowy. sa idealni skini, z ta roznica, ze wszyscy mowia ze nazizm jest be i w ogole, zas saver mowi, ze nie przejrzelismy na oczy bo jestesmy zmanipulowani i nie czytamy teraz polski, najwyzszego czasu czy innego ulomnego badziewia. zas mortas pala ekstatyczna rzadza do nazizmu, hitleryzmu, i w ogole, orgazmiczna radosc czerpie czytajac mein kampf.

jesli macie powidziec choc raz cos innego niz to co tutaj przedstawilem to zapraszam, jesli nie, to darujcie sobie...


Istotnie powiem coś innego niż ty tak przedstawiasz. Wygląda na to,że nie chcesz nawet pomysleć - spojrzeć na wydarzenia historyczne z innej strony ,że np. wydarzenia,dotyczące Holokaustu mogą wyglądać zupełnie inaczej niż się to przedstawia w oficjalnych książkach/ programach historycznych. Uwierz,że duża część faktów została przekręcona/zmanipulowna z różnych względów: politycznych,społecznych itp.

Wyjaśnianiem tego właśnie zajmują się tzw. rewizjoniści:

Cytuj

Źródło: \"Tematy niebezpieczne\" Dariusz Ratajczak

Od połowy lat 70-tych Holokaust traktowany jako religia, jako coś wyjątkowego, nie mającego precedensu w dziejach świata, zaczyna spotykać się z odporem ze strony historyków-rewizjonistów.
Krytykują oni nie tylko jego wyjatkowość, ale także rewidują dotychczasową wersję wydarzeń. Innymi słowy poddają rewizji oficjalnie podawaną liczbę Żydów zgładzonych podczas wojny,a także sposoby ich uśmiercania.
Ludzie ci traktowani są przez wyznawców religii Holokaustu, a więc zwolenników cenzury i narzucania opinii światowej fałszywego,propagandowego obrazu przeszłości, jako szarlatani,neonazisci i skrajni antysemici.

Argument to chyba chybiony,gdyż ruch historycznego rewizjonizmu,którego fragmentem(co prawda ważnym) jest nonkonformistyczne podejście do Holokaustu,nie jest jednorodny. Zaangażowani są w nim historycy - zawodowcy,amatorzy,całe instytucje. Nie ma on jednego oblicza ideowo-politycznego. Wystepuja w nim postawy rozciągające się od skrajnej prawicy po skrajną lewicę, a rewizjoniści to ludzie wszystkich ras i wielu narodowości,włącznie z Żydami.
I jeszcze jedna uwaga porządkujaca: rewizjonizm historyczny,zauważalny w USA i Europie Zachodniej,a ostatnio w jej środkowo-wschodniej części(może najmniej w Polsce),stara się zwalczać tzw. utarte prawdy nie podlegające z różnych - propagandowych,politycznych, \"biznesowych\" - względów krytyce. Problem jest więc bardzo szeroki.

My skoncentrujemy się tylko na Holocauście.
  W rozwoju rewizjonizmu Holocaustu,po wcześniejszych wystąpieniach Paula Rassiniera(ten więźień Buchenwaldu i Dory zakwestionował jako pierwszy istnienie komór gazowych w obozach koncentracyjnych) i prof. Faurissona (za głoszenie poglądów,że oficjalna wersja eksterminacji Żydów jest nieprawdziwa \"wyleciał\" z pracy na Uniwersytecie w Lyonie. Potem miał sprawy sądowe i kłopoty z różnymi postępowymi  \"bombiarzami\" - typowy to sposób rozprawiania się z rewizjonistami; doświadczył tego również autor \"Wojny Hitlera\" - David Irving) ,
przełomem stała się sprawa kanadyjskiego rewizjonisty Ernsta Zuendela. W 1985 roku postawiono go przed sądem za wydanie broszury autorstwa Richarda Verralla \"Czy naprawdę zginęło 6 milionów(Żydów - DR)?\". Na drugim procesie Kanadyjczyka, w roku 1988,wystąpił jako świadek obrony Fred Leuchter, jedyny w USA ekspert od budowy urządzeń do wykonywania kary śmierci - także komór gazowych,w których skazańcy uśmiercani są cyjanowodorem, a więc tym samym gazem,jakim mieli być zabijani Żydzi w Auschwitz-Birkenau.
W tym samym roku Leuchter,fachowiec najwyższej jakości pozbawiony jakichkolwiek \"skłonnosci politycznych\" (on zna się po prostu na komorach gazowych i substancjach zabijających - tyle i aż tyle) udał się wraz z ekipą do Polski,gdzie zbadał komory gazowe w Oświęcimiu, Brzezince i Majdanku. Tezy opracowanej przez niego po powrocie ekspertyzy okazały się zabójcze dla zwolenników oficjalnej wersji holokaustu,a sprowadzały się do jednoznacznej konkluzji, iż pomieszczenia przedstawiane jako komory gazowe nie mogły służyć do masowego zabijania ludzi(o czym bardziej szczegółowo za chwilę).
 Raport Leuchtera stał się bardzo popularny w kołach rewizjonistycznych. Zainspirował on m.in. niemieckiego naukowca z Instytutu Maxa Plancka - dr. Germara Rudolfa do wydania ekspertyzy o cyjanowodorze używanym w Oświęcimiu(godzi się wspomnieć,że w Niemczech ludzie rewidujący Holocaust są narażeni na prawne represje ; podobne \"przyjemności\" niedługo staną się udziałem Polaków).

Należałoby wreszcie skrótowo ująć tezy i argumenty,jakimi posługują się rewizjoniści Holocaustu. Dla niewtajemniczonych, lub takich,którzy bez zastrzeżeń aprobują oficjalną wersję wydarzeń,będą one zapewne rodzajem szoku. Ozdrowieńczego, czy wręcz przeciwnie - nie moje to zmartwienie.

Przede wszystkim należy stwiedzić,że
rewizjoniści, przynajmniej ci poważni bo hochsztaplerów - jak wszędzie nie brakuje,            nie kwestionują antyżydowskiej polityki III Rzeszy,istnienia obozów koncentracyjnych,przymusowej pracy więźniów w tych obozach, deportacji Żydów do gett i obozów oraz śmierci wielu Żydów z różnych przyczyn - także w wyniku masowej egzekucji.
 
Uważają natomiast,że nigdy nie istniał i nie był realizowany przez władze niemieckie plan systematycznego wymordowania Żydów Europejskich, że nie istniały komory gazowe do masowego uśmiercania Żydów, oraz że liczba Żydów,którzy ponieśli śmierć w okresie II wojny światowej jest o wiele niższa od podawanej i traktowanej bardzo rygorystycznie liczby 6 milionów.


