Autor Wątek: SPRZEDAM kamere poglosowa!  (Przeczytany 1080 razy)

Offline Steffek

• +++
SPRZEDAM kamere poglosowa!
« dnia: 2004-01-13 (Wto), 20:40 »
Mam do sprzedania kamere pogłosową \"mini 256R\" Sprzęt jest w idealnym stanie prawie nowy! Używałem tylko pare razy. Dostałem to pod choinek ale niestety takiego nie chciałem dlatego sprzedaje!! Opis::: Stereofoniczny multiefekt wokalowo - instrumentalny o wejściu monofonicznym i prostej obsłudze. Dzięki pokrętłu możliwy jest szybki i jednocześnie precyzyjny wybór żądanego efektu (1 z 256). Zmiana efektu następuje w momencie zatwierdzenia wyboru przyciskiem ENTER. Możliwa jest także rezygnacja ze zmiany i powrót do poprzedniego ustawienia przyciskiem CLR. Przycisk BYPASS umożliwia chwilowe wyłączenie efektów przez ominięcie układów wewnętrznych urządzenia, tak że na wyjściu otrzymujemy sygnał \"czysty\" - bez modyfikacji. Dostępne grupy efektów: MULTITAP, ROOM_1, NON_LINEAR, AMBIENCE, CHORUS, ROOM_2, RESONATOR, CHORUS+FLANGER, VIRTUAL, PLATE, FLANGER, HALL_1, DELAY, HALL_2, DELAY+REVERB, VOCAL. Urządzenie umożliwia wybór i wyłączanie efektów także poprzez interfejs MIDI. Efekt można podłączyć zarówno w torze pojedynczego mikrofonu (lub instrumentu) jak i w pętli efektów miksera - korzystając z gniazd EFFECT (ew. EFX czy SEND) i RETURN miksera muzycznego.  

cena TYLKO 680! (rozbuj w bialy dzien! Taniocha! ;) )                    

Offline Steffek

• +++
SPRZEDAM kamere poglosowa!
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-02-04 (Śro), 12:53 »
Widze nie znacie sie na dobrym sprzecie :P

No nic oferta chyba juz nieaktualna. (chyba, ze ktos by bardzo chcial to jeszcze moge cos wykombinowac ;) )