Archiwum > Radio TS

Problem techniczny

(1/4) > >>

Emill:
Na swieta naciagnalem starszych na mikrofon z mysla min. o rozruszaniu nieco radia, mam go, ale jak to mowia - teoria swoje a praktyka swoje. Jak puszczam Winampa z shoutcastem ustawionym wlasnie na W. jako zrodlo dzwieku, to muze slychac normalnie, ale mikrofonu (z oczywistych wzgledow) nie, natomiast jak zmienie zrodlo na karte dzwiekowa, to dzwieki z mic\'a sa glosne, wyrazne, ale prawie wogole nie slychac muzy... moja karta to Yamaha DS-XG (o wymianie na inna nie ma mowy)... moze przydalby sie jakis wzmacniacz, czy co...? :D                    

Xtense:
:) Też miałem ten problem :)

Ustaw \"głośność główną\" na minimum, wave tak do połowy, a mic normalnie. Jako źródło nagrywania (otwierasz w mikserze wybierając Plik->Właściwości) wybierasz \"What U Hear\", albo Stereo Mix (które też ustawiasz na minimum), lub inne takie kojarzące się z mieszaniem dźwięku i Voila.                    

Szmugiel:
Ekhmm.... Kurcze wspomóżcie jakimś serwkiem chociazby na www radyjka !! Ja próbowałem coś załatwić ale klafa  :| A jak ktos juz może załatwić te sprawy związane z serwerem radia (shoutcast_server) to będzie jeszcze lepiej :P                    

MephiR:
Proponuję dać na to forum ogłoszenie - dużo projektów już dzięki temu boardowi zasponsorowano, więc warto spróbować... Web Bazar. A tak na marginesie - próbowaliście pisać do PWII?                    

Piotrass:
Przywróćmy nasz radyjko !!  :!:  :!:                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej