Autor Wątek: Skini  (Przeczytany 26130 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-12-21 (Nie), 20:57 »
popatrz SAVER na stany
no wiesz Ku Klux KLan itp
biali bronią ziemie czerwonych przed czarnymi uważając ją za swoją własną nie wiedząc że czerwoni to tak naprawde są żółci ;)
no i jest tam dużo czarnych, żułtych i jeszcze podobno szaraki też tam są
i efekt jes taki, tożsamość narodowa jest silna a kraj się trzyma stabilnie

i dlaczego nie skomentowałeś mojego postu gdzie oznajmiłem, że polska w latach największej potęgi była najbardziej przyjaznym krajem dla cudzoziemców?                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-12-21 (Nie), 21:28 »
popatrz SAVER na stany
no wiesz Ku Klux KLan itp
biali bronią ziemie czerwonych przed czarnymi uważając ją za swoją własną nie wiedząc że czerwoni to tak naprawde są żółci ;)  
no i jest tam dużo czarnych, żułtych i jeszcze podobno szaraki też tam są
i efekt jes taki, tożsamość narodowa jest silna a kraj się trzyma stabilnie

i dlaczego nie skomentowałeś mojego postu gdzie oznajmiłem, że polska w latach największej potęgi była najbardziej przyjaznym krajem dla cudzoziemców?

Stany to zupełnie co innego - jest to kraj założony i stworzony przez imigrantów.
Poza tym co ty możesz wiedzieć o tożasamości narodowej w Stanach? Byłeś tam? Ja byłem i zauważyłem,że tam bardzo ciężko zachować tożsamość narodową, a mam prawo tak sądzić bo mam rodzinę w Stanach.
Bardzo tam ciężko być Polakiem. Doszło do tego że niektórzy muszą ukrywać pochodzenie,by nie stać się obiektem szykan.
A jeszcze gorzej jak się jest katolikiem. Środowiska żydowskie szykanują katolików.
A że tak duży kraj trzyma isę stabilnie to już zupełnie inna sprawa na oddzielny temat.

Bo w Stanach jest dużo żydów, szczególnie u władzy, w kongresie.
Mają duże wpływy. I to nie jest tak,że akurat na żydów popadło,winni czy nie winni. Nie - po prostu żydzi się zawsze pchali na kierownicze stanowiska,żeby móc mieszać i czcić \"złotego cielca\" czyli pieniądze.

Natomiast KU KLUX KLAN został stworzony przez białych w obronie przed czarnymi, po wojnie secesyjniej,głównie w stanach południowych,przez konfederatów.

Po prostu gdy wojnę secesyjną wygrali jankesi, nagle czarni dostali wolność do tego stopnia,że uznali że \"róbta co chceta\".
Więc zaczęli rabowac majątki białych na południu, porywać i gwałcić kobiety itp.

W celu samoobrony biali się skonsolidowali w KU KLUX KLAN żeby przetrwać. Po prostu.
Ot to wszystko.

A przez lata narosły legendy o KU KLUX KLANIE.

Polska była najbardziej przyjaznym krajem dla cudzoziemców w czasach największej potęgi. I ok. Wszystko było w porządku.

Aż do czasów Kazimierza Wielkiego,który sprowadził całą rzeszę żydów do Polski,w czasie kiedy żydzi byli gonieni przez wszystkie kraje Europy.

Za tą tolerancję i dobroć płacimy gorzko do dzisiaj :|                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-12-21 (Nie), 21:54 »
popieram kacpra. mialem spotkanie na ulicy z 10 punkow i jeden podszedl poprosi mnie o grosze. powiedzialem ze nie mam i co uslyszalem. - Spoko. i wrocil na swoje miejsce. no bylem w takim szoku ze nie pomyslalem o tym, zeby w nagrode za \\\"dobre zachowanie\\\" faktycznie dac mu, bo mialem of korz.
ciekawi mnie czy ze skinami TEZ by tak bylo... pewnie zostalbym potraktowany jak bezdomny ktory jakis czas juz temu, zostal bezmyslnie zakatowany na smierc.
point for you kacper

Kogo masz na myśli pisząć \"skin\"? Bo na pewno nie skina. Skini mają honor! Nie żebrają, nie zabijają bez powodu. Zabijają w obronie ojczyzny.

Co do punków to ich kultury nie znam. Jednak zapoznam się z nią. Po raz setny mówię, żebyście nie mylili jakiejś grupy ludzi wyglądającej na panków/skinów/skejtów z punkami/skinami/skejtami. Tego nie da się zobaczyć. Każdy może się przebrać. Pozory mylą.                    

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-12-21 (Nie), 21:59 »
tak, to wlasnie mialem na mysli, skin nie ma honoru, slowami honor i ojczyna podciera sobie dupe, a patriotyzm zjada na sniadanie, tak jak ty to robisz teraz. Powiadam ci przeto, marnotrawny synu, idz i przejzyj na oczy, nie badz \"nieuswiadomiony\", bo inaczej sprzedam ci ignora i nie bede musial wysluchiwac kwekania. Narazie jednak prosba chce to zalatwic, w przeciwienstwie do twoich skinowych ziomali ktorzy zabijaja dla czegkolwiek chca.

a btw, przyszedl taki skin do mnie, pytac mnie czy chce zeby walczyl za MOJA ojczyzne? nie, on walczy za SWOJA ojczyzne. wiec jak chce walczyc z tak czysto egoistycznych podobek, to niech sie idzie w rzyc chedozyc kijkiem od szczotki.                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-12-21 (Nie), 22:08 »
tak, to wlasnie mialem na mysli, skin nie ma honoru, slowami honor i ojczyna podciera sobie dupe, a patriotyzm zjada na sniadanie. Powiadam ci przeto, marnotrawny synu, idz i przejzyj na oczy, nie badz \\\"nieuswiadomiony\\\".

a btw, przyszedl taki skin do mnie, pytac mnie czy chce zeby walczyl za MOJA ojczyzne? nie, on walczy za SWOJA ojczyzne. wiec jak chce walczyc z tak czysto egoistycznych podobek, to niech sie idzie w rzyc chedozyc kijkiem od szczotki.

Mam nadzieję, że inni nie zniżą się do takiego poziomu dyskusji, bo tak nie da się dyskutować.                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-12-21 (Nie), 22:37 »
tak, to wlasnie mialem na mysli, skin nie ma honoru, slowami honor i ojczyna podciera sobie dupe, a patriotyzm zjada na sniadanie. Powiadam ci przeto, marnotrawny synu, idz i przejzyj na oczy, nie badz \\\"nieuswiadomiony\\\".

Mam nadzieję, że inni nie zniżą się do takiego poziomu dyskusji, bo tak nie da się dyskutować.

Też mam taką nadzieję.                    

Offline kacper1916

• +
Skini
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:09 »
Mortas, SAVER - wy sami siebie oszukujecie pisząc te bzdury. Mniej więcej wiem na czym chore pojmowanie świata przez skinów polega i za cholerę nie mogę go zrozumieć. W jaki sposób oni są patriotami? W jaki sposób pomagają ojczyźnie? Mój kolega nie dawno widział jak skin wychodzącego z autobusu murzyna tak z bara wyjechał jeden, że tamten wpadł na ścianę, stracił przytomność i zalał się cały krwią. Nie ma co, teraz będzie się nam Polakom żyło lepiej!                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:13 »
Mortas, SAVER - wy sami siebie oszukujecie pisząc te bzdury. Mniej więcej wiem na czym chore pojmowanie świata przez skinów polega i za cholerę nie mogę go zrozumieć. W jaki sposób oni są patriotami? W jaki sposób pomagają ojczyźnie? Mój kolega nie dawno widział jak skin wychodzącego z autobusu murzyna tak z bara wyjechał jeden, że tamten wpadł na ścianę, stracił przytomność i zalał się cały krwią. Nie ma co, teraz będzie się nam Polakom żyło lepiej!

Ten \"skin\" którego widziałeś to nie był skin tylko prowokator, psujący obraz skinów. Skini tak nie postępują.
W szeregach skinów zdarzają się (jak wszędzie) ludzie ,którym zależy na oczernieniu jakiegoś środowiska. W partiach jest to nagminne.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:14 »

Też mam taką nadzieję.
klasyczny przykład omijania argumentów :cwm:
Skini mają honor! Nie żebrają, nie zabijają bez powodu. Zabijają w obronie ojczyzny.
czy Ty wiesz o czym mówisz? czy wiesz co to jest honor? ten kto jest honorowy nie podniesie palca na słabszego i nie uderzy pierwszy dopuki przeciwnik nie zgodzi się na pojedynek, w pojedynku obie strony muszą być równoliczne
jakoś nie chce mi się wierzyć, że kilku skinów butujących żułtka który jest mniejszy i słabszy są chonorowi i ocalają ojczyznę przez zalaniem kulturą wschodnią                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:20 »
to nie byla obraza, tylko stwierdzene faktu. ale widac nie \"przejzales na oczy\"... lol                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:20 »

Też mam taką nadzieję.
klasyczny przykład omijania argumentów :cwm:
Skini mają honor! Nie żebrają, nie zabijają bez powodu. Zabijają w obronie ojczyzny.
czy Ty wiesz o czym mówisz? czy wiesz co to jest honor? ten kto jest honorowy nie podniesie palca na słabszego i nie uderzy pierwszy dopuki przeciwnik nie zgodzi się na pojedynek, w pojedynku obie strony muszą być równoliczne
jakoś nie chce mi się wierzyć, że kilku skinów butujących żułtka który jest mniejszy i słabszy są chonorowi i ocalają ojczyznę przez zalaniem kulturą wschodnią

A czy ty Pumbus wiesz o czym mowisz? Z twojego toku rozumowania wynika,że każdy kto potraci nawet kolorowego to musi być skin :|
Następnym absurdem jest to,że uważasz że skini nic innego nie mają prawda do roboty tylko kopać biednych kolorowych.

To nie jest pełny obraz tego środowiska.                    

Offline _lili_

• +
Skini
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:26 »
nie przeczytalam wszystkiego od poczatku, nie wiem za bardzo oczym dokladnie dyskutujecie, ale to akurat rzucilo mi sie w oczy:

od kiedy to niby honor polega na zabijaniu?
mowisz, ze w obronie ojczyzny, ok, powiedzmy, ale w obronie przed kim? czyzby nasz kraj byl uwiklany w jakas wojne, ktos nas zaatakowal, zrobil nalot, zagrabil ziemie, zabijal kobiety i dzieci czy tez jeszcze jakies inne potwornosci, a mi to umknelo? :shock2:
przed kim oni tak pieczolowicie bronia tej ojczyzny??                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:34 »
A czy ty Pumbus wiesz o czym mowisz? Z twojego toku rozumowania wynika,że każdy kto potraci nawet kolorowego to musi być skin :|
Następnym absurdem jest to,że uważasz że skini nic innego nie mają prawda do roboty tylko kopać biednych kolorowych.

To nie jest pełny obraz tego środowiska.

1) wiem co mówie i widaje mi się, że wiem o czym mówie
2)\"każdy skin leje kolorowych\" to nie to samo co \"kolorowi są lani tylko przez skinów\"
3)a skąd wezmę niby obietkywny obraz skinów? od Ciebie? anysemity?

Mój kolega nie dawno widział jak skin wychodzącego z autobusu murzyna tak z bara wyjechał jeden, że tamten wpadł na ścianę, stracił przytomność i zalał się cały krwią.
aż mi rączki zadrżały jak o tym pomyślałem :twisted: chętnie bym skina do nieprzytomności zbutował :twisted:                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:36 »
Dlaczego KAŻDY myli skinów ze zwykłymi przebierańcami? Bardzo proszę zakodować sobie w głowie, aby ich nie mylić! Dyskusja będzie o wiele łatwiejsza.

Tak na marginesie: honor - poczucie obywatelskiej i osobistej godności za własne postępowanie oraz postępowanie innych ludzi, z którymi dana jednostka czuje się solidarna (rodziny, organizacji, klasy, narodu).                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:37 »
nie przeczytalam wszystkiego od poczatku, nie wiem za bardzo oczym dokladnie dyskutujecie, ale to akurat rzucilo mi sie w oczy:

od kiedy to niby honor polega na zabijaniu?
mowisz, ze w obronie ojczyzny, ok, powiedzmy, ale w obronie przed kim? czyzby nasz kraj byl uwiklany w jakas wojne, ktos nas zaatakowal, zrobil nalot, zagrabil ziemie, zabijal kobiety i dzieci czy tez jeszcze jakies inne potwornosci, a mi to umknelo? :shock2:
przed kim oni tak pieczolowicie bronia tej ojczyzny??

Na zewnątrz nic nie widać. Wszytko na pozór jest ok.
Ale ciągle toczy się walka o wolną Polskę, o prawo do bycia Polakiem. A mniejszości narodowe chcą tu zapanować i wypierać naszą kulturę, religię, tożsamość. Chcą mieć większe przywileje niż prawowici właściciele Polski czyli my Polacy.
Tu leży niebezpieczeństwo.

1) wiem co mówie i widaje mi się, że wiem o czym mówie

To wiesz czy \"wydaje ci się\" ;) Zdecyduj się :D

2)\\\"każdy skin leje kolorowych\\\" to nie to samo co \\\"kolorowi są lani tylko przez skinów\\\"

Co nie zmienia stanu rzeczy,że sądzisz że \"wszyscy skini leją kolorowych\"

3)a skąd wezmę niby obietkywny obraz skinów? od Ciebie? anysemity?

Musisz obserwować,obserwować,poczytać publikacje na ich temat - tylko tak będziesz mogł wyrobić sobie zdanie.  

kacper1916 napisał:  
Mój kolega nie dawno widział jak skin wychodzącego z autobusu murzyna tak z bara wyjechał jeden, że tamten wpadł na ścianę, stracił przytomność i zalał się cały krwią.  
aż mi rączki zadrżały jak o tym pomyślałem  chętnie bym skina do nieprzytomności zbutował :twisted:

Brawo - wtedy byś się nie różnił niczym od recydywisty :|                    

Offline _lili_

• +
Skini
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:54 »
yyy.. a jakim cudem obcokrajowiec mialby dostac wieksze prawa, przywileje czy jak to nazwac, od obywatela danego kraju? moim zdaniem mozliwa jest jedynie jako taka rownosc, ale nie mam pojecia jak to wyglada od strony prawnej itd.. i nie wydaje Ci sie, ze jezeli wogole mozliwe jest, aby obcokrajowiec \'\'dostal\'\' wiecej od, jak to nazywasz, prawowitego wlasciciela Polski, to jest to wina prawa a nie tego czlowieka?? jezeli moze cos dostac i jest mu to na reke, to chyba normalne, ze bedzie sie o to staral.. jesli cos tu trzeba zmienic, to ew. prawo, a moze proponujesz wybic wszystkich obcokrajowcow, ktorzy odwaza sie siegnac po cos, po co (hmm...moralnie, etycznie, czy jak to nazwac) nie powinni?
a poza tym, to co myslisz, ze zrobia.. zbierze sie 2 marokanczykow z 2 izraelitami i zrobia przewrot??? moze czegos nie widze, mozliwe, ale jakos nie czuje tego ukrywajacego sie niebezpieczenstwa..

