Autor Wątek: Skini  (Przeczytany 26393 razy)

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Skini
« Odpowiedź #180 dnia: 2003-12-26 (Pią), 18:43 »
Jak byś wiedział jak Żydzi krzywdzą Polskę i Polaków także byś ich nienawidził.
chyba twoją polskę kolego. mojej polski, ani mnie w szczególności, nikt nie krzywdzi. coś ci się chyba przewidziało.

Pseudo skini to zwykli ludzie nie kierujący się żadnymi wspólnymi zasadami. Są to grupy kumpli, młodzież, która musi się wyszumieć taka sama jak dresiarze, pseudo skejci i kibole. Na szczęście działają tylko na swoich osiedlach.
na jakich znów osiedlach??? zrzeszają ich oficjalne narodowe organizacje, a oni pod skrzydłami tychże, niszczą, biją, zabijają... zwykle dla zabawy i własnej satysfakcji, a hasła które wcześniej napisałem są tylko wymówką. przy okazji głupią, bo przecież komu szkodzi gej? mam znajomego geja, bardzo fajny i przede wszystkim inteligentny człowiek.

Skini są zorganizowani i działają na całym świecie. Skini walczą, ich praca daje owoce i jest ich więcej niż Wam się zdaje. W Polsce kilka tysięcy. Procentowo to mało, ale takie kilkudziesięcio osobowe grupy mogą zrobić dużo dobrego. Niezależni polscy żołnierze bez względu na rząd walczą dla dobra Polski, a nie rządu. Moim zdaniem są oni bardzo potrzebni i pożyteczni.
walka...? żołnierze? a nie lepiej słowo, dyskusja i używanie inteligentnych argumentów? jasne że nie... lepiej pięść, glany i broń. tak walczą skini. żenada...
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #181 dnia: 2003-12-26 (Pią), 22:32 »
Cytat: \"waste\"
A żebyś wiedział,że Palestyńczycy są niewinni  :twisted: . Ich jedyną winą jest to że nie dają się zabić i wynarodowić z ojczystej swojej Ziemi.

hm... faktycznie te skurwysyńskie terrorystyczne pomioty są niewinne. masz rację. 100% zgody!

A nie pomyślałeś o tym,że żydzi zachowują się w Palestynie jak terroryści?
Stosują wobec wielu niewinnych Palestyńczyków terror w postaci taktyki spalonej ziemi(zrówywanie domów z ziemią) , odpoweidzialnośći zbiorowej (brat rzucił koktail mołotowa, dobrze rozstrzelamy ci całą rodzinę), tworzenie getta - budowa muru oddzielającego strefę gazy od reszty.
Postępują z Palestyńczykami dokladnie tak jak przed laty Hitler z nim postępował, stosują nawet podobne metody :|

Samoobrona Palestyńczyków zwana terroryzmem wynika bzepośrednio z polityki rządu Izraela.

\"To są bzdury wyssane z brudnych żydowskich paluchów\"

Saver, piszesz takie rzeczy i chcesz, żeby ludzie z tobą rozmawiali jak z człowiekiem? popatrz jaki dałeś popis nietolerancji i nieuzasadnionej, bezsensownej, a przede wszystkim ogromnej wrogości. nienawiść aż spływa z tego tekstu. na podstawie tego tekstu, uważam, że twoje przekonania, jak i ty sam, są chore.

A \"jakie\" to są rzeczy? Czy w powyższym zdaniu jest chociaż cień nienawiści? Nie.
To tylko obrazowe przedstawienie kłamstw jakie podają w mediach żydzi o Polakach.
I nic więcej.
Tacy jak ty dopatrują się w tym niewiadomo czego :|

Poza tym jak można po jednym zdaniu kogokolwiek zaszufladkować jak ty to zrobiłeś?  :twisted:  

\"Ja nie mam poglądów rasistowskich tylko patriotyczne.
Jak już pisalem nic osobiscie do żydów jako takich nie mam tylko do tego jak postępują.

hehe. dobry dowcip, słuchaj, może ty nie powinienneś być narodowcem, tylko jakimś komikiem? mam rozumieć, że nie jesteś antysemitą, ale tych żydów to byś pozabijał, tak? ;>

No nie mogę :| Gdzie ja pisałem, że bym zabijał kogokolwiek? No gdzie  :shock2:
Coś ci sie przywidziało.
Lol.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Skini
« Odpowiedź #182 dnia: 2003-12-27 (Sob), 09:19 »
dobra, nie chce mi się z tobą gadać, bo ty masz swoje poglądy, ja mam swoje, i pewnie niewiele się w tej kwestii zmieni. tylko dziwię, że możesz być tak naiwny.

dodatkowo ostrzegam cię (po raz drugi już), że jeśli zobaczę jeszcze raz, źle zacytowanego przez ciebie posta, dostaniesz kilkudniowy nopost (czyli stracisz możliwość pisania postów).
>_< chyba zacznę przprowadzać co niektórym egzaminy z wiedzy nt. poprawnego korzystania z forum...                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #183 dnia: 2003-12-27 (Sob), 12:32 »
Jak byś wiedział jak Żydzi krzywdzą Polskę i Polaków także byś ich nienawidził.
chyba twoją polskę kolego. mojej polski, ani mnie w szczególności, nikt nie krzywdzi. coś ci się chyba przewidziało.

Twoja Polska to ta wykreowana przez Żydów? :D

Pseudo skini to zwykli ludzie nie kierujący się żadnymi wspólnymi zasadami. Są to grupy kumpli, młodzież, która musi się wyszumieć taka sama jak dresiarze, pseudo skejci i kibole. Na szczęście działają tylko na swoich osiedlach.
na jakich znów osiedlach??? zrzeszają ich oficjalne narodowe organizacje, a oni pod skrzydłami tychże, niszczą, biją, zabijają... zwykle dla zabawy i własnej satysfakcji, a hasła które wcześniej napisałem są tylko wymówką. przy okazji głupią, bo przecież komu szkodzi gej? mam znajomego geja, bardzo fajny i przede wszystkim inteligentny człowiek.

Jakie organizacje zrzeszają pseudo skinów? Nie słyszałem o takich. Czy uczniowie, w któych panuje styl skinowski są zrzeszani przez jakieś organizacje itd.?

Skini są zorganizowani i działają na całym świecie. Skini walczą, ich praca daje owoce i jest ich więcej niż Wam się zdaje. W Polsce kilka tysięcy. Procentowo to mało, ale takie kilkudziesięcio osobowe grupy mogą zrobić dużo dobrego. Niezależni polscy żołnierze bez względu na rząd walczą dla dobra Polski, a nie rządu. Moim zdaniem są oni bardzo potrzebni i pożyteczni.
walka...? żołnierze? a nie lepiej słowo, dyskusja i używanie inteligentnych argumentów? jasne że nie... lepiej pięść, glany i broń. tak walczą skini. żenada...

Mówimy o skinach. Skini mają inne sposoby, a dyskusją walczą inni patrioci. Skini również walczą słowem, ale inne środki walki są także niezbędne. Samą dyskusją nie wygrasz kiedy media, które są w rękach Żydów kreują opinię narodu. Widzę to po Was, jak macie zamydlone oczy. Żydzi także krzywdzą (fizycznie i psychicznie), biją i zabijają Polaków. Za naszymi plecami dzieją się okropne rzeczy, niektóre wychodzą na jaw, ale większość nie. A najgorsze, że niszczą naszą Polskę. Samym słowem temu nie zapobiegniesz.                    

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #184 dnia: 2003-12-27 (Sob), 12:46 »
chciales powiedziec za waszymi paranoicznymi plecami i glowami napchanymi stekiem glupstw oraz sianem, i krzywdza wasza polske, bo mojej polski nie krzywdzi nikt inny oprocz skinow i innych debili, no i oczywiscie nieudolnego rzadu. wiec od mojej polski to wara.

widze ze raz nie wystarczy.

Nauczcie sie cytowac cudze posty.                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #185 dnia: 2003-12-27 (Sob), 15:00 »
chciales powiedziec za waszymi paranoicznymi plecami i glowami napchanymi stekiem glupstw oraz sianem, i krzywdza wasza polske, bo mojej polski nie krzywdzi nikt inny oprocz skinow i innych debili, no i oczywiscie nieudolnego rzadu. wiec od mojej polski to wara.

Nie wiesz o czym mówisz. Jaka twoja Polska ci się marzy? Opanowana przez żydów? Gdzie patriotyzm jest przez nich na każdym kroku ośmieszany i dyskredytowany?

Polska nasza ojczyzna jest tylko jedna. Nasza wspólna, istnieje jeszcze dzięki patriotom.
To dzięki nam i naszym ojcom,którzy walczyli o wolność możemy (jeszcze) czuć się Polakami. Być Polakami.

Ale ty i tobie podobni tego nie doceniacie, omamili was judaszowymi srebrnikami i obietniacami bez pokrycia.
Ale przyjdzie czas,że przejrzycie na oczy, oby tylko nie za późno.                    

Offline MJ

• +
Skini
« Odpowiedź #186 dnia: 2003-12-28 (Nie), 20:13 »
no koments. Skini SOX!Nie rozumiem tych ludzi i nie chce zrozumiec!                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #187 dnia: 2003-12-28 (Nie), 22:29 »
no koments. Skini SOX!Nie rozumiem tych ludzi i nie chce zrozumiec!

No właśnie. Nie chcesz zrozumieć. Ale to nie twoja wina że natknąłeś się, czy słyszałeś o pseudo-skinach, którzy z prawdziwymi skinami-patriotami nie mają nic wspólnego.                    

Offline MJ

• +
Skini
« Odpowiedź #188 dnia: 2003-12-29 (Pon), 10:35 »
Ponoc skini maja swoja siedzibe w Dani. Niby sa zorganizowana grupa.Tak? No dobrze.
A to ze walcza o pokój czy Boog wie co, to nie oznacza ze sa tacy wspaniali i wogóle. Alkaida (nie wiem jak sie pisze ,ale ktos napewno mnie poprawi) tez ma swoja siedzibe i jest zorganizowana oraz niby walczy o pokój w Iraku czy gdzie tam ale to nie o to sie rozchodzi tylko o to ze oni walzcac o to wszystko zabijaja ludzi i podkładaja bomby. Tak samo moze byc zxe skinami. Oni moga walczyc o pokój i tzn. ,,czystość\" na swiecie ,ale moga walczyc o to rozwalajac cos i ,,butujac\" kogos. Czyż nie?

Pozdrooffka                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #189 dnia: 2003-12-29 (Pon), 12:26 »
Tak samo moze byc zxe skinami. Oni moga walczyc o pokój i tzn. ,,czystość\" na swiecie ,ale moga walczyc o to rozwalajac cos i ,,butujac\" kogos. Czyż nie?

Skini mają swoje zasady i honor. Nie krzywdzą niewinnych ludzi, nie działają bezsensownie. Skini walczą o taką Polskę (jeśli mówić o polskich skinach) jaką i my chcialibyśmy ją widzieć. Są   wojownikami, którzy niezależnie od rządu poświęcają swoje życie dla dobra Polski. Kiedyś nawet działali zgodnie z prawem... Przemoc to nie jedyna ich metoda walki, ale kiedy jest to konieczne działają i siła. Przyznaj się, że o takich skinach nie miałeś zielonego pojęcia i inaczej ich postrzegałeś. Myliłeś ich ze zwykłymi przebierańcami.

podwojny post, usunalem /morg                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Skini
« Odpowiedź #190 dnia: 2003-12-29 (Pon), 13:04 »
Mortas: ale dlaczego wkładasz mnie i siebie do tego samego worka? hę? \"jaką my chcielibyśmy widzieć\"? ja widzę moją polskę dosyć wyraźnie i nie potrzebuję w niej ani jednego skina - pewnie jestem żydem.

o, właśnie! zażartowałem sobie, ale co jakby naprawdę był żydem? wrzuciłbyś mnie na listę ignorowanych? wysłałbyś mi msg z pogróżkami? wyrwałbyś chwasta? a może przeniósłbyś się na inne konto i nie kalał swoich myśli faktem, że obcujesz z żydem?
w tych swoich ideach jesteś po prostu śmieszny...

a co jakbym był gejem? a może jestem żydowskim gejem!?                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #191 dnia: 2003-12-29 (Pon), 13:55 »
Mortas: ale dlaczego wkładasz mnie i siebie do tego samego worka? hę? \"jaką my chcielibyśmy widzieć\"? ja widzę moją polskę dosyć wyraźnie i nie potrzebuję w niej ani jednego skina - pewnie jestem żydem.

o, właśnie! zażartowałem sobie, ale co jakby naprawdę był żydem? wrzuciłbyś mnie na listę ignorowanych? wysłałbyś mi msg z pogróżkami? wyrwałbyś chwasta? a może przeniósłbyś się na inne konto i nie kalał swoich myśli faktem, że obcujesz z żydem?
w tych swoich ideach jesteś po prostu śmieszny...

a co jakbym był gejem? a może jestem żydowskim gejem!?

Otóż myślę, że wszyscy chcemy widzieć Polskę szczęśliwą i kwitnącą.

Co bym zrobił, gdybym był pewny, że jesteś Żydem? Na pewno nie ignorowałbym cię, nie wysyłał pogróżek itp. Nie zrobił by tego też żaden skin kierując się skinowskimi zasadami. Conajwyżej przekonywałbym jedynie ludzi, że nie masz racji.

Co bym zrobił gdybyś był gejem? Geje to osoby chore psychicznie i tak bym cię traktował. Homoseksualiści potrzebują pomocy lekarza, a wmawianie im, że sąnormalni tylko ich krzywdzi.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Skini
« Odpowiedź #192 dnia: 2003-12-29 (Pon), 15:03 »
Co bym zrobił, gdybym był pewny, że jesteś Żydem? Na pewno nie ignorowałbym cię, nie wysyłał pogróżek itp. Nie zrobił by tego też żaden skin kierując się skinowskimi zasadami. Conajwyżej przekonywałbym jedynie ludzi, że nie masz racji.
nie bądź śmieszny. nawet nie wiesz co mam do powiedzenia, a już jesteś nastawiony na nie? no to jest logiczne postępowanie, buhahaha!

Co bym zrobił gdybyś był gejem? Geje to osoby chore psychicznie i tak bym cię traktował. Homoseksualiści potrzebują pomocy lekarza, a wmawianie im, że sąnormalni tylko ich krzywdzi.
znam geja, inteligentnego gościa, zupełnie normalnie można z nim pogadać, napić się piwa i nie przeszkadza mi, że był na paru imprezach organizowanych przez naszych wspólnych znajomych bo niczym nie różnił się od innych facetów, nie-gejów. ty najwidoczniej nie wiesz na czym polega choroba psychiczna, ale może kiedyś się dowiesz. nie wiem czy dotrwasz do studiów (bo jak patrzę na to twoje CHWDP to szczeże wątpię) ale tam często są warsztaty psychologiczne, polecam.

Offline Tissai

• +
Skini
« Odpowiedź #193 dnia: 2003-12-29 (Pon), 15:21 »
nie mam zbyt milych spotkan ze skinami uwazam ze ci ktorzy nimi zostaja chyba maja jakis problem ze soba , ale to moje zdanie                    
Twoja róża ma dla Ciebie tak wielkie znaczenie,
ponieważ poświęciłeś jej wiele czasu.
Ludzie zapomieli o tej prawdzie.
Lecz tobie nie wolno zapomieć.
Stajesz sie odpowiedzielny na zawsze za to , co oswoiłeś.
Jesteś odpowiedzialny za swoja różę.
/Antoine de Saint-Exupery /

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #194 dnia: 2003-12-29 (Pon), 17:04 »
Ponoc skini maja swoja siedzibe w Dani. Niby sa zorganizowana grupa.Tak? No dobrze.
A to ze walcza o pokój czy Boog wie co, to nie oznacza ze sa tacy wspaniali i wogóle. Alkaida (nie wiem jak sie pisze ,ale ktos napewno mnie poprawi) tez ma swoja siedzibe i jest zorganizowana oraz niby walczy o pokój w Iraku czy gdzie tam ale to nie o to sie rozchodzi tylko o to ze oni walzcac o to wszystko zabijaja ludzi i podkładaja bomby. Tak samo moze byc zxe skinami. Oni moga walczyc o pokój i tzn. ,,czystość\" na swiecie ,ale moga walczyc o to rozwalajac cos i ,,butujac\" kogos. Czyż nie?

Pozdrooffka

Coż... naprawdę nie znasz skinów(tych prawdziwych) jeżeli porównujesz ich do tak zbrodniczej organizacji jak Alkaida  :?
Skini niczego nie demolują dla widzimisię. Mają ważniejsze sprawy na głowie.

Nie znam takich skinów. Nie ma takich skinów. Ani 88, a iO, ani żadni inni skini nie są tacy, jak ich opisałeś. Uznają inne rasy i nacje jako sobie równe i nawet z nimi współpracują. Skini nie mają nic do obcokrajowców (jakichkolwiek), ani żadnych innych ludzi którzy nie niszczą ojczyzny. Niszczeniem ojczyzny dla skina jest to samo co dla nas. Dążą do tego, by każdy był panem w swojej ojczyźnie. Stąd hasło Polska dla Polaków. Nie oznacza jednak ono tego z czym kojarzy się większości ludzi, czyli rasizmu. Czy można kogoś obrażać i ponizać tak jak wy to robicie za to, że chce, aby w jego ojczyźnie był rząd składający się z jego rodaków? Żeby usunąć z niego wszystkich niszczących Polskę ludzi?

Nic dodać , nic ująć.

Otóż myślę, że wszyscy chcemy widzieć Polskę szczęśliwą i kwitnącą.

Zgadzam się w 100%. A co do homosiów również uważam,że nie można ich traktować jako normalnych ludzi. Trzeba ich izolować i leczyć.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #195 dnia: 2003-12-30 (Wto), 20:23 »
OK. Jestem zdenerwowany, zaczynam kląć.

Już dawno przyzwyczaiłem się, że Saver wyciera sobie mordę krajem który kocham. Już mi to nie przeszkadza. Próbowałem kiedyś nawet z nim dyskutować, bo to inteligentny chłopak. Olhado próbował. Sah chyba. BJ. Pshemozz. Wszyscy polegli i już nikt nie dyskutuje (oprócz Morga, ale on jest nadpobudliwy) . Saver to Saver. Co się pojawi ktoś nowy to próbuje. Pointless.

Ale KURWA MAĆ! Ten cały \'Mortas\' (kto to kurwa jest?) Pisze bzdury o patriotyzmie, że to niby skini sa patriotami i że patriotyzm to to czy tamto. No ja pierdolę. Ale to bym jeszcze ścierpiał, bo to zabawne do pewnego momentu. Ten gość ma jednak nad awatarem C.H.W.D.P. - a tego nie-na-kurwa-widzę. Dzięki temu wiem, że Mortas: a). to kretyn B). ciota c). niewychowana hołota z blokowisk.

No i zaraz z drugiej strony się podnoszą głosy, że \'jedna rasa ludzka rasa\'. Ale to już jest tylko zabawne a nie denerwujące. No i głosy że komuniści nie organizują bojówek, też fajne coś. Ciekawy temat w sumie, jakby nie Mortas.

