Autor Wątek: Co powiecie na to jak Nauczyciel traktuje ucznia jak śmiecia  (Przeczytany 2105 razy)

boarderzone

• Gość
Wyobrażcie sobie że nauczyciel ( ku***s) rzuca kredą w ucznia a uczeń na to ty je*** nauczycielu masz w pi**** i się po lekcjach biją jazda na maksa ? u was w szkole tez takie schizy są ?                    

Offline gramisan

• ++
Co powiecie na to jak Nauczyciel traktuje ucznia jak śmiecia
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-01-13 (Wto), 22:46 »
Człowieku, do jakiej ty szkoły chodzisz :shock2: ? U nas jakbyś zrobił coś podobnego to poleciałbyś w pierwszy dzień, oczywiście możemy odwalać różne maniany(co z resztą czynimy). Ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku :wink: . Podobne sytuacje oczywiście zdarzało mi się widzieć w gimnazjum, ale tam to możliwe było wszystko. Nawet ktoś kiedyś w mojej klasie rzucił w nauczyciela od chemii jego własnym kwiatem. Nie powiedziałbym żeby to było śmieszne, bo wszystko jest fajne dopóki nie przekroczy się pewnej cienkiej granicy.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-01-14 (Śro), 00:56 »
boarderzone - a ty synku słuchasz moze polskiego hh?                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-01-14 (Śro), 08:35 »
Kilka lat temu u mnie w gimnazjum jedna idiotka z sąsiedniej klasy nazwała wicedyrektorkę k***ą[/span] i od razu wyleciała ze szkoły.

[span style=\'color:green\']Kontroluj się chłopaku ;) Pozdrawiam /Yoda

"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

boarderzone

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-01-14 (Śro), 11:33 »
w zeszłym roku pojechałem po dyrektorce jak było zebranie z rodzicami ona do mnie \" że ja nie mam kultury i że takie zebrania z rodzicami będą cześciej\' a ja do niej pani to se może  myśli pani że co ja k***a[/span] nie mam czasu tu siedzieć nara i wyszedlem odrazu wybiegła moja wycha za mną i wyszła mama i nic strasznego nie było dostalem publiczną nagane luzik przyt całej szkole i straszyła mnie że do akt wpisze ale niech się buja szkoła to szkolą :D*

[span style=\'color:green\']Co za dużo to nie zdrowo. /Yoda

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-01-14 (Śro), 11:48 »
widze ze ten pan kwalifikuje sie do odzysku.
co do tematu, to oczywiscie uwazam ze ten nauczyciel postapil slusznie. co wiecej, powinien wyciagnac duzy metalowy pret i zrobic temu \"uczniowi\"i przy tablicy regulacje potylicy. takich nauczycieli nam trzeba.

spoko blanty                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-01-14 (Śro), 11:49 »
Czyzbysmy sie doczekali marnych prowokacji niczym na forum GOL-a...? :? A watek powinien miec tytul \"... jak smiecia (i vice versa)\" :|                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-01-14 (Śro), 11:52 »
szkola to szkola? z takim podejsciem? nie sadze ^^\' pozalowania godne to wszystko....
boarderzone, moze ty po prostu do prywatnej szkoly chodzisz? bo chyba tylko w takich opisywane rzeczy sie zdarzaja....                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

boarderzone

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-01-14 (Śro), 12:12 »
do prywatej nie chciałem bo tam stawiaja 5 za darmo a tej to można znęcać sie nad nauczycielami  :zpuke:  :zpuke:  :zpuke:  :zpuke:  :zpuke:  :zpuke:  :ouned:                    

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-01-14 (Śro), 13:01 »
Idź na jakąś mokrą łąkę, weź ze sobą szpadel i zakop się głęboko.  Nie pisz postów więcej.                    
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-01-14 (Śro), 13:21 »
Te morgurth przysnął czy jak, wypadało by chyba nieco bluzgów poprawić szczególnie że się już w tym topicu pisze!!!

Pobudka proszę pana, pobudka!!!

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-01-14 (Śro), 15:01 »
Bluzgów? Po co? Czy jadą z nami emerytki?                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-01-14 (Śro), 15:07 »
hmmm..w mojej szkole przez 4 lata chodzenia zaobserwowalam tylko jeden taki przypadek-jednak to uczen zwracal sie chamsko do dyrektora...
Delikwent, ktorego imienia nie bede wymieniac :wink: wyzwal \"kierownika\" od h** i tym podobnych za to, ze tamten wezwal jego matke do szkoly-za liczne nieobecnosci..
Jednak najbardziej zdziwila mnei reakcja rodzicow tego czubka.. ojciec stanal w jego obronie i powiedzial ze szkola stresuje jego syna, dlatego unika zajec.. 8)                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-01-14 (Śro), 15:39 »
/\\
|| No i to potwierdza regułę, ze niektórzy rodzice sa pier*****ci i tak wychowują dzieciaki. Nie ma się co dziwić. Jak dzieciak widzi takie zachowanie w domu to przenosi je do szkoły....
Niestety w dzisiejszych szkołach potrzeba twardej ręki nauczyciela. A najgożej jest w łasnie w publicznych budach, bo takich gnojków nie mogą wywalić,a  w prywacie dajesz $ chodzisz, a jak cos się nie podoba to odrazu wyjazd i tyle... bez żadnego gadania....
I tak powinno być, a nie sie cackać..!!                    

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-01-14 (Śro), 15:42 »
Ch*j (tak, sam się ocenzurowałem) się pisze przez Ce-Ha. Tak tylko, żeby błędów nie było.

Nic nie powiem. Jeśli uczeń zachowuje się chamsko, to powinien dostać w ryj. Innym by się może odechciało. Tak jak za zaborcy, kurde.                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #15 dnia: 2004-01-14 (Śro), 17:34 »
dobra, widze ze temat sie wyczerpal.
yoda, mam teraz 32kbps na 16-17 osob w sieci, wiec otwieranie CZEGOKOLWIEK graniczy z cudem... nie jestem jedynym z mozliwoscia moderowania tutaj, wiec daj mi spokoj.