Autor Wątek: "Ci uczniowie - bandyci to oczywiście sataniści!"  (Przeczytany 982 razy)

Offline Szczur

• ++
"Ci uczniowie - bandyci to oczywiście sataniści!"
« dnia: 2004-01-25 (Nie), 14:30 »
http://info.onet.pl/1,15,11,2791556,878474...9097,forum.html
Dla tych co nie lubią klikać, cytat:
Na pewno słuchają tzw. \\\"metalu\\\", czyli muzyki nawołującej do nienawiści i przemocy, prezentowanej m.in. przez takie jawnie antychrześcijański  e zespoły, jak Metallica, Iron Maiden czy Linkin Park. Naukowcy udowodnili, że tego rodzaju ekstremalna \\\"muzyka\\\" wpływa destrukcyjnie i demoralizująco na psychikę młodych ludzi, popychając ich do zachowań agresywnych i aspołecznych. Początkowo adepci satanizmu ograniczają się np. do bezczeszczenia grobów i przybijania kotów do odwróconych krzyży, jednak w późniejszych fazach zwyrodnienia może dochodzić do sytuacji takich, jak opisana w powyższym artykule. Następnym etapem ich \\\"wtajemniczenia\\\" będą zapewne rytualne morderstwa.  
Ludzie, przecież coś z tym trzeba zrobić! Połóżmy wreszcie kres spirali przemocy nakręcanej przez brutalną, satanistyczną muzykę metalową!

(~Loki, 2003-09-05 20:26:19)  

W zasadzie, powinno się z tego śmiać. Ale ja już nie mogę.
Specjalnie nie dałem tego do muzyki. Mogłem dać to nawet do \"Strefy Śmiechu\", ale co tam.                    

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-01-25 (Nie), 14:52 »
Prowokacja                    
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-01-25 (Nie), 15:07 »
Argh, dokładnie to samo chciałem napisać. Że zacytuję pewnego internetowego vipa \"nie tak dawno chciałem pisać notkę o tym, że ludzie są niepoprawni i chociaż zabawa w prowokacje na onecie i wp trwa od roku to zawsze znajdzie się ktoś kto pod tekstem o małyszu napisze \"szkoda, że go sprzedali do nijmegen\" i zawsze znajdzie się sześćdziesięciu, który natychmiast odpiszą \"ty debilu pokurwiony ty sandale z koziej pały do nec poszedł nie małysz, ale niedzielan, idź se zwal konia\".\"                    

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-01-25 (Nie), 15:14 »
Ale to jest prowokacja. Nie ma sensu komentować merytorycznej strony wypowiedzi. Temat się już wyczerpał.

no to zamykam, mam nadzieje ze macie racje z ta prowokacja. keiran                    
"więc lis postanowił go wyruchać"