Autor Wątek: Skini  (Przeczytany 26148 razy)

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #120 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:18 »
Ojej. To się nazywa \"antysemityzm\", a nie rasizm. Znów mylisz pojęcia.

Antysemityzm, dla twoich informacji to odmiana rasizmu, rasizmu ktory jest skierowany w Zydow. Nie wiedzialem, ze czepianie sie slowek tak bawi dzieci...                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #121 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:20 »
Mylisz pojęcia. Rasista, a patriota czy skin to nie to samo.

No tak, jak by to powiedzial pewien zjeb z Sosnowca \"Nie jestem rasista, ale Zydow to bym pozabijal\" . Jesli wg ciebie uwazanie ze za cale zlo odpowiedzialni sa Zydzi oraz walczenie z Zydami to nie jest rasizm, zdecydowanie odsylam do jakiejkolwiek encyklopedi... Chyba ze tez uwazasz ze to zrodlo Zydowskie?

Żydzi to najbardziej rasistowki naród. To fakt. Czy każdy szczegół musi być przedyskutowany?\"

Dowody, dowody prosze! I tak, kazdy musi byc przedyskutowany, jesli nie chcesz by jakis argument czy teza zostaly przedyskutowane, to to nie jest fakt, a wyssana z palca bzdura. To nie religia, zeby brac wszystko na wiare, bez dowodow

Ale w dyskusji na temat tego stwierdzenia wzięto to za fakt.

Gdzie? Kto uznal to za fakt?? I to nie jest stwierdzenie a teza... Zgodze sie z Emillem, dowody.

No to jak odrzucacie dowody w postaci gazet takich jak: \"Tylko Polska\" \"Angora\" to o czym tu gadać?
Nawet nie chcecie poczytac,żeby sobie wyrobić jakiekolwiek zdanie na dany temat :|                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #122 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:23 »
Jesli nie czytam gazet to mam powody, a jesli uwazasz ze ta sa jakies namacalne dowody to nie widze nic ciezkiego w przytoczeniu tych tekstow tutaj. Jesli beda wiarygodne, bede w stanie je zaakceptowac... Tylko ze narazie wychodzi ze to Polacy sa najbardziej rasistowkim narodem na swiecie.                    
I chuj.

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #123 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:24 »
ja tam niewiele wiem o skinach, prosze kolege mortasa o napisanie mi o nich jak najwiecej.

Pisałem już. O skinach mógłbym pisać dużo. Chcesz się czegoś o nich dowiedzieć to spytaj. Chętnie odpowiem.

rasizm - zespół poglądów oparty na nie naukowej tezie o NIERÓWNOŚCI ras  ludzkich, FAŁSZYWIE interpretujący podstawy BIOLOGICZNE, psychologiczne i kulturowe ich  zróżnicowania.

Ani ja, ani skin, ani patriota rasistą nie jest. Moje zarzuty przeciwko żydom opierają się na faktach. Skini walczą z wrogami (a są nimi, ci co są), a wrogowie to osoby zagrażające ojczyźnie.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #124 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:42 »
Ciagle mowisz o faktach, a ja zadnego faktu z twojej strony nie widzialem... Wiec moze przedstawisz te swoje fakty??                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #125 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:50 »
Ciagle mowisz o faktach, a ja zadnego faktu z twojej strony nie widzialem... Wiec moze przedstawisz te swoje fakty??

To ja odwrócę pytanie: może w takim razie przedstawisz nam dowody na to że nasze fakty są złe?  ;)
Bo ja takich faktów nie widzę.                    

Offline maxav

• +
Skini
« Odpowiedź #126 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:55 »
Mortas ,jak babcię kocham ,kolejny antysemita.........                    
\"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe\"

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #127 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:57 »
Faktem jest to ze nie narodowosc okresla czlowieka, ale to co on sam robi. Nie mozna powiedziec ze Zydzi to najbardziej rasistowki narod, nie wiedzac nawet ile jest % rasitow wsrod Zydow... Moze sie myle?                    
I chuj.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Skini
« Odpowiedź #128 dnia: 2003-12-22 (Pon), 16:59 »
SAVER >>> Ja czytałem kiedyś taką gazetę w której pisali że światem rządzą kosmici, dla tych co pisali tę gazetkę były to takie fakty jak dla ciebie spiskowa teoria o rządzących światem Żydach, no i teraz przekonaj mnie że to nieprawda. Powiesz że to bzdura to ja ci powiem że jesteś zmanipulowany przez marsjan i naiwny, w końcu ta gazeta była niezależnym i niezmanipulowanym produktem a publiczną tewizję kontrolują kosmici. W ten sposób można twierdzić nawet że światem rządzą ogórki i każdy kto twierdzi inaczej jest zmanipulowany. Chcesz żebym uwierzył  w to co mówisz, to zamiast strugać Muldera daj mi naprawdę solidne dowody a nie mętne poszlaki i własne interpretacje.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline kacper1916