Aha, czy jak ja mam naszyta na plecaku biało czerwoną flagę (taką mundurową, w czarnej ramce) to tez jestem skin, naziol, faszol, antysemol, homofob oraz buc? Poddaję pod dyskusję.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #196 dnia: 2003-12-30 (Wto), 21:48 »
OK. Jestem zdenerwowany, zaczynam kląć.

Oczywiście. Jak przystało na porządnego człowieka. Dzięki przekleństwom i pisaniu postów zdenerwowanym dyskusja będzie miła, przyjemna i konstruktywna.

Olhado próbował. Sah chyba. BJ. Pshemozz. Wszyscy polegli i już nikt nie dyskutuje

Niezły jest! Nie ma mocnych na niego! SAVER na prezydenta!

Ale KURWA MAĆ! Ten cały \'Mortas\'

No nie? Ten to jest skubaniec jeden! Kto go tu wpuścił?!

(kto to kurwa jest?)

No właśnie... Mądre pytanie.

Ten gość ma jednak nad awatarem C.H.W.D.P. - a tego nie-na-kurwa-widzę.

Chowaj Winde Do Piwnicy? Chwalcie Wszystkich Dobrych Policjantów?  :biggt:

Mortas: a). to kretyn

O!
B). ciota

O!
c). niewychowana hołota z blokowisk.

O!

Dziękuję za miłe słowa. Dzieki temu na pewno będzie się nam milej rozmawiać.

No i głosy że komuniści nie organizują bojówek, też fajne coś.
Mam rozumieć, że przyznajesz SAVERowi i mi rację?[/quote]

Aha, czy jak ja mam naszyta na plecaku biało czerwoną flagę (taką mundurową, w czarnej ramce) to tez jestem skin, naziol, faszol, antysemol, homofob oraz buc? Poddaję pod dyskusję.

Oczywiście, że to nie świadczy o tym, że jesteś skinem. Właśnie od początku dyskusji próbuję uświadomić to innym. Jesteś świrem. Wyzywasz mnie i moje poglądy, a masz podobne poglądy do moich. :frajer:                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #197 dnia: 2003-12-30 (Wto), 21:57 »
On ma podobne poglady? BUAHAHAHA
Nie udzielalem sie tutaj ale widze ze musze interweniowac, za duzo tu chwalenia bandy debili jakimi sa skini. A z panami takimi jak mortas niestety dyskusja wiekszego sensu chyba nie ma. Druga strona to sily postepowe, jak dla mnie kolejny rotfl. Ja jestem stara dobra konserwa (nie rybna :D )wierze w moj kraj, mimo ze idealny nie jest, ale nie biegam jak debil za kazdym czarnuchem ktorego widze.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #198 dnia: 2003-12-30 (Wto), 22:02 »
Nie czytasz \'tylko polski\' i widzisz, żadnego z ciebie pożytku Keir.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #199 dnia: 2003-12-30 (Wto), 22:02 »
Bo ci panowie sila sie na nazwanie skinow patriotami... I uwazaja ze skini sa dobrzy, ze wcale nie sa agresywni. A my nic w zyciu nie widzielismy, ze te bandy skinow ktore chodza po ulicy to sa pseud skini a prawdziwi to porzadni obywatele.... :lol:
LOL                    
I chuj.

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #200 dnia: 2003-12-30 (Wto), 22:06 »
bo jeszcze nie przejrzales na oczy. najwyzszy czas zebys przejrzal, i lepiej zagladaj dobrze pod lozko jak sie kladzeisz spac, i w ogole wszedzie zagladaj. bo tam czaoc sie moga infiltrujacy spedaleni czarni zydzosyjonisci cudzoziemny.

BEWARE!

mega LOL!
||
\\/                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #201 dnia: 2003-12-30 (Wto), 22:06 »
No mnie też kiedyś goniła banda skinów. Ale byli tak nagrzani, że nie udało im się za mną wdrapac na wzniesienie. I dzięki Deusowi, bo by mnie zajebali. Powód: miałem 2 puszki van pura stronga (syf, ale za 1,50 był)                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #202 dnia: 2003-12-31 (Śro), 11:49 »
On ma podobne poglady? BUAHAHAHA

Oczywiście poglądy, które wyraził w tekście:

No i zaraz z drugiej strony się podnoszą głosy, że \'jedna rasa ludzka rasa\'. Ale to już jest tylko zabawne a nie denerwujące. No i głosy że komuniści nie organizują bojówek, też fajne coś. Ciekawy temat w sumie, jakby nie Mortas.

Z Wami się gada jak za przeproszeniem z idiotami.

No mnie też kiedyś goniła banda skinów. Ale byli tak nagrzani, że nie udało im się za mną wdrapac na wzniesienie. I dzięki Deusowi, bo by mnie zajebali. Powód: miałem 2 puszki van pura stronga (syf, ale za 1,50 był)

Tak oczywiście. Skini nie mają co robić tylko za piwem ganiać. Dlaczego sądzisz, że to byli skini?! Chyba, że źle zrozumiałem twoje słowa i to, że ty masz \"naszyta na plecaku biało czerwoną flagę (taką mundurową, w czarnej ramce)\" to uważasz, że jesteś skinem.

Pozatym dlaczego uważacie, że skini biją inne rasy? W ogóle nie słuchacie co Wam mówię. Dlaczego, więc ze mną dyskutujecie skoro chcecie jedynie wyśmiewać moje poglądy? Czy dyskusja z Wami ma sens? Jedynie się pokłócimy. Nie chcecie mnie przekonać do swoich racji? Bo takimi argumentami na pewno tego nie zrobicie. I nierozumiem dlaczego stajecie po stronie człowieka, który pisze takie posty? Tylko dlatego, że ma takie same poglądy?! Dlatego trzeba dyskutować tak jak on? Jak małe dziecko? On nie umie przystosować się do inteligentnej, kulturalnej dyskusji to Wy musicie zniżyć się do jego poziomu?!                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #203 dnia: 2003-12-31 (Śro), 12:40 »
W kwestii protokolarnej: jeśli łysi, ubrani we fleki, z białymi sznurówkami, z naszywkami niezłej róznej treści, koszulkami POLSKA itp to nie skini... To rzeczywiście, ci co mnie pogonili to nie byli skini. Widocznie mi się pomyliło i to byli ziomale.

