Autor Wątek: Panie (zmieniono na prosbe durba :D)  (Przeczytany 22196 razy)

Offline Po3T

• +
Panie (zmieniono na prosbe durba :D)
« dnia: 2003-04-04 (Pią), 17:12 »
Celem tej ankiety jest poznanie prawdziwej (lub nie), męskiej (lub nie;) ) opinii na temat przyciągania wzroku przez różne częsci ciała niewiast.
Jako, że 99% naszej społeczności stanowi męska większość, myślę że z odp. nie powinno być źle.
Oczywiście bardzo wskazane jest by nieliczne panie też się wypowiedziały. I proszę bez zbędnych wyzwisk i posądzeń o męski szowinizm - i tak zostaną skasowane ;)                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-04 (Pią), 17:31 »
Tyłeczek. Dobry tyłeczek to jest... argh.

Zamiast iście monty pythonowskiej odpowiedzi \'nie patrzę\', powinno być \'na włosy\'. Włosy to b. ważny element.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-04 (Pią), 17:54 »
Tyłeczek :) Nogi i włosy to też bardzo ważne rzeczy :D                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Simon

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-04 (Pią), 18:00 »

A wklej sobie zdjęcie Durbika to zmienisz zdanie.  :lol: Najważniejsza jest twarz.                    

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-04 (Pią), 18:04 »

A wklej sobie zdjęcie Durbika to zmienisz zdanie.  :lol: Najważniejsza jest twarz.

No tak to fakt :hihi:
Bez tego ani rusz gdziekolwiek :D                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-04 (Pią), 18:13 »
Swoj glos oddalem na tyleczek.
I jestem z tego dumny :-)                    

C1

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-04 (Pią), 18:24 »
\"Piękno ciała tkwi wyłącznie w skórze. Gdyby bowiem ludzie mogli zobaczyć, co się znajduje pod skórą, gdyby tak mogli ujrzeć wnętrze [...], mierziłoby ich spoglądanie na kobiety. Ich powab składa się z flegmy i krwi, z wilgoności i żółci. Gdyby ktokolwiek zastanowił się, co ukrywa się w dziurkach od nosa, w gardle i w brzuchu, doszedłby do wniosku, że są tam tylko nieczystości. A jeśli nie możemy nawet czubkiem palca dotknąć flegmy czy kału, jak przeto możemy obejmować worek łajna?\"

Fajne? :D To jakiś text z średniowiecza. :)

A teraz już bardziej na temat.
Zależy czy widzę dziewczynę od tyłu, czy od przodu. Jak od przodu to najpierw twarz, a jak od tyłu to najpierw pupeczka. No i potem patrzę DOKŁADNIE na wszystkie inne części ciała. :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-04 (Pią), 19:40 »
A wklej sobie zdjęcie Durbika to zmienisz zdanie.

E, czemu. Mam też zdjecia na których nie mam akurat ospy :D

Tylko prawda jest taka, że dziewczynie WYPADA po prostu z przyzwoitości nie być obrzydliwą. A chłopak to e, tam. Estetyka gatunku panowie.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-04 (Pią), 20:29 »
Ciężko sprecyzować, w sumie wolę widzieć dziewczyne jako całość i jak ktos juz powiedzial, zalezy czy widze ją od przodu czy od tyłu. W pierwszym przypadku twarz, w drugim tyłeczek i nogi.
Pamiętajcie że w ekstremalnych przypadkach są worki;)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-04 (Pią), 21:06 »
nie ma oczu
ja najpierw patrze równolegle na twarzi na oczy
oczy są bardzo ważne, bo przez nie widać co ktoś myśli w danej chwili
natomiast patrząc od tyłu patrze na tyłeczek i nóżki i na ich umięśnienie (tak, lubie umięśnione nóżki :D )
natomiast jak przy dziewczynie stoi jakiś facet, to już nie spoglądam tak często  :wink:                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-04 (Pią), 21:27 »
Zagłosowałem na twarz, bo nie ma oczu. Ale powiem tak: nie widziałem jeszcze ładnej dziewczyny z brzydkimi oczami. Oczy to dla mnie absolutna podstawa. Potem reszta twarzy, potem biust, potem tyłeczek i cała reszta. Ale, jako, że jestem homo internetus, poznawanie dziewczyn zaczynam i tak nie od wyglądu, a od tego jakiej muzyki słuchają - i to jest podstawowe kryterium selekcji.

A tak przy okazji - dupa nie ma twarzy (to tak odnośnie pytania w ankiecie).                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-04 (Pią), 21:28 »
No, więc te pytania są tendencyjne :bigla: . A tak na serio to patrząc na ładną „dupeczkę” widzę ją jako całość, ale jeżeli mam już wybierać to będzie to twarz...                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Simon

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-05 (Sob), 08:53 »
A wklej sobie zdjęcie Durbika to zmienisz zdanie.

E, czemu. Mam też zdjecia na których nie mam akurat ospy :D

Chciałem oddać to jak najbardziej obrazowo i pomyślałem o twoim autoportrecie.  :wink:   :lol:                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-05 (Sob), 09:47 »
Ja ogolnie patrze od pasa w dol. A pozniej twarz, bo jak jest zryta twarz to jest ciezko....                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-05 (Sob), 09:51 »
Dziwi mnie brak jakiegokolwiek głosu na piersi. Czyli te silikony to jednak pomysł kobiet, a jak coś się potem nie powiedzie to feministki zwalają winę na facetów.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-05 (Sob), 10:05 »
Na to wygląda, ja nie przepadam za dużymi, wolę takie normalne. B lub C jest ok                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-05 (Sob), 10:08 »
Ja tam lubię i takie normalne i duże, oby tylko dziewczyna nie byłą deską. Musi mieć trochę tego cycka...                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-05 (Sob), 10:11 »
piersi byly wazne i sa wazne, jesli idzie o instykty. Sa one pewnym wyznacznikiem plodnosci i mozliwosci wykarmienia potomstwa (przykro mi panowie, ale jesli ktokolwiek chcialby ubrac piersiatka lub generalnie, cialo kobiece, w ladne kwiatki, to i tak wszystko sprowadza sie do brutalnego, jak najbardziej fiycznego aktu kopulacji. Milosc moze byc efektem ludzkiej potrzeby czegos wiecej niz bezmyslnego zaspokajania potrzeb, przez co nie mowie ze jest zla badz zbedna. wrecz przeciwnie. pokazuje tylko podloze tego procesu). Piersi sa bardzo wazne, ale... facet patrzac na piersi... nie, inaczej. Facet nie zwraca uwagi ze patrzac na piersi wyciaga jakies tam wnioski, bo robi to automatycznie i po prostu nie zauwaza tego, dlatego nikt tego pewnie nie zaznaczyl. bardziej zwraca sie uwage na reszte ciala, bo \"analiza\" piersi jest niejako defaultowa czynnoscia.

ponadto od czasu silikonu, ktory falszuje taki \"odczyt\" rola piersi spadla nieco na dalszy plan, stad taki ogolny powrot do umiarkowanej wielkosci piersi, ba, nawet malych, a nie, ze wulgarnie to okresle, balonow wielgasnych jak slonie.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-05 (Sob), 10:30 »
Ale to samo jest z tyłkiem. Oceniasz podświadomie szerokość miednicy - oceniasz, czy dana kobieta może rodzić. To jest selekcja naturalna. I dzięki Bogu.                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-05 (Sob), 10:37 »
owszem, to samo mozesz powiedziec o dowolnej czesci ciala. i o najwaznieszym elemencie. Symetrii. ale piersi staly sie pewnym symbolem kobiecosci, glownie przez fakt ze sa swego rodzaju \"wizytowka\". Gdy stoisz an face z kobieta nie widzisz jej tyleczka, a jedynie twarz i piersi.
Selekcja naturalna, jak to ladnie brzmi...                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-05 (Sob), 10:37 »
Hehe nie wiedzialem, ze w moim mozgu podswiadomie przeprowadzam selekcje ciala kazdej napotkanej kobiety :)                    

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-05 (Sob), 10:44 »
Widzę ,że do tej pory żadna kobietka się nie wypowiedziała ;)
Ciekawe to jest :)                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-05 (Sob), 11:00 »
No zasadniczo to najpierw widzę tyłeczek :D

Potem nosek, nie zapominajcie o nosku!  :roll:

Uloobiony tekst do dziewczyny: A podskocz! :bigla:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-05 (Sob), 12:18 »
a ja na piersi nie patrze, no może tylko troszke
\"takie małe, takie duże może u mnie być\"  :-D
i nawet podobają mi się mniejsze (małe też jest piękne) jakoś bardziej pasują optycznie do całości
ja też patrze na to jak się dziewczyna ubiera i czy nie ma za dużo pudru i innych świństw na twarzy (barbi na pal)
to dużo potrafi powiedzień o niej samej
pozatym sam nie wiem, ale jak zwróce na jakąś dziewczynę uwage, to najczęściej za sprawą właśnie twarzy, najczęściej musi ona być nieprzeciętna, niekoniecznie śliczna, ale musi w sobie mieć to coś

pozatym tak mi się wydaje, że patrzenie na duże piersi tak działa poniewarz dawno temu jak kobieta był cycata i miał duży tyłek i w ogóle, to oznaczało, że była najedzona i urodzi zdrowei i silnego potomka
pamiętajmy, że choć żyjemy w dobie komputerów, to mózg wciąż mamy z epoki kamienia łupanego                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-05 (Sob), 13:33 »
Generalnie zgadzam się z Pumbusem (chyba pierwszy raz! :wink: ). Sposób ubierania i malowania/perfumowania też jest ważny. A piersi? Powiem wam szczerze - nigdy w życiu nie widziałem nic piękniejszego, niż właśnie piersi. Odpowiednio duże, kształtne (ważne), są piękniejsze od wszystkiego, co widziałem.                    
w stanie spoczynku

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-05 (Sob), 14:39 »
Tyłeczek tak jako pierwszy alepotem na coś czego nie ma w ankiecie a mianowicie na ręce to one świadczą o zadbaniu kobiety a to jest ważne czy nie mam racji?                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-05 (Sob), 15:04 »
Powiem wam szczerze - nigdy w życiu nie widziałem nic piękniejszego, niż właśnie piersi. Odpowiednio duże, kształtne (ważne), są piękniejsze od wszystkiego, co widziałem.

heehehe :D :D :D
W pierwszym odruchu pomyślałem, że o sobie mówisz... No sorki, ale tak napisałeś o \"swoich\" :hihi: :hihi: :hihi:                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-05 (Sob), 15:37 »
Lol.
Macie racje, nadmiar tapety powoduje odruchy wymiotne, naturalne piekno jest ładniejsze. W sumie dziewczyna nie musi byc piekna, tylko zeby miala w sobie to cos. Inteligencja tez jest wazna, moze nawet bardziej.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-05 (Sob), 15:51 »
Dla mnie najważniejszy jest oczywiście charakter dziewczyny, podobnie jak Pumbus niecierpię \"pustych lal\" i \"sklepów z tapetami\". jednak jeżeli muszę juz koniecznie część ciała to podaję:twarz. Bo np nie wyobrażam sobie życia z dziewczyna o pięknych kształtach za to wyobrażam sobie życie z dziewczyna o pięknej twarzy a trochę mniej ciekawych kształtach... oczywiście kształty też są ważne ale ni muszą być jakieś nadzwyczajne-twarz to podstawa. A tak poza tym to ideałem dla mnie to jest moja dziewczyna :)                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-05 (Sob), 15:53 »
W sumie dziewczyna nie musi byc piekna, tylko zeby miala w sobie to cos. Inteligencja tez jest wazna, moze nawet bardziej.
I to chyba dążymy do sedna :)
dużo cech zewnetrznych świadczy o charakterze i sposobie bycia który nam właśnie odpowiada, a jak odpowiada to z takim kimś można (przynajmniej) spokojnie podagać :)
jednak wiem z własnego doświadczenia, że wygląd i zachowanie mogą płatać figle i potem można dowiedzieć się zupełnie innych rzeczy niż się spodziewało
ja np. jak patrze jak się dziewczyna ubiera to częsciej zatrzymuje wzrok na tych które NIE ubierają się modnie tylko po swojemu, sądze, że to dużo o nich samych świadczy                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-05 (Sob), 16:14 »
A tak poza tym to ideałem dla mnie to jest moja dziewczyna :)

I tak być powinno! Nic, tylko pozazdrościć... :-D
Ktoś tu jeszcze o nosie wspominał - ja mam tak dziwnie, że lubię dość duże, nie takie małe, niewyraźne. I w ogóle lubię raczej ostre, charakterystyczne rysy, a nie takie laleczki...

