Autor Wątek: Skini  (Przeczytany 26382 razy)

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #240 dnia: 2004-01-04 (Nie), 17:52 »

Wrociłem wczoraj, znalazłem ten piękny topic. Nie dotrwałem do konca lektury
Na początek kilka tym razem niezbędnych inwektyw. SAVER zawsze uważałem Cię za człowieka lekko zastraszonego i ekscentrycznego. Teraz uważam, że jesteś po prostu debilem.  
Mortas. Jesteś młodziutki, ale Twoja głupota znacznie prześciga wiek. (Moim zdaniem skini to najinteligentniejsi i najbardziej wartościowi Polacy. Oddają całe swoje życie za Polskę. Miejmy nadzieje, że Ci przejdzie, bo SAVERowi raczej nie.

Powiem tak: na początku uważałem cię za w miarę rozsądnego człowieka. Ale teraz widze,że jeszcze nie otworzyłeś oczu na prawdę, może kiedyś... miejmy nadzieję.
W dodatku jesteś zbyt głupi by mnie obrazić :D

Co więcej jak widać nic o mnie nie wiesz i bardzo się mylisz co do mojej osoby.
Ja zastraszony? Co za bullshit i absurd :D
Ja się nikogo i niczego nie boję, a już najmniej takich osobników jak ty :hihi:

Nie łudź się także że Mortasowi przejdzie.Nie przejdzie. To wartościowy młody,myślący człowiek. Takich Polska potrzebuje.

Żydzi – nie skomentuje nawet słowem żałosnych wypocin Waszych.

Homoseksualiści – Saver jesteś waść homofobem i cofasz się w rozwoju. Nie wiem może we śnie gonią Cię \\\"pedalskie\\\" bojówki w różowych mundurach i gwiazdą Dawida na majtkach. Obyś zatrzymał się na Średniowieczu, bo wpadniesz w prehistorie.

No i skini – Drodzy obrońcy „prawdziwych Polaków” miejcie odrobinę litości nad moimi nerwami i powstrzymajcie się od określeń w stylu: wojownik, honor, Bóg, Ojczyzna, Walka, Przetrwanie itp. Jest to tylko zabawna ideologia dorobiona do najprostszej w świecie agresji. Znam wielu ludzi. Punków, metali, skejcików, gejów, dresow, lesbijki, kolesi z OAK, I żadne z nich nie jest tak głupie i nieprzyjemne jak Ci fanatycy. skinow miałem okazje poznać kilka razy np. jak rzucali we mnie kamieniami podczas jazdy na rowerze. I Jak dawali lekcje polskości żebrakowi pod mostem w Siemianowicach. Z grupy osob, którą wymieniłem naprawdę *źli* ludzie to tylko skini. Słowo ZŁY jest tutaj najtrafniejsze. I nie będę pisał skomplikowanego wywodu na ten temat, inni już wszystko napisali.

Nie,nie jestem homofobem. Ale nigdy z Mortasem nie uznamy tych zboczeńcow za normalnych ludzi. Po prostu chodzi o nazywanie ZŁA - ZŁEM, a DOBRA - DOBREM.
To nie jest cofanie się w rozwoju tylko walka o zachowanie pewnych podstawowych wartości, których uczył Chrystus.

Ty za to się cofasz do czasów SODOMY I GOMORY i pogaństwa, gdzie homoseksualizm,oraz inne bezeceństwa były uważane za normę.
No i gratuluję \"wspaniałego\" towarzystwa :D Akurat do ci do twarzy z lesbami i gejami, tudzież innymi ;)
Trzymaj tak dalej ciekawe gdzie wylądujesz :D

A ostatnio próbuje isę odwrócic ten porządek i nazywa się ZŁO-DOBREM a DOBRO-ZŁEM.
I tak jest z nazywaniem homoseksualizmu normą.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #241 dnia: 2004-01-04 (Nie), 18:12 »
Powiem tak: na początku uważałem cię za w miarę rozsądnego człowieka. Ale teraz widze,że jeszcze nie otworzyłeś oczu na prawdę, może kiedyś... miejmy nadzieję.  

Lol, moze wymyslisz w koncu cos konkretnego niz tylko pieprzenie trzy po trzy o \"przejzeniu na oczy\" ??? Co mamy przejzec na oczy? Twoja dupe o ktora sie troszczysz i podcierasz to ojczyzna i patriotyzmem?
W dodatku jesteś zbyt głupi by mnie obrazić  

Poprawka, to ty jestes zbyt glupi by zrozumiec obraze. No ale coz, niestety nie ma juz dla ciebie ratunku. Pozostaje ci powiesic sie.
Co więcej jak widać nic o mnie nie wiesz i bardzo się mylisz co do mojej osoby.  
Ja zastraszony? Co za bullshit i absurd  
Ja się nikogo i niczego nie boję, a już najmniej takich osobników jak ty  

Nikogo sie nie boisz?? A boga? Pieknie katoliku od siedmiu bolesci... I nie wierze ze nikogo sie nie boisz, bo kazdy ma cos czego sie boi... Byc moze jeszcze o tym nie wiesz.
Nie łudź się także że Mortasowi przejdzie.Nie przejdzie. To wartościowy młody,myślący człowiek. Takich Polska potrzebuje.  