• +
Skini
« Odpowiedź #129 dnia: 2003-12-22 (Pon), 17:16 »
Ani ja, ani skin, ani patriota rasistą nie jest. Moje zarzuty przeciwko żydom opierają się na faktach. Skini walczą z wrogami (a są nimi, ci co są), a wrogowie to osoby zagrażające ojczyźnie.

Właśnie na angielskiej (lub amerykańskiej) stronie o skinach przeczytałem, że wśród skinów są rasiści. Nie każdy skin wg autora tej strony ma uprzedzenia do innych ras, ale niewątpliwie rasiści występują w ich szeregach.

No więc widzisz, nawet sami skini się do tego przyznają...

[edit]

Żeby nie było, że nie popieram tego dowodami podaję link do tej strony:
kliknij mnie                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #130 dnia: 2003-12-22 (Pon), 17:48 »

To ja odwrócę pytanie: może w takim razie przedstawisz nam dowody na to że nasze fakty są złe?  ;)

tym gorzej dla waszych faktów
 :bigla:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Daarth

• +
Skini
« Odpowiedź #131 dnia: 2003-12-22 (Pon), 17:54 »

Kto zagraza ojczyznie? mniejszosc narodowa? hmm ciekawe... ile takiej mniejszosci jest? 2000 osob? tak chyba wystarczy. Zydzi? w czym w tym ze sa? kradna? gdzie? kradnie wladza waszej ukochanej ojczyzny ktora i wcale nie musza to byc zydzi. zaczynam sie zastanawiac czy obaj nie macie tego samego problemu co hitler. ehhh

a teras Mortas do ciebie pytanie od mojej znajomej(nie ma czasu na forum wiec sie nie rejestruje):

co bys zrobil i jaki bylby twoj stosunek gdyby ni stad ni zowad twoja dziewczyna zerwala od skina?

Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #132 dnia: 2003-12-22 (Pon), 17:59 »

Właśnie na angielskiej (lub amerykańskiej) stronie o skinach przeczytałem, że wśród skinów są rasiści. Nie każdy skin wg autora tej strony ma uprzedzenia do innych ras, ale niewątpliwie rasiści występują w ich szeregach.

No więc widzisz, nawet sami skini się do tego przyznają...

[edit]

Żeby nie było, że nie popieram tego dowodami podaję link do tej strony:
kliknij mnie

A wśród policjantów występują przestępcy. Człowiek jest tylko człowiekiem. Każdy skin ma prawo do swoich poglądów. Skin może być rasistą tak samo jak skejt może być antysemitą. Są też różne strony internetowe skinowskie i nie każde są dobre. Skini dzielą się na wiele grup, z których każda ma trochę inne lub zupełnie odmienne poglądy. Są skini, którzy nienawidzą Hitlera i są też tacy, którzy go czczą itd.

Kto zagraza ojczyznie? mniejszosc narodowa? hmm ciekawe... ile takiej mniejszosci jest? 2000 osob? tak chyba wystarczy. Zydzi? w czym w tym ze sa? kradna? gdzie? kradnie wladza waszej ukochanej ojczyzny ktora i wcale nie musza to byc zydzi. zaczynam sie zastanawiac czy obaj nie macie tego samego problemu co hitler. ehhh

Ile razy można odpowiadać na jedno pytanie w jednym temacie? Poczytaj sobie o tym i zawsze jak znów będzie cię dręczyło to pytanie to poczytaj o tym...

a teras Mortas do ciebie pytanie od mojej znajomej(nie ma czasu na forum wiec sie nie rejestruje):

co bys zrobil i jaki bylby twoj stosunek gdyby ni stad ni zowad twoja dziewczyna zerwala od skina?

