Autor Wątek: Co myślisz o wysyłaniu kocyków i piecyków do iranu  (Przeczytany 5399 razy)

Offline Player man

• +
Co myślisz o wysyłaniu kocyków i piecyków do iranu
« dnia: 2004-01-05 (Pon), 17:48 »
Czy nasze społeczeństwo jest mądre organizując pomoc iranowi ?

Ehhh... Nie dosc, ze double-post, to jeszcze na dodatek                    
Koniec z forami.

Offline ble

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-01-05 (Pon), 19:12 »
Moim zdaniem tak. Powinno się pomagać innym ludziom w nieszczęściu. Jeśli my komuś pomożemy, ktoś kiedyś pomoże nam. Chciałbym, żeby tak było :)                    

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-01-05 (Pon), 19:20 »
ble +> tyz tak mysle :D
kto wie, moze kiedys to nas spotka takie nieszczescie ;) i wtedy oni nam bede wysylac \"kocyki\".                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-01-05 (Pon), 19:27 »
Nie musiałeś sobie Player od razu dwóch postów nabijać.

A akcja oczywiście fajna jest, chociaż ja tam nic nie dałem. Wielu potrzebujących w Polsce jest, jakbym już coś miał dawać, to na Orkiestrę Świątecznej Przemocy prędzej. Ale i na to nie dam, bo mam za małe dochody :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline ble

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-01-05 (Pon), 19:29 »
Oj, tam za małe dochody. Jak 2zł dasz to się nic nie stanie. Jakby każdy dał te 2zł to by się trochę pieniędzy uzbierało.                    

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-01-05 (Pon), 19:39 »
Olh ma po czesci racje. Tyle jest u nas w kraju bezdomnych i jakos malo chcetnych do pomocy. Ale Polacy co tu uzo mowc, Polska to biedny kraj.  :?                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-01-05 (Pon), 19:47 »
Playerku -> fany stats :D

Poważniej mówiąc akurat w tym wypadku z calym szacunkiem, ale akcja była nie bardzo potrzebna. Naturalnie tragedia straszna, ale okazało się że władze sobie poradziły. Czerwony półksiężyc też. Lekarze wrócili szybciutko. Oby im sie dalej powodziło wracanie do pionu, z takiej tragedii trudno się pewnie im otrząsnąć. Ja sie nie dołożyłem bo u nas nie zbierali. Jakby zbierali to pewnie też bym sie nie dołożył. Nie jestem skąpy, ale odpowiadam socjologicznej tezie. Poprostu dla mnie Iran jest za daleko i nie czuje tej tragedii w sercu. Ja wogóle jestem zwolennikiem bezpośredniej pomocy i wole te moje grosze wrzucić jakiemus biedakowi pod supermarketem. Nie moge też odmówić jak przychodzi i dzwoni mi na drzwi jakis dzieciak, czy koles z chorą rodziną. TO musi być tragedia i myślę sobie że gdybym ja musiał tak chodzić to chciałbym żeby mi ktoś wrzucił tą złotówke. Dla tego korzystając z tego tematu polecam empatie - wczujcie sie w kogos kto musi znosic biede. Przeciez ta zlotowka nie jest dla Was taka ważna. (troche to było przekolorowane, ale tak własnie czuje :|  )                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline azul

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-01-05 (Pon), 20:31 »
zgadzam się z Crono, ale twierdze też, że nawet jeśli ta akcja nie była w stu procentach uzasadniona to, nasz kraj, jako jeden z przedstawicieli, tzw. \'cywilizacji zachodniej\', którą (jednak) charakteryzuje wspólczucie dla tragedii oraz poczucie (szeroko pojętej) solidarności, powinien był uczynić taki gest; to właśnie nas (Europe) odróżnia od innych...                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-01-05 (Pon), 20:40 »
biedakowi pod supermarketem

.. ktory zbiera na kolejna klaszke. Myslisz, ze tacy ludzie na co wydaja kase, ktora im \"ofiaryjesz\"? Na oplacecie rachunkow?
Ludzie w Iranie, stracili dom, wszystko co mieli, wole im dac grosz (ktory przeznacza na kupno kucow i jedzienia) niz temu rzekomo biedakowi (ktory, wiadomo alkohol..).                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-01-05 (Pon), 20:49 »
Ja uważam,że bezwarunkowo taka pomoc jest potrzebna i należy się Iranowi.

Po pierwsze wielka tragedia, 40 tys. ludzi straciło życie a jeszcze więcej dachy nad głową.
Po drugie Iran jest bardzo biednym krajem i każda pomoc jest potrzebna.
Po trzecie Arabowie też zasługują na współczucie i pomoc. Nie wszyscy są źli, a na wielu można polegać.
Wbrew temu jak kreują ich media i jak zapewne myśli taki Player  :twisted:
Nie pomóc? Bo co? Gorsi są?                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2004-01-05 (Pon), 21:00 »
Co innego jakby to byli Żydzi. Albo pedały! Wtedy to też byśmi im posłali paczki (z trotylem) ne pas SAVER :D ? Przepraszam żart w złym tonie, złym miejscu i czasie.

Keksik-> Nie powiedziałem żulowi pod supermarketem, ktory czeka zeby dziabnac jabola. Trudno właściwie ocenić komu dać, a komu nie. Ja juz sie nauczyłem - poprostu pytam \"na co Ci? Zreszta to jest offtop - sori.                    

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:00 »
Muwią że oni mają tam - 2 stopnie, a w polsece mamy obecnie - 15 czyli wychodzi na to że polscy bezdomni mogą zamarzać a jakieś abrachamy to im trzebe li... d... żeby se w kocyku pospali! Polska niepowinna mieszać sie w te sprawy tylko pomagać swoim. :|                    
Koniec z forami.

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:12 »
Muwią że oni mają tam - 2 stopnie, a w polsece mamy obecnie - 15 czyli wychodzi na to że polscy bezdomni mogą zamarzać a jakieś abrachamy to im trzebe li... d... żeby se w kocyku pospali! Polska niepowinna mieszać sie w te sprawy tylko pomagać swoim. :|

Od pomagania w Polsce bezdomnym( z wyboru a nie z nieszczęścia) są odpowiednie organizacje. Zresztą bezdomni często na własne życzenie nie chcą tej pomocy.

Natomiast taka sytuacja jak trzęsienie Ziemi to co innego. To jest nieszczeście i sytuacja wyjątkowa. Pomoc w takim przypadku jest całkowicie uzasadniona. Ci ludzie w Iranie nie są bezdomni bo tak chcieli.Zmusiła ich do tego sytuacja.

I nie wiem dlaczego piszesz o tych biedakach pogardliwie Abrahamy :|
Uważasz,że są gorsi?  :evil:                    

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #13 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:29 »
Ohuhuhhuhu LOL nie moge !!!! ZEJDE DAJCIE MI PROZAC BAUHAHAA.
LITOSCIIII Saver Ty sie czytasz !!!???? Ty tu bronisz Arabów tekstami \"A co oni gorsi?\" a tu dyskryminujesz Żydow i gejow. No niesamowity jestes !!!

A Playerka zostaw bo mody jest ! :D                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2004-01-05 (Pon), 23:43 »

Po drugie Iran jest bardzo biednym krajem i każda pomoc jest potrzebna.

to oczywiście racja, ale należy też zwrócić uwagę na to, że ogromne pieniądze były i są w tym kraju wydawane na zbrojenia (jest to interes wąskiej grupy, ale jednak) aby się \"bronić\" (zawsze ten sam argument) przed ... tymi, którzy dziś pomagają Iranowi
...\'dziwny jest ten świat\'   :stret:

Ty tu bronisz Arabów tekstami \\\"A co oni gorsi?\\\" a tu dyskryminujesz Żydow i gejow. No niesamowity jestes !!!

\'niesamowity\' to by pewnie chciał być, ale zachowuje się jak wielu ludzi w Europie-> czyli arabowie (prawie bez zastrzeżeń) są ok, a żydzi \'daleko od ok\' :roll:                    

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2004-01-06 (Wto), 00:03 »
A Playerka zostaw bo mody jest !

mody? miales na mysli mlody?jesli tak...
to fakt.. 2 lata mlodszy od Ciebie..

Zresztą bezdomni często na własne życzenie nie chcą tej pomocy.

:roll: Watpie, zeby bezdomny odrzucil jaka kolwiek pomoc.

a żydzi \'daleko od ok\'

a co do nich masz? Zyd jak Zyd, tyz czlowiek.                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #16 dnia: 2004-01-06 (Wto), 00:11 »
Po pierwsze pisownie \"mody\" zastosowalem celowo, 3 lata ale mi raczej chodziło o... e tam.
Po drugie owszem czasem odrzucaja.
Po trzecie nie zrozumiałaś.                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2004-01-06 (Wto), 00:17 »
a żydzi \'daleko od ok\'

a co do nich masz? Zyd jak Zyd, tyz czlowiek.

nie dziwi mnie, że czterolatka zadaje takie pytanie wiec spokojnie wyjaśniam:
jeśli przeczytasz moj post dokładnie to zauważys, że jest on napisany w nawiązaniu do wypowiedzi SAVERA skomentowanej przez Crono...
mała podpowiedz: zdanie rozpoczynające sie od \'niesamowity\'; to w nawiązaniu do SAVERA  :idea:                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2004-01-06 (Wto), 09:10 »

Polska powinna pomagać wszystkim ludziom w miarę swoich możliwości. Irańczyk niczym nie różni się od Polaka.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2004-01-06 (Wto), 14:28 »
Polska niema możliwości żeby pomagać innym krają już i tak bardzo jest zadłużona na świecie !!!!!!!                    
Koniec z forami.

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2004-01-06 (Wto), 15:36 »
Błagam !!! Nie komentujcie !!!                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #21 dnia: 2004-01-06 (Wto), 16:07 »
Mysłowice. To wyjaśnia wszystko.                    
w stanie spoczynku

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2004-01-06 (Wto), 16:16 »
Ty tu bronisz Arabów tekstami \\\"A co oni gorsi?\\\" a tu dyskryminujesz Żydow i gejow. No niesamowity jestes !!!

\'niesamowity\' to by pewnie chciał być, ale zachowuje się jak wielu ludzi w Europie-> czyli arabowie (prawie bez zastrzeżeń) są ok, a żydzi \'daleko od ok\' :roll:

Arabowie po pierwsze nie niszczą mi kraju.
A po drugie ich kraj,ich kultura i oni sami są gnębieni i dyskryminowani, choćby przez sankcje nałożone przez U.S.A.
A ich kraj zrujnowany.
Zresztą na świecie Polacy są w podobnej sytuacji.                    

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2004-01-06 (Wto), 17:01 »
Mysłowice. To wyjaśnia wszystko.

Co masz do mysłowic? To, że jedna osoba sie wysadziła jeszcze nic nieznaczy :roll:

Arabowie po pierwsze nie niszczą mi kraju

Może już zaniedługo zaczną mszcząc sie za irak!

sankcje nałożone przez U.S.A.

Sankcje nie są nakładane bez powodu i są nakładane za zgodą UN.
A wogóle sankcje są tymczasowo zdjęte z iranu.
Muwiąc, że polska jest w podobnej sytuacji niemasz racji ponieważ na polske nie są nałożone żadne sankcje!!!!!!                    
Koniec z forami.

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #24 dnia: 2004-01-06 (Wto), 17:45 »

Może już zaniedługo zaczną mszcząc sie za irak!

Skąd wiesz? I mówisz to tak jakbyś mial nadzieję że tak się stanie  :twisted:
Z pewnością nie są tak nikczemni. Poza tym szanują Polaków,bo Polacy umieją uszanować ich zwyczaje.

Sankcje nie są nakładane bez powodu i są nakładane za zgodą UN.
A wogóle sankcje są tymczasowo zdjęte z iranu.
Muwiąc, że polska jest w podobnej sytuacji niemasz racji ponieważ na polske nie są nałożone żadne sankcje!!!!!!

Stany zjednoczone zawsze ferowały zbyt pochopne wyroki.
Poza tym nakładając je nie liczą się z nikim ,nawet z UN.

I na koniec: Czy ty w ogóle umiesz czytać?
Ja pisałem że to POLACY są w podobnej sytuacji na świecie co Arabowie.Są dyskryminowani itd.
Nie chodziło o POLSKĘ. Sankcje nie mają nic do rzeczy.                    

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:06 »
Saver, ciiichooo nie warto ( \"polskie\" -nie moge :P uhuh Renatka Begier). Playerku trzymajmy sie konwencji! W \"skinach\" byłeś za poglądami postępowymi, ze się tak wyraże.  Tutaj też bądź i pamiętaj dziecko! Nie dyskryminujemy nikogo! Jak w sygnaturze Olhado256. Waż słowa i bądź konsekwentny.                    

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:26 »
Sever umie czytać ale ty nieumiszformuować tego co piszesz napisałeś chodzby przez sankcje a puzniej polacy są w podobnej sytuacji :x . A crono ty myślisz że o dwa lata jesteś starszy to jesteś strasznym dorosłym ktow ie czy ty prawde muwisz że masz tyle lat  :roll:                    
Koniec z forami.