Buhehehe. Jesli dla ciebie miara wartosci jest pieprzenie glupot bez argumentow, to naprawde masz nierowno pod sufitem. Polska wcale takich nie potrzebuje... Nie potrzebuje debili skandujacych hasla Dmowskiego...
Nie,nie jestem homofobem. Ale nigdy z Mortasem nie uznamy tych zboczeńcow za normalnych ludzi. Po prostu chodzi o nazywanie ZŁA - ZŁEM, a DOBRA - DOBREM.  
To nie jest cofanie się w rozwoju tylko walka o zachowanie pewnych podstawowych wartości, których uczył Chrystus.  

Nie nie jestem ateista ale boga nie ma. Widzisz podobienstwo w mojej wypowiedzi? Jesli nie coz, uswiadom sobie ze towj poziom intelektualny wcale nie jest tak wysoki jak bys chcial.
Ty za to się cofasz do czasów SODOMY I GOMORY i pogaństwa, gdzie homoseksualizm,oraz inne bezeceństwa były uważane za normę.  
No i gratuluję \\\"wspaniałego\\\" towarzystwa  Akurat do ci do twarzy z lesbami i gejami, tudzież innymi  
Trzymaj tak dalej ciekawe gdzie wylądujesz  

A Chrzescijanstwo to krystaliczna religia, ktora jest wzorcem dla calego swiata. I przenigdy nic zlego sie nie stalo w niej, ani troche...
A ja gratuluje tobie tepoty, zacofania i jeszcze lepszego towarzysta... Wole bardziej normalnego czlowieka, ktory jest gejem czy lesbijka niz debila skina, ktoremu w glowie plywa krowi placek zamiast mozgu.
Trzymaj tak dalej, moge sie zalozyc ze wyladujesz w gorszym miejscu niz Crono. Ba, moge ci to nawet zagwarantowac....

Drub, zostaw chlopaka :wink: . Kazdy slucha tego co lubi, wole to nic konkwste czy inna debilna kapele.                    
I chuj.

Offline _lili_

• +
Skini
« Odpowiedź #242 dnia: 2004-01-04 (Nie), 18:24 »
jezeli Waszym zdaniem, ktos ze wzgledu na swoja orientacje seksualna jest gorszym czlowiekiem (o ile wogole zasluguje na to, zeby go nim nazwac:]) to chyba nie ten ktos ma tu problem.. i takie male pytanie: co gdyby sie okazalo, ze to Twoj brat (wszystko jedno czy go masz, czy nie.. uzyj wyobrazni) okazal sie homoseksualista? albo Twoj syn? zerwalbys kontakt, wyrzeklbys sie.. tepilbys? jezeli tak, to tylko pogratulowac, naprawde :? ...                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Skini
« Odpowiedź #243 dnia: 2004-01-04 (Nie), 18:26 »
Crono > ale znów poleci teraz że skini co cię rzucali kamieniami to nie byli prawdziwi skini. Twój post raczej nie wniósł nic nowego do dyskusji.

No i gratuluję \\\"wspaniałego\\\" towarzystwa :D Akurat do ci do twarzy z lesbami i gejami, tudzież innymi ;)  
Trzymaj tak dalej ciekawe gdzie wylądujesz :D

No ciekawe gdzie? Powiedz SAVER, gdzie można wylądować zadając się z gejami i innymi takimi. Ja powiedziałbym że trzymając ze skinami można wylądować w areszcie.

Poza tym nikt ci nie zabrania czuć obrzydenia do nich, twoja wola i gust. Ale powiem ci że w mojej opinii skompromitowałeś się brakiem podstawowej wiedzy z dziedziny jakże gorliwie wyznawanej wiary - co więcej, nadal butnie uważasz że tacy homoseksualiści nie zasługują na nic. Wasz problem polega na tym, że za mało czytacie Biblii a za dużo \"prasy\". Jak myślisz, co jest ważnejsze?                    

Offline Crono

• +
Skini
« Odpowiedź #244 dnia: 2004-01-04 (Nie), 18:37 »
No dobrze ustalmy co to są prawdziwi skini. Używając wzniosłych haseł - Bojownicy o wolnosc i dobro narodu polskiego. Jakich wobec tego uzywaja ci bojownicy metod? Spalanie murzynów ? Spalanie rumunów ? Spalanie ŻYDÓW. Gdzie jest chwała w wywlekaniu człowieka z jego domu na oczach jego dzieci dlatego, że jest Żydem? Mozesz mi powiedziec SAVER kto jest do cholery lepszym człowiekiem - Żyd (tutaj sobie wstaw kogos kogo bardziej nienawidzisz geja/afroamerykanina/socjaldemokrate) który poda mi ręke gdy się przewróce, czy Skin który kopnie mnie dlatego że ręke podałem? Ale wiesz co jest pozytywnym zajawiskiem? Możesz krzyczec glosno, walczyc z jednostkami. Ale nie zatrzymasz czasu. Średniowiecze minęło.                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #245 dnia: 2004-01-04 (Nie), 18:40 »
Crono, nie przejrzałeś na oczy, nie czytasz Angory i taki jest wynik.

Kręcimy się w kółko. Olszak tylko zmądrzał i nic tu nie pisze.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #246 dnia: 2004-01-04 (Nie), 18:42 »
Bo Olszakowi znudzilo sie juz statsowanie :wink: .                    
I chuj.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Skini
« Odpowiedź #247 dnia: 2004-01-04 (Nie), 18:48 »
No dobrze ustalmy co to są prawdziwi skini. Używając wzniosłych haseł - Bojownicy o wolnosc i dobro narodu polskiego. Jakich wobec tego uzywaja ci bojownicy metod? Spalanie murzynów ? Spalanie rumunów ? Spalanie ŻYDÓW. Gdzie jest chwała w wywlekaniu człowieka z jego domu na oczach jego dzieci dlatego, że jest Żydem? Mozesz mi powiedziec SAVER kto jest do cholery lepszym człowiekiem - Żyd (tutaj sobie wstaw kogos kogo bardziej nienawidzisz geja/afroamerykanina/socjaldemokrate) który poda mi ręke gdy się przewróce, czy Skin który kopnie mnie dlatego że ręke podałem?