Źródło:
\"Tematy niebezpieczne\" Dr. Dariusz Ratajczak

1.Polityka III Rzeszy wobec Żydów
Według rewizjonistów, naziści chcieli rozwiązać tzw. kwestie żydowską przede wszystkim poprzez przesuniecie Żydów z Niemiec,a później z Europy, na Madagaskar lub do Palestyny,co zresztą miłe było syjonistom(fakt kontaktów nazistów z kołami syjonistycznymi przed i w czasie wojny jest bezsporny).
Po roku 1941 kierownictwo III Rzeszy,majac do dyspozycji ogromne obszary ZSRR,postanowiło deportować Żydów z Europy na Wschód.
Niemcy kierowali się tu względami ideologicznymi,bezpieczeństwa(Żydzi jako aktywnie walczaca mniejszość) oraz motywem praktycznym,majacym za podstawe włączenie Żydów dla potrzeb gospodarki wojennej.
Była to polityka brutalna i często zbrodnicza,szczególnie za linią frontu wschodniego,gdzie działały \"Einsatzgruppen\" ,ale nie mozna mówić o zaplanowanej eksterminacji narodu żydowskiego z motywów ideologicznych, przy użyciu specjalnych urządzeń do zabijania (ruchome komory gazowe itp.).


2. Problem komór gazowych

Rewizjonisci uważają,iż mimo nagłaśniania od lat 40-tych istnienia w obozach koncentracyjnych komór gazowych do masowego usmiercania ludzi(głównie,a w zasadzie wyłącznie Żydów i Cyganów) ,przez długie lata nie istniały żadne ekspertyzy techniczno-kryminalistyczne poświęcone tym szczególnym narzedziom mordu.
Przełomem okazały się dopiero badania Leuchtera i Rudolfa. Ich wspólna konkluzja jest jednoznaczna: nie było mozliwe usmiercanie gazem milionów(a nawet setek tysięcy) ludzi w pomieszczeniach przedstawianych obecnie wycieczkom w Oświęcimiu,czy Majdanku jako komory gazowe.
Decydują wzgledy techniczne,chemiczne i fizykalne.
Pomieszczenia uznawane za komory gazowe nie miały stalowych drzwi,nie były uszczelnione,co groziło śmiercią wszystkim znajdującym się w pobliżu,także SS-manom.
Ściany nie były pokryte odpowiednia warstwą izolacji,nie było urządzen zapobiegających kondensacji gazu na ścianach,podłodze,czy suficie. Komory posiadały zupełnie zwyczajną wentylację,całkowicie nieprzydatną do usuwania mieszaniny powietrza i gazu na zewnątrz budynku,tak,aby nie groziło to życiu obsługi i SS-manów. W ścianach tzw. komór gazowych nie ma prawie śladów cyjanowodoru.
Ze sprawą komór wiąże się oczywiście uzycie przez Niemców preparatu Cyklon B, czyli wspomnianego cyjanowodoru.
Cyklon B był w czasie wojny stosowany przez Niemców jako środek zabijający wszy. Stosowano go w komorach do odwszawiania(ale nie gazowania ludzi!) ,w koszarach itd.
Z wielu względów jego zastosowanie w technice mordowania ludzi nie było możliwe. Cyklon jest \"mało inteligentny\"(długi, 2-godzinny czas wydzielania gazu z granulatu,jeszcze dłuzszy bo 20-godzinny czas usuwania tegoż z pomieszczeń,a przecież Niemcy nic tylko gazowali i gazowali!) Poza tym byłaby to bardzo kosztowna(towar deficytowy) i niebezpieczna operacja,wymagajaca ekip więźniów wyciagajacych ciała,użycia masek przeciwgazowych z filtrami i ubrania specjalnych uniformów ochronnych oraz rękawic(gaz działa przez skóre). I jeszcze o usuwaniu zwłok,czyli krematoriach.
Zbudowane w Oświęcimiu krematoria miały służyć do spalania zwłok zamordowanych(zagazowanych) Żydów. Aby to wykonać musiałyby jednak,przy podanej oficjalnie liczbie zabitych przez Cyklon B, mieć przepustowość kilkanaście razy wyższą od najnowocześniejszych,sterowanych komputerowo krematoriów wspólczesnych! Takich obozy nie posiadały.


3. Podsumowując ten wątek możemy więc stwierdzić bez popełniania większego błędu,że Cyklon B stosowano w obozach do dezynfekcji,nie zaś do mordowania ludzi(tak więc słynna \"selekcja gazu\" była zwykłym podziałem nowoprzybyłych według wieku, płci,stanu zdrowotnego); łaźnia służyla w obozie do kąpieli,nie była miejscem gdzie mordowano ludzi; opowiadania ocalałych więźniów jakoby widzieli gazowanie ludzi są bezwartościowe. Jest to dramatyzowanie i tak już dramatycznej sytuacji(podobnie rzecz sie ma z zeznaniami oskarżonych po wojnie SS-manów - kajajacych się,legających presji przesłuchujacych,chcacych odgrywać w obliczu szubienicy rolę \"piekielnych facetów\" - przybadek Rudolfa Hoessa).
Wniosek ostateczny nasuwa się sam: w obozach ludzie głównie umierali na skutek chorób wynikajacych z niedożywienia, złych warunków higieniacznych,morderczej pracy, a ciała palono w krematoriach by zapobiec epidemii.

Ilu Żydów zgineło podczas II wojny światowej na terenach okupowanych przez III Rzeszę?
Powyższe tragiczne wyliczenie nie będzie więc obejmować ofiar sowieckiej polityki wobec polskich,litewskich,łotewskich,estońskich i rumuńskich(besarabskich) Żydów w latach 1939-1941(a znaczaca to liczba,niewiedzieć czemu przypisywana Holokaustowi dokonanemu przez Niemców) ludzi zmarłych z przyczyn naturalnych bez zwiazku z okupacyjną rzeczywistością,czy wreszcie ofiar wypadków drogowych,utonięć, zatruć medykamentami itd. (do tej pory wszystkie te przypadki były właczane do hekatomby Holokaustu).


Dane dotyczące żydow,którzy ponieśli śmierć na skutek polityki władz III Rzeszy w okupowaniej Europie muszą dotyczyć nastepujacych przypadków: choroby i epidenie wywłane \"sztucznie\" przez władze okupacyjne (zamykanie i zageszczanie gett, głodowe racje żywnosciowe dla przygniatającej większości ludzi) ,praca ponad siły(obozy koncentracyjne) , brutalność deportacji do gett i obozów, uśmiercanie podczas walk żydów - uczestników ruchu oporu oraz osób zupełnie nieaktywnych,mających jednak nieszczeście przebywać na terenach bedacych areną działania Einsatzgruppen. Dodajmy do tego ofiary zbrodniczych eksperymentów medycznych,oraz żydów zabitych przez kolaboranckie szumowiny społeczne(aryjskie i żydowskie).
Zsumowujac poszczególne kategorie,uwzgledniając żydowskie ofiary pacyfikacji,obozów koncentracyjnych,tragicznego,okupacyjnego bytu,wydaje się że liczba 2,5 miliona żydów - ofiar Holokaustu nie bedzie daleka od prawdy.
                   