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #27 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:32 »
Sever umie czytać ale ty nieumiszformuować tego co piszesz napisałeś chodzby przez sankcje a puzniej polacy są w podobnej sytuacji :x . A crono ty myślisz że o dwa lata jesteś starszy to jesteś strasznym dorosłym ktow ie czy ty prawde muwisz że masz tyle lat  :roll:

Tego się prawie nie da czytać. Czy to język polski?

A co do tej akcji charytatywnej... Nie mam zastrzeżeń. To normalne, ludzie powinni sobie pomagać w takich chwilach. Jakby nas nawiedziło trzęsienie ziemi to też byśmy zapewne oczekiwali i cieszyli się z każdej pomocy.                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #28 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:36 »
Arabowie po pierwsze nie niszczą mi kraju.
A po drugie ich kraj,ich kultura i oni sami są gnębieni i dyskryminowani, choćby przez sankcje nałożone przez U.S.A.
A ich kraj zrujnowany.

jednak to spośród arabów wywodzi się ogromna liczba \'ochoczo wysadzających się w powietrze fanatyków\', którzy rzeczywiście \"jeszcze\" Ci kraju nie niszczą (i oby tak pozostało    :idea:  )... i prosze o nie wszczynanie dyskusji w stylu: \"oni walczą o wolność\"; bo nikt im jej nie zabrał i jest różnica w walce o wolność, a czystej wody terroryzmem mordującym przypadkowych ludzi.                    

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:36 »
Nienawiedzi nas trzęsienie ziemi bo polska nieleży na uskoku tektonicznym :D .

mam taka drobna sugestie - zainstaluj sobie Worda i pisz w nim posty (uzywajac sprawdzania pisowni) a dopiero potem wklejaj na forum, bo narazie twoich tekstow nie da sie czytac bez bolu zebow - Emill                    
Koniec z forami.

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #30 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:45 »

No dobra, chciałem Cie bronić a tak Cie zjedzą. :twisted: fajne określenie \"nieumiszformuować\" mam nadzieje, że masz papierek na dys(leksje?,grafie,cośtam). Pozatym jestem przebranym 12 latkiem. Co do sankcji - Państwa mogą je nakładać tego im nikt nie zabroni. Z tym, że USA to nie takie normalne państwo, a bliski wschód zawsze był i będzie dziurą z takim czarnym płynem.                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #31 dnia: 2004-01-06 (Wto), 19:06 »
Jestem ZA pomoca dla Iranu. Przypomnijmy sobie jak wygladala nasza sytuacja w Polsce, podczas powodzi..odezwa byla natychmiastowa-otrzymywalismy pomoc od krajow bogatszych (kwestia oczywista :arrow: nie kazda poszkodowana rodzina ta pomoc otrzymala, jednak wazny jest sam fakt-zainstnienia takiej pomocy).
W przypadku Iranu,mamy doczynieinia z masowa kleska, wsrod poszkodowanych znalazly sie cale rodziny...w takich chwilach nalezy niesc bezinteresowna pomoc, bez wyliczania i przeliczania, czy taka akcja sie nam oplaci czy tez nie... Powinnismy byc humanitarni, otwarci i wrazliwi na ludzka krzywde...                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #32 dnia: 2004-01-06 (Wto), 19:08 »

Jezu kurwa chryste! :shock2: . Chłopie, udało ci się zrobić 25 błędów w tych czterech zdaniach! Jesteś mastah.                    
w stanie spoczynku

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2004-01-06 (Wto), 20:40 »
Co do mojej pisowni mam problemy, ale tu sie niegada o pisowni tylko o iranie i abrachamach jak narazie(przynajmniej powinno).                    
Koniec z forami.

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:14 »
Co do mojej pisowni mam problemy, ale tu sie niegada o pisowni tylko o iranie i abrachamach jak narazie(przynajmniej powinno).

To załóż topic o poprawnej pisowni :D :P  :biggt:
I pisz poprawnie - to zdecydowanie ułatwi zrozumienie ciebie :)                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #35 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:18 »
Player => Ale jak chcesz z nami dyskutować to okaż nam trochę szacunku i pisz tak, żeby to się dało zrozumieć, bo ja każdego twojego posta muszę średnio dwa razy przeczytać.                    
w stanie spoczynku

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #36 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:22 »
Gdyby chciec wszystko przeliczac, co sie bardziej oplaca, to wypadaloby zadnej pomocy nikomu nie dawac... rozumowanie \'Polacy bardziej potrzebuja\' uwazam w tej sytuacji za wyolbrzymianie sprawy, bo pytanie brzmi: czy sam wspierasz biednych Polakow, czy tylko uzywasz ich jako argumentu przeciw \'abrahamom\'???                    

