Off-Topic > Muzyka

Pink Floyd

(1/3) > >>

ignus:
hehe... klasyka. czy ktos slucha czasem jednej z lepszych kapel z kregu rocka progresywnego z lat 70, (grali od 69, w sumie to do dzisiaj sie ukazuja jakies wydawnictwa z nimi zwiazane) jednoczesnie nie kojarzac ich tylko z \"Another Brick In The Wall (Part 2)\" ze slynnym tekstem \"We dont need no education...\"?
chodzi mi o klasyke w stylu \"Dark Side Of The Moon\", \"Wish You Were Here\", \"Ummagumma\" czy \"The Wall\"...zreszta nie tylko....
a czy ktos widzial film \"The Wall\"? ja widzialem i mi sie bardzo podobal.
jeszcze nie mialem okazji zapoznac sie z wszystkimi plytami Floydow ani z solowymi dokonaniami Watersa czy Gilmoura...jak znajde czas to na pewno przeslucham. na razie mam wrazenia mocno pozytywne.                    

Keiran:
Lubię Floydów, choć ich twórczości zbyt dobrze nie znam. Podoba mi się płyta Wish You Were Here, jest naprawdę dobra.
IMO Gilmoure jest lepszy od Watersa, na zapisie jednego z koncertów wyraźnie słychać że koleś zarżnął gitare i ciągnie na zerwanej strunie, to jest kunszt                    

Tomi Li Drzons:

--- Cytuj ---
a czy ktos widzial film \"The Wall\"?
.
--- Koniec cytatu ---

O rany :D Ja widziałem ten film jak bylem w podstawoowce... a to było baaardzo dawno temu. Byłem tak mały, że nie miałem pojęcia co to jest Pink Floyd... Ale na szczęście mam starszego brata, który załączył ten film w TV i razem oglądaliśmy... Jak pamięcią sięgnę od tamtej pory to chyba tylko jeden raz leciało to w naszej polskiej TV :(                    

waste:
The trial ;) świetny kawałek hehe

morgurth:
dolaczam sie do bandy fanow pink floydow... trial i brick in the wall, sa czadowe                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej