Autor Wątek: gamnet - multiplatformowy serwis gier  (Przeczytany 2657 razy)

Offline gramisan

• ++
gamnet - multiplatformowy serwis gier
« dnia: 2004-01-04 (Nie), 00:22 »
Jak wiecie(a może i nie) od niedawna jestem związany z serwisem gier gamnet. Jak też zapewne wiecie w takich serwisach przydają się ludzie mający lekkie pióro, ich im więcej tym lepiej. A jako że wiem, że niektórzy z was lubią coś tam czasem popisać daję wam adres, pod który możecie wysyłać teksty próbne: vooplayer@interia.pl . Wszelkie pytania składajcie w tym temacie. Przy okazji mam do was małą prośbę, jako że najsłabszą częścią gamnetu jest forum(przynajmniej działu PC) chciałbym abyście tam od czasu do czasu zagościli i pomogli go rozkręcić. Forum znajdziecie tu.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline ble

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-01-04 (Nie), 10:56 »
I jak się tam zapisałeś? Nic nie mogłem znaleźc, żadnego regulaminu, po prostu nic. Gdzie to jest?                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-01-04 (Nie), 13:56 »
I jak się tam zapisałeś? Nic nie mogłem znaleźc, żadnego regulaminu, po prostu nic. Gdzie to jest?

Ale co masz namyśli? Rejestracje możesz znaleźć np. na stronie głównej działu PC. A jeżeli myślisz o współpracy to szczegóły znajdziesz tutaj na samym dole.                    
"Non omnis moriar"

Offline ble

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-01-04 (Nie), 20:17 »
Nie, nie o to mi chodzilo. Gdzie jest coś jakbym chciał tam pisać? Zostaj redaktorem, czy czymś tam :) Ty chyba jesteś?                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-01-04 (Nie), 21:06 »
Nie, nie o to mi chodzilo. Gdzie jest coś jakbym chciał tam pisać? Zostaj redaktorem, czy czymś tam :) Ty chyba jesteś?

Tak jestem. Jak już pisałem w pierwszym poście wyślij teksty próbne na adres: vooplayer@interia.pl .                    
"Non omnis moriar"

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-01-24 (Sob), 01:13 »
\"Powiadamiam\", że forum tegoż portalu przeszło pewną rewolucje tj. połączenie(niestety straciliśmy wszystkie posty sprzed tej zmiany) . Dzięki temu jest dużo bardziej czytelne i przyjazne dla użytkownika, nie jest to jednak jeszcze koniec zmian. Niedługo dojdą nowe działy poświęcone muzyce, filmowi, książką, branży i tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli rozmów o wszystkim. Zapraszam tam szczególnie konsolowcą, bo tu nie mają się gdzie wyszaleć, a tam każda konsola ma własny dział. Byłoby bardzo miło jakbyście mnie wsparli i pomogli rozkręcić to forum. Niedługo będzie bloczek na stronie głównej to i pewnie wpadnie paru nowych userów. Że tak powiem miłe i kameralne forum, zapraszam każdego. Mam nadzieje, że będzie się wam, chociaż chciało tam zajrzeć.

PS: sorry za duble posta.                    
"Non omnis moriar"

Offline ble

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-01-24 (Sob), 20:18 »
Zapisałbym się, ale nick musi mieć minium 6 znaków. A nie chcę mieć czegoś w stylu ble123 :)                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-01-25 (Nie), 21:38 »
Zapisałbym się, ale nick musi mieć minium 6 znaków. A nie chcę mieć czegoś w stylu ble123 :)

To wymyśl jakiś inny dłuższy nick :twisted: .

PS: nowe działy poświęcone muzyce, filmowi, książką, branży i rozmową o wszystkim już ruszyły.                    
"Non omnis moriar"