Pardon meh, ale inteligentnie to ja mogę dyskutować np. z Sahem. Dyskusja z osobą popierającą skinów (no chyba ze myślimy o innych skinach) musi z gruntu być ironiczna. A że jeszcze chwdp... Ech.                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #204 dnia: 2003-12-31 (Śro), 15:30 »
W kwestii protokolarnej: jeśli łysi, ubrani we fleki, z białymi sznurówkami, z naszywkami niezłej róznej treści, koszulkami POLSKA itp to nie skini... To rzeczywiście, ci co mnie pogonili to nie byli skini. Widocznie mi się pomyliło i to byli ziomale.

No oczywiście ,że to nie byli skini. Prawdziwi skini ani tak nie wyglądają,ani się tak nie zachowują. I naprawdę mają ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się takimi pierdołami jak pogoń za puszką piwa  :D                    

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #205 dnia: 2003-12-31 (Śro), 16:06 »
tak tak... to nie byli skini. wszyscy co bija to nie skini, ale skini moga bic, ale nie bija. bo jak bija to przestaja byc skinami, ale jak koncza bic to napowrot staja sie skinami. ci co bija staja sie pseudoskinami. i wszystko jasne, pelne zrozumienie, AY!                    

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #206 dnia: 2003-12-31 (Śro), 16:11 »

No oczywiście ,że to nie byli skini. Prawdziwi skini ani tak nie wyglądają,ani się tak nie zachowują. I naprawdę mają ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się takimi pierdołami jak pogoń za puszką piwa

No to teraz (i po przeczytaniu tego calego wyj...ego tematu  :twisted:) jestem juz pewien, ze obie grupy nadaja na zupelnie innych falach: Mortas i SAVER bronia romantycznego, patriotycznego idealu skina, natomiast zagorzala w swych argumentach, nieuswiadomiona odpowiednia prasa reszta opiera sie na doznaniach bardziej organoleptycznych...
Heh moj styl lopatologiczny, bo zdaje mi sie, ze do niektorych tu ciezko dotrzec po prostu, a ja chcialbym zauwazyc tylko, ze idealow nie ma  :bigla:  :bigla:  :bigla:                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #207 dnia: 2003-12-31 (Śro), 19:54 »
A skoro uważacie, że pawdziwi skini to mit, legenda (chociaż jestem pewny, że jest ich mnustwo, ale pzekonywać Was do tego... Ech...) to czy sama idea skinów i skin idealny podoba się Wam?                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #208 dnia: 2004-01-01 (Czw), 15:06 »
Opisz idealnego skina. Pogadamy. Żebym wiedział, że to on jak go spotkam na ulicy.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #209 dnia: 2004-01-01 (Czw), 15:34 »
Mortas, a powiedz mi np co jest zlego w Komunizmie Utopijnym? A jak odpowiesz, dostaniesz odpowiedz na swoje pytanie...                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #210 dnia: 2004-01-01 (Czw), 22:10 »
Mortas, a powiedz mi np co jest zlego w Komunizmie Utopijnym? A jak odpowiesz, dostaniesz odpowiedz na swoje pytanie...

A co ma piernik do wiatraka? ;) Chyba nieco zbaczamy z tematu :)                    

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
Skini
« Odpowiedź #211 dnia: 2004-01-01 (Czw), 23:29 »
Teksty o zwalczaniu panoszącego pedalstwa wystarczyły żeby zrezygnował z traktowania tematu jak i tych bardziej \'pozytywnie zaangażowanych\' dyskutantów na poważnie.                    
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline zan

• +++
Skini
« Odpowiedź #212 dnia: 2004-01-02 (Pią), 13:14 »
A co ma piernik do wiatraka?  Chyba nieco zbaczamy z tematu

a to ma do wiatraka, bo wlasnie zaczela sie dyskusja o   idealach , a wiec ma duzo do wiatraka.

ja tam chyba w takim razie nie spotkalem prawdziwego skina i jesli wiekszosc z Was nie spotkala to znaczy ze  jest ich malo, a jesli jest ich malo to moga malo robic, a jesli moga malo robic to robia malo, a jesli robia malo to nic nie zmienia, a jesli nic nie zmienia to mogliby probowac trafic do szerszego grona, przeciez ich cel jest szczytny, wspanialy itd, kazdy chcialby pomoc \"ojczyznie\", ale nie trafiaja do szerszego grona, do tego stopnia ze 90 osob na 100 ma \"mylne wrazenia\" (jak twierdzi mortas i saver), a wiec jesli nie chca trafic do innych, znaczy ze sa grupa zamknieta, a jesli sa grupa zamknieta, znaczy ze nie wierza w swoj cel, bo nie walcza z calych sil. wniosek: nie ma kogos takiego :D

a przepraszam, ja jako pierwszy w dyskusji z saverem sprawilem ze przeklal, o mnie zapomnieliscie.

jak jeszcze raz mortas uzyje terminu ktorego nie rozumie (vide: choroba psychiczna) to pojade do niego i zrobie mu krzywde.

aha, miam tylko takie pytanie do naszych \"pozytywnie zaangazowanych\", skad wziela sie nazwa skin?                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #213 dnia: 2004-01-02 (Pią), 20:56 »
Cytat: \"zantar\"

ja tam chyba w takim razie nie spotkalem prawdziwego skina i jesli wiekszosc z Was nie spotkala to znaczy ze  jest ich malo

A skąd wiecie, że nie spotkaliście ich? Jak widzicie skinów od razu kojarzycie ich z dzikusami i się ich boicie. Wyobraźnia robi swoje i sprawia, że spostrzegacie ich jako wrogo nastawionych i agresywnych. Nie wierzę, że każdego skina, którego spotkaliście złapaliście na gonieniu za piwem i biciu czarnuchów. A jeśli widzicie skinów, którzy nic nie robią nie możecie wzrokiem ocenić czy są oni prawdziwi.

a jesli jest ich malo to moga malo robic, a jesli moga malo robic to robia malo, a jesli robia malo to nic nie zmienia, a jesli nic nie zmienia to mogliby probowac trafic do szerszego grona, przeciez ich cel jest szczytny, wspanialy itd, kazdy chcialby pomoc \"ojczyznie\", ale nie trafiaja do szerszego grona, do tego stopnia ze 90 osob na 100 ma \"mylne wrazenia\" (jak twierdzi mortas i saver), a wiec jesli nie chca trafic do innych, znaczy ze sa grupa zamknieta, a jesli sa grupa zamknieta, znaczy ze nie wierza w swoj cel, bo nie walcza z calych sil.

Mało ich nie jest. Zapewniam, ale nawet mała grupa może dużo zdziałać. To, że nie widzicie ich działalności na codzień nie zmienia faktu, że działają. Nie jesteście w stanie zauważyc ich działanń, ponieważ ich działania są z pewnością tajne. Polska im dużo zawdzięcza niestety o tym się nie mówi, tego się nie zauważa, ani nie nagłaśnia w mediach. To, że 90 na 100 (moim zdaniem conajmniej 99 na 100) osób ma mylne wrażenia jest spowodowane przedstawianiem takiego ich wizerunku w mediach. Z tego co tu widzę myślicie zupełnie jak media i to one keują waszą opinię. Nie mam ochoty już rozmawiać. Może mam zły dzień.

Cytat: \"zantar\"
wniosek: nie ma kogos takiego :D[/qoute] Tak oczywiście. W Danii spotkałem duchy. Oganizacje ich zrzeszające są fikcyjne. Co za bezsens z wami rozmawiać. Mam was dość.

jak jeszcze raz mortas uzyje terminu ktorego nie rozumie (vide: choroba psychiczna) to pojade do niego i zrobie mu krzywde.

Ciekawe kto komu zobi krzywdę ;). JAK MOŻNA BRONIĆ GEJÓW!!!!!!!! LUDZIE! Ja nie mogę! Ręce mi opadają! Bo w tv mówią, że to naturalne? Opinia kościoła się nie liczy? Bogiem jest Żydowska telewizja?! Świnie! Zboczone obleśniaki! FUJ!!!

aha, miam tylko takie pytanie do naszych \"pozytywnie zaangazowanych\", skad wziela sie nazwa skin?

Od skóry, ale to już było omawiane. Pierwszymi skinami byli Jamajczycy. Co to ma do rzeczy? ! Musimy omawiać 10 razy to samo? Myślałem, że siedzisz w temacie od dawna!                    

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #214 dnia: 2004-01-02 (Pią), 21:18 »
biciu czarnuchów.

sugeruje nie pisać o kimś, że jest \'czarnuchem\'... chyba, że napisałeś to żartobliwie->ok.

Nie jesteście w stanie zauważyc ich działanń, ponieważ ich działania są z pewnością tajne.

\"z pewnością\"z tego wnioskuje, że sam niewiele wiesz  :roll:

Co za bezsens z wami rozmawiać. Mam was dość.

cierpliwości Ci brak, a i sfrustrowany jesteś... takich najłatwiej \'zagospodarować\'.

JAK MOŻNA BRONIĆ GEJÓW!!!!!!!! LUDZIE! Ja nie mogę! Ręce mi opadają! Bo w tv mówią, że to naturalne? Opinia kościoła się nie liczy? Bogiem jest Żydowska telewizja?! Świnie! Zboczone obleśniaki! FUJ!!!

też nie uważam tego z normalne, ale czy można kogoś \'prześladować\' za to jaki sie urodził, może za jakiś czas powiesz to samo o inwalidach? zastanó się co piszesz   :idea:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Skini
« Odpowiedź #215 dnia: 2004-01-02 (Pią), 21:28 »
JAK MOŻNA BRONIĆ GEJÓW!!!!!!!! LUDZIE! Ja nie mogę! Ręce mi opadają! Bo w tv mówią, że to naturalne? Opinia kościoła się nie liczy? Bogiem jest Żydowska telewizja?! Świnie! Zboczone obleśniaki! FUJ!!!

Nie myślisz wcale. Teraz nagle liczy się dla ciebie opinia Kościoła? Opinia Kościoła jest taka, drogi Mortasku, że takim ludziom należy się przede wszystkim współczucie - które wywodzi się z zasady chrześcijańskiej miłości dla bliźniego, z kimkolwiek by nie spał. Szkoda że wycierasz sobie dupę tym co mówi Kościół, nawet nie wiedząc co mówi.                    

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #216 dnia: 2004-01-02 (Pią), 22:05 »
nie wiem mortas czy wiesz, ale skora(generalnie, wyglad zewnetrzny) jest wynikowa polozenia GEOGRAFICZNEGO, nie ma nic wspolnego z rasa. fizycznie i biologicznie, czlowiek jest czlowiekiem. czarna skora odpowiada nagromadzeniu sie pigmentu w skorze, zeby lepiej chronic skore przed sloncem, zas skosne oczy sa wynikiem nagromadzenia tkanki tluszczowej pod powiekami. jesli na podstawie dostosowania sie do klimatu sadzisz ze powstala RASA jakas, to musisz byc imbecylem. Jesli natomiast tak NIE myslisz, to ok. dodam ze takie myslenie jest nieco anachroniczne, w dobie gdy ludzkosc przeszla z wymiaru lokalnego do wymiaru globalnego, a z jednej polkuli na druga mozna przeleciec w zaledwie 6-7 godzin.

nadmienie jeszcze, ze skoro skini nic nie robia, to co ja im zawdzieczam. dodam jeszcze, ze skoro wszystkie media sa \"manipulowane\" to podaj mi dowod ze media z jakich ty czerpiesz informacje NIE sa manipulowane. namacalny dowod, nie jakies tam wycinki i zdania wyrwane z kontekstu.

Popatrz na to z wyzszej perspektywy, z takiej z jakiej ja patrze, bo nie przywiazuje wagi do jednej stacji (w ogole nie ogladam telewizji, a watpie zeby w programach o badaniu kosmosu, flory i fauny ziemii wkradla sie zydowska propaganda, bo niby po co. zeby udowodnic ze wszystkie zwierzeta sa zydami?), gazety, czegokolwiek, jestem apolityczny, i zdarzalo mi sie krytykowac zarowno lewice jak i prawice (tych drugich bardziej ostatnimi czasy), skoro WSZYSTKIE miedia na swiecie sa manipulowane oprocz dwoch czy trzech wydawnictw, to jest to co najmniej smieszne. wysnuwajac takie tezy na podstawie wycinkow i zdan urwanych z kontekstu jest jeszcze smieszniejsze. wiec nie dziw sie ze kazdy zdroworozsadkowy user tego forum gada z wami jak z lunatykami.

Skoro wg waszej teorii zydzi wszystko kontroluja itd. to dlaczego nie powielacie ich schematu, skoro okazal sie 100% sukcesem? dlaczego nie zakladacie spolek, hurtowni czy holdingow faworyzujacych polakow, tylko gnoicie kazdego dookola wytykajac go palcami i plujac mu pod nogi, za jego plecami?
To wiaze sie z moim pytaniem do savera, co on takiego zrobil zeby poprawic sprawe w kraju, bo jesli taki skin porozpedzal kilku demonstrantow, obrzucal jajkami jakiegos rabina, albo wybil szybe cegla w sklepie jakiegos bogu ducha winnego zydka, to jest zwyklym bandyta i oszolomem.                    

Offline zan

• +++
Skini
« Odpowiedź #217 dnia: 2004-01-03 (Sob), 00:27 »
Mało ich nie jest. Zapewniam, ale nawet mała grupa może dużo zdziałać. To, że nie widzicie ich działalności na codzień nie zmienia faktu, że działają. Nie jesteście w stanie zauważyc ich działanń, ponieważ ich działania są z pewnością tajne.

wiesz kto to sa protopratyplisci?  oni sa, ale  ty nic o nich nie wiesz, oni dzialaja ale ich dzialania z pewnoscia sa tajne, sa tak tajni ze sami nie wiedza ze istnieja, dlatego nikt nie moze ich  rozpoznac, zeby byli tajni, bo inaczej by ich zydzi wykonczyli.

nie bronie gejow, prosze tylko zebys nie pisal o chorobach psychicznych nic o nich nie wiedzac. tylko czekales az ktos wspomni o gejach zeby zaraz go wyzwac.jakbys CZYTAL (umiesz dobrze czytac, czy tak jak piszesz tak czytasz? miejscami dobrze?) to moze zauwazylbys ze nigdzie nie bronilem gejow, nie ustosunkowalem sie do opinii kosciola ani do  Boga.

a tak przy okazji, to geje sa przeciwko Bogu, ale juz napierda&@# innych juz nie?

Polska im dużo zawdzięcza niestety o tym się nie mówi, tego się nie zauważa, ani nie nagłaśnia w mediach
 nie mowi sie dlatego ze jest tajne przeciez! no kurde to juz nic nie rozumiem. to zle to media ze nie mowia o tajnych sprawach? przeciez wtedy nie bylyby tajne???

W Danii spotkałem duchy
ja nie wiem, a co robili polscy skini patrioci w Danii, co dunscy  skini maja do polskich, tez sa polskimi patriotami?? a moze dunscy skini steruja polskimi, moze to <rozglada sie wokol> z y d z i ???

:twisted:  :twisted:  :twisted:                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #218 dnia: 2004-01-03 (Sob), 00:30 »
E, nordycy to są pewnie absolutement i każdemu prawdziwemu skinowi jak ich widzi to pała staje.

(Nie mogę się powstrzymać)                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #219 dnia: 2004-01-03 (Sob), 01:48 »
E tam duńczycy to germanie, nie aryjczycy. Aryjczycy to tacy norwegowie z północy, co sie nie dupcyli ze szwedami. 15 ich może jest. Oni są przyszłością, światłem, nadzieją etc... (huh)                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #220 dnia: 2004-01-03 (Sob), 17:52 »

Nie myślisz wcale. Teraz nagle liczy się dla ciebie opinia Kościoła? Opinia Kościoła jest taka, drogi Mortasku, że takim ludziom należy się przede wszystkim współczucie - które wywodzi się z zasady chrześcijańskiej miłości dla bliźniego, z kimkolwiek by nie spał. Szkoda że wycierasz sobie dupę tym co mówi Kościół, nawet nie wiedząc co mówi.

Mortas ma rację sah. Współczucie? Owszem, ale nie dla takiego obleśnego \"czegoś\" jakim jest homoseksualizm.
Zresztą nawet w Biblii jest napisane: \"ci co pożądają tej samej płci będą potępieni\".

To zjawiasko nigdy nie było i nie jest normalne.
Przede wszytkim jest wbrew Bogu.
Potem wbrew kościołowi i naturze.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #221 dnia: 2004-01-03 (Sob), 17:54 »
I nagle roscicie sobie prawo do bycia Bogiem i tepienia gejow tak? Bardzo to wygodne, ale to chyba do Boga nalezy decyzja kto zostanie przezen potepiony, a kto nie. Nas obowiazuje przykazanie milosci przede wszystkim                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Skini
« Odpowiedź #222 dnia: 2004-01-03 (Sob), 17:57 »
Współczucie? Owszem, ale nie dla takiego obleśnego \\\"czegoś\\\" jakim jest homoseksualizm.

Poczytaj sobie pismo święte czasem. O Jezusie, o tym jaki on miał stosunek do prostytutek itp. I co powiedział o miłowaniu najgorszych wrogów.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #223 dnia: 2004-01-03 (Sob), 18:00 »
No coś ty, taką żydofskom propagandę czytać?

HAHAhoohhuh
SAVER, daj mi numer komórki do Jahwe, zawsze chciałem z nim pogadać. Tak dobrze Go znasz.

l l
 l l
 \\/                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #224 dnia: 2004-01-03 (Sob), 18:01 »
I nagle roscicie sobie prawo do bycia Bogiem i tepienia gejow tak? Bardzo to wygodne, ale to chyba do Boga nalezy decyzja kto zostanie przezen potepiony, a kto nie. Nas obowiazuje przykazanie milosci przede wszystkim

Nikt sobie nie rości prawa do bycia Bogiem, co za absurd  :?  
Przykazane miłości? O czym ty mówisz?  Oczywiście,że do tylko do Boga należy decyzja, a Bóg zawsze potępiał homoseksualizm.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #225 dnia: 2004-01-03 (Sob), 18:06 »
Przykazane miłości? O czym ty mówisz?

LOL![/span]
Saver... I ty smiesz nazywac siebie chrzescijaninem??????
[span style=\'font-size:30pt;line-height:100%\']LOL!

Polecam nowy testament... I idz sie lecz czlowieku....                    
I chuj.

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #226 dnia: 2004-01-03 (Sob), 19:48 »

Zresztą nawet w Biblii jest napisane: \\\"ci co pożądają tej samej płci będą potępieni\\\".
.

to chyba mamy różne egzemplarze, lub któryś z nas ma \'wybrakowany\'  :roll:

to nie wiewsz o czym? chyba jednak mamy różne \"wydania\"  :D                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #227 dnia: 2004-01-03 (Sob), 19:54 »

to chyba mamy różne egzemplarze, lub któryś z nas ma \'wybrakowany\'  :roll:

To poczytaj lepiej stary testament.

to nie wiewsz o czym? chyba jednak mamy różne \\\"wydania\\\"  :D

Wiem o czym  :twisted:
Chodziło mi jedynie o to ,że przykazanie miłości obowiązuje owszem. Ale nie w stosunku do homoseksualizmu.
Dlatego spytałem Keirana o czym on gada :) Bo takiej rewelacji jak \" przykazanie miłości w odniesieniu do homoseksualizmu\" nigdy nie słyszałem :D                    

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #228 dnia: 2004-01-03 (Sob), 19:55 »

Chdziło mi jedynie o to ,że przykazanie miłości obowiązuje owszem. Ale nie w stosunku do homoseksualizmu.

a to dopiero LOL  :D   ... a gdzie masz listę tych co do których obowiązuje przykazanie miłości?                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #229 dnia: 2004-01-03 (Sob), 19:58 »
a to dopiero LOL  :D   ... a gdzie masz listę tych co do których obowiązuje przykazanie miłości?