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #37 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:32 »
Tak więc mam tylko jedną odpowieć do olhado. Jak ty chcesz dyskutować to gadaj o temacie a nie o mnie chyba, że jesteś nietego :?:                    
Koniec z forami.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #38 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:57 »
Player => Dopóki mi modki nie zwrócą uwagi, że za bardzo offtopuję to będę cię pojeżdżał ile chcę. Taki ze mnie bad motherfucker.

No to ja ci zwracam uwage, ze za bardzo offtopujesz :P Takze prosilbym o powrot do wlasciwego tematu... Playera i reszty oczywiscie to tez dotyczy. Jajo                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #39 dnia: 2004-01-07 (Śro), 17:03 »
Player: widzę, że nie bardzo wiesz jakie zasady panują na tym forum, zatem pomogę ci: albo zaczniesz pisać bez błędów i tak, żeby wszyscy cię zrozumieli, albo nie pisz wcale. wyraziłem się jasno? uwagę zawracałem już w wątku o skinach, ale, jak widzę, postanowiłeś ją zignorować. nie odpowiadaj na mojego posta, nie ma sensu - po prostu przyjmij to do wiadomości.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #40 dnia: 2004-01-07 (Śro), 17:06 »
Ja tam nie znam się ale byćmoże kiedyś nas trafi nieszczęście i będą nam wysyłać kocyki. Ech... Watpie ponieważ wielu ludzi wyznaje zasade: Jak mamy problem- błagamy o pomoc. Jakl ten kto nam pomógł ma problem to olewamy...                    

Offline Mati

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2004-01-07 (Śro), 22:38 »
hehe, przypomniała mi się akcja z lat 70/80, kiedy to polska organizowała \'zbieranie kocyków\' dla bezdomnych z usa  :-D, no ale to były czasy gierka...

ad playerman: nie wiem czemu się czepiacie, przeca można włączyć ignora i po sprawie                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #42 dnia: 2004-01-08 (Czw), 00:02 »
Po co ktoś cie ma upokażąć przed innymi, gdy ty tego niewidzisz, przecież można wybrnąć i niedawać ignora :D.

Polacy zawsze mają super pomysły, jak muwisz, że wysyłali kocyki do USA :-D.                    
Koniec z forami.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #43 dnia: 2004-01-08 (Czw), 16:00 »
Ty głąbie, to była przez komunistów organizowana akcja. Boże, widać, że z Mysłowic. Krew mnie zaleje niedługo przez głupotę niektórych.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #44 dnia: 2004-01-08 (Czw), 16:14 »
Durbik --> po pierwsze - nie wyzywamy sie nawzajem, zasady kultury osobistej obowiazuja w dalszym ciagu. :evil: A po drugie - Player ma 16 lat, nie pomyslales, ze on moze nie znac tamtych czasow?                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #45 dnia: 2004-01-08 (Czw), 16:19 »
A ja mam niewiele więcej i tez nie znam tamtych czasów, bo za młody jestem. Co to niby za usprawiedliwienie?                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #46 dnia: 2004-01-08 (Czw), 18:21 »
Jednak jestes nieco starszy i powazniejszy wiec i o powazniejszych problemach myslisz i masz jakis wyrobiony swiatopoglad... a taki 16-latek? myslicieli z zacieciem historyczno-politycznym w tym wieku za wielu nie ma, to nie to pokolenie ;)
a zeby wrocic do tematu - czlowiek to czlowiek, bez wzgledu na to, czy arab, zyd, czarnoskory, gej czy jeszcze inny i kazdemu nalezy sie pomoc, szczegolnie jesli dane panstwo jest zbyt ubogie, by ja zapewnic swoim obywatelom                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #47 dnia: 2004-01-08 (Czw), 20:10 »
czlowiek to czlowiek, bez wzgledu na to, czy arab, zyd, czarnoskory, gej czy jeszcze inny i kazdemu nalezy sie pomoc, szczegolnie jesli dane panstwo jest zbyt ubogie, by ja zapewnic swoim obywatelom

madre slowa Emill, ale nie wszyscy je rozumieja.                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Player man

• +
« Odpowiedź #48 dnia: 2004-01-10 (Sob), 20:57 »
Ja zrozumiałem wszystko, ale czy w naszym świecie idzie zwalczyć rasizm jak tu sie teraz liczy tylko silniejszy?                    
Koniec z forami.