Mortas by powiedział że prawdziwi skini tak nie postępują. Jeszcze raz przeczytaj ten temat Crono, miłej lektury. ;)                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #248 dnia: 2004-01-04 (Nie), 19:14 »
No dobrze ustalmy co to są prawdziwi skini. Używając wzniosłych haseł - Bojownicy o wolnosc i dobro narodu polskiego. Jakich wobec tego uzywaja ci bojownicy metod? Spalanie murzynów ? Spalanie rumunów ? Spalanie ŻYDÓW. Gdzie jest chwała w wywlekaniu człowieka z jego domu na oczach jego dzieci dlatego, że jest Żydem? Mozesz mi powiedziec SAVER kto jest do cholery lepszym człowiekiem - Żyd (tutaj sobie wstaw kogos kogo bardziej nienawidzisz geja/afroamerykanina/socjaldemokrate) który poda mi ręke gdy się przewróce, czy Skin który kopnie mnie dlatego że ręke podałem? Ale wiesz co jest pozytywnym zajawiskiem? Możesz krzyczec glosno, walczyc z jednostkami. Ale nie zatrzymasz czasu. Średniowiecze minęło.

Powiem ci jedno: nie znasz prawdziwych skinów. Oni tak nie postepują, nie palą,nie mordują etc. Zresztą są zajęci działaniem na rzecz dobra Polski, tym się zajmują.

Natomiast to co cię spotkało ze strony pseudo-skinów nie ma nic ze skinami ani z ich działalnością wspólnego. To są zwykłe dresy albo hoolsy podszywające się pod skinów.                    

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #249 dnia: 2004-01-04 (Nie), 19:16 »
Jasne ze mortas ci nie powie kim sa prawdziwi skini. Nikt nie wie kim sa prawdziwi skini, bo sa utajnieni. Sa tak utajnieni ze pewnie nie wiedza ze sa skinami. Wy tez mozecie pewnego dnia obudzis sie i stwierdzic ze ten pan z warzywniaka co wlasnie kupil sobie lepszy samochod niz wasz, jest zydem i was wyzyskuje. Niedaj bog, jak to WY bedziecie tym panem z warzywniaka... oj, ciezkie czasy nastaly. jak nie urok to sraczka...

[EDIT] Saver widze tez nie powiedzial...                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #250 dnia: 2004-01-04 (Nie), 19:20 »
Mortas by powiedział że prawdziwi skini tak nie postępują

nie znasz prawdziwych skinów. Oni tak nie postepują

ROTFL.

A dlatego Saver, bo mortas chyba się obraził z żydopedałami nie rozmawia.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #251 dnia: 2004-01-04 (Nie), 20:54 »
Nawet z SAVEREM? SAVER za mało \'aryan\' jest czy co?                    

Offline Koki

• +++++
Skini
« Odpowiedź #252 dnia: 2004-01-05 (Pon), 08:25 »
Ja wogóle nie widzę tematu do dyskusji!

Prawdziwi skini nie chodzą i nie leją ludzi po mordach - robią to tzw. wandale, tutaj nazywani pseudo-skinami. Prawdziwi skini działają dla dobra polski, np. kupujac produkty ze znaczkiem \'Teraz Polska!\' i udzielając się gospodarczo. Kit z tym, że jest ich w polsce 4 - ale to są prawdziwi skini, a reszta to lewusy. I wszyscy są szczęśliwi(?). To tak jak z punkami i puncorami, trochę.*

Jak dla mnie pseudo-skini, dresy, puncory i inne pomioty to po prostu tępaki, takich trzebaby izolować na atolu Murroa(Żeby bili się między sobą. Ciekawe, jakąby stworzyliby cywilizację?).

* - Teraz pozostaje wam już kwestia pedałów ;) Ja proponuje podeprzeć się cytatami z Biblii, bo bez tego to stoicie w miejscu, ludzie!
No i co do Żydów... jakoś wątpię, żeby Żydzi mieli specjalną Organizację Do Walki Z Polską. Po co? A pewnie, że zdarzają się żydzi, którzy myślą tylko o sobie i w dupie mają Polskę i jej gospodarkę. Ale ja myślę, że takich samych, mjaących wszystko w dupie polaków jest wiecej...

Moje 0,03$                    

Offline Crono

• +
Skini
« Odpowiedź #253 dnia: 2004-01-05 (Pon), 12:11 »
Well, doszłem do takiego wniosku:
Nawiązując do Waszych postów o prawdziwych skinach - otóż prawdziwi skini w waszym toku myślenia nie istnieją! To bardzo proste to co nazywacie skinostwem to poprostu patriotyzm... I po co nazywacie normalnych patriotów skinami? Skin to poprostu AGRESYWNY NIENAWISTNY osobnik i taki jest obraz skina - o tych ludziach mówi się że są skinami. Zrozumcie gdy się słyszy skin widzi sie kolesia w stylu White Power - i to jest prawdziwy skin powtarzam. Inni którzy odpowiadają definicji Waszej to nie skini, bo brakuje im pierwiastka agresji - nieodłącznego pierwiastka.                    

Offline Player man

• +
Skini
« Odpowiedź #254 dnia: 2004-01-05 (Pon), 17:18 »
Skini za co oni walczą przecież ich walak o polske niema najmniejszego sensu powiniście też to zauważyć w tym kraju w kturym my żyjemy już prawie nikt niepaczy że jakaś żecz jest polska teraz paczy sie w większości na jakość nikt już prawie niewieży w poglądy patriotyczne a zresztą co to komu da jak ja kupie np jakiś telefon polski czy tam uratuje całą polską gospodarke ktura sie chyba zaniedługo całkowicie rozpadnie przez tych złodzieji z prezydentem żydem i premierem gorolem. A podrugie nasz kraj jest bardzo pojebany kto to wymyślił żeby posyłać kocyki i piecyki jakimś abrachamom z iranu zamiast pomagać polaką to wolą pomagać zagranicy <rozpacz>. Więc powiem to tylko tak zaniedługo wszyscy wyginiemy w tym kraju (rząd) i nawet skini nam niepomąi te całe UE kraje złotych jaj :wink:

a ty wiesz co to są znaki interpunkcyjne? jeśli nie, to się dowiedz i zacznij używać.
/w

Koniec z forami.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #255 dnia: 2004-01-05 (Pon), 17:19 »
Ok, albo ten koleś jest nieprawdziwy, albo mamy przesrane. Jako społeczeństwo.                    

Offline Player man

• +
Skini
« Odpowiedź #256 dnia: 2004-01-05 (Pon), 17:20 »
I jeszcze chciałbym napisać że Crono ma racje z agresywnym osobnikiem na słow skin większość odrazu ma skojażenie łysy bez szyji :D

a ty wiesz co to są znaki interpunkcyjne? jeśli nie, to się dowiedz i zacznij używać.
/w

Koniec z forami.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #257 dnia: 2004-01-05 (Pon), 20:39 »
I jeszcze chciałbym napisać że Crono ma racje z agresywnym osobnikiem na słow skin większość odrazu ma skojażenie łysy bez szyji :D

Po pierwsze naucz się pisać.
A po drugie masz złe skojarzenia. Mylisz przebierańców z prawdziwymi skinami , jak niestety większość na czele z Crono. On to chyba w życiu nie widział skina :D                    

Offline Player man

• +
Skini
« Odpowiedź #258 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:03 »
Nawet jeśli to i tak większość polaków ma takie poglądy o skinach.                    
Koniec z forami.

Offline Crono

• +
Skini
« Odpowiedź #259 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:05 »
Tak właśnie. Vox populi vox dei SAVERZE.                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #260 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:07 »
Nawet jeśli to i tak większość polaków ma takie poglądy o skinach.

Ale to na szczęście powoli zaczyna się zmieniać.                    

Offline Crono

• +
Skini
« Odpowiedź #261 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:09 »
LOL zmieniać powiadasz. Na szczęście się mylisz.                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #262 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:17 »
LOL zmieniać powiadasz. Na szczęście się mylisz.

Nie mylę się.  Ten proces jest może powolny i nie tak jeszcze widoczny, ale się pogłębia.                    

Offline [omega]

• ++
Skini
« Odpowiedź #263 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:17 »
Proponuje zmienic temat na \"powrzucaj na SAVERa\"
Gdzie jest pozostala czworka ktora jest za skinami? Boja sie?
Jak ktos sie nie orietuje w temacie to niech napisze cos o SAVERze albo o \"zydopedalach\" bo to tu modne widze.
Jest w tym temacie cos o Ska Skinach, Oi! Skinach, Kinderskinach albo SHARPach?
Wiekszosc z Was myli pojecia, nie wie kto to skin.
Moze gdyby uporzadkowac dodatkowo takie pojecia jak skinhead, White Power i o co chodzi z tym magicznym rokiem 69 to cos by sie tam ludzikom ulozylo w glowach... chyba ze te glowy sa bardziej zamkniete niz glowy stereotypowego skina.                    

C1

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #264 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:28 »
[omega] ale przeciez Mortas stwierdzil ze go to nie obchodzi, wiec kulturalnie stwierdzilem ze podyskutuje o jego skinach :wink: . Jesli ktos mowi ze historia nie jest wazna, a potem krzyczy ze walczy o Polske jest cholernym hipokrytom...                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #265 dnia: 2004-01-05 (Pon), 22:35 »
[omega] ale przeciez Mortas stwierdzil ze go to nie obchodzi, wiec kulturalnie stwierdzilem ze podyskutuje o jego skinach :wink: . Jesli ktos mowi ze historia nie jest wazna, a potem krzyczy ze walczy o Polske jest cholernym hipokrytom...

Omega ma 100% racji. My z Mortasem sporo wiemy o skinach. A wy? Wyłączając Omegę nie bardzo się orientujecie.Nawet nie chcecie się dowiedzieć,poczytać choćby w necie.

A zamiast argumentów wolicie bluzgi - sczególnie ty Lupin :|                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #266 dnia: 2004-01-06 (Wto), 00:24 »
No to przeklej mi te artykuły i mnie oświeć - nic trudnego!                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Skini
« Odpowiedź #267 dnia: 2004-01-06 (Wto), 11:55 »
jak zwykle \"przeczytaj sobie\", ale go zapytać \"skąd?\" to już nie wie, tylko rzuca tymi śmiesznymi polskimi tytułami gazetek, z których jedyne czego się dowiesz to to, że żydzi są wszędzie.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #268 dnia: 2004-01-06 (Wto), 14:18 »
W Tylko Polsce wyczytałem np dziś, że papież to zydowski agent szkodzący POlsce. Pełna recenzja niebawem, jak się wyrobię z czasem i obowiązkami.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #269 dnia: 2004-01-06 (Wto), 16:35 »
Saver, bo jak gadac z osoba ograniczona umyslowo, ktora wszelkie moje argumenty omija z daleka? O skinach chyba jednak wiem wiecej niz ty. Na chyba 6 stronie zapytalem co wiecie o histori ruchu skinheads, wiec prosze powiedz mi co ty wiesz... Bo z tego co wiem to malutko... I niech mi ktos wytlumazcy jak ruch z zalozenia apolityczny, nagle zmienia sie w polityke? Ruch w ktorym chodzi o dobra zabawe, nagle zaczyna napierdalac ludzi na ulicach? Aha no tak, zapomnialem... Mortasa nie obchodzi to co bylo kiedys, ale to co jest teraz. Mowisz o skinach, bronisz ich, a nie podales przykladu ani jednego skina. Odroznij slowo skin od patrioty, bo to nie to samo jak bys nie zdazyl zauwazyc. Do patriotow nic nie mam, ale do skinow w wydaniu \"patriotycznym\" mam duuuzo. Saver, ciekawe co ty zrobiles dla dobra narodu? Powiedz mi, co zrobiles dla ojczyzny ze tak bardzo bronisz skinow... I wreszcie, czy jestes sam skinem?                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #270 dnia: 2004-01-06 (Wto), 17:35 »
Saver, bo jak gadac z osoba ograniczona umyslowo, ktora wszelkie moje argumenty omija z daleka?

To samo mozna powiedzieć o twoim postępowaniu.

O skinach chyba jednak wiem wiecej niz ty. Na chyba 6 stronie zapytalem co wiecie o histori ruchu skinheads, wiec prosze powiedz mi co ty wiesz... Bo z tego co wiem to malutko...  

Wiem,że skini to patrioci, walczący o wolną Polskę( czy jakikolwiek kraj w którym działają)
Wolny w znaczeniu,żeby prawowici, rdzenni mieszkańcy danego kraju byli w nim gospodarzami. To wcale nie oznacza że tak powiem wyganiania \"obcych\". Mogą sobie mieszkać,ale niech nie aspirują do roli gospodarzy w nieswoim kraju - tak jak to robią m.in. żydzi w różnych krajach(w największym stopniu).

Skini(ci prawdziwi) nie mają nic wspólnego z hasłem WHITE POWER, bo to jest sprzeczne z ich ideą. Przecież wsółpracują z ruchem skinheads z innych krajów. Jak to wytłumaczysz ? ;)

I niech mi ktos wytlumazcy jak ruch z zalozenia apolityczny, nagle zmienia sie w polityke? Ruch w ktorym chodzi o dobra zabawe, nagle zaczyna napierdalac ludzi na ulicach? Aha no tak, zapomnialem... Mortasa nie obchodzi to co bylo kiedys, ale to co jest teraz. Mowisz o skinach, bronisz ich, a nie podales przykladu ani jednego skina.

Z założenia apolityczny? Chyba w życiu nie spotkałeś prawdziwego skina. Pomyliło ci się raczej z ruchem anarchistycznym czy punkami - rzeczywiście sa apolityczni i na niczym im nie zależy, chyba tylko żeby \"odlecieć\".
Skini od początku tworzą w pewnym sensie ruch polityczny, ale patriotyzm nieuchronnie kiedys zahacza o politykę. Zależy im na wolnym kraju.  
Musisz też wiedzieć,że skini bardzo się zmienili niż jacy byli 20 lat temu. A negatywne stereotypy pozostały :|
Obecnie skin niekoniecznie chodzi w glanach i moro i niekoniecznie musi być łysy.
A już na pewno nie kopie bez powodu ludzi na ulicach.
Skupia się na działaniu na rzecz ojczyzny, działa w ośrodkach kutlury, księgarniach patriotycznych itp.

Dobrym przykładem skina może może być Jan Bodakowski - człowiek,wolontariusz,który pracuje w księgarni patriotycznej \"Antyk\",gdzie sa sprzedawane publikacje narodowe.Pisze o nim(i o księgarni) w ostatniej ANGORZE.

Oto co powiedział:

- Jeżeli te książki można nazwać antysemickimi, to za takie same należałoby uznać wiadomosci telewizyjne,gdy komentują wojne między Izraelczykami i Palestyńczykami.

- jeżeli jednak antysemitą jest ten,kto ma inne poglądy od Adama Michnika, to może jestem nim wbrew mojej woli.

Odroznij slowo skin od patrioty, bo to nie to samo jak bys nie zdazyl zauwazyc. Do patriotow nic nie mam, ale do skinow w wydaniu \\\"patriotycznym\\\" mam duuuzo. Saver, ciekawe co ty zrobiles dla dobra narodu? Powiedz mi, co zrobiles dla ojczyzny ze tak bardzo bronisz skinow... I wreszcie, czy jestes sam skinem?

Odpowiem tak: można być patriotą zarówno będąc jak i nie będac skinem. Jeżeli działa się na rzecz kraju słowem, czynem i postawą.
Uważam,że robię sporo, między innymi finansując polskie(jeszcze) narodowe wydawnictwa i ostrzegając o zagrożeniach dla kraju ze strony obcych sił. Pozostaje pytanie co ty zrobiłeś do tej pory.
I wreszcie sam skinem nie jestem, ale popieram ruchy narodowe. Z pewnością jestem patriotą.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #271 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:10 »
No wiec Saver... Mala notka z histori na temat ruchu skinheads... Ruch skinheads powstal w Wielkiej Brytani, i zostal zapoczatkowany przez emigrantow z Jamajki... Dziwne nie? Emigranci z Jamajki walcza o suwerennosc swojego narodu w Angli?? Druga rzecz... Ruch ten byl calkowicie apolityczny, co oznacza ze nie zajomwal sie polityka. Anarchizm jest doktryna polityczna. Czy ktos tego chce czy nie. Kolejna rzecz... Pozniej skini byli to zwykli ludzie z klasy robotniczej, wyrozniali sie z tlumu ubraniami Lonsdaila itp. gdyz, byly to zwykle ubrania, najtansze z dostepnych... No coz, widac dla ciebie skin chodzi w glanach, a dla mnie w niskich martensach, dla ciebie w moro, a dla mnie w Lonsdailu, za krotkich dzinsach itp.... Heh, i coz, jesli wg ciebie nie spotkalem w zyciu prawdziwego skina, to ja moge to samo o tobie powiedziec. Gdyz kazdy uwaza ze skin to cos innego. Tylko kto ma racje, historia czy ty? Wiesz, skini 20 lat temu wcale nie bili ludzi za odmiennosc, oni bili bo byla to dla nich jedna z wielu rozrywek po wypiciu n-tego piwa. Tylko ze ktos bardzo inteligentny dorobil sobie do tego ideologie... Podpowiem tez ze problem neonazistow to problem poczatku lat 90.... Ok, przyznam ze ten czlowiek jest patriota, ale czym sie on wyznacza jako skin? U ciebie miedzy slowem skin a patriota niestety mozna postawic znak rowna sie. Mowie prosto z mostu, nie jestem patriota zeby robic cos dla kraju. Jestem apolityczny, gdyz nie obchodzi mnie kto rzadzi. Z zalozenia i tak chodzi o jedno w polityce (forse). Mozesz na mnie najezdzac z tego powodu, ale nie mam obowiazku czuc sie polakiem. A jesli nie jestes skinem, nie bron ich tak bardzo, bo mozesz sie przejechac. A to ze jestes patriota chwali ci sie, choc kazdy patrzy na to inaczej :wink:                    
I chuj.

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #272 dnia: 2004-01-06 (Wto), 18:50 »
Wiem,że skini to patrioci, walczący o wolną Polskę( czy jakikolwiek kraj w którym działają)
Wolny w znaczeniu,żeby prawowici, rdzenni mieszkańcy danego kraju byli w nim gospodarzami. To wcale nie oznacza że tak powiem wyganiania \\\"obcych\\\". Mogą sobie mieszkać,ale niech nie aspirują do roli gospodarzy w nieswoim kraju - tak jak to robią m.in. żydzi w różnych krajach(w największym stopniu).

w takim razie całe USA powinny być \'zarządzane\' przez rdzennych mieszkańców, których jednak już niewielu pozostało, bo zostali wytępieni, to samo dotyczy całej Ameryki Pd. połowy azji, gratuluje pomysłu na dziecinną utopie.
zresztą w Zimbabwe, rdzenni mieszkańcy wygonili białych farmerów; bo postanowili że to ich ziemia itp. itd. skutki dla tego niegdyś bogatszego z krajów afrykańskich są opłakane... to taki przykład troche \'do góry nogami\' ....bo \'zeby czarny białego wyganiał\'... :naugh:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Kokeeno

• ++
Skini
« Odpowiedź #273 dnia: 2004-01-12 (Pon), 18:00 »
Gdyby nie skini to Polacy już całkiem by zatracili tożsamośc narodową, a wszelkie plugastwo(w szczególności pedlastwo) by już całkiem się rozpanoszyło i robiło co chciało.

No prosze, czegoz to ja sie dowiaduje? Jak to milo, ze Polska Tozsamosc Narodowa przetrwala 200 lat zaborow (z tym radzieckim) tylko i wylacznie, dzieki lysolom z bejsobolem. Dzieki! Siema, czy jak to tam lecialo...

Hmm, wokolo mnie nie ma zadnego skina, moze to dlatego, ze \"bobbies\" nie uciekaja przed nimi, bo za napasc na policjanta w normalnym kraju mozna zostac skazanym na wiele, wiele dlugich lat w pudle - a angielskie wiezienia, to nie kurorty uzdrowiskowe...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #274 dnia: 2004-01-21 (Śro), 20:48 »
Gdyby nie skini to Polacy już całkiem by zatracili tożsamośc narodową, a wszelkie plugastwo(w szczególności pedlastwo) by już całkiem się rozpanoszyło i robiło co chciało.

No prosze, czegoz to ja sie dowiaduje? Jak to milo, ze Polska Tozsamosc Narodowa przetrwala 200 lat zaborow (z tym radzieckim) tylko i wylacznie, dzieki lysolom z bejsobolem. Dzieki! Siema, czy jak to tam lecialo...

Wszystko za bardzo upraszczasz. Przed wiekami tylko patrioci ratowali kraj(nie tylko w przypadku Polski) od totalnej i ostatecznej klęski. To patrioci walczyli i ginęli w powstaniach.
Żeby zachować suwerenność i tożsamość narodową.