Tomi =] :shock2:  :? Wybacz, ale nie chwytam o co ci chodzi... przeczytałeś \"własne\" zamiast \"właśnie\", czy co? :)  :wink: .                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-04-05 (Sob), 17:04 »
A tak poza tym to ideałem dla mnie to jest moja dziewczyna :)

i ja też tak mam!!!  :-D
i się z tego bardzo ciesze, bo nie ma nic lepszego od ideału  :-D

:idea: napisałbym to wszystko w poprzednim poście ale jak odpowiadałem nie widziałem jeszcze posta josha                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-04-05 (Sob), 17:34 »
Ale to wszystko wiadomo. Odbiegacie w ten sposób od tematu: na co patrzysz KIEDY WIDZISZ PIERWSZY RAZ dziewczynę. Na charakter jej nie patrzysz...                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-04-05 (Sob), 18:00 »
nie na chrakter, ale na to co może o nim świadczyć
świadmomie lub nie, właśnie na to patrze                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-04-05 (Sob), 18:25 »
Tomi =] :shock2:  :? Wybacz, ale nie chwytam o co ci chodzi... przeczytałeś \"własne\" zamiast \"właśnie\", czy co? :)  :wink: .

Sorki...dokładnie jak mówisz... bez urazy ;)  Zwracam honor... Ale trochę się uśmiałem, a jak wiadomo śmiech to zdrowie... więc mam nadzieję, że dzięki temu przeoczeniu jestem trochę zdrowszy ;) :D                    

\"Vaya con dios\"

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-04-05 (Sob), 18:33 »
Ale temat, gadamy tu o dupie Maryny :)                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-04-05 (Sob), 18:35 »
Nie tylko Maryny :D :D :D                    

\"Vaya con dios\"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-04-05 (Sob), 18:39 »
Tomi =] też się pośmiałem kiedy w końcu doszedłem do tego o co ci chodziło :lol: . Czyli obaj będziemy zdrowsi.

Durbik =] no niby masz rację, ale na co kto patrzy to masz w ankiecie, a my sobie tutaj poszerzamy zakres dyskusji :wink: .

I jeszcze chciałem o ideałach wspomnieć - może to dziwne, ale mi się takowej dziewczyny nigdy nie udało spotkać. Nawet biorąc pod uwagę samą urodę - prawda, są takie dziewczyny, że normalnie aż się w głowie nie mieści jak one mogą być takie ładne, ale ja i tak zauważam u nich pewne niewielkie braki, albo nadmiary :twisted: . Natomiast podejrzewam... a właściwie to nie podejrzewam, tylko wiem, że na własną dziewczynę się patrzy zupełnie inaczej. Mam taką skalę urody niewieściej (dziewięciostopniowa, od 1 do 5) i zazwyczaj dziewczyna, z którą jestem blisko dostaje conajmniej 1 punkt więcej, niż dostawała wcześniej. Ot, subiektywizm w praktyce.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-04-05 (Sob), 21:38 »
normalnie aż się w głowie nie mieści jak one mogą być takie ładne
czasami też tak mam, ale puźniej zauważam, że to są tylko chwilowe zauroczenia ale potem można dostrzec całą masę niedopatrzeń

dziewczyna, z którą jestem blisko dostaje conajmniej 1 punkt więcej
to chyba normalne, że jak dziewczyna jest wspaniała to się ją zaczyna uważać za ideał i dostaje ten bonus

a teraz ma jeszcze pytanie do wszystkich (nie chce zakładać nowego topicu, bo pytanie jest chyba wystarczająco pokrewne):
na co zwracacie uwage w charakterze i zachowaniu dziewczyny?                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-04-05 (Sob), 22:54 »
na co zwracacie uwage w charakterze i zachowaniu dziewczyny?

Dla mnie najważniejsza rzecz to czy z dziewczyną mi się dobrze gada-co jest najlepszym wzynacznikiem bo to świadczy o jej inteligencji i poczuciu humoru, napewno dziewczyna nie może być pustą panienką myślącą tylko \"gdzie jest lustro-jak wyglądają moje włosy\" itp, bardzo a to bardzo ważną sprawą, też jest żeby słuchała podobnej muzyki do mnie no i żeby się śmiała z moich dowcipów ale szczerze :wink: hehe                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-04-05 (Sob), 23:07 »
Poczucie humoru. Od tego chcąc niechcąc wszystko wychodzi.                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-04-05 (Sob), 23:47 »
Poczucie humoru? - na pewno tak. Ogolnie wazne by byla wesola i mila osobka, a i odrobina wyrozumialosci sie przydaje...                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-04-06 (Nie), 09:50 »
Charakter i zachowanie? Powiem to tak: jeżeli mogę z dziewczyną gadać codziennie przez 2-3 godziny o najróżniejszych rzeczach i nigdy nam nie brakuje tematów to znaczy, że jesteśmy na dobrej drodze :-D . Poza tym nie powinna być zbyt bojowa (jestem raczej spokojnym człowiekiem). Powiem to tak: porównajcie jak na widok człowieka (znajomego) zachowuje się pies, a jak kot. Idealna dziewczyna powinna się zachowywać jak kot, a nie jak pies.

Pumbus =] generalnie jest tak, jak mówisz, że w końcu się ta niezwykła dziewczyna staje trochę zwyklejsza, ale znam jedną taką, że już od roku się nie mogę nadziwić jak ona mi się może tak podobać i jakoś wcale mi nie powszednieje... :? .                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-04-06 (Nie), 10:11 »
muzyka - ważna by nie słuchała I3 i miała dobry gust, co do gatunku to nie mysi być to samo, w końcu trudno cały czas słuchać tylko jednego gatunku
gadanie - to ważna rzecz im więcej czasu można na to poświęcać tym lepiej
zachowanie - porównanie do psa lub kota jest ciut dziwne, bo mój kot jest upierdliwy a pies się boi każdego obcego mimo, że to średnio duży kundel
ja jestem bardzo spokojny, a moja dziewczyna jest bardzo żywiołowa, co nam w niczym nie przeszkadza, bo obu nam się udzie po trosze z drógiego  :idea:
dowcipy - ja jakoś mam tendencje do spalania, więc u mnie to nie gra roli
 :arrow: Olhado256
to mamy podobnie :) , tylko że moja nie tyle nie przestaje, co cały czas staje się w moich oczach piękniejsza :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-04-06 (Nie), 12:19 »
Chodziło mi o standardowe zachowanie psów i kotów. Pies - biega, szczeka, meda ogonem, skacze, hałasuje... brrrr! Kot - otworzy oko, zobaczy, że to ty, przyjdzie, poociera się o nogi, miauknie na powitanie...

Muzyka - wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś słucha podobnej muzyki to znaczy, że ma podobny charakter. Sprawdziłem to na naprawdę wielu dziewczynach i działa. Z fanką HH po prostu nie umiem być blisko i nic nie poradzę.

Charakter - widzieliście kiedyś znaczek Yin-Yang? Czarne to mężczyzna, białe to kobieta - i co widzimy? Uzupełniają się. I o to chodzi - idealna dziewczyna nie powinna być dokładnie taka, jak ja - bo będzie miała te same wady i będzie nam się ciężko żyło. Powinniśmy się uzupełniać, czyli powinna być otwarta, pewna siebie, silna psychicznie... a nie taka oferma, jak ja :wink: .                    
w stanie spoczynku

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-04-07 (Pon), 08:58 »
Wygląd - Ja najpierw zwracam uwagę na wrażenie ogólne, szybki rzut okiem od góry do dołu i wszystko jasne. Dopiero potem zwracam uwagę na detale, natomiast jeżeli chodzi o ankietę to w pierwszej kolejności zwracam uwagę na twarz (nie chodzi o to żeby była jakaś specjalnie ładna, liczy się żeby była sympatyczna).

Zachowanie i charakter - Cenię u kobiet dużą dozę wyrozumiałości lub/i cierpliwości, bez tego długo w moim towarzystwie nie wytrzymają :D Po za tym ważne jest żeby można z nimi było pogadać na jakiś ciekawy temat.