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline zan

 • +++
 • Wiadomości: 2 747
Wolność słowa
« Odpowiedź #123 dnia: 2004-02-13 (Pią), 15:19 »
Cytuj
Mi jednak wystarczy jedno kłamstwo, by dane źródło przestało być wiarygodne


Cytuj
Książki, filmy, internet... Nawet takich, gdzie jest trochę kłamstwa


czy mi sie wydaje, ze cos jest nie tak z tymi zdaniami pochodzacymi z jednej wypowiedzi czy to ja taki glupi jestem?? ludzie, ale skad macie pewnosc? juz nawet do savera sie nie przyczepiam, tylko do mortasa.

Cytuj
Zależy mi przede wszystkim na ojczyźnie

to zrob cos dla niej i nie gadaj ale cos rob

Cytuj
Nie wiem jak można wierzyć chociażby najbardziej żydowskiej stacji - TVP, gdzie jest kłamstwo za kłamstwem

nie wiem jak mozna wierzyc takim gazetom jak tylko polska, gdzie jest klamstwo za klamstwem. widzisz, to takie przykladowe zdanie do ktorego nie mozna sie ustosunkowac, to nie jest argument, a Ty nie uprawiasz dyskusji w tym momencie.

Cytuj
 Gdy się zapoznaje z czymś z informacji z różnych stron, można samemu wyrobić sobie opinię.

chce poznac Twoje kryteria wybierania co jest prawda, bo na razie to ja w tym zadnej logiki nie widze oprocz spiskow zydowskich.                    

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #124 dnia: 2004-02-13 (Pią), 17:20 »
Cytuj
Wiesz tez zapewne dobrze ze tradycja chrzescijanska w Polsce to wynik polityki sredniowiecznej, a prawdziwe wierzenia polakow dawno zostaly zapomniane przez wiekszoc, ze bogowie typu Swarog, Perun i tym podobne bostwa byly czescia kultury slowianskiej. No coz... Ja nie wnikam, rob co chesz. Jesli logiczna argumentacja nie przemawia, wtedy pozostaje tylko metoda piesci i buta.


Chyba nie chcesz powiedzieć, że powinniśmy wierzyć w te zabobony? Nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć.

Zantar w takim razie powiedz skąd ty wiesz co jest prawdą, a co kłamstwem. Po co zadajesz takie głupie pytania, na które odpowiedzi nigdy nie będą cię satysfakcjonować. Nie wiem jak mam odpowiedzieć...

Źródła, o których mówiłem nigdy mnie nie okłamały - tzn. nigdy nie zauważyłem w nich kłamstwa. Tymczasem na TVP kłamst jest bardzo wiele i widać je jak na dłoni. Dałem przykład TVP, bo to najbardziej żydowska stacja i najbardziej widać w niej kłamstwa.

Nie wiem czy oglądacie Jerrego Springera na kanale Club. Zaprosił on kiedyś Ku Klux Klan i księdza. Okazało się, że Jerry Springer oraz producent są żydami. Jerry potwierdził. Kiedy ksiądz zaczął spokojnie przedstawiać argumenty przeciwko żydom, Jerry nie wiedząc co odpowiedzieć poprostu rzucił się z pięściami na zupełnie spokojnego księdza. Całe szczęście była ochrona :). Oglądałem również powtórkę. Była tak poobcinana, że trudno było cokolwiek zrozumieć. W takich sytuacjach widać, że Żydzi nie są wcale tacy niewinni, a są to parszywe chamy.                    

Offline morgurth

 • ++
 • Wiadomości: 1 214
Wolność słowa
« Odpowiedź #125 dnia: 2004-02-13 (Pią), 17:28 »
Cytuj
Zantar w takim razie powiedz skąd ty wiesz co jest prawdą, a co kłamstwem. Po co zadajesz takie głupie pytania, na które odpowiedzi nigdy nie będą cię satysfakcjonować. Nie wiem jak mam odpowiedzieć...

to proste, on nie aspiruje do deklarowania co jest prawda a co klamstwem, ty i saver to robicie. prawidel takiej selekcji wciaz nie poznalismy.

Cytuj
Nie wiem czy oglądacie Jerrego Springera na kanale Club. Zaprosił on kiedyś Ku Klux Klan i księdza. Okazało się, że Jerry Springer oraz producent są żydami. Jerry potwierdził. Kiedy ksiądz zaczął spokojnie przedstawiać argumenty przeciwko żydom, Jerry nie wiedząc co odpowiedzieć poprostu rzucił się z pięściami na zupełnie spokojnego księdza. Całe szczęście była ochrona . Oglądałem również powtórkę. Była tak poobcinana, że trudno było cokolwiek zrozumieć. W takich sytuacjach widać, że Żydzi nie są wcale tacy niewinni, a są to parszywe chamy.

hyhyhy... no i prosze, poznalismy prawde, jerry springer tworzy cialo zydowskie w calych stanach...                    

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #126 dnia: 2004-02-13 (Pią), 18:09 »
Cytuj
Cytuj
Nie wiem czy oglądacie Jerrego Springera na kanale Club. Zaprosił on kiedyś Ku Klux Klan i księdza. Okazało się, że Jerry Springer oraz producent są żydami. Jerry potwierdził. Kiedy ksiądz zaczął spokojnie przedstawiać argumenty przeciwko żydom, Jerry nie wiedząc co odpowiedzieć poprostu rzucił się z pięściami na zupełnie spokojnego księdza. Całe szczęście była ochrona . Oglądałem również powtórkę. Była tak poobcinana, że trudno było cokolwiek zrozumieć. W takich sytuacjach widać, że Żydzi nie są wcale tacy niewinni, a są to parszywe chamy.

hyhyhy... no i prosze, poznalismy prawde, jerry springer tworzy cialo zydowskie w calych stanach...

To tylko ciekawostka.                    

Offline morgurth

 • ++
 • Wiadomości: 1 214
Wolność słowa
« Odpowiedź #127 dnia: 2004-02-13 (Pią), 21:17 »
na ktorej oparles twierdzenie ze zydzi sa parszywymi chamami... ciekawa ta ciekawostka                    

Offline Diabellus

 • DKMiści
 • ++
 • Wiadomości: 1 821
Wolność słowa
« Odpowiedź #128 dnia: 2004-02-13 (Pią), 21:34 »
Mortas, jesli nie umiesz ustosunkowac sie do calej wypowiedzi, nie zabieraj glosu.                    
I chuj.

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #129 dnia: 2004-02-13 (Pią), 23:07 »
Cytuj
na ktorej oparles twierdzenie ze zydzi sa parszywymi chamami... ciekawa ta ciekawostka

Owszem. Gdybyś widział ten program sam byś tak stwierdził.                    

Offline zan

 • +++
 • Wiadomości: 2 747
Wolność słowa
« Odpowiedź #130 dnia: 2004-02-14 (Sob), 00:18 »
Cytuj
Zantar w takim razie powiedz skąd ty wiesz co jest prawdą, a co kłamstwem. Po co zadajesz takie głupie pytania, na które odpowiedzi nigdy nie będą cię satysfakcjonować. Nie wiem jak mam odpowiedzieć...  

tu nie chodzi o to zeby odpowiedzi mnie satysfakcjonowaly ale zebys bzdur nie gadal, ale prawdziwymi argumentami operowal.