Zerwała od skina? Nie rozumiem pytania...                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Skini
« Odpowiedź #133 dnia: 2003-12-22 (Pon), 18:45 »
rasizm - zespół poglądów oparty na nie naukowej tezie o NIERÓWNOŚCI ras  ludzkich, FAŁSZYWIE interpretujący podstawy BIOLOGICZNE, psychologiczne i kulturowe ich  zróżnicowania.

a z tego co ja tu widzę, to jesteś rasistą
bo czepiasz się ich kultury i psychiki
koniec kropka
masz u mnie ignora
a w temacie udzielam się ostatni raz                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #134 dnia: 2003-12-22 (Pon), 19:20 »

tym gorzej dla waszych faktów
 :bigla:

Doprawdy dziwnie rozumujesz Azul. No po prostu rece opadają... Co to ma w ogole znaczyć?                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Skini
« Odpowiedź #135 dnia: 2003-12-22 (Pon), 19:33 »
jezeli aktywnosc ma polegac na napierdalaniu do martwego kazdego kto ma ciemniejszy kolor skory niz ja, kazdego kto wyglada zniewiescialo, i krzyczeniu zieg heil, to z cala przyjemnoscia oddaje im palme pierwszenstwa. gdyby choc raz uzyli glowy do czego innego niz okladania, to kto wie... a tak, to na odstrzal i tyle
skin to forma podczlowieka, z ograniczona zdolnoscia pojmowania. tak samo jak dres, tylko ze u dresow podloze jest materialne, a u skinow niedorozwoj umyslowy, nierzadko zwiazany z tym uraz glowy w dziecinstwie. eskimosi zabijali uposledzone dzieci, i choc tego nie popieram, to skinom tez przydala by sie taka szokowa terapia,  czasami inaczej nie mozna dotrzec do bezmozgich goryli.

Popieram w pelni  :twisted:
nie cierpie bezpodstawnej nienawisci, nietolerancji.. czlowiek, ktory stara sie pokazac swoje idee za pomoca krwawych czynow- to prymityw.. czlowiek pierwotny..(bez urazy dla naszych przodkow..)                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #136 dnia: 2003-12-22 (Pon), 19:53 »
jezeli aktywnosc ma polegac na napierdalaniu do martwego kazdego kto ma ciemniejszy kolor skory niz ja, kazdego kto wyglada zniewiescialo, i krzyczeniu zieg heil, to z cala przyjemnoscia oddaje im palme pierwszenstwa. gdyby choc raz uzyli glowy do czego innego niz okladania, to kto wie... a tak, to na odstrzal i tyle
skin to forma podczlowieka, z ograniczona zdolnoscia pojmowania. tak samo jak dres, tylko ze u dresow podloze jest materialne, a u skinow niedorozwoj umyslowy, nierzadko zwiazany z tym uraz glowy w dziecinstwie. eskimosi zabijali uposledzone dzieci, i choc tego nie popieram, to skinom tez przydala by sie taka szokowa terapia,  czasami inaczej nie mozna dotrzec do bezmozgich goryli.

Popieram w pelni  :twisted:
nie cierpie bezpodstawnej nienawisci, nietolerancji.. czlowiek, ktory stara sie pokazac swoje idee za pomoca krwawych czynow- to prymityw.. czlowiek pierwotny..(bez urazy dla naszych przodkow..)

Daj spokój... morgurth nie zna skinów,nie wie jacy są naprawdę. Nie chce wiedzieć. Na dobitkę z żadnym skinem się nie spotkał. Zna tylko cząstkę ich obrazu, urywki z mediów i opowiadań.
Prawdziwi skini tak nie postepują, nie każą się po prostu wynosić obcokrajowcom z Polski.
Widziałem o nich program.
Pragną tylko by naród Polski był gospodarzem we własnym kraju, żeby kultura i zwyczaje obcokrajowców nie wypierały naszej Polskiej kultury i tradycji jak się to obecnie odbywa.
I  między innymi z tym walczą skini, a nie z obcokrajowcami.
Uświadomcie to sobie.                    

Offline tymbeer

• +++
Skini
« Odpowiedź #137 dnia: 2003-12-22 (Pon), 20:10 »
Pragną tylko by naród Polski był gospodarzem we własnym kraju, żeby kultura i zwyczaje obcokrajowców nie wypierały naszej Polskiej kultury i tradycji jak się to obecnie odbywa.

To niech sie zapisza do jakiegos klubu tanca staropolskiego, czy jak to sie nazywa.
Niech sobie gotuja staropolskie potrawy i je jedza.
To jest wlasnie wspieranie kultury, a nie obijanie innych za wlasna niemoc.

Jesli goscia przywitasz strzalem w ryj, to sie nie dziw, ze odpowie ci kopem w tylek.