Tak było do wieków. Teraz nadchodzą zmiany i na siłę dorabiają,że homoseksualizm jest, normalny itp.                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #230 dnia: 2004-01-03 (Sob), 20:18 »
Saver --> chce to zobaczyc czarno na bialym, gdzie jest napisane, ze przykazanie milosci nie obowiazuje homoseksualistow                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #231 dnia: 2004-01-03 (Sob), 20:25 »
Saver --> chce to zobaczyc czarno na bialym, gdzie jest napisane, ze przykazanie milosci nie obowiazuje homoseksualistow

Polecam Biblię, stary testament. Tam wszystko pisze.                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #232 dnia: 2004-01-03 (Sob), 20:30 »
jak tam moze pisac o przykazaniu milosci, skoro ono pojawia sie dopiero w Nowym Testamencie... ze juz nie wspomne, ze na Starym Testamencie opieraja sie przeciez tak znienawidzeni przez Ciebie Zydzi                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #233 dnia: 2004-01-03 (Sob), 20:37 »
jak tam moze pisac o przykazaniu milosci, skoro ono pojawia sie dopiero w Nowym Testamencie... ze juz nie wspomne, ze na Starym Testamencie opieraja sie przeciez tak znienawidzeni przez Ciebie Zydzi

W Nowym Testamencie jest o przykazaniu miłości fakt. Faktem także jest że w nowym testamencie rówież są zapisy o potępieniu homoseksualizmu.                    

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #234 dnia: 2004-01-03 (Sob), 20:53 »
Faktem także jest że w nowym testamencie rówież są zapisy o potępieniu homoseksualizmu.

to, akurat nie jest fakt, może zapodasz jakiś konkretny cytat?                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Skini
« Odpowiedź #235 dnia: 2004-01-03 (Sob), 23:25 »
jezu, znowu.
Saver -> a skad wiesz? znasz go? rozmawiales z nim? he?                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #236 dnia: 2004-01-04 (Nie), 00:13 »
Saver - przykazanie milosci jakbys nie wiedzial dotyczy wszystkich bliznich (czyli kazdego czlowieka) i nie ma nic wspolnego z fizyczna miloscia. A biblia faktycznie potepia homoseksualizm, tyle ze wierzacy powinni wspolczuc, a nie gnebic homoseksualistow                    

Offline Player man

• +
Skini
« Odpowiedź #237 dnia: 2004-01-04 (Nie), 01:54 »
skini są dorzy ale by mogli nieatakować niewinych mortas chcebyć skinem bo jest ślepym na to co sie dzieje patriotą.
W polsce praktycznie niema już czegoś takiego jak patriotyzm a jak jest jeszcze to umierają jego resztki, a to wszystko przez nasz kochany rząd ktury jest taki jaki jest                    
Koniec z forami.

Offline Crono

• +
Skini
« Odpowiedź #238 dnia: 2004-01-04 (Nie), 12:49 »
Hmmmm co to sie porobiło... chwile mnie nie ma...

Wrociłem wczoraj, znalazłem ten piękny topic. Nie dotrwałem do konca lektury
Na początek kilka tym razem niezbędnych inwektyw. SAVER zawsze uważałem Cię za człowieka lekko zastraszonego i ekscentrycznego. Teraz uważam, że jesteś po prostu debilem.
Mortas. Jesteś młodziutki, ale Twoja głupota znacznie prześciga wiek. (Moim zdaniem skini to najinteligentniejsi i najbardziej wartościowi Polacy. Oddają całe swoje życie za Polskę. Miejmy nadzieje, że Ci przejdzie, bo SAVERowi raczej nie.

Żydzi &#8211; nie skomentuje nawet słowem żałosnych wypocin Waszych.

Homoseksualiści &#8211; Saver jesteś waść homofobem i cofasz się w rozwoju. Nie wiem może we śnie gonią Cię \"pedalskie\" bojówki w różowych mundurach i gwiazdą Dawida na majtkach. Obyś zatrzymał się na Średniowieczu, bo wpadniesz w prehistorie.

No i skini &#8211; Drodzy obrońcy &#8222;prawdziwych Polaków&#8221; miejcie odrobinę litości nad moimi nerwami i powstrzymajcie się od określeń w stylu: wojownik, honor, Bóg, Ojczyzna, Walka, Przetrwanie itp. Jest to tylko zabawna ideologia dorobiona do najprostszej w świecie agresji. Znam wielu ludzi. Punków, metali, skejcików, gejów, dresow, lesbijki, kolesi z OAK, I żadne z nich nie jest tak głupie i nieprzyjemne jak Ci fanatycy. skinow miałem okazje poznać kilka razy np. jak rzucali we mnie kamieniami podczas jazdy na rowerze. I Jak dawali lekcje polskości żebrakowi pod mostem w Siemianowicach. Z grupy osob, którą wymieniłem naprawdę *źli* ludzie to tylko skini. Słowo ZŁY jest tutaj najtrafniejsze. I nie będę pisał skomplikowanego wywodu na ten temat, inni już wszystko napisali.

Pidżama Porno - Kilka zdań o Hitlerjugend

Najpierw przeczytaj sam
\"Mein Kampf\"
Zanim postanowisz być faszystą
Możesz jeszcze uratować siebie
Nim zostaniesz
Zdalnie sterowaną dziwką
Macie tępe mordy i
wydaje się wam że
możecie zmieniać świat środkowym palcem
Nie zmieniacie nic i gdy patrzę na was
Odbija mi się zeszłorocznym smalcem

Szajs, beznadziejny szajs

Gdy obijasz mordę komuś
W oczach masz coś z durnia
I coś z Huna
Mówisz że odczuwasz satysfakcję
Dla mnie gorsze to niż trąd
i gorsze niż komuna

Wasze pięści szybsze są
niż myśli
Lecz myślę że znajdzie się tu
jakiś wariat
co zarazi was poczuciem siły
Którą dają tylko
Końskie genitalia

Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Skini
« Odpowiedź #239 dnia: 2004-01-04 (Nie), 15:48 »
Nie, tylko nie cytuj punkowych kapel, bo logiczność twojego słusznego wywodu umarła w jednym momencie.