Muzyka - Kiedyś uważałem że każda dziwczyna która słucha disco czy hh jest pustą idiotką, ale zdarzyło mi się poznać kilka słuchających takiej muzyki dziewczyn z którymi można było fajnie pogadać czy pożartować i zmieniłem zdanie. Owszem wśród takich dziewczyn dominują puste idiotki, ja jednak wolę dać pannie szansę niż się mocno pomylić.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-04-07 (Pon), 16:19 »
No z muzyką to raczej taki mit. Że hc lgnie do hc (:D) i inne bzdury tego pokroju.

W ogóle samo pojęcie \'hc-ości\' - big rotfl jak mówi mój chory umysłowo kolega \'szatanowiec\'.                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-04-07 (Pon), 17:13 »
Najpierw pupa i nogi, potem twarz i resztę.  Zazwyczaj nie zwracam uwagi na jakieś sex bomby, bo te i tak są zbyt drogie w utrzymaniu, a zresztą nie chce się narazić na wsciekłość jakiegoś rozjebanego kafara...

Ja tam wole dziewczęta o mniejszych gabarytach.  Takie coby były śliczne i miłe.  I mniętkie.... I ładnie pachniały (np. łąką lub kwiatuszkami) :D                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-04-07 (Pon), 21:32 »
No z muzyką to raczej taki mit. Że hc lgnie do hc (:D) i inne bzdury tego pokroju.

Tu bym się sprzeczał. To, jaką ktoś preferuje muzykę, wynika z cech jego charakteru i poziomu umysłowego. Jeżeli ktoś słucha podobnej muzyki - jest duża szansa, że będę się z nim mógł dogadać. A to najważniejsze.                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-04-07 (Pon), 22:44 »
Ale ja też do pewnego stopnia tak myślę. Co nie znaczy, że przekreślam daną osobę jeśli podoba się jej na przykład linkin park (lol) albo limp bizkit (hihihi). Mogę wyrazić swoje danie i tyle. Muzyka sobie a reszta sobie. Ale fakt, jeśli słucha tej samej muzyki (albo podobnej) to jest o wiele lepiej.

Ale conditio sine qua non to nie jest. Muzyka nie jest jak dla mnie stylem życia, więc nie traktuję jej jako kryterium wartościujące kogokolwiek. Pomaga, fakt. Ale nie determinuje. A nuż dana osoba nie miała okazji słyszeć niczego co mi się dobrym wydje?                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-04-07 (Pon), 22:55 »
a jak ja lubie kalibra, pantere, limp bizkita, elektryczne gitary, republike
to co o mnie można pomyśleć?
jaki ja mam styl
o czym ze mną można gadać?

dlatego ja nie oceniam ludzi po słuchanej muzyce
bo wiem po spbie, że różne osoby słuchają NAPRAWDE różnych gatunków                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-04-07 (Pon), 22:58 »
No nie wiem, ostatnio jak próbowałem zrozumieć ludzi lubiących limp bizkit to rozbolała mnie głowa. Można np lubić Tatu, Ich Troje, nawet NAS można lubić TAK NAPRAWDĘ. Ale limp bizkit? To jest poza moją strefą pojmowania, przepraszam.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-04-07 (Pon), 23:01 »
Jednostka to homo duplex - świat kultury i natury - i zależnie od rozwoju ewolucyjnego --] niektórzy pierwsze patrzą na \"dupeczkę\" (natura) inni na muzykę jakiej słucha (kultura). W ogóle to z kobietami jest dziwnie - ponoć to one doprowadziły do rozwoju ludzkości, dzięki społecznemu zakazowi kazirodztwa, ale to już inna historia.

P.S. Ja się nie wypowiem na ten temat, bo cała tzw. miłość itp., to tylko chemia. :D                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-04-07 (Pon), 23:06 »
P.S. Ja się nie wypowiem na ten temat, bo cała tzw. miłość itp., to tylko chemia.

