Autor Wątek: Problem techniczny  (Przeczytany 4131 razy)

Offline Emill

• +++
Problem techniczny
« dnia: 2004-01-12 (Pon), 19:18 »
Na swieta naciagnalem starszych na mikrofon z mysla min. o rozruszaniu nieco radia, mam go, ale jak to mowia - teoria swoje a praktyka swoje. Jak puszczam Winampa z shoutcastem ustawionym wlasnie na W. jako zrodlo dzwieku, to muze slychac normalnie, ale mikrofonu (z oczywistych wzgledow) nie, natomiast jak zmienie zrodlo na karte dzwiekowa, to dzwieki z mic\'a sa glosne, wyrazne, ale prawie wogole nie slychac muzy... moja karta to Yamaha DS-XG (o wymianie na inna nie ma mowy)... moze przydalby sie jakis wzmacniacz, czy co...? :D                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Problem techniczny
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-01-13 (Wto), 15:35 »
:) Też miałem ten problem :)

Ustaw \"głośność główną\" na minimum, wave tak do połowy, a mic normalnie. Jako źródło nagrywania (otwierasz w mikserze wybierając Plik->Właściwości) wybierasz \"What U Hear\", albo Stereo Mix (które też ustawiasz na minimum), lub inne takie kojarzące się z mieszaniem dźwięku i Voila.                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Szmugiel

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-01-26 (Pon), 17:26 »
Ekhmm.... Kurcze wspomóżcie jakimś serwkiem chociazby na www radyjka !! Ja próbowałem coś załatwić ale klafa  :| A jak ktos juz może załatwić te sprawy związane z serwerem radia (shoutcast_server) to będzie jeszcze lepiej :P                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline MephiR

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-01-26 (Pon), 19:00 »
Proponuję dać na to forum ogłoszenie - dużo projektów już dzięki temu boardowi zasponsorowano, więc warto spróbować... Web Bazar. A tak na marginesie - próbowaliście pisać do PWII?                    
To miejsce na twoją reklamę. Wykup je już dziś!

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Problem techniczny
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-02-04 (Śro), 19:57 »
Przywróćmy nasz radyjko !!  :!:  :!:                    
Come get some!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Problem techniczny
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-02-04 (Śro), 23:34 »
lol, jaki problem techniczny :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Problem techniczny
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-02-10 (Wto), 16:46 »
Xtense
 a nie mam racji ? to jest problem,  :!:   :arrow:  :|                    
Come get some!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Problem techniczny
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-02-11 (Śro), 11:16 »
No, to postaw serwer - będziem grać.                    

Offline MephiR

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-02-11 (Śro), 16:43 »
A wy szukacie aby serwera, czy czekacie, aż ktoś wam go na tacy przyniesie?                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Problem techniczny
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-02-11 (Śro), 16:59 »
MephiR - w tym momencie czekam na maila od tego całego \"Wspierania Inicjatyw Internetowych\". Do tego rozpytuję się kumpli, którzy mają znośne łącza, czy nie mogliby postawić serwera. Ponadto prosiłem nawet w szkole, czy nie możnaby postawić tam serwera. Ale poza tym czekamy, aż nam go ktoś na tacy przyniesie...                    

Offline MephiR

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-02-11 (Śro), 17:48 »
MephiR - w tym momencie czekam na maila od tego całego \\\"Wspierania Inicjatyw Internetowych\\\". Do tego rozpytuję się kumpli, którzy mają znośne łącza, czy nie mogliby postawić serwera. Ponadto prosiłem nawet w szkole, czy nie możnaby postawić tam serwera. Ale poza tym czekamy, aż nam go ktoś na tacy przyniesie...

aha =)
Ja ci zaraz dam \"acha =)\", bedzie remove!. szmugiel                    

Offline Szmugiel

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-02-11 (Śro), 19:52 »
WIdze, ze tu jakies sie dyskuscje rozpoczely. No fakt przydalby sie jakis serwer. Byl nawet pomysl o polaczeniu sie z innym radiem, ale nie wypalilo. No cóz otwieram ramiona i wołam help me  :devil:                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline MephiR

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-02-12 (Czw), 15:58 »
Z przykrością muszę stwierdzić, że źle działacie - owszem trudno znaleźć serwer na shoutcast, ale po tak długim czasie, to nawet na najwolniejszym serwerze radio powinno stać...                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Problem techniczny
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-02-12 (Czw), 22:12 »
Z przykrością muszę stwierdzić, że źle działacie -

[Kefir] uratuj nas i zostań naszym \"menadżer of promołszyn end dystrybiuszyn\"  :D                    
Come get some!

Offline MephiR

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-02-13 (Pią), 14:08 »
[Kefir]

:/

uratuj nas i zostań naszym \"menadżer of promołszyn end dystrybiuszyn\"

Narazie na głowie mam RF i serwis q2.fpp.pl, więc nic z tego :evil:                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Problem techniczny
« Odpowiedź #15 dnia: 2004-02-13 (Pią), 16:43 »
MephiR - tobie jest łatwo powiedzieć, jeśli \"serwer\" jest pare godzin dziennie, do tego nie zawsze jest włączony, a najczęściej wogóle nie wiemy, że jest...                    

Offline MephiR

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #16 dnia: 2004-02-13 (Pią), 18:16 »
MephiR - tobie jest łatwo powiedzieć, jeśli \"serwer\" jest pare godzin dziennie, do tego nie zawsze jest włączony, a najczęściej wogóle nie wiemy, że jest...

A co to ma do poszukiwań stałego serwera?                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Problem techniczny
« Odpowiedź #17 dnia: 2004-02-14 (Sob), 17:36 »
to nawet na najwolniejszym serwerze radio powinno stać...

Tak to się ma do tej sprawy ;)                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Problem techniczny
« Odpowiedź #18 dnia: 2004-02-14 (Sob), 17:36 »
[Kefir]

:/

- wymowa fonetyczna jest zawarta w nawiasach kwadratowych  :idea:                    
Come get some!

Offline MephiR

• +
Problem techniczny
« Odpowiedź #19 dnia: 2004-02-15 (Nie), 14:10 »
- wymowa fonetyczna jest zawarta w nawiasach kwadratowych

[mefir] jak coś =P