Autor Wątek: FAH  (Przeczytany 1340 razy)

Offline kleynotka

• +
FAH
« dnia: 2004-01-21 (Śro), 00:09 »
Pozwolę sobie zacytować temat z innego forum. Oto co pisze nether:

FAH czyli front antyharcerski

W związku z topiciem Harcerstwo doszedłem do wniosku(nie tylko ja),że harcerstwo to syf ,a harcerze to takie polskie „hitlerjugend”.Więc pomyślałem(co mi się rzadko zdarza) ,że można zorganizować FAH(front antyharcerski).Jego zadaniem byłoby zniechęcanie do ZHP, ochrona przyrody przed harcerzami (zwyczajnym kitem jest gadanie ,że harcerze propagują ekologię kiedy sam widziałem po ich obozach śmieci w lesie jest po kostki),ochrona zwierząt na które niektórzy harcerze polują(np.króliki).W ZHP również wpajany jest ślepy patriotyzm(Bóg, honor ,ojczyzna itd.).ZHP namawia też do noszenia symboli Polski(orzeł biały na kostce,flaga na kurtce) co nasuwa skojarzenia z nadętym patriotyzmem(może nawet z nacjonalizmem).
W ramach akcji ,żeby utruć jak najbardziej harcerzom życie można będzie podpieprzać im chorągwie tudzież ich inne zabawki.Jest to coś na wzór WRB(wolnej republiki Bieszczad) mini organizacji założonej przez ludzi z KSU w latach 80.Więc jeżeli jeszcze widzisz jakieś plusy wynikające z przynależności do ZHP to przejrzyj topic Harcerstwo lub zajrzyj na tą stronę http://www.program.zhp.org.pl i poczytajcie o programach i celach .Przyłączajcie się ludzie do FAH.

Ja bynajmniej popieram FAH                    

FAH

• Gość
FAH
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-01-21 (Śro), 00:16 »
cześć MArtuś:-)
FAH DZIAŁA!!!
 acha i jeszcze jedno FAH to swobodna organizacja którą my sami traktujemy z przymróżeniem oka :-D !!!                    

Offline kleynotka

• +
FAH
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-01-21 (Śro), 00:21 »
oczywiście ale szerzyć ją trzeba zawsze i wszędzie                    

Offline Emill

• +++
FAH
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-01-21 (Śro), 00:28 »
ale czy w tym celu nalezy zakladac az 2 watki? :roll: :twisted:

trzeba bedzie jeden zamknac : ) /morg

eee... to w sumie sa 3 watki, z czego jeden juz dawno zamknalem :D ale fakt, rozmowa zaczyna sie powtarzac, zamykam                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Davsar

• ++
FAH
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-01-21 (Śro), 08:10 »
WTF?                    

Offline kacper1916

• +
FAH
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-01-21 (Śro), 08:31 »
A ja poprzestanę na tym, że nie będę lubił harcerzyków i nie wstąpię w ich szeregi. Kradnąc ich rzeczy będziecie dużo gorsi od nich.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
FAH
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-01-21 (Śro), 09:01 »
LOL, loolloolollololo!                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Kokeeno

• ++
FAH
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-01-21 (Śro), 11:28 »
Ja sie kiedys zapisalem do zuchow, ale druchenka, ktora sie miala nami zajmowac, wolala spotykac sie w tym czasie ze swoim chlopakiem (nie dziwie jej sie) - po trzecim olaniu przez nia spotkania, to ja olalem to cale harcerzykowanie...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple