Autor Wątek: Kim sa Skini?  (Przeczytany 1752 razy)

Offline MJ

• +
Kim sa Skini?
« dnia: 2003-12-28 (Nie), 22:04 »
Kim sa skini? Moim zdaniem skini sa to osoby które sa rasistami ,słuchaja metala i wszystko demoluja. Czy jestem w błedzie?

Pozdrooffka.                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein

Offline SAVER

• ++
Kim sa Skini?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-12-28 (Nie), 22:24 »
Kim sa skini? Moim zdaniem skini sa to osoby które sa rasistami ,słuchaja metala i wszystko demoluja. Czy jestem w błedzie?

Pozdrooffka.

Tak , jesteś w błędzie, ponieważ ci osobnicy,których opisujesz to są pseudo-skini.
Prawdziwi skini sa partiotami i walczą o naszą ojczyznę - Polskę.

I niczego nie demolują dla widzimisię, bo mają większe sprawy na głowie.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Mortas

• +
Kim sa Skini?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-12-28 (Nie), 22:28 »
Oczywiście, że jesteś w błędzie. Mylisz skinów ze zwykłą młodzieżą ubierającą się w stylu skinowskim, czyli na wojskowo. Najlepszym tego dowodem jest to, że napisałeś, że słuchają metala. Skini mają swoją muzykę, ale i mogą słuchać (oraz tworzyć) dowolną muzykę. Nie znasz idei skinów. Czy możesz nazwać uczniów szkoły, w której panuje styl skinowski skinami? Czy zawsze oceniasz ludzi po wyglądzie?                    

Offline Davsar

• ++
Kim sa Skini?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-12-28 (Nie), 22:38 »
Skini to łyse kurwie syny, którzy są ograniczeni, bo nie uznają innych ras i nacji jako sobie równych. A słuchają różnych gówien typu: Konkwista 88, Honor itd.                    

Offline SAVER

• ++
Kim sa Skini?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-12-28 (Nie), 22:46 »
Skini to łyse kurwie syny, którzy są ograniczeni, bo nie uznają innych ras i nacji jako sobie równych. A słuchają różnych gówien typu: Konkwista 88, Honor itd.

Więc mówię kolejny raz: to sa pseudo-skini którzy nie mają nic ze skinami wspólnego.
Poza tym powtarzasz obiegowe,zasłyszane opinie.
Poczytaj o skinach parę rzeczy, wtedy pogadamy ;)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kim sa Skini?
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-12-28 (Nie), 22:48 »
Stwórzcie jeszcze 10 tematów może. Moderacja!                    

Offline Mortas

• +
Kim sa Skini?
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-12-28 (Nie), 23:19 »

Nie wiem skąd to wziąłeś. Nie znam takich skinów. Nie ma takich skinów. Ani 88, a iO, ani żadni inni skini nie są tacy, jak ich opisałeś. Uznają inne rasy i nacje jako sobie równe i nawet z nimi współpracują. Skini nie mają nic do obcokrajowców (jakichkolwiek), ani żadnych innych ludzi którzy nie niszczą ojczyzny. Niszczeniem ojczyzny dla skina jest to samo co dla nas. Dążą do tego, by każdy był panem w swojej ojczyźnie. Stąd hasło Polska dla Polaków. Nie oznacza jednak ono tego z czym kojarzy się większości ludzi, czyli rasizmu. Czy można kogoś obrażać i ponizać tak jak wy to robicie za to, że chce, aby w jego ojczyźnie był rząd składający się z jego rodaków? Żeby usunąć z niego wszystkich niszczących Polskę ludzi?                    

Offline morgurth

• ++
Kim sa Skini?
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-12-28 (Nie), 23:21 »
jeden topic o skinach wystarczy, zwlaszcza ze ten ma ewidentne podloze flejmowe. raz wypowiedziales sie w \'Skinach\' to, prosze, kontynuuj te dyskusje tam. Zamykam ten topic. Sprzeciwy wiadomo gdzie kierowac.