Czasy się zmieniły i metody również.
Dzisiaj skini(ci prawdziwi) walczą o wolną Polskę(czy jakikolwiek inny kraj). I to wcale nie oznacza,że chcą wygonić mniejszości narodowe z danego kraju, żeby miały się wynosić. Nie.
Niech sobie będą, ale niech nie uzurpują sobie prawa do bycia gospodarzem w cudzym kraju, jak często obecnie bywa.
Skini chcą tylko tego. Żeby każdy naród w swoim kraju czuł się gospodarzem. A nie,że często tworzy się większe prawa dla imigrantów i mniejszości narodowych, niż dla rdzennej ludności.
Stąd hasło Polska dla Polaków, Niemcy dla Niemców itd. Które znaczy zupełnie co innego, niż jest interpretowane.

A propo Niemców - jest tam obecnie tylu różnych kolorowych, że czasem trzeba się mocno postarać,żeby natknąć się na prawdziwego,rdzennego Niemca.Niedługo takich może zabraknąć :|
 To jest paradoks. Niebezpieczny paradoks :|                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #275 dnia: 2004-01-22 (Czw), 09:13 »
Mnie tam teutońskich, blond-ryżych zdobywców brakować nie będzie. Niech sobie wymrą. Turcy z kebabiarni i murzyni nie wsiądą do Leopardów raczej.                    

Offline Kokeeno

• ++
Skini
« Odpowiedź #276 dnia: 2004-01-22 (Czw), 10:51 »
\"Prawdziwi patrioci\" to sie tylko w LPR ostali i sluchaja jedynego autentycznego polskiego radia M...  :P

A jesli chodzi o patriotow - takich prawdziwych, to bardziej przekonuje mnie przyklad mlodziezy polskiej z Powstania Warszawskiego, czy powstan slaskich (czy chocby jedynego udanego Powstania Wielkopolskiego), niz tych glabow walczacy o \"polskie dla poliakow\"... Przynajmniej tamci rzeczywiscie wierzyli, ze walcza przeciwko okupantowi. A prawdziwych skinow juz nie ma - wymarli razem z prawdziwymi hippisami, czy punkami...                    
"Live For The Moment"

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #277 dnia: 2004-01-22 (Czw), 12:52 »
A prawdziwych skinow juz nie ma - wymarli razem z prawdziwymi hippisami, czy punkami...

Mylisz się. Jeżeli tak sądzisz to nie znasz prawdziwych skinów, co najwyżej \"przebierańców\" robiących za skinów. I psujących przy okazji obraz skinów w społeczeństwie.
Dokładnie jak \"szyici\" psują obraz kulturysty.

Prawdziwi skini istnieją ,chociaż mocno sie zmienili przez 20 lat :) I to na lepsze. Na pewno nie napadają bez powodu na kogoś,za odmienność. Mają większe i ważniejsze sprawy do roboty.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #278 dnia: 2004-01-22 (Czw), 13:32 »
Wspierać trębacza we własnym gronie?                    

Offline Kokeeno

• ++
Skini
« Odpowiedź #279 dnia: 2004-01-22 (Czw), 13:33 »
A prawdziwych skinow juz nie ma - wymarli razem z prawdziwymi hippisami, czy punkami...

Mylisz się. Jeżeli tak sądzisz to nie znasz prawdziwych skinów, co najwyżej \"przebierańców\" robiących za skinów. I psujących przy okazji obraz skinów w społeczeństwie.
Dokładnie jak \"szyici\" psują obraz kulturysty.

Prawdziwi skini istnieją ,chociaż mocno sie zmienili przez 20 lat :) I to na lepsze. Na pewno nie napadają bez powodu na kogoś,za odmienność. Mają większe i ważniejsze sprawy do roboty.

To juz namierzylem takiego jednego - Oleksy - nie napada bez powodu i zawsze ma wazniejsze sprawy do roboty  :wink: , hmm, kogo by tu jeszcze...                    
"Live For The Moment"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #280 dnia: 2004-01-22 (Czw), 13:56 »
Ja.                    

Offline Syber

• +
Skini
« Odpowiedź #281 dnia: 2004-01-23 (Pią), 13:32 »
Skini??? tak lubie po niech kopaca moimi glanami :D HEHE... SKINI DO JASKINI...

Ich ideologia kojarzy mi sie z Faszyzmem...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Szczur

• ++
Skini
« Odpowiedź #282 dnia: 2004-01-23 (Pią), 13:36 »
Bez urazy - wyśmieją cię. <=- możecie to usunąć.
Dopisane:
Tak, ale:
Bez urazy

Offline Syber

• +
Skini
« Odpowiedź #283 dnia: 2004-01-23 (Pią), 13:39 »
Szczurku to bylo do mnie???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Daarth

• +
Skini
« Odpowiedź #284 dnia: 2004-01-23 (Pią), 17:28 »
Mylisz się. Jeżeli tak sądzisz to nie znasz prawdziwych skinów, co najwyżej \\\"przebierańców\\\" robiących za skinów. I psujących przy okazji obraz skinów w społeczeństwie.
Dokładnie jak \\\"szyici\\\" psują obraz kulturysty.

hmm a gdzie mozna spotkac \"prawdziwego skina\" ?? bo ja jakos takiego nie widzialem ani z takim nie rozmawialem a wiesz mi ze nzam duzo ludzi o naprawde zroznicowanych pogladach.... skoro jest ich tak malo tzn ze to nie oni sa prawdziwi tylko ci ktorych nazywasz przebierancami. bo to wiekszosc tworzy obraz calosci, a nie pare jednostek, czyz nie?                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Koki

• +++++
Skini
« Odpowiedź #285 dnia: 2004-01-23 (Pią), 21:44 »
hmm a gdzie mozna spotkac \\\"prawdziwego skina\\\" ?? bo ja jakos takiego nie widzialem ani z takim nie rozmawialem a wiesz mi ze nzam duzo ludzi o naprawde zroznicowanych pogladach.... skoro jest ich tak malo tzn ze to nie oni sa prawdziwi tylko ci ktorych nazywasz przebierancami. bo to wiekszosc tworzy obraz calosci, a nie pare jednostek, czyz nie?