I jakie ku*wa wypieranie polskich zwyczajow?!
Zapierdalac w niedziele do kosciola, posluchac co nam ksiadz powie i rzec z zadowolenia, ze o blogoslawiony nam przekazal prawde?
Ze z zona mozna tylko w niedziele i jak dzieci sipa, bo inaczej ksiadz wyklnie?

Kraj sie zmienia i ludzka mentalnosc sie zmienia i tak jest wszedzie, ale zawsze znajda sie jakies jednostki, ktore tego nie moga pojac i potem jest white power i inne tego typu pierdoly.                    
...

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Skini
« Odpowiedź #138 dnia: 2003-12-22 (Pon), 20:17 »
ekhm..na temat skinow wiem nawet wiecej niz duzo...niestety..poznalam ich zachowania, \"zwyczaje\", \"wzniosle idee\" w zupelnei neispodziewany sposob..o ktorym wole nie pisac-gdyz byloby mi wstyd..(nie myslcie tylko ze ja nalezalam do tego \"patriotycznego grona\" - heheh-nic z tych rzeczy  :twisted: ) i z calym szacunkiem Saver-ale mam odmienne zdanie i go nie zmienie..
polecam film \"Fanatyk\"- kto nie widzial-niech obejrzy-naprawde warto  :wink:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #139 dnia: 2003-12-22 (Pon), 20:21 »

To niech sie zapisza do jakiegos klubu tanca staropolskiego, czy jak to sie nazywa.
Niech sobie gotuja staropolskie potrawy i je jedza.
To jest wlasnie wspieranie kultury, a nie obijanie innych za wlasna niemoc.

Jesli goscia przywitasz strzalem w ryj, to sie nie dziw, ze odpowie ci kopem w tylek.

I jakie ku*wa wypieranie polskich zwyczajow?!
Zapierdalac w niedziele do kosciola, posluchac co nam ksiadz powie i rzec z zadowolenia, ze o blogoslawiony nam przekazal prawde?
Ze z zona mozna tylko w niedziele i jak dzieci sipa, bo inaczej ksiadz wyklnie?

Kraj sie zmienia i ludzka mentalnosc sie zmienia i tak jest wszedzie, ale zawsze znajda sie jakies jednostki, ktore tego nie moga pojac i potem jest white power i inne tego typu pierdoly.

Przesadzasz. Są różni ludzie i tak samo są różni skini. NIe można powiedzieć że wszyscy skini sa źli i tylko \"obijają innych\" za niemoc jak ty to określasz :|
Skini cały czas dbają o to by zwyczaje, tradycje i duch w narodzie nie zginął.
I żeby szanować dziedzictwo narodowe.
A środowiska anarhistyczne,gejowskie i syjonistyczne wszystko co narodowe, dawne tradycje polskie określa mianem \"ciemnogród\" \"neopoganizm\" I Bóg wie co jeszcze.

I z takim zjawiskiem trzeba walczyć,niekoniecznie pięścią. Skini naprawdę mają inne metody i co innego do roboty niż kopanie niewinnych.

Ich troską jest dobro ojczyzny przede wszystkim.                    

Offline tymbeer

• +++
Skini
« Odpowiedź #140 dnia: 2003-12-22 (Pon), 20:29 »
No i ciagle mowicie ze maja inne sposoby, ale jakie?
Wspieraja jakies osrodki zajmujace sie historia, czy inne tego typu czynnosci?                    
...

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #141 dnia: 2003-12-22 (Pon), 20:36 »
No i ciagle mowicie ze maja inne sposoby, ale jakie?
Wspieraja jakies osrodki zajmujace sie historia, czy inne tego typu czynnosci?

Oczywiście. Są to strony takie jak patriota.pl , zakładają kluby, gdzie gromadzą pamiątki narodowe, spisują wspomnienia starszych ludzi co pamietają dawne czasy, itp. rzeczy.                    

