Autor Wątek: emotikony  (Przeczytany 2027 razy)

Offline [omega]

• ++
emotikony
« dnia: 2003-03-27 (Czw), 01:03 »
Trzeba tez pamietac, ze sa one tylko elementem pobocznym - praktycznie wszytsko co chcemy powiedziec (napisac) mozemy zrobic nie kozystajac z emotow, a nadmiar ich razi. (przynajmniej ja nie lubie postow w ktorych na jedno zdanie przypadaja 2 linijki \"buziek\")
Przyznam tez, ze dobrze dobrana do tresci emotka wyglada czasem kozacko.

Temat podzieliłem, bo zrobił się offek. Teraz jest ogólnie o emotach. :D
tymbeer

C1

Offline tymbeer

• +++
emotikony
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-27 (Czw), 01:11 »
No tak, nie ma jak odpowiednio dobrana emotikona.

;) :lol:                    
...

Offline Tomi Li Drzons

• +
emotikony
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-27 (Czw), 04:08 »
To fakt... Rysuneczki nie zastąpią tego co sie chce powiedzieć, bo jak sie chce coś powiedzieć to można to powiedzieć bez mówienia za pomocą rysuneczków, których mnie to na razie nie brakuje, bo ja ich tak znowu zbyt wiele nie uzywałem, a jak juz uzywałem to tylko kilka takich swoich ulubionych mam i tych używałem a nie innych, bo to chyba normalna rzecz, ze uzywa sie ulubionych a nie ulubionych nie !  8)  ---]  a jesli sie ktoś nie kapnął to to sie właśnie nazywa : \"...emotka wyglada czasem kozacko\"

A moja ulubiona to jest ta :D  heheheehheeeeeee

p.s. spac mi sie chce bo jest juz 4.00 rano a jak jest rano to sie śpi a nie sie gada na forum, bo jak sie gada na forum to można z tego niewyspania czy raczej przemęczenia zacząć pisać głupoty... więc zanim mnie to dopadnie to chyba bedzie lepiej jak pojde juz spac. Spanie zawsze dobrze robi, wiem to z doświadczenia a wierzcie mi, że doświadczenie w spaniu mam wielkie takie jak nikt z was nie ma... no moze nieliczni sa lepsi ode mnie ale jest ich jak sama nazwa wskazuje bardzo niewiele, a raczej nielicznie, a skoro nieliczni, czyli, że sie ich policzyć nie da, a jak sie nie da to znaczy, że ich nie ma...

O MATKO JEDYNA !!!
Co ja gadam... ide spac :D :D :D (to moja ulubiona ) :D                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline McBoss

• +
emotikony
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-27 (Czw), 19:54 »
\'Zeczywiscie\' <---[:D eheh]---> no tresci nie, ale przykladowo to huh  i :P to czasem nawet dawalo sie jako odpowiedz :D                    
. . . [ | ] . . .

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
emotikony
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-27 (Czw), 20:30 »
ja emotek praktycznie nie uzywam, bo zawsze odpowiadam przez szybka odpowiedz i nie wiem jak tu sie je wpisuje:)                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
emotikony
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-28 (Pią), 15:11 »
Ja czasem lubię poużywac emotek, fajne wypowiedzi się robią :)                    

I chuj

Offline TomisH

• +++
emotikony
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-28 (Pią), 15:20 »
Tak mi jakoś w zwyczaj weszło, że ich używam... A w szybkiej jak wpiszę coś takiego ;) to mi się pojawi coś takiego -] ;)

Właśnie! :)                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline lelek

• +
emotikony
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-28 (Pią), 15:29 »
Jeśli ktoś ich nadużywa, to jest to denerwujące, jeśli ma umiar to ich użycie jet nawet wskazane :) (widzicie?)                    
red. naczelny upadłego po czterech numerach magazynu Index PL

"Dla człowieka niedojrzałego znamienne jest, że pragnie on wzniośle umrzeć za jakąś sprawę;
dla dojrzałego natomiast - że pragnie skromnie dla niej żyć"
[Salinger Jerome David]

Offline Steffek

• +++
emotikony
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:28 »
Najgorzej to wszystko wyglada na czatach, ciagle jakies serduszka, geby,... wanny i inne gowna po ekranie lataja - dlatego wlasnie tam nie wchodze.                    

Offline kacper1916

• +
emotikony
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:36 »
Ja tam lubię emoty, więc niecierpliwie czekam aż będą wszystkie z FTS. Szczególnie czekam na emote :nod: :)                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Jarko

• +
emotikony
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:40 »
JA z reguły używam albo :D albo :) i generalnie na tym się kończy więc jak dla mnie jest oka. Chociaż jak kilak ciekawych okazó przybędzie tez mi nie będzie z tego powodu przyro :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Szczur

• ++
emotikony
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-01-31 (Sob), 13:37 »
Temat bardzo na czasie, więc go wyciągam na wierzch.
Co zauważyłem? Otóż wielu z was używa emotki \" :? \" w złych sytuacjach. \" :? \" powinno się wstawiać, jeśl ma się pytanie. Przykład:
Ej, czy to prawda, że bla bla bla? :?

Nie powinno się używać \" :? \" jeśli mamy jakieś pretensje, pokazujemy zażenowanie, albo coś w tym stylu. Przykład złego użycia emotki \" :? \":
Wielu z was jest na pewno wstyd, ale on jest ten teges, bardziej głupi i jest mi bardzo wstyd za was. :?

W takim wypadku, zamiast emotki \" :? \" możemy wstawić \" :x \". Wtedy to zdanie wygląda tak:
Wielu z was jest na pewno wstyd, ale on jest ten teges, bardziej głupi i jest mi bardzo wstyd za was. :x

Dziękuję za uwagę.                    

Offline tymbeer

• +++
emotikony
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-01-31 (Sob), 14:05 »
Ales sie uczepil... :|

Za wywalanie tak starych tematow, powinni cie zbanowac. ;) ;)                    
...

Offline Szczur

• ++
emotikony
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-01-31 (Sob), 14:21 »
Ales sie uczepil... :|

Twoich lasek, e?
Za wywalanie tak starych tematow, powinni cie zbanowac. ;) ;)

:|                    

Offline [omega]

• ++
emotikony
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-01-31 (Sob), 14:58 »
Szczurek nie wiem o jakie laski Ci chodzi ale na miejscu Tymba to mily bym nie byl.
Tymbeer ma racje tylko niepotrzebnie\";)\" pisal  :twisted:
A teraz maly konkursik - jaka jest moja \"jedyna i ulubiona\" emota, co?                    

C1

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
emotikony
« Odpowiedź #15 dnia: 2004-01-31 (Sob), 15:17 »
[omega] :twisted:                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
emotikony