W takim razie przyznajesz się, że jestes idiotą(Jak większość ludzi)?

[Edit]20 strona. Ludzie, zastanówcie się. Cały czas tylko mówicie, że SAVER jest faszystą, a on cały czas powtarza, że skini to nie wygolone dresy. To zaczyna wyglądać jak Counting...                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #286 dnia: 2004-01-26 (Pon), 18:00 »
Koki> Wygląda na to ,że wszystkich zatkało po twoim poście :D :biggt:  :bigla:                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #287 dnia: 2004-01-26 (Pon), 19:23 »
HAHA! SAVER i Mortas, znalazłem stronę PRAWDZIWYCH skinów. Bez żartów. Wchodzenie do galerii na własną odpowiedzialność http://skin.homo.impakt.pl                    

Offline Szczur

• ++
Skini
« Odpowiedź #288 dnia: 2004-01-26 (Pon), 19:29 »
To są jakieś pedały a nie skini. Zobaczcie:

A przecież skini nie lubią pedalstwa i pedałów. E?

Nie rozumiem waszego toku myślenia (no dalej, przygadajcie mi jeszcze raz i tak nie zrozumiem).                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #289 dnia: 2004-01-26 (Pon), 19:31 »
Szczurek przehuju, domyślny jesteś jak ten buc nie przymierzając. DLATEGO KURWA DAŁEM TEGO LINKA....                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #290 dnia: 2004-01-26 (Pon), 20:41 »
Szczurek przehuju, domyślny jesteś jak ten buc nie przymierzając. DLATEGO KURWA DAŁEM TEGO LINKA....

Baaardzo śmieszne  :?  Żart marny i chore poczucie humoru  :evil:                    

Offline Daarth

• +
Skini
« Odpowiedź #291 dnia: 2004-01-26 (Pon), 21:41 »

W takim razie przyznajesz się, że jestes idiotą(Jak większość ludzi)?

chyba cie nie do konca rozumie. twierdzisz ze to grupa ma sie dostosowywac do jednostek? a to bardzo interesujace. w takim razie proponuje otworzyc oczy. mam nadzieje ze zle zrozumialem to co napisales...                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Koki

• +++++
Skini
« Odpowiedź #292 dnia: 2004-01-27 (Wto), 08:51 »
mm a gdzie mozna spotkac \\\"prawdziwego skina\\\" ?? bo ja jakos takiego nie widzialem ani z takim nie rozmawialem a wiesz mi ze nzam duzo ludzi o naprawde zroznicowanych pogladach.... skoro jest ich tak malo tzn ze to nie oni sa prawdziwi tylko ci ktorych nazywasz przebierancami. bo to wiekszosc tworzy obraz calosci, a nie pare jednostek, czyz nie?

:shock2:                    

Offline Daarth

• +
Skini
« Odpowiedź #293 dnia: 2004-01-27 (Wto), 08:56 »
hmm a nie jest tak? sorry ale zalozmy ze masz hmm 100 metali. wsrod nich jest 4 nazi. czy wszyscy sa naziolami?? chyba nie. wystarczy? chyba sie nie do konca zrozumielismy...                    

Offline Koki

• +++++
Skini
« Odpowiedź #294 dnia: 2004-01-27 (Wto), 15:43 »
hmm a nie jest tak? sorry ale zalozmy ze masz hmm 100 metali. wsrod nich jest 4 nazi. czy wszyscy sa naziolami?? chyba nie. wystarczy? chyba sie nie do konca zrozumielismy...

No JEST tak. I o to mi właśnie chodzi. Napisałem, że skoro większość ludzi jest idiotami, to wszyscy są idiotami, bo \"Większość tworzy obraz całości\".                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #295 dnia: 2004-01-27 (Wto), 16:37 »
Lupin spadaj  :evil:  Baardzo śmieszne. Ale u takich jak ty to normalne :lol:

diab, czuj sie niniejszym ukarany. wadliwy post usunalem. enuf\'s enuf
[edit] dzieki przypomnieniu keirana, poprawilem tez twoj post saver. jesli juz ktos cie obraza, to nie daj sie podpuszczac /morg

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #296 dnia: 2004-01-27 (Wto), 17:51 »
A który to ***** a który ******?

Ale wszystko rozumiem... Tylko czemu jeden z tych koli na fotach rucha DRZEWO?

WTF??????????????????????                    

Offline Daarth

• +
Skini
« Odpowiedź #297 dnia: 2004-01-27 (Wto), 18:35 »
Koki=> hmm od reguly sa wyjatki czz nie? no i ja jestem idiota ale czemu to juz inna para kaloszy...                    

Offline Koki

• +++++
Skini
« Odpowiedź #298 dnia: 2004-01-28 (Śro), 07:53 »
Koki=> hmm od reguly sa wyjatki czz nie? no i ja jestem idiota ale czemu to juz inna para kaloszy...

Nie wiem. To ty napisałeś, że \"Większość tworzy obraz całości\", pamietasz(Nie moge się z tobą nie zgodzić, choć to wcale nie jest słuszne)?

Durbik - Bo jest dendrofilem czynnym!                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #299 dnia: 2004-01-28 (Śro), 12:11 »
Correct me if I\'m wrong... Ale obtarcia wacka podczas takich praktyk muszą być fatalne.