Cytuj
Źródła, o których mówiłem nigdy mnie nie okłamały - tzn. nigdy nie zauważyłem w nich kłamstwa

ale mowiles tez o ksiazkach, filmach, internecie...
Cytuj
gdzie jest trochę kłamstwa.

wiec przylapalem Cie na drobnej niescislosci, w zasadzie tak powaznej, ze odbiera Ci jakiekolwiek argumenty.

poza tym, drogi Mortasie, nie odpowiedziales na caly post, tylko na czesc, wniosek: nie umiesz odpowiedziec na reszte, wniosek: zarzuty sa prawdziwe, wniosek: nie masz argumentow chlopie, mozesz teraz tylko pluc antyzydowska propaganda.                    

Offline morgurth

 • ++
 • Wiadomości: 1 214
Wolność słowa
« Odpowiedź #131 dnia: 2004-02-14 (Sob), 00:35 »
Cytuj
Cytuj
na ktorej oparles twierdzenie ze zydzi sa parszywymi chamami... ciekawa ta ciekawostka

Owszem. Gdybyś widział ten program sam byś tak stwierdził.

blad. stwierdzilbym ze jerry springer jest wiesniakiem. dodatkowo obniza to jego kwalifikacje jako reportera, bo praca reportera jest wlasnie stykanie sie z roznymi ludzmi, o roznych przekonaniach. widzisz gdzies w mojej wypowiedzi slowo \'zyd\'?

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #132 dnia: 2004-02-15 (Nie), 00:18 »
Cytuj
Cytuj
Źródła, o których mówiłem nigdy mnie nie okłamały - tzn. nigdy nie zauważyłem w nich kłamstwa

ale mowiles tez o ksiazkach, filmach, internecie...

Nie łap mnie za słówka :).

Cytuj
Cytuj
gdzie jest trochę kłamstwa.

wiec przylapalem Cie na drobnej niescislosci, w zasadzie tak powaznej, ze odbiera Ci jakiekolwiek argumenty.

Tylko ci się tak wydaje :). Chciałem powiedzieć, że nawet z informacji, które zawierają półprawdę i kłamstwa (którymi to cechuje się obecnie bardzo wiele wiadomości) można wyciągnąć pożyteczną wiedzę. Nie należy we wszystko ślepo wierzyć oraz zdobywać informacje z wielu źródeł, by wywnioskować, które są zgodne, a także starać się wgłębiać w wyjątkowo dla nas ciekawe i istotne wiadomości. Prawda jest zawsze gdzieś dostępna. Jeśli się ją pozna, nie widać sprzeczności. Kłamstwo ma krótkie nóżki i często je czuć. Na chociażby tej zasadzie można po latach stwierdzić jakie źródło jest bardziej wiarygodne, a jakie mniej, lub któremu można zaufać.

Cytuj
poza tym, drogi Mortasie, nie odpowiedziales na caly post, tylko na czesc,


Nie odpowiadam wszystkim i nie odpowiadam na całość, ponieważ nie jestem w stanie. Mam swoje życie i mnóstwo spraw na głowie. Również w ferie na brak roboty nie narzekam. Przepraszam, ale nie mogę się roztroić i musicie mi to wybaczyć. Jeśli zależy ci na jakiejś odpowiedzi wyjątkowo - zadaj pytanie ponownie lub zaznacz, że odpowiedź na dane pytanie chciałbyś uzyskać koniecznie.

Może ktoś skomentuje bardzo ciekawy fragment zacytowany przez Savera?                    

Offline Diabellus

 • DKMiści
 • ++
 • Wiadomości: 1 821
Wolność słowa
« Odpowiedź #133 dnia: 2004-02-15 (Nie), 09:05 »
Heh, 15 lat i uwaza ze nie ma czasu  :lol: . Niektorzy ludzie mnie rozbrajaja...                    
I chuj.

Offline Loco

 • +
 • Wiadomości: 462
Wolność słowa
« Odpowiedź #134 dnia: 2004-02-15 (Nie), 12:26 »
\"Okazało się\", że Springer jest Żydem... hyhyhy... co za sensacja, niedługo dowiemy się, że Steven Spielberg i Adrien Brody też nimi są!  :shock2:                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline B

 • Lis Niebieski
 • Moderator Globalny
 • ++++
 • Wiadomości: 3 705
 • control over men is all
Wolność słowa
« Odpowiedź #135 dnia: 2004-02-15 (Nie), 12:55 »
I Szewach Weiss!                    
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline SAVER

 • ++
 • Wiadomości: 1 135
Wolność słowa
« Odpowiedź #136 dnia: 2004-02-15 (Nie), 12:57 »
Cytuj
\"Okazało się\", że Springer jest Żydem... hyhyhy... co za sensacja, niedługo dowiemy się, że Steven Spielberg i Adrien Brody też nimi są!  :shock2:


Spielberg jest 100% żydem.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Koki

 • +++++
 • Wiadomości: 5 069
Wolność słowa
« Odpowiedź #137 dnia: 2004-02-15 (Nie), 13:29 »
A i tak zajebiste filmy robi. WTF?                    

Offline Szczur

 • ++
 • Wiadomości: 1 057
Wolność słowa
« Odpowiedź #138 dnia: 2004-02-15 (Nie), 18:11 »
I Jeff Goldblum pewnie też jest żydem. Sami jesteście żydami.                    

Offline SAVER

 • ++
 • Wiadomości: 1 135
Wolność słowa
« Odpowiedź #139 dnia: 2004-02-15 (Nie), 21:18 »
Cytuj
I Jeff Goldblum pewnie też jest żydem. Sami jesteście żydami.


Szczurek,zanim coś powiesz dobrze się zastanów  :twisted:  Filosemito.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline B

 • Lis Niebieski
 • Moderator Globalny
 • ++++
 • Wiadomości: 3 705
 • control over men is all
Wolność słowa
« Odpowiedź #140 dnia: 2004-02-15 (Nie), 21:35 »
Filoco??????                    
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Paweł Romanowicz

 • +
 • Wiadomości: 161
Wolność słowa
« Odpowiedź #141 dnia: 2004-02-15 (Nie), 22:07 »
A czy wiecie, że Żyd pisze się z dużej litery? I chyba Saverowi chodziło o żydofila.                    

Offline SAVER

 • ++
 • Wiadomości: 1 135
Wolność słowa
« Odpowiedź #142 dnia: 2004-02-15 (Nie), 23:36 »
Cytuj
I chyba Saverowi chodziło o żydofila.


Dokładnie  :D  Znajomość słownictwa się kłania  :smile3:                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Loco

 • +
 • Wiadomości: 462
Wolność słowa
« Odpowiedź #143 dnia: 2004-02-16 (Pon), 01:33 »
Cytuj
I Szewach Weiss!