Zgadzam się absolutnie. Niestety nic na to nie mogę poradzić, mimo że o tym wiem :)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-04-07 (Pon), 23:06 »
P.S. Ja się nie wypowiem na ten temat, bo cała tzw. miłość itp., to tylko chemia. :D

ta chemia to najwspanialsza rzecz na tym nędznym świecie, odpowiednio uzywana zapewnia nieziemski odlot i zapomnienie na całe godziny albo nawet dni
nazywaj to jak chcesz
ale ja kocham tą chemie!!!                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-04-08 (Wto), 01:11 »
Jak w ogóle można oceniać kogoś po tym jak się ubiera lub jaki ma styl życia?  Ja najpierw lubię poznać osobę, dopiero potem wyciągać wnioski.  To, że np. ja słucham innej muzy niż jakaś osoba, nie znaczy, że ja czy ta dana osobe jest gorszym szłowiekiem....                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-04-08 (Wto), 05:46 »
Nawet jesli na cos patrze to raczej olewam sprawe. A patrze na rozne rzecz a wszystko zalezy od memtu gdzie akurat patrze. W ankiecie nie ma dla mnie miejsca?   :lol: W sumie jak jusz chce cos zaczac patrze na ubior. Najlepiej zeby jakis klimatyczny (metal, punk, poprostu klimatyczny). Ale i tak zawsze dochodzimy w koncu do poznawania osoby. Nie bede pierdzielil jaka ma byc, bo cholere was to obchodzi :wink:                    
I chuj.

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-04-08 (Wto), 08:23 »
ja glosuje na twaz. pierwsze spojzenie zawsze idzie na twaz. jesli widze dziewczyne z tylu to wlosy (uwielbiam dlugie :) ) ale twaz i oczy. zgadzem sie z wypowiedziami, ze oczy sa najwazniejsze. w koncu \"oczy sa zwierciadlem duszy\". po spojzeniu w oczy mozna sie duzo o czlowieku dowiedzec. idac chodnikiem po spojzeniu przechodzacej dziewczynie w oczy 95% spusci wzrok. pozostale maja u mnie plusa, bo wiedza czego chca. sa odwazne i dzieki temu wiemy, z mamy przed soba kobiete z ktora mozna bedzie troche zaszalec. nie chodzi mi o sex, tylko o zwykle robienie zeczy przes ogul spoleczenstwa uznawane za niepowazne. w oczach mozemy dostrec emcje targajace osoba, smutek, troske, radosc... wiele wiecej mozemy sie dowiedzec niz podczas rozmowy.                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-04-08 (Wto), 08:40 »
idac chodnikiem po spojzeniu przechodzacej dziewczynie w oczy 95% spusci wzrok. pozostale maja u mnie plusa, bo wiedza czego chca

ha
dokładnie tak samo
jakoś nigdy nie miałem kontaktu z dziewczynami które spuszczają wzrok
a jam nigdy (no prawie) nigdy nie spuszczam pierwszy :)  jak się ktoś na mnie popatrzy to czekam aż przestanie :D
a z tym szaleniem to też masz racje
dobra partnerka to taka z którą można robić WSZYSTKO (no prawie) i WSZĘDZIE (prawie) nie wliczając seksu, musi się po prostu umieć bawić
i ajk widze, że jakaś dziewczyna nie spuszcza wzroku to wiem, już że est troche podobna do mnie
chociaż wiem, że najprawdopodobniej nie wytrzyma więcej niż 10 sek
p.s.
poczymś takim nawet najbardziej zła (ze spojrzenia) potrafi się uśmiechnąć :)                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-04-08 (Wto), 11:51 »
Durbik =] też się staram nie przekreślać dziewczyny tylko dlatego, że słucha powiedzmy HH ale mam dość przykre doświadczenia z fankami tego rodzaju muzyki i jestem uprzedzony. A tak naprawdę najgorsza odpowiedź na pytanie \"jakiej muzyki słuchasz\" to \"różnej, czasem włączę radio i tyle\". Z kimś takim w ogóle mi się nie chce rozmawiać - zero wrażliwości na sztukę

A co do chemii - NIE ZGADZAM SIĘ! Miłość składa się ze składnika fizycznego i duchowego. Miłość platoniczna to też chemia? Pewnie, że popęd seksualny jest ważny, ale przecież sami piszecie, że wygląd to nie wszystko. Choćby dziewczyna była super-piękna, to jeśli jej DUSZA mi nie odpowiada - nie pokocham jej. Mogę jej najwyżej bardzo, bardzo pożądać.                    
w stanie spoczynku