<<ale ort :shock2:                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-12-21 (Nie), 23:57 »
Brawo - wtedy byś się nie różnił niczym od recydywisty
IMO \"nie różnił niczym\" = \"był nim\" ,może myle się?

recydywista - osoba uprzednio karana, powtórnie dokonująca przestępstwa                    

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-12-22 (Pon), 00:26 »
saverowi juz sie pojecia myla, bo tak bardzo chcialby tutaj cos skontrowac, jeno nie wychodzi za bardzo.
mortas wciaz nie odpowiedzial mi na proste pytanie, czy skin przyszedl do mnie z pytaniem czy pozwalam mu \"walczyc\" o \"moja\" ojczyzne. nie? zatem zdecydowal za mnie? zatem jest to ubezwlasnowolnienie, a co za tym idzie zniewolenie. to jest wasza \"wolna\" polska... najlepiej zrobicie jak wasza krew oddacie w punkcie krwiodawstwa, przynajmniej pozytek bylby, bo komus byscie zycie URATOWALI, chociaz raz...                    

Offline zan

• +++
Skini
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-12-22 (Pon), 00:41 »
buhahahahaha, przypominaja mi sie stare dobre czasy i klotnie z saverem.
drobny apel - jesli podajecie jakies dane dawac zrodlo, tylko bez zadnych okreslen w stylu: \"z wiarygonych zrodel\", \"z niezaleznych badan wynika\".

mortas, skad tyle wiesz o skianch, masz 15 lat.

jesli ktos jeszcze raz powie slowo Polska, honor, ojczyzna, patriotyzm w tej dyskusji tylko jako haslo to przyjade do niego i osobiscie go powiesze za... ludzie, opamietajcie sie, uzywacie tych slow tak czesto ze traca sens i sile.

chce sie dowiedziec w jaki sposob skini walcza za polske, bo tego nie kapuje, mordujac???
BUHAHAHAHA.
aha, zydowska teorie spisku juz przerabialismy.
W celu samoobrony biali się skonsolidowali w KU KLUX KLAN żeby przetrwać. Po prostu.
Ot to wszystko.

---> a ja ogladalem ostatnio taki program na discovery civilisations o kux klux klanie i o tym jak nocami podjezdzali pod domy i wrzucali butelki z plonacym olejem do pokoji dzieci, o tym  omijali prawo bo mieli wysoko postawionych przyjaciol, o tym jak mordowali za pomaganie czarnym. chyba ze discovery do zydowska tv :D

nie wierze w ten szajs o \"przejrzeniu\", \"otworzeniu oczy na prawde\", to zwykla gowniana demagogia ktorej nie mozna zaprzeczyc bo sama w sobie nie jest zadnym argumentem, robia Wam z mozgow papke panowie a Wy sie usmiechacie i mowicie: \"jeszcze jeszcze\". czy wy macie jakas potrzebe buntu, wyzwania kogos i pokazania mu ze jestescie lepsi, musicie miec swojego wroga? to mam propozycje: zapiszcie sie do PCK, tam sie walczy z prawdziwym wrogiem, albo idzcie pomagac do schroniska dla psow, to jest lepsze niz czytanie bzdurnych stron www w stylu patriota,pl czy nie wiem co zabijzyda,pl.  jestescie ekstremistami a ekstremisci to najwieksze darmozjady i nieroby. umiecie tylko gadac

tak na zakonczenie, chcialem powiedziec, ze skoro zydzi rzadza calym swiatem, to czemu go nie przejma do konca, nie ucisza \"glosicieli prawdy\"? mieliby swiety spokoj.                    

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-12-22 (Pon), 00:58 »

Na zewnątrz nic nie widać. Wszytko na pozór jest ok.  
Ale ciągle toczy się walka o wolną Polskę, o prawo do bycia Polakiem. A mniejszości narodowe chcą tu zapanować i wypierać naszą kulturę, religię, tożsamość. Chcą mieć większe przywileje niż prawowici właściciele Polski czyli my Polacy.
Tu leży niebezpieczeństwo.

nikt na siłe nikogo nie wypiera, i z pewnymi procesami społecznymi nie da sie dyskutowac; te same mniejszosci narodowe, o których piszesz były przez setki lat wykorzystywane, wypierane przez nas, europejczyków; dzisiaj, przynajmniej na naszym poziomie -Europy- skoro zgodziliśmy sie na taką, a nie inna politykę zagraniczną, pewne procesy trzeba zaakceptowac. Walka, o której piszesz ( i tu mogę sie częsciowo zgodzić), w pewnym sensie ma miejsce we Francji i Włoszech, gdzie jak wiemy srodowiska \"arabskie\" od lat starają sie wywierac znaczący i przede wszystkim, sprzeczny z (europejskimi) zasadmi, wpływ na politykę tych państw.
Natomiast wszelkie \"butowanie\" tzw. \"kolorowych\" to sprawa osobników używających \'głowy\' , jako uządzenia peryferyjnego (z problemami w komunikacji) i nieważne, jak ich nazwiemy to jednak wiekszosc z nich \"wygląda\" jak modelowy \'skin\', a wrzeczywistości są to młodzi sfrustrowani ludzie...                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline tymbeer

• +++
Skini
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-12-22 (Pon), 02:36 »
Dlaczego KAŻDY myli skinów ze zwykłymi przebierańcami? Bardzo proszę zakodować sobie w głowie, aby ich nie mylić! Dyskusja będzie o wiele łatwiejsza.

Najpierw wytlumacz, kto jest w takim razie \"prawdziwym\" skinem w twoim mniemaniu i co robi.
Walisz same teksty w ich obronie, a nie umiesz powiedziec kim sa ci \"prawdziwi\".
Jesli mnie odeslesz na jakas strone, to zamkne ten temat, bo nie ma on kompletnego sensu.                    
...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-12-22 (Pon), 02:44 »
>>tymbeer
1) czy o tej godzinie nie powinieneś być w innym miejscu i zajmować skinami ale w troche innym sensie? :D
2) jakbyś przejrzał troche topicu to byś wiedział o co chodzi                    

Offline tymbeer

• +++
Skini
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-12-22 (Pon), 02:49 »
To co robie, to moja osobista sprawa. :P

A wlasnie czytalem caly i nigdzie nie widze, kto jest tym \"prawdziwym skinem\".
Babcie przeprowadza przez ulice?                    
...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-12-22 (Pon), 02:58 »
wydawało mi się, że to jest tutaj ;)
Skini dzielą się na wiele grup. Są i tacy co nazywają się skinami, a są zwykłymi pijakiami, którzy niszczą reputację skinów. A więc nie znacie idei skinów? Nie wiecie do czego dążą? Jaki świat im się marzy?  

-Skini przedwszystkim zwalczają Żydów.  
-Walczą z narkomanami (w tym punkami), aborcją, gejami i lesbijkami.  
-Kiedyś nawet działali zgodnie z prawem. W maju 1990 roku służyli oni jako ochroniarze na Pierwszym Kongresie Polskiej Prawicy. Hehe .  
-Są antysemitami, patriotami, antyglobalistami, przeciwnikami Uni Euopejskiej.  
-Dążą do oczyszczenia Polski z obcokrajowców.

lektur najlepiej zacznijcie od czytania arykułów na www.patriota.pl, www.nop.org.pl (z której to strony możecie ściągnąć e-ziny np: \\\"Szczerbiec\\\"), a warto poznać prawdę, bo poglady te podziela conajmniej 5% Polakow. Tytułów książek Wam nie podam. Zapytajcie redaktorów w/w stron, bo nie wiem jakie podają najlepiej całą prawdę.

Offline tymbeer

• +++
Skini
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-12-22 (Pon), 03:03 »
No tak, tylko jak/czym zwlaczaja? Butem.
I zaraz pojawi sie Mortas i powie, ze to nie sa prawdziwi skini...
Wiec kto jest?

W tym srodowisku zawsze bylo glanowanie i zastraszanie.
A usilne wypieranie sie tego swiadczy tylko o tym, ze mozgi nie dzialaja tak jak trzeba.                    
...

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-12-22 (Pon), 11:59 »

Otóż czytam to co trzeba ;p.

chyba ze discovery do zydowska tv :D

Słyszałem dużo złych informacji w tej telewizji. Bez wątpienia jest conajmniej infiltrowana przez Żydów.

tak na zakonczenie, chcialem powiedziec, ze skoro zydzi rzadza calym swiatem, to czemu go nie przejma do konca, nie ucisza \\\"glosicieli prawdy\\\"? mieliby swiety spokoj.

Poczytaj sobie o teorii spisku żydowskiego, czytaj takie gazety jak Tylko Polska, aby przekanać się jak działają.

No tak, tylko jak/czym zwlaczaja? Butem.  
I zaraz pojawi sie Mortas i powie, ze to nie sa prawdziwi skini...  
Wiec kto jest?

Skini działają siłą. Ale nie tylko oni walczą z niebezpieczeństwami, o których nie macie pojęcia. Większość patriotów działa słowem, ale to dyskusja o skinach. Siła to też dobry sposób walki. Nie znam jednak jeszcze dobrze skinów. interesuję się nimi od zaledwie kilku dni. Słyszałem o takich działaniach jak zakłócanie parady gejów, demonstracji skinów w Dzień Zwycięstwa na granicy polsko-niemieckiej, rozbijanie demonstracji anarchistów w sprawie legalizacji marihuany itp.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-12-22 (Pon), 12:15 »
(...)
Nie znam jednak jeszcze dobrze skinów. interesuję się nimi od zaledwie kilku dni.

i tu się ośmieszasz
wydaje Ci się, że ckini są cool i w ogóle, że obiektywnie o sobie samych piszą
i oni wcale nie są źli, bo źli są tylko pseudo skini  :naugh:  a oni sie są skinami  :naugh:  
to przepraszam, o czym my to rozmawiamy?

o porządnych ludziach którzy walczą ze złymi gejami (geje nie są polakami => to kimże są? żydami  :naugh:  ) którzy zagrażają prawdziwej polsce (przecierz mieliśmy już jednego króla geja) i z demonicznymi zwolennikami twardych narkotyków takich jak marihuana  :naugh:                    

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-12-22 (Pon), 12:22 »

:bigla:  15-nasto latek wie \"co trzeba\" czytać   :naugh:
właśnie takich \'biedaków\' sie wykozystuje dla osobistych niechęci, frustracji lub różnych interesów pod hasłami walki o ...(i tu następuje cała litania patetycznych sformuowań)

Słyszałem dużo złych informacji w tej telewizji. Bez wątpienia jest conajmniej infiltrowana przez Żydów.

zastanów sie przez kogo Ty jesteś infiltrowany.....

tak na zakonczenie, chcialem powiedziec, ze skoro zydzi rzadza calym swiatem, to czemu go nie przejma do konca, nie ucisza \\\"glosicieli prawdy\\\"? mieliby swiety spokoj.

Poczytaj sobie o teorii spisku żydowskiego, czytaj takie gazety jak Tylko Polska, aby przekanać się jak działają.

a Ty sobie poczytaj o tym jak łatwo jest wpływać na nastoletnią młodzież, której wciska sie ciemnotę w określonych celach   :wink:                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-12-22 (Pon), 12:41 »

:bigla:  15-nasto latek wie \"co trzeba\" czytać   :naugh:
właśnie takich \'biedaków\' sie wykozystuje dla osobistych niechęci, frustracji lub różnych interesów pod hasłami walki o ...(i tu następuje cała litania patetycznych sformuowań).

Właśnie tu się różnimy od siebie Azul. Niezależnym  myśleniem od papki podawanej w manipulowanych mediach.
Spróbuj chociaż raz przeczytać \"Tylko Polska\" lub \"Najwyższy Czas!\" a potem dopiero feruj wyroki - może ci coś zaświta  :roll:

Cytat: \"zantar\"

zastanów sie przez kogo Ty jesteś infiltrowany.....

Za to ty nie jesteś infiltrowany lol :lol: Zastanów się dobrze.

tak na zakonczenie, chcialem powiedziec, ze skoro zydzi rzadza calym swiatem, to czemu go nie przejma do konca, nie ucisza \"glosicieli prawdy\"? mieliby swiety spokoj.

a Ty sobie poczytaj o tym jak łatwo jest wpływać na nastoletnią młodzież, której wciska sie ciemnotę w określonych celach   :wink:

Raczej ty Azul powinieneś poczytać jak łatwo wpływać na takich ludzi jak ty i wciskać im ciemnotę ;)
Może kiedyś zrozumiesz... :|                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-12-22 (Pon), 12:43 »
(...)
Nie znam jednak jeszcze dobrze skinów. interesuję się nimi od zaledwie kilku dni.

i tu się ośmieszasz
wydaje Ci się, że ckini są cool i w ogóle, że obiektywnie o sobie samych piszą
i oni wcale nie są źli, bo źli są tylko pseudo skini  :naugh:  a oni sie są skinami  :naugh:  
to przepraszam, o czym my to rozmawiamy?

Dlaczego się ośmieszam? Ja tylko dyskutuję o skinach. Badzo interesuję się nimi od kilku dni, ale słyszałem o nich bardzo wiele wcześniej. Ich idea bardzo mi się podoba. Skini są różni, to tylko ludzie. Księża też są różni. To, że ktoś jest uczniem nie znaczy, że się uczy itd.                    

Offline kacper1916

• +
Skini
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-12-22 (Pon), 12:57 »
Właśnie tu się różnimy od siebie Azul. Niezależnym myśleniem od papki podawanej w manipulowanych mediach.

Niezależnym? Chyba właśnie myślenie nacjonalistyczne jest zależnym od różnych partii, ugrupowań czy państwa. Prawdziwie niezależną ideologią jest anarchistyczna, której pewnie jako wielki nacjonalista nienawidzisz.

Poniżej tekst z broszurki wydanej przez ugrupowanie anarchistyczne na temat nacjonalizmu.

W każdym kraju istnieje Jakaś grupa zainteresowana w istnieniu nastrojów nacjonalistycznych. W okresie międzywojennym hasłami antysemickimi posługiwali się głównie handlarze, walcząc w ten sposób z żydowską konkurencją. W celu osiągnięcia wyższych zysków odwoływano się do polskości, świadomości narodowej itd. Podobnie jak dziś dla zwykłego człowieka nie miało to większego znaczenia. ,,Cała władza dla Polaków!\" - tym hasłem posługują się ci, którzy w walce o rządowe koryto, chcą wyeliminować swoich politycznych przeciwników ze względu na ich niepewną, zaś swoją gwarantowaną(?) czystość rasową. To hasło jest oczywistym absurdem. Polskość nie jest żadnym gwarantem, receptą na dobre rządy. Anarchistów nie obchodzi kolor skóry czy obrzezane lub nie - członki sprawujących władzę. Nie ma dla nas znaczenia pochodzenie tych którzy nas oszukują i okradają. Nie chcemy by nad nami mieli władzę ani Polacy ani Eskimosi. Rzecz przy tym ciekawa, że w imię narodu wydumanego nacjonaliści atakują naród prawdziwy, jego ,,wady\" i postawy. Jako anarchistyczne, a za ideał uważają często porzucenie polskości na rzecz ,,chrześcijańskiej i kapitalistycznej\" Europy Ostatnio w niektórych środowiskach młodzieżowych pojawiła się moda na bycie nacjonalistą. To żałosne, że hasło wykastrowanej wolności ograniczonej jedynie do jednego narodu, plemienia, a często jeszcze do wąskiej elity przywódców może być atrakcyjne dla ludzi, którzy z racji wieku powinni być niezależni. Bycie nacjonalistą to branie udziału w brudnej grze polityków o władzę nad społeczeństwem. A gdy do nacjonalizmu dochodzi przemoc (jak w bandyckich wyczynach skinów), to jest to zwyczajny faszyzm, służący nie narodowi a totalitarnej władzy. Anarchizm to walka z władzą w imię wolnej jednostki, wolnego społeczeństwa.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-12-22 (Pon), 12:57 »
Właśnie tu się różnimy od siebie Azul. Niezależnym myśleniem od papki podawanej w manipulowanych mediach. Spróbuj chociaż raz przeczytać \"Tylko Polska\" lub \"Najwyższy Czas!\" a potem dopiero feruj wyroki - może ci coś zaświta

A skad wiesz, ze teksty na tych stronach nie sa zmanipulowane? Bo napisali je skini... przepraszam - \"prawdziwi patryjoci\"? Po prostu smiechu warte. W obu przypadkach widze pranie mozgow, ale w przypadku Mortasa moze to jeszcze jest do wyleczenia... Wasza mentalnosc przypomina mi mentalnosc terrorystow islamskich - oni tez w zyciu nie widzieli Koranu na oczy, tylko slepo wierza w to, co im powiedza \"przywodcy duchowi\"... a Ci wykorzystuja to do swoich celow, stad po 11.IX.2003 zrobila sie nagonka na Islam jako religie propagujaca zlo i przemoc, co tylko nakreca spirale nienawisci... a wogole to wszystkiemu winna jest gejowska zydo-masoneria polaczona ze skrajnymi ugrupowaniami cyklistow :biggt:
PS. A wiecie, ze tworca C64 i wlascicielem firmy Commodore byl Zyd polskiego pochodzenia? :twisted:                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-12-22 (Pon), 13:29 »
Wasza mentalnosc przypomina mi mentalnosc terrorystow islamskich

Terrorystów osobiście popieram, ale o tym porozmawiamy może w innym temacie :).

Nie wiem czy Wy nigdy nie zauważyliście działalności Żydowskiej? Jeszcze, gdy nie znałem prawdy o Żydach widziałem co robią. Nie zauważyliście dziwnych infomacji? Np: \"Wierni całują krzyż papieża na znak szacunku.\", kiedy prawda jest taka, że całują go na znak szacunku dla Boga. Albo \"Husajn wyznaczył nagrodę za zabicie żołnierzy Amerykańskich (i wysokość nagrody)\", a nie wspomnieli już, że za żywych wyznaczył 2 razy większą. \"Papież jest za wstąpieniem Polski do UE\", kiedy jest za zjednoczeniem europy, co nie musi oznaczać UE. Podobnych pół informacji i kłamstw jest tysiące w Żydowskich mediach. Zwracajcie większą uwagę na informacje, które słuchacie.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-12-22 (Pon), 13:30 »
Siedzac cichcem na #top-secret doszly mnie sluchy o arcyciekawym temacie.... Wlasnie skonczylem go czytac... I panowi Mortasowi radze poczytac o korzeniach ruchu skinheads, o tym kim byli pierwsi skinhedzi, jakie mieli poglady... Radze tez zaczac sie zastanawiac co mowisz, bo zostalem w tym topicu nazwany przez ciebie cpunem, mimo ze wcale mnie nie znasz... Radze takze przestac mowic o bezsensownym patriotyzmie, o polityce, honorze nacjonalistow bijacych w 5 jedna osobe... I radze ci tez siegnac do innych zrodel niz \"Tylko Polska\"... Bo trudno zeby pseudoskini mowili o sobie zle... A ja ide zapisac sie do GAN\'u....                    
I chuj.

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-12-22 (Pon), 13:36 »
Radze tez zaczac sie zastanawiac co mowisz, bo zostalem w tym topicu nazwany przez ciebie cpunem, mimo ze wcale mnie nie znasz... Radze takze przestac mowic o bezsensownym patriotyzmie, o polityce, honorze nacjonalistow bijacych w 5 jedna osobe...

Radzę się też zacząć zastanawiać co mówisz, bo mój brat został nazwany przez ciebie \" nacjonalistom bijącym w 5 jedna osobę...\", mimo, że go wcale nie znasz...

W takim razie może opowiesz o idei punków? Korzenie skinów jakie by nie były teraz się oni podzielili na wiele grup. Ojojowców, nazi skinów i wiele innych.                    

Offline kacper1916

• +
Skini
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-12-22 (Pon), 13:36 »
Wasza mentalnosc przypomina mi mentalnosc terrorystow islamskich

Nie wiem czy Wy nigdy nie zauważyliście działalności Żydowskiej? Jeszcze, gdy nie znałem prawdy o Żydach widziałem co robią. Nie zauważyliście dziwnych infomacji? Np: \"Wierni całują krzyż papieża na znak szacunku.\", kiedy prawda jest taka, że całują go na znak szacunku dla Boga. Albo \"Husajn wyznaczył nagrodę za zabicie żołnierzy Amerykańskich (i wysokość nagrody)\", a nie wspomnieli już, że za żywych wyznaczył 2 razy większą. \"Papież jest za wstąpieniem Polski do UE\", kiedy jest za zjednoczeniem europy, co nie musi oznaczać UE. Podobnych pół informacji i kłamstw jest tysiące w Żydowskich mediach. Zwracajcie większą uwagę na informacje, które słuchacie.

W żydowskich mediach? buhahaha Dobra, a jeżeli już wszędzie są ci Żydzi i tak nas oszukują w tych mediach, to jaki mają w tym interes?                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-12-22 (Pon), 13:40 »
W żydowskich mediach? buhahaha Dobra, a jeżeli już wszędzie są ci Żydzi i tak nas oszukują w tych mediach, to jaki mają w tym interes?

Oczywiście miałem na myśli pseudo polskie media. Jaki mają interes? Manipulują narodem polskim. Działają na Was tak, że bronicie Żydów i trudniej Wam uwierzyć w prawdę. Wymyślają Wam inny świat, a Wy wierzycie, że on tak wygląda...                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-12-22 (Pon), 13:43 »
Po co? Dla satysfakcji? Przeciez to Zydzi, oni musza w tym miec jakis interes, nie, musza na tym zarobic? :D                    

Offline kacper1916

• +
Skini
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-12-22 (Pon), 13:47 »

Oczywiście miałem na myśli pseudo polskie media. Jaki mają interes? Manipulują narodem polskim. Działają na Was tak, że bronicie Żydów i trudniej Wam uwierzyć w prawdę. Wymyślają Wam inny świat, a Wy wierzycie, że on tak wygląda...

Zakładając już nawet że tak jest (lol)... Jaki interes w tym mają media? Przecież im zależy jedynie na tym, żeby zarobić kasę, żeby im interes się opłacał, a na pewno już gówno ich obchodzi nasze podejście do Żydów.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:08 »
W zarządzie mediów są Żydzi. Wielu dziennikarz jest Żydami. Żydzi robią to dla siebie.

Czy wiecie, że Żydzi nazywają nie Żydów \"gojami\"? Czy wiecie, że tylko Żydzi mogą wyznawać żydowską wiarę? My nie możemy do nich przystąpić. Czy wiecie, że Izrael nie ma fundacji, która by pomagała obcokrajowcą? Czy wiecie, że Żydzi to najbardziej rasistowski naród na świecie?                    

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:13 »
SAVER-> wypowiadasz sie jak ktos mający monopol na \'rację\', twoja sprawa, ale rozni nas jeszcze cos, ja jestem otwarty na argumenty, natomiast Ty jestes \'nieprzemakalny\' na jakiekolwiek i z tego co tu piszesz wynika, ze jednymi zrodłami Twojej wiedzy na temat spisków itp. są skrajnie nacjonalistyczne, wrecz rasistowskie ziny wydawane przez gosci, którzy znalezli sobie taką oto niszę na \'rynku\' i produkują bzdury bo takie jest zapotrzebowanie.

to albo jestres skrajnie głupi (o co Cie nie podejżewam), albo nic nie rozumiesz, Emill napisał o terrorystach islamskich- czyli tych oszołomach, którym od dziecka obiecywane są hurysy w \'niebie\' jeśli tylko wykonają określone zadanie; i widzę tu znaczącą analogie do skinów, o których jest rozmowa, z tą róznicą ze skin sie nie wysadzi w powietrze no i hurysy też nie są mu obiecane; bo czym innym jest \'terroryzm\' czeczeńców... ale to rzeczywiscie temat do odrębnej dyskusji.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:15 »
Radzę się też zacząć zastanawiać co mówisz, bo mój brat został nazwany przez ciebie \" nacjonalistom bijącym w 5 jedna osobę...\", mimo, że go wcale nie znasz...

Sam zaczoles tak nazywac ludzi, wiec wcale nie mam zamiaru byc dluzny.

W takim razie może opowiesz o idei punków? Korzenie skinów jakie by nie były teraz się oni podzielili na wiele grup. Ojojowców, nazi skinów i wiele innych.

A powiedzial ci ktos ze pierwsi skini to emigranci z Jamajki?? Ze byli CZARNI?? ZE BYLI APOLITYCZNI?? Czy wiesz co znaczy apolitycznosc? Wiec wytlumacz mi jak skin moze ingerowac w polityke?? A co wg mnie jest podstawa punka juz kiedys dawno powiedzialem, podstawa jest prowokacja, bunt, pruba odnalezienia siebie w masmediowej papce.                    
I chuj.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:25 »
\"Wierni całują krzyż papieża na znak szacunku.\", kiedy prawda jest taka, że całują go na znak szacunku dla Boga
a czy w tamtym zdaniu jest napisane, że na znak szacunku dla papieża?
Albo \"Husajn wyznaczył nagrodę za zabicie żołnierzy Amerykańskich (i wysokość nagrody)\", a nie wspomnieli już, że za żywych wyznaczył 2 razy większą.
i oczywiście \"Nasza polska\" o tym wiedziała, bo miała w iraku swoich wysłanników :naugh:
\"Papież jest za wstąpieniem Polski do UE\", kiedy jest za zjednoczeniem europy, co nie musi oznaczać UE
papież jest za zjednoczeniem europy, więcej nie może powiedzieć, bo musi być apolityczny (więc wprost nie powie, że jest za UE)
MATRIX :D
Czy wiecie, że Żydzi nazywają nie Żydów \"gojami\"?
a katolicy innowiercami, coś dziwnego?
wiecie, że tylko Żydzi mogą wyznawać żydowską wiarę?
mylisz pojęcia, wyznawać ich wiarę może każdy, ale zostać żydej już nie
Czy wiecie, że Izrael nie ma fundacji, która by pomagała obcokrajowcą?
to mówimy teraz o polityce izreala czy o żydach w polsce?
Czy wiecie, że Żydzi to najbardziej rasistowski naród na świecie?
niech se będą kim chcą, jeśli sądzisz, że to Cię usprawiedliwia, to jesteś w wielkim błędzie, bo dobra za źle się nie da wybudować                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:29 »
Po co? Dla satysfakcji? Przeciez to Zydzi, oni musza w tym miec jakis interes, nie, musza na tym zarobic? :D
]

No przecież zarobili(i zarabiają nadal) krocie na wyprzedaży Majątku Narodowego, wyprzedawaniu za bezcen fabryk,hut, firm które dobrze prosperowały. Nie nie chodzi mi o nierentowne molochy socjalistyczne ale np. takie jak zrujnowana  stocznia Szczecińska - dopóki działała była potężnym przedsiębiorstwem z 5 mln$ rezerw.
Były podpisane wielomilionowe kontrakty z całego świata. T obyła ogromna szansa dla Polski nie tylko finansowa.
Jeden tylko  Jan Olszewski na krótko chociaż uratowałó stocznię.

I co? Czerwoni rozgrabili do spółki z żydami to przedsiębiorstwo jak i wiele innych w Polsce.
Oczywiście zarabiając na tym grubą kasę.
A oprócz kasy mieli i w tym jakąś satysfakcję bo szczerze nielubią Polaków nie wiadomo dlaczego :|                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:30 »
A powiedzial ci ktos ze pierwsi skini to emigranci z Jamajki?? Ze byli CZARNI?? ZE BYLI APOLITYCZNI?? Czy wiesz co znaczy apolitycznosc? Wiec wytlumacz mi jak skin moze ingerowac w polityke?? A co wg mnie jest podstawa punka juz kiedys dawno powiedzialem, podstawa jest prowokacja, bunt, pruba odnalezienia siebie w masmediowej papce.

Czyli do czego dążą punki? Jaki świat im się marzy?

Co do skinów to obchodzi mnie przedewszystkim ich idea. Skini, o których mówię nie mają nic wspólnego z Jamajczykami. Ludzie apolitycznie nie są zapewne patriotami, a skini są. Gotowi oddać za Polskę swoje życie, poświęcić się w całości ojczyźnie, cierpieć za nią.                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:42 »
\"Wierni całują krzyż papieża na znak szacunku.\", kiedy prawda jest taka, że całują go na znak szacunku dla Boga

Nie, ale to się rozumie samo przez sie.

Albo \"Husajn wyznaczył nagrodę za zabicie żołnierzy Amerykańskich (i wysokość nagrody)\", a nie wspomnieli już, że za żywych wyznaczył 2 razy większą.
i oczywiście \"Nasza polska\" o tym wiedziała, bo miała w iraku swoich wysłanników :naugh:

Całą informację usłyszałem na innej stacji, która i tak jest infiltrowana.

\"Papież jest za wstąpieniem Polski do UE\", kiedy jest za zjednoczeniem europy, co nie musi oznaczać UE
papież jest za zjednoczeniem europy, więcej nie może powiedzieć, bo musi być apolityczny (więc wprost nie powie, że jest za UE)

Ale nie można mówić, że jest za UE!!! Przez takie kłamstwa bardzo wielu Polaków zdecydowało się zagłosować za unią. I takimi sposobami media manipulują narodem.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:43 »
Mortas, powiedz mi jak z ideologi apolitycznej mozna zrobic ideologie polityczna?? Skini nie maja nic wspolnego z emigrantami z Jamajki?? Nic poza tym ze to Jamajczycy byli pierwszymi skinami... Czlowieku, zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz... Masz tego pecha, ze o skinach wiem duzo, bardzo duzo... Skin=nacjonalista dla ciebie, a to gowno prada... Zweryfikuj swoja nazwe... Podpowiem tylko ze w USA skinow-nacjonalistow nazywa sie Bonehedami...

Jaki swiat marzy sie punkom? Nie bede offowal, porozmawiamy kiedy indziej :twisted:                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-12-22 (Pon), 14:50 »

oczywiście \"Nasza polska\" o tym wiedziała, bo miała w iraku swoich wysłanników :naugh:

Co to ma do rzeczy?  :? Niczego nie wnosi.

Myślę,że Papież powiedział tak po prostu dla świętego spokoju. Naprawdę może myśleć zupełnie na odwrót.

Tak  Pumbus, media kreują pewnego rodzaju sztuczny świat czy to ci się podoba czy nie. Ale od ciebie i tylko od ciebie i od nas zależy czy chcesz poznać jaki świat jest naprawdę.
A ten świat nie jest tak różowy jak go kreują media. Uświadom to sobie.

Czy wiecie, że Żydzi nazywają nie Żydów \"gojami\"?

Tak, ponieważ goje to dla żydów zwierzęta a nawet gorzej. Nawet nie innowiercy. Są to wszystkie inne narody uważane przez żydów za \"nieczyste\" i skazane na zagładę..

wiecie, że tylko Żydzi mogą wyznawać żydowską wiarę?
mylisz pojęcia, wyznawać ich wiarę może każdy, ale zostać żydem już nie

I tu ty mylisz pojęcia: nie bedąc żydem nie możesz ani wyznawać wiary judaistycznej ani tym bardziej być żydem.
Nie ma takiej możliwości - chyba że udowodnisz że masz matkę żydówkę,a i to nie daje gwarancji.

Czy wiecie, że Izrael nie ma fundacji, która by pomagała obcokrajowcą?to mówimy teraz o polityce izreala czy o żydach w polsce?

A co to ma do rzeczy w jakim miejscu na świecie dany kraj prowadzi fundację czy nie? Liczy się działalność.
A Izrael czegoś takiego nie prowadzi.

Czy wiecie, że Żydzi to najbardziej rasistowski naród na świecie?

niech se będą kim chcą, jeśli sądzisz, że to Cię usprawiedliwia, to jesteś w wielkim błędzie, bo dobra za źle się nie da wybudować

Żydzi są największymi rasistami na świecie. To niczego nie usprawiedliwia. A już napewno nieusprawiedliwia żydowskiego rasizmu wobec reszty świata :|                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-12-22 (Pon), 15:00 »
Mortas, powiedz mi jak z ideologi apolitycznej mozna zrobic ideologie polityczna?? Skini nie maja nic wspolnego z emigrantami z Jamajki?? Nic poza tym ze to Jamajczycy byli pierwszymi skinami... Czlowieku, zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz... Masz tego pecha, ze o skinach wiem duzo, bardzo duzo... Skin=nacjonalista dla ciebie, a to gowno prada... Zweryfikuj swoja nazwe... Podpowiem tylko ze w USA skinow-nacjonalistow nazywa sie Bonehedami...

Skoro myślisz, że skini są apolityczni to się grubo mylisz. Nie wiesz kim są polscy skini, o których mówię. Wchodzisz sobie po 6 stonach w temat i wszystko wiesz! Historia powstania skinów mnie nie interesuje. Równie dobrze mogę powiedzieć, że to z czego teraz korzystasz to nie komputer, bo pierwszym komputerem było liczydło.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-12-22 (Pon), 15:15 »
>>Mortas, SAVER
nauczcie się cytować, jak sie znacznik otwiera, to trzeba go potem zamknąć
i tak cytujecie, że wychodzi, że SAVER i Mortas cytujacie Mortasa
puźniej mam tylko mnustwo rroboty, żeby was poprawnie zacytować

Nie, ale to się rozumie samo przez sie
dla mnie nie, pozatym nawet gdyby tak byo, to co w tym złego? krzyż to tylko krzyz, symbolil i tyle
i oczywiście \"Nasza polska\" o tym wiedziała, bo miała w iraku swoich wysłanników  :naugh:  
ale jakiej, to już nie powiesz
Ale nie można mówić, że jest za UE!!! Przez takie kłamstwa bardzo wielu Polaków zdecydowało się zagłosować za unią. I takimi sposobami media manipulują narodem.
al;e co mają media do wypowiedzi papieża oprucz tego, że ją powturzyły? czy to dal Ciebie już jest manipulacja?
oczywiście \"Nasza polska\" o tym wiedziała, bo miała w iraku swoich wysłanników  :naugh:  
Co to ma do rzeczy?  :?  Niczego nie wnosi.

Myślę,że Papież powiedział tak po prostu dla świętego spokoju. Naprawdę może myśleć zupełnie na odwrót
papież nie jest kobietą, nie posądzaj go o coś takiego  :cwm:  
Tak Pumbus, media kreują pewnego rodzaju sztuczny świat czy to ci się podoba czy nie. Ale od ciebie i tylko od ciebie i od nas zależy czy chcesz poznać jaki świat jest naprawdę.
A ten świat nie jest tsk różowy jak go kreują media. Uświadom to sobie.
tylko skąd Ty masz tą pewność, że jakaś gazetka ma monopol na prawdę? czy nie zastanawiałeś, się może czy nie jesteś manipulowany przez jakiś antysemitów z materialnymi powodami?
Tak, ponieważ goje to dla żydów zwierzęta a nawet gorzej. Nawet nie innowiercy. Są to wszystkie inne narody uważane przez żydów za \"nieczyste\" i skazane na zagładę..
no to trzeba ich samych wypędzić, żeby nie przynieśli nam tej zagłady?
mylisz pojęcia, wyznawać ich wiarę może każdy, ale zostać żydej już nie
I tu ty mylisz pojęcia: nie bedąc żydem nie możesz ani wyznawać wiary judaistycznej ani tym bardziej być żydem.
Nie ma takiej możliwości - chyba że udowodnisz że masz matkę żydówkę,a i to nie daje gwarancji
właśnie, że nie
to mówimy teraz o polityce izreala czy o żydach w polsce?
A co to ma do rzeczy w jakim miejscu na świecie dany kraj prowadzi fundację czy nie? Liczy się działalność.
A Izrael czegoś takiego nie prowadzi.
a to ma do rzeczy, że taką prowadzi politykę antyimigracyjną, każdy kraj w którym by co chwilę wybuchał cudzoziemiec i zabijał ludzi zaostrzyłby politykę imigracyjną
Żydzi są największymi rasistami na świecie. To niczego nie usprawiedliwia. A już napewno nieusprawiedliwia żydowskiego rasizmu wobec reszty świata
a przedewszystkim nie usprawiedliwia takiej nienawiści do nich
Skoro myślisz, że skini są apolityczni to się grubo mylisz. Nie wiesz kim są polscy skini, o których mówię.
czytanie ze zrozumieniem się kłania  :cwm:                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-12-22 (Pon), 15:20 »
Skoro myślisz, że skini są apolityczni to się grubo mylisz. Nie wiesz kim są polscy skini, o których mówię. Wchodzisz sobie po 6 stonach w temat i wszystko wiesz! Historia powstania skinów mnie nie interesuje. Równie dobrze mogę powiedzieć, że to z czego teraz korzystasz to nie komputer, bo pierwszym komputerem było liczydło.

Hehehehe, no tak dzieciak 15 lat zna wszystkie prawdy, zna sie na histori lepiej niz ja i jest genialnym socjologiem. A co do tego ze weszlem na 6 stronie na temat... Jak juz wiekszosc wie, ja tutaj sie tylko BCK zajmuje... Ale specjalnie dla ciebie, wracam na forum. Pora zakutalizowac swoj profil. To specjalnie dla ciebie :* .                    
I chuj.

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-12-22 (Pon), 15:47 »

i oczywiście \"Nasza polska\" o tym wiedziała, bo miała w iraku swoich wysłanników  :naugh:  
ale jakiej, to już nie powiesz

Skoro Cię to interesuje to pół prawdy (czyli kłamstwo) usłyszałem na Polsacie, a całą informacje na TVN.

al;e co mają media do wypowiedzi papieża oprucz tego, że ją powturzyły? czy to dal Ciebie już jest manipulacja?[/quote]

Oni nie powtórzyli wypowiedzi papieża, tylko skłamali, że papież jest za UE. Papież mówił, że jest za zjednoczeniem Europy, a to jest zupełnie co innago. UE nie jest organizacją stworzoną dla idei, lecz dla pieniędzy. Tu najważniejsze są interesy nie zjednoczenie.

Ty masz tą pewność, że jakaś gazetka ma monopol na prawdę?

Gazetka? Jest wiele gazet, które pokazują całą prawdę. W większości niezależnych. Jest też wiele organizacji, partii politycznych itp. Zna ją i wierzy w nią dużo ponad 5% Polaków. To nazywasz tą \"gazetką\"?[/quote]

Żydzi są największymi rasistami na świecie. To niczego nie usprawiedliwia. A już napewno nieusprawiedliwia żydowskiego rasizmu wobec reszty świata
a przedewszystkim nie usprawiedliwia takiej nienawiści do nich

Żydzi to najbardziej rasistowki naród. To fakt. Czy każdy szczegół musi być przedyskutowany?                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-12-22 (Pon), 15:52 »

Hehehehe, no tak dzieciak 15 lat zna wszystkie prawdy, zna sie na histori lepiej niz ja i jest genialnym socjologiem. A co do tego ze weszlem na 6 stronie na temat... Jak juz wiekszosc wie, ja tutaj sie tylko BCK zajmuje... Ale specjalnie dla ciebie, wracam na forum. Pora zakutalizowac swoj profil. To specjalnie dla ciebie :* .

Tylko co wynika z anarchii? Nic. Najlepiej siedzieć na 4 literach w 4 ścianach , kescze sobie przypalić i mieć wszystko w d...  :?
Jasne co was obchodza takie przyziemne sprawy jak kraj, naród. Lepiej bujać w obłokach.                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-12-22 (Pon), 15:55 »

Mylisz pojęcia. Rasista, a patriota czy skin to nie to samo.                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-12-22 (Pon), 15:59 »
Żydzi to najbardziej rasistowki naród. To fakt. Czy każdy szczegół musi być przedyskutowany?

Dowody, dowody prosze! I tak, kazdy musi byc przedyskutowany, jesli nie chcesz by jakis argument czy teza zostaly przedyskutowane, to to nie jest fakt, a wyssana z palca bzdura. To nie religia, zeby brac wszystko na wiare, bez dowodow                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:04 »
Czy ja gdzies Saver napisalem o Anarchi? Anarchia to tylko marzenie, tak jak Socializm Utopijny. Jesli uwazasz ze zle jest miec marzenie, to jestes czlowiekiem jak dla mnie glupim... W anarchi jedyn hamulcem zeby odstrzelic skinow byla by morlanosc, ale napewno znalezli by sie ludzie chetni pozabijac debili. A co definuje ze jestem polakiem? W moich zylach plynie okolo 1/16 krwi niemieckiej, reszta najprawdopobniej polska. Urodzilem sie w tym kraju, ale wcale nie czuje sie jego obywatelem. Nikt mnie nigdy nie pytal czy chce przyjac ich prawo, czy chce byc pomiatany przez policje. Zostalo mi to narzucone, i mam byc za to wdzieczny? 100 razy wolal bym swiat gdzie mogl bym powiedziec to co chce, nie martwiac sie ze ktos mnie posadzi o pomowienie... Dobra, schodze lekko z tematu.                    
I chuj.

Offline zan

• +++
Skini
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:07 »
mam propozycje, po pierwsze, Mortas sie naucz pisac poprawnie bo wcale nie przysparza sily Twoim argumentom pisanie bledne.

po drugie jesli piszecie cos w stylu: \"Żydzi to najbardziej rasistowki naród\", napisz skad to wiesz, bo takie gadu gadu to nic nie warte jest. tez moge napisac: \" saver to fioletoewa kaczka z dwoma glowami\", ale co z tego ze tak napisalem. prosze wiec, for the sake of the discussion, aby argumentowac swoje zdania.

wiesz co saver, tak wiele wiesz o zydach ze zaczynam wierzyc ze sam jestes jednym z nich :D

ja tam niewiele wiem o skinach, prosze kolege mortasa o napisanie mi o nich jak najwiecej.

ja nie bujam w oblokach, po prostu nie podcieram sobie dupy ojczyzna w kazdym zdaniu.  :evil:

Gazetka? Jest wiele gazet, które pokazują całą prawdę. W większości niezależnych. Jest też wiele organizacji, partii politycznych itp. Zna ją i wierzy w nią dużo ponad 5% Polaków. To nazywasz tą \"gazetką\"?

buhahahaha, wiesz co to propaganda chlopie, wiesz co to klamstwo, naciaganie faktow? skoro oskarzasz innych wlasnie o takie rzeczy to umiesz je rozpoznawac, skoro umiesz je rozpoznawac to czemu dajesz sobie wciskac kit i lykasz jak mlody labedz, co? nikt z nas nie wierzy we wszystko co pisza ale staramy sie analizowac wiadomosci i wyciagac wnioski, w przeciwienstwie do innych ktorzy wierza we wszystko co pisze jakis szmatlawiec., jakas gazetka podworkowa sfrustrowanych blokowcow ktorzy nie maja juz kogos napier*^(* wiec znalezli sobie nowego wroga.

saver napisal ze najgorsi sa ekstremisci, a ty niby kim jestes kurna? jesli ty masz normalne poglady to nie chcialbym wiedziec o innych.                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:07 »
Żydzi to najbardziej rasistowki naród. To fakt. Czy każdy szczegół musi być przedyskutowany?\"

Dowody, dowody prosze! I tak, kazdy musi byc przedyskutowany, jesli nie chcesz by jakis argument czy teza zostaly przedyskutowane, to to nie jest fakt, a wyssana z palca bzdura. To nie religia, zeby brac wszystko na wiare, bez dowodow

Ale w dyskusji na temat tego stwierdzenia wzięto to za fakt.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #118 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:12 »

No tak, jak by to powiedzial pewien zjeb z Sosnowca \"Nie jestem rasista, ale Zydow to bym pozabijal\" . Jesli wg ciebie uwazanie ze za cale zlo odpowiedzialni sa Zydzi oraz walczenie z Zydami to nie jest rasizm, zdecydowanie odsylam do jakiejkolwiek encyklopedi... Chyba ze tez uwazasz ze to zrodlo Zydowskie?

Żydzi to najbardziej rasistowki naród. To fakt. Czy każdy szczegół musi być przedyskutowany?\"

Ale w dyskusji na temat tego stwierdzenia wzięto to za fakt.

Gdzie? Kto uznal to za fakt?? I to nie jest stwierdzenie a teza... Zgodze sie z Emillem, dowody.                    
I chuj.

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #119 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:15 »

No tak, jak by to powiedzial pewien zjeb z Sosnowca \"Nie jestem rasista, ale Zydow to bym pozabijal\" . Jesli wg ciebie uwazanie ze za cale zlo odpowiedzialni sa Zydzi oraz walczenie z Zydami to nie jest rasizm, zdeydowanie odsylam do jakiejkolwiek encyklopedi... Chyba ze tez uwazasz ze to zrodlo Zydowskie?

Ojej. To się nazywa \"antysemityzm\", a nie rasizm. Znów mylisz pojęcia.