No co ty!  :?                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Szczur

 • ++
 • Wiadomości: 1 057
Wolność słowa
« Odpowiedź #144 dnia: 2004-02-16 (Pon), 14:39 »
No to mogłem się domyślić tego. Skoro Spielberg jest Żydem, to Goldblum też musi być. No tak.                    

Offline Davsar

 • ++
 • Wiadomości: 1 026
Wolność słowa
« Odpowiedź #145 dnia: 2004-02-16 (Pon), 14:43 »
Oj, nie filozofuj.                    

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #146 dnia: 2004-02-26 (Czw), 16:31 »
Ferie się kończą. Koniec laby. Od 5 stron nie uczestniczyłem w temacie. Nie nadrobię ich, ale myślę, że mi wybaczycie :). Załatwiłem w końcu Mein Kampf w pdf w polskiej wersji. Zacznę czytać.

Widzę, że temat o skinach został zamknięty. Chciałem dodać do niego kilka słów. Nie rozumiem zamykania tematów, a zwłaszcza podczas kłótni. W końcu każda sprzeczka prowadzi do zgody :).
Nie byłem w temacie, ale zapewne dyskusja nadal kręciła się wokół przebierańców. Nie powinniście wyrabiać sobie zdania o skinach na podstawie zachowania osób ubierających się w tym stylu. Ja się ubieram w stylu hip-hopowym, a skejtem nie jestem i nie mam dużego pojęcia o tej kulturze (przeczytajcie to zdanie 50 razy i wyciągnijcie z niego wnioski).

Co do Żydów, na temat których widzę, że trwa w tym topiku dyskusja. Myślałem, że oczywistym jest, że Spilberg jest żydem. Tak samo Polański, Lew Rywin, Janusz Weiis (dobrze napisałem ;)), Piotr najsztub i wiele, wiele innych popularnych ludzi. W tym 2 ostatnich wcale się z tym nie kryje.
Jak Żydzi nami manipulują mogę podać jeden z przykładów. Papież powiedział, że jest za zjednoczeniem Europy a \"polskie\" (żydowskie) media wmówiły społeczeństwu, że jest za tym, byśmy głosowali na tak w referendum! Ludzie uwierzyli.
Co rusz także promuje się w mediach polityków żydowskich i żydów takich jak Owsiak, czy Kotowski. Spełniają się przewidywania Hitlera, które zapisał w Mein Kampf: kłamstwo Żydów będzie prawdą.                    

Arclon

 • Gość
Wolność słowa
« Odpowiedź #147 dnia: 2004-02-26 (Czw), 16:59 »
Eeee... nie rozumiem tu jednego zdania.

Cytuj
Papież powiedział, że jest za zjednoczeniem Europy a \\\"polskie\\\" (żydowskie) media wmówiły społeczeństwu, że jest za tym, byśmy głosowali na tak w referendum! Ludzie uwierzyli.


Jeśli media powiedziały społeczeństwu, że papierz jest za zjednoczeniem (a papierz był za zjednoczeniem, więc powiedziały prawdę), to w takim razie niczego nie wmawiały.
Przekazały informację.
W mediach polskich już się tak przyjęło (w końcu katoliccy jesteśmy, a papież - polak), że to, co mówi papierz przekazywane jest często i nie wiem czy nie najczęściej ze wszystkich krajów europejskich.

Jak to jest z tym wmawianiem? To ja coś przeoczyłem, czy może jakiś błąd w pisowni?
A! I co to ma wspólnego z żydami?                    

Offline Durbik

 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 7 457
 • Obey the Fist!
Wolność słowa
« Odpowiedź #148 dnia: 2004-02-26 (Czw), 17:17 »
Wszystko to kłamstwa! Poseł Pęk zrozumiał to najlepiej, kiedy orzekł, że Papież nie znał warunków przystąpienia do UE i się dziadowi cos pomyrdało.

Oskarżanie Szewacha Weissa o bycie rzydłakiem to taka sama obraza jak niewiara w święty wizerunek Matki Boskiej na szybie w Gliwicach. Każdy Polak powinien na to zareagować.

Uważam ponadto, że jeśli Mortas szybko nie dostanie miesiączki, to najgorsze przewidywania się sprawdzą i będzie ich więcej.

W imieniu Polski chciałem powiedzieć, że przeprosiny kwasa za jedwabne to pijacki bełkot świni z UB.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #149 dnia: 2004-02-26 (Czw), 17:59 »
Cytuj
Eeee... nie rozumiem tu jednego zdania.

Cytuj
Papież powiedział, że jest za zjednoczeniem Europy a \\\"polskie\\\" (żydowskie) media wmówiły społeczeństwu, że jest za tym, byśmy głosowali na tak w referendum! Ludzie uwierzyli.


Jeśli media powiedziały społeczeństwu, że papierz jest za zjednoczeniem (a papierz był za zjednoczeniem, więc powiedziały prawdę), to w takim razie niczego nie wmawiały.
Przekazały informację.
W mediach polskich już się tak przyjęło (w końcu katoliccy jesteśmy, a papież - polak), że to, co mówi papierz przekazywane jest często i nie wiem czy nie najczęściej ze wszystkich krajów europejskich.

Jak to jest z tym wmawianiem? To ja coś przeoczyłem, czy może jakiś błąd w pisowni?
A! I co to ma wspólnego z żydami?

Papież jest za zjednoczeniem Europy. Nie za Unią Europejską. UE i zjednoczenie Europy to 2 zupełnie różne rzeczy!!! Mówienie, że papież jest za UE to kłamstwo. A media tak mówiły. Druga sprawa to, że jeśli ktoś jest za UE to nie musi głosować na tak. Na tak się głosuje jak jest dobry rząd, który umie wynegocjować dobre warunki i który będzie potrafił w Uni walczyć o pieniądze oraz dobre przygotowanie państwa.                    

Arclon

 • Gość
Wolność słowa
« Odpowiedź #150 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:17 »
A ja bym chciał zaapelować o więcej opanowania. Przytaczacie różne fakty (tudzież publikacje/źródła historyczne jeśli ktoś uzna, że nie są to fakty), ale co po niektórzy, również liczne epitety (np. ostatni post durbik).
Forum z założenia służy dyskusji rzeczowej. Ja wiem, że psychiczne/ideologiczne instynkty obronne działają, ale jeśli przystępuje się do dyskusji ze świadomym zamiarem dyskusji rzeczowej (a nie wyładowania agresji), to powinno się takie instynkty hamować.

A tak DO TEMATU:
1. Jestem za udostempnieniem Mein Kaupf i innych zakazanych książek.
2. Jestem przeciw jakiejkolwiek cenzurze politycznej i ideologicznej.

Dyskusja rozbija się chyba o to, że jeżeli uznać, że rzeczy przekazywane nam przez świat zewnętrzny (szkoła/media/publikacje historyczne itp. itd. etc.), nie są prawdziwe, to wszyscy jesteśmy tak samo głupi, a cała dyskusja nie ma sensu. Bo tylko takimi informacjami dysponujemy. Nie widzieliśmy tego, nie dotykaliśmy tego, nie słuchaliśmy tego - mamy tylko informację od osób trzecich. Jeśli przyjąć że wszystkie te informacje są nieprawdziwe i antysemici i ci drudzy (pro-semici? anty-antysemici?) nie mają żadnej (prawdziwej) wiedzy i nie dojdą już nigdy do prawdy, bo przeminęła wraz z czasem.                    

Offline morgurth

 • ++
 • Wiadomości: 1 214
Wolność słowa
« Odpowiedź #151 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:25 »
nienie arclon. antysemici maja racje. oni zawsze maja racje, tylko ty nie przejrzales na oczy jeszcze. ja juz przejrzalem ale saver nie chce mi wierzyc. nie ufa mi, bo jestem wyrzutkiem niestety... biedny moj patryjotyczny los...                    

Arclon

 • Gość
Wolność słowa
« Odpowiedź #152 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:26 »
Cytuj
Papież jest za zjednoczeniem Europy. Nie za Unią Europejską. UE i zjednoczenie Europy to 2 zupełnie różne rzeczy!!! Mówienie, że papież jest za UE to kłamstwo


Aha, no dobra. Tutaj już cała sprawa rozbija się o to czy media kłamią czy nie, a to już o wiele głębsza dyskusja na którą Ja nie mam w tej chwili siły.                    

Offline Player man

 • +
 • Wiadomości: 120
Wolność słowa
« Odpowiedź #153 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:32 »
Co tu gadać, jak Europa miała sie niby zjednoczyć bez UE To jest niemożliwe, czyli wychodzi na to że papież sam niewie co gada, zjednoczenie dopiero może być wtedy gdy jest takie coś jak UE inaczej żaden kraj niechciał by sie jednoczyć całą Europom bo by to było niewygodne moim zdaniem niekoniecznie waszym !!                    
Koniec z forami.

Offline Durbik

 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 7 457
 • Obey the Fist!
Wolność słowa
« Odpowiedź #154 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:34 »
Właśnie, jogurt - wpadłeś w pułapkę własnego rzydołactwa, teraz żaden aryjski wojownik nie uwierzy w twe nawrócenie.

Weź to zamknij i otwórz coś fajnego w zamian. Np ten o keiranie.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Szczur

 • ++
 • Wiadomości: 1 057
Wolność słowa
« Odpowiedź #155 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:46 »
Cytuj
Właśnie, jogurt(...)
(...)Np ten o keiranie.

Wyczuwam tutaj nędzną imitację mnie. Czuję się urażony.                    

Offline Durbik

 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 7 457
 • Obey the Fist!
Wolność słowa
« Odpowiedź #156 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:50 »
Nakryłeś mnie szczur.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Szczur

 • ++
 • Wiadomości: 1 057
Wolność słowa
« Odpowiedź #157 dnia: 2004-02-26 (Czw), 18:53 »
Nie? Główka pracuje.
znowu offtopujesz. przystopuj troszeczke. keiran
Znowu się wcinasz? Przystopuj troszeczkę. /Sz                    

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #158 dnia: 2004-02-26 (Czw), 20:24 »
Cytuj
Co tu gadać, jak Europa miała sie niby zjednoczyć bez UE To jest niemożliwe, czyli wychodzi na to że papież sam niewie co gada, zjednoczenie dopiero może być wtedy gdy jest takie coś jak UE inaczej żaden kraj niechciał by sie jednoczyć całą Europom bo by to było niewygodne moim zdaniem niekoniecznie waszym !!

To już dyskusja na inny temat, ale myślę, że wszyscy się zgodzą, iż \"UE\" nie równa się \"Zjednoczona europa\". Tu się kręci wszystko wokół pieniędzy. Natomiast zjednoczona europa to idea. Także nie zaprzeczycie, że media perfidnie kłamią, a ludzie im ślepo wierzą. Zapytasz kogoś czy papież jest za UE to odpowie, że tak. To smutne. Z tym właśnie walczą antysemici, jeśli już chcecie nas tak nazywać, choć nie jest to całkowicie zgodne z encyklopedyczną definicją tego słowa. Zmierzając do tematu: temu właśnie chciał zapobiec Hitler. W Mein Kampf jest to opisane. W Mein Kampf jest zawarta prawdziwa idea nazistów i cel ich walki.                    

Offline ignus

 • DKMiści
 • +++
 • Wiadomości: 2 488
Wolność słowa
« Odpowiedź #159 dnia: 2004-02-26 (Czw), 23:11 »
Cytuj
temu właśnie chciał zapobiec Hitler. W Mein Kampf jest to opisane. W Mein Kampf jest zawarta prawdziwa idea nazistów i cel ich walki.

och, czyli Hitler byl takim milym panem? to, ze zamordowal miliony ludzi to tez jest mile? a moze on nie chcial? eh...                    

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #160 dnia: 2004-02-27 (Pią), 00:14 »
Tak jak mówiłem - nie dowiemy się jak było naprawde na wojnie, ponieważ przegrana strona zawsze jest zła. Irackie dzieci będą się uczyć w szkołach o amerykańskich mordercach jako o bohaterach. Skupiam się narazie na samej idei. Po za tym to co się działo na wojnie podobno było wynaturzeniem nazizmu.                    

Offline Durbik

 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 7 457
 • Obey the Fist!
Wolność słowa
« Odpowiedź #161 dnia: 2004-02-27 (Pią), 01:20 »
Amerykańscy mordercyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Ja już nie mogę. Morg kochanie weź no coś zrób.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline vincenzo

 • +
 • Wiadomości: 156
Wolność słowa
« Odpowiedź #162 dnia: 2004-02-27 (Pią), 01:31 »
Mortas wiem matke swoją szanujesz a ojca czcisz!
Ue to nie Zjednoczona Europa, tylko czerwony wypłacacz zasiłków dla \"afrykańczyków\" i mongołów                    
Ja, którym był, jakim był...
  Ja, którym szedł tam, gdziem szedł...
  Ja, którym żył tam, gdziem żył...
  ...
  Ja!

Arclon

 • Gość
Wolność słowa
« Odpowiedź #163 dnia: 2004-02-27 (Pią), 07:01 »
Widzę, że ta rozmowa zmierza do nikąd. Za dużo uprzedzeń.                    

Offline Durbik

 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 7 457
 • Obey the Fist!
Wolność słowa
« Odpowiedź #164 dnia: 2004-02-27 (Pią), 09:14 »
Twe spostrzeżenie jest mniej więcej tak świeże jak wygląd dwudziestoczteroletniego BMW mojego kolegi, które umarło.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pshemozz

 • +++++
 • Wiadomości: 8 022
 • Kurwa dupa abecadło
Wolność słowa
« Odpowiedź #165 dnia: 2004-02-27 (Pią), 09:47 »
Cytuj
Irackie dzieci będą się uczyć w szkołach o amerykańskich mordercach jako o bohaterach.


Mega lol. No coż, każdy widzi to co lubi. Jednak nawet w świetle dzisiejszych doniesień, które opisują dwa przypadki dobijania rannych Irakijczyków przez Amerykanów, co zapewne jest prawdą i się z tym nie kłócę, nazywanie ich mordercami jest wybitnie przejawem posiadania na oczach klapek większych od denek z jabcoka.                    


I chuj

Offline Keiran

 • Naczelny Ekonom
 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 7 955
Wolność słowa
« Odpowiedź #166 dnia: 2004-02-27 (Pią), 10:13 »
hamerykanie to swinie mordercy, napadaja na bezbronne kraje i robia tam jesien sredniowiecza. Niech zyje wolny swiat bez hameryki!                    

Offline pshemozz

 • +++++
 • Wiadomości: 8 022
 • Kurwa dupa abecadło
Wolność słowa
« Odpowiedź #167 dnia: 2004-02-27 (Pią), 10:36 »
No cóż, kaganka oświaty to może oni przed sobą nie niosą chociaż... :D                    


I chuj

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #168 dnia: 2004-02-27 (Pią), 11:04 »
Co rusz poruszany jest temat, dla którego można by stworzyć nowy topik :). Amerykańska napaść na Irak była niczym nie uzasadniona. Nie przeposili nawet Irackiej społeczności za fałszywe oskarżenie o posiadanie niedozwolonej broni. Husajna nie ostrzegali wcześniej \"skończ z tym reżimem, bo rozpierdolimy twój kraj i zrobimy sobie rzeź\". Teraz kradną ropę i wszystko co się da. Przejmują ich gospodarkę i czynią sobie kolejnych roboli. Rząd i media niewątpliwie będą żydowskie. Kolejny opanowane przez żydostwo państwo. Mam wójka Irakijczyka. Wcale nie cieszy się, że Amerykanie ich wyzwolili tak jak wmawiają nam media :bigla:. Ataki terrorystyczne staną się w Iraku taką nomalnością jak w Ameryce czy Izraelu. Terroryści także walczą z żydostwem. Takim, a nie innym sposobem, bo wyboru nie mają. Ameryka, jak by ktoś nie wiedział jest także w rękach żydów. Każdy kto jakimś cudem dostanie się do władzy, a nie będzie Żydem (lub posłusznym Żydem), będzie zabity niczym pies. Patrz -> Kennedy. Żydzi obecnie mogą robić wszystko i kreować rzeczywistość jak im się podoba. Na oczach całego świata Żydzi zajęli obce państwo i są za to bohaterami. Coś tu nie gra! Czy Wy naprawdę tego nie widzicie?                    

Offline pshemozz

 • +++++
 • Wiadomości: 8 022
 • Kurwa dupa abecadło
Wolność słowa
« Odpowiedź #169 dnia: 2004-02-27 (Pią), 11:10 »
LOL LOL LOL i jeszcze raz LOL! Zastanawiam się trochę nad Twoim wiekiem, bo na razie wygląda mi na to, że masz więcej niż 15 lat, bo musiałeś pobierać nauki w jakichś szkołach w ZSRR albo gdzieś indziej, gdzie uczą tak płynnie wpajać innym swoją propagandę.

Nie rusza Cie to, że to, co napisałeś wyżej brzmi identycznie jak bełkot, którym przez x lat karmił nas Kochany Bratni Kraj ZSRR?                    


I chuj

Offline Davsar

 • ++
 • Wiadomości: 1 026
Wolność słowa
« Odpowiedź #170 dnia: 2004-02-27 (Pią), 11:16 »
Cytuj
Rząd i media niewątpliwie będą żydowskie. Kolejny opanowane przez żydostwo państwo.


Nie no. Ja kurwa zaraz normalnie wykorkuje. :jeste:                    

Offline RioT

 • Blogger|Konsolowiec|Agent
 • +++
 • Wiadomości: 2 299
Wolność słowa
« Odpowiedź #171 dnia: 2004-02-27 (Pią), 13:33 »
Cytuj
Husajna nie ostrzegali wcześniej \\\"skończ z tym reżimem, bo rozpierdolimy twój kraj i zrobimy sobie rzeź\\\".

Tak a 1 wojna w zatoce to co niby było a zapowiedź wojny z terroryzmem. Nie wcale Amerykanie nie ostrzegali że chcą to zniszczyć, ależ skąd...... Pomyśl nim coś napiszesz i to przynajmniej ze 3 razy.                    

Offline pshemozz

 • +++++
 • Wiadomości: 8 022
 • Kurwa dupa abecadło
Wolność słowa
« Odpowiedź #172 dnia: 2004-02-27 (Pią), 13:41 »
Tak mi przykro, że nie ostrzegli Husajna, że zniszczą mu reżim i zdobędą to biedne totalitarne państwo, które z takim trudem i mozołem budował.                    


I chuj

Offline SAVER

 • ++
 • Wiadomości: 1 135
Wolność słowa
« Odpowiedź #173 dnia: 2004-02-27 (Pią), 13:42 »
Cytuj
LOL LOL LOL i jeszcze raz LOL! Zastanawiam się trochę nad Twoim wiekiem, bo na razie wygląda mi na to, że masz więcej niż 15 lat, bo musiałeś pobierać nauki w jakichś szkołach w ZSRR albo gdzieś indziej, gdzie uczą tak płynnie wpajać innym swoją propagandę.

Nie rusza Cie to, że to, co napisałeś wyżej brzmi identycznie jak bełkot, którym przez x lat karmił nas Kochany Bratni Kraj ZSRR?LOL No to teraz nas karmią innym bełkotem: że USA są naszym wielkim bratem i sojusznikiem,etc, etc, blech :|
Niewielka różnica.
Kiedyś ZSRR kreowało rzeczywistość, teraz kreuje ją Ameryka. Tak samo jest z UE. W tej chwili wychodzą wszystkie kłamstwa propagandy przedreferendalnej.

Od 1 maja wcale nie bedzie swobodnego ruchu przez granicę, ceny pójdą w górę(zresztą już rosną), a i pracy dla Polaków nie bedzie tak jak obiecywali ci kłamcy. Jedynie Irlandia deklaruje że nie będzie robić problemów.
To jest celowe niszczenie Polski przez żydów, bo oni chcą tu  wrócić z Izraela i zostać. Już ustawiają się kolejki żydów po polskie paszporty.
I temu należy stanowczo przeciwdziałać.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline pshemozz

 • +++++
 • Wiadomości: 8 022
 • Kurwa dupa abecadło
Wolność słowa
« Odpowiedź #174 dnia: 2004-02-27 (Pią), 13:51 »
Cytuj
Już ustawiają się kolejki żydów po polskie paszporty.


Gdzie? W ambasadzie polskiej w Izraelu? Nie życzę sobie ich masowej obecności w Polsce ale nie przeginajmy, nie mówmy o wyimaginowanych kolejkach.
Cytuj
LOL No to teraz nas karmią innym bełkotem: że USA są naszym wielkim bratem i sojusznikiem,etc, etc, blech  
Niewielka różnica.


Ano widzisz, różnica, bo Amerykanie nie zsyłają naszych na Syberię, nie zrobili nam nigdy Katynia i nigdy nas nie niewolili. A za parę lat, kiedy Irak będzie już sam się rządził to może pojmiesz, że nie chcą nikogo okupować.
Cytuj
Od 1 maja wcale nie bedzie swobodnego ruchu przez granicę, ceny pójdą w górę(zresztą już rosną), a i pracy dla Polaków nie bedzie tak jak obiecywali ci kłamcy.


Nigdy nie było mowy, że od 1 maja będzie swobodny ruch przez granicę, nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał, dopóki Polska nie przystąpi do układu z Schengen to będziemy musieli dalej na granicy używać paszportów. To było wiadome od dawien dawna więc nie używaj tego jako argumentu bo jest to po prostu nieprawda.
Ceny nie tak szybko pójdą w górę a to że teraz idą to normalna sprawa, od kilkunastu lat ciągle idą w górę. Zauważ tylko, że jednak są rzeczy które tanieją i które drożeją a to już zależy od sytuacji godpodarczej w danym sektorze.
Nikt Polakom pracy nie obiecywał, najwyżej możliwość swobodnego zatrudniania się, nie dziwne że większość krajów wprowadziła ograniczenia na kilka lat, nie uważam tego za słuszne ale obawa zwyciężyła. Przed referendum pracy nikt nie obiecywał a tylko Irlandia i Wlk Brytanbia zapowiedziały, że granice otworzą, reszta informowała o ograniczeniach, to bylo już dawno więc gdzie tu kłamstwo?

Dobra, coś czuję, że niedługo ten wątek przeniesie się do polityki :)                    


I chuj

Offline Durbik

 • DKMiści
 • +++++
 • Wiadomości: 7 457
 • Obey the Fist!
Wolność słowa
« Odpowiedź #175 dnia: 2004-02-27 (Pią), 14:38 »
Pshemozz, ale jak się tobie chce gadać. To jest inny poziom: ty chłoniesz wszystkie informacje i budujesz poglądy jako amalgamat przecwistawnych idei, oni NAJPIERW mają ideę (od kolegi z podwórka np) i przez ten filtr przepuszczają informacje, odsiewając te, które akurat nie pasują do ustalonego z góry poglądu. Niedługo dojdzie do tego, że datę w \'wyborczej\' uznają za żydowskie kłamstwo.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pshemozz

 • +++++
 • Wiadomości: 8 022
 • Kurwa dupa abecadło
Wolność słowa
« Odpowiedź #176 dnia: 2004-02-27 (Pią), 15:48 »
Już do tego dochodzi. No ale cóż możemy począć, mamy w tym kraju wolność słowa, chociaż jak słyszę nawoływania do czystości rasowej albo do wygonienia obcego kapitału z Polski (bo to kapitalistyczni uzurpatorzy albo ostoje żydostwa w Polsce) to mi się nóż w kieszeni otwiera a ta siekiera, którą noszę na plecach sama lata w poszukiwaniu paru łbów do rozbicia.                    


I chuj

Offline vincenzo

 • +
 • Wiadomości: 156
Wolność słowa
« Odpowiedź #177 dnia: 2004-02-27 (Pią), 15:52 »
a tam brednie o tej ameryce.....
 :czach:
my hummer, my rifle and my                    
Ja, którym był, jakim był...
  Ja, którym szedł tam, gdziem szedł...
  Ja, którym żył tam, gdziem żył...
  ...
  Ja!

Offline SAVER

 • ++
 • Wiadomości: 1 135
Wolność słowa
« Odpowiedź #178 dnia: 2004-02-27 (Pią), 18:47 »
Cytuj
Cytuj

Od 1 maja wcale nie bedzie swobodnego ruchu przez granicę, ceny pójdą w górę(zresztą już rosną), a i pracy dla Polaków nie bedzie tak jak obiecywali ci kłamcy.


Nigdy nie było mowy, że od 1 maja będzie swobodny ruch przez granicę, nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał, dopóki Polska nie przystąpi do układu z Schengen to będziemy musieli dalej na granicy używać paszportów
 
To było wiadome od dawien dawna więc nie używaj tego jako argumentu bo jest to po prostu nieprawda.


Zgadza się.
Ale ja nigdy w te bzdury nie wierzyłem. Rzecz tylko w tym,że inaczej mówili w programach przedreferendalnych: mówli: zagłosujcie na UE to od 1 maja nie bedzie zachodniej granicy.  Przypomnij sobie ulotki propagandowe i wiece unijne - słowem nie pisneli o układzie z szengen. A jak niektórzy politycy wspominali o tym fałszu to zwolennicy UE mowili że to \"bzdury\".
A może tego już nie pamiętasz? Pamięć za ktrótka? ;)
   
Cytuj

Ceny nie tak szybko pójdą w górę a to że teraz idą to normalna sprawa, od kilkunastu lat ciągle idą w górę. Zauważ tylko, że jednak są rzeczy które tanieją i które drożeją a to już zależy od sytuacji godpodarczej w danym sektorze.


A skąd możesz to przewidzieć? Z powietrza? Popatrz co się dzieje z kursem Euro,kosztuje już prawie 5 zł. A analitycy obiecywali że z pewnością bedzie dość niskie i co ?  :|
To się przekłada na ceny.

Cytuj

Nikt Polakom pracy nie obiecywał, najwyżej możliwość swobodnego zatrudniania się, nie dziwne że większość krajów wprowadziła ograniczenia na kilka lat, nie uważam tego za słuszne ale obawa zwyciężyła.


Doskonale pamiętam,że euroentuzjaści obiecywali , mówili że będzie super. Słowem nie pisneli o jakiś trudnościach i ograniczeniach. To miało w ogole nie istnieć.

Cytuj

Przed referendum pracy nikt nie obiecywał a tylko Irlandia i Wlk Brytanbia zapowiedziały, że granice otworzą, reszta informowała o ograniczeniach, to bylo już dawno więc gdzie tu kłamstwo?


Obiecywali i tu tkwi kłamstwo. Obiecywali ,że bedzie się można swobodnie zatrudniać w krajach UE itp. bzdury.Argumenty strony przeciwnej ,że to nie tak różowo będzie - natychmiast dyskredytowali.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Mortas

 • +
 • Wiadomości: 251
Wolność słowa
« Odpowiedź #179 dnia: 2004-02-27 (Pią), 19:27 »
Cytuj
Obiecywali i tu tkwi kłamstwo. Obiecywali ,że bedzie się można swobodnie zatrudniać w krajach UE itp. bzdury.Argumenty strony przeciwnej ,że to nie tak różowo będzie - natychmiast dyskredytowali.

Owszem. A przynajmniej sugerowali, że praca będzie. Kłamliwa propaganda unijna to długo przed referendum była prawdziwą plagą. Nawet w szkołach było mnóstwo apeli i plakatów propagandowych typu:
Unia Tak: praca, pieniądze, szczęście itp.
Unia Nie: bezrobocie, bieda, koniec świata :).
Polacy szli głosować na Tak mając w głowach masę kłamstw.