Offline azul

• +
Skini
« Odpowiedź #142 dnia: 2003-12-22 (Pon), 20:38 »

Prawdziwi skini tak nie postepują, nie każą się po prostu wynosić obcokrajowcom z Polski.
Widziałem o nich program.

oo wow, widziałeś o nich program   :shock2:  , ale pamietaj, ze w tej żydowskiej TV to mógł być zmanipulowany obraz \'prawdziwych\' skinów, kochających pokoj, miłujących wszelkie dobro...  :naugh:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #143 dnia: 2003-12-22 (Pon), 21:03 »
Daj spokój... morgurth nie zna skinów,nie wie jacy są naprawdę. Nie chce wiedzieć. Na dobitkę z żadnym skinem się nie spotkał. Zna tylko cząstkę ich obrazu, urywki z mediów i opowiadań.

no jasne ze sie nie spotkal, jakby bylo inaczej, juz by tu z wami nie siedzial.

to na palcach reki mozna policzyc skinow, patrzcie, jaka ta grupa mala... o co tyle wrzasku?

jest pizda nie gospodarzem. jakby chcial godpodarzyc, to by to robil, polacy nie chca gospodarzyc, bo w ostatnich wiekach tego nie robili im sie nie chce nieroby jedne. moze z twojej rodziny wywialo tradycje, z mojej nie, i jakos sie nie zanosi, i uwaga: ja nie zabijam nikogo... no paradoks w pelnej krasie? skoro jestesmy tak zalosnymi gospodarzami to nic dziwnego ze zagraniczne firmy zaczynaja na nas zarabiac. spojrz prawdzie w oczy, nic nie zrobiles dla polski oprocz plucia na rzad. jestes zalosny, a w dodatku krzykacz jakich malo... idz i rob, naprawiaj gospodarke i tworz zaklady pracy, a swoja nieudolnosc nazwij po imieniu, a nie zakrywaj jej bajka o wszechwiecznym spisku rasy(? a co to za pojecie?? ludzie to nie bydlo) zydowskiej.
dlaczego nie widze skinow na folkowych festiwalach? he? dobrze tymbeer gada, niech zapieprzaja i KRZEWIA kulture, zamiast czynic ja usprawiedliwieniem dla bezsensownego mordu, oczywiscie za duzo wymagam od idiotow, ktorzy oprocz klapania szczeka i zatluczeniu zebraka na smierc nic nie potrafia.                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #144 dnia: 2003-12-22 (Pon), 21:14 »

no jasne ze sie nie spotkal, jakby bylo inaczej, juz by tu z wami nie siedzial.

Jesteś absolutnie pewnien? ;)

to na palcach reki mozna policzyc skinow, patrzcie, jaka ta grupa mala... o co tyle wrzasku?

No to się zastanów...

jest pizda nie gospodarzem. jakby chcial godpodarzyc, to by to robil, polacy nie chca gospodarzyc, bo w ostatnich wiekach tego nie robili im sie nie chce nieroby jedne. moze z twojej rodziny wywialo tradycje, z mojej nie, i jakos sie nie zanosi, i uwaga: ja nie zabijam nikogo... no paradoks w pelnej krasie? skoro jestesmy tak zalosnymi gospodarzami to nic dziwnego ze zagraniczne firmy zaczynaja na nas zarabiac. spojrz prawdzie w oczy, nic nie zrobiles dla polski oprocz plucia na rzad. jestes zalosny, a w dodatku krzykacz jakich malo... idz i rob, naprawiaj gospodarke i tworz zaklady pracy, a swoja nieudolnosc nazwij po imieniu, a nie zakrywaj jej bajka o wszechwiecznym spisku rasy(? a co to za pojecie?? ludzie to nie bydlo) zydowskiej.
dlaczego nie widze skinow na folkowych festiwalach? he? dobrze tymbeer gada, niech zapieprzaja i KRZEWIA kulture, zamiast czynic ja usprawiedliwieniem dla bezsensownego mordu, oczywiscie za duzo wymagam od idiotow, ktorzy oprocz klapania szczeka i zatluczeniu zebraka na smierc nic nie potrafia.

Kurde no nie mogę - z mojej rodziny na pewno nie wywiało tradycji  :twisted: Jestem o to spokojny.
A w ogóle to co cię do pioruna to obchodzi?
Może spójrz na siebie, bo widze po twoich wypowiedziach,że to u ciebie dawno wywiało tradycję narodową aż wiatr tylko świszczy w tej pustce.

I kultura w twoich progach widze też staniała ostatnio bardzo  :?

A ty co zrobiłeś wyrzutku jeden poza atakowaniem ruchów narodowościowych i ględzeniem że ci to wisi wszystko i na dobrą sprawę mógłbyś być nawet Chińczykiem?

Jeśli tak,to po co zajmujesz się sprawami narodowymi jak cię to w gruncie rzeczy g....o obchodzi?
Ciekawostka.                    

Offline morgurth

• ++
Skini
« Odpowiedź #145 dnia: 2003-12-22 (Pon), 21:22 »
Patrze wlasnie na siebie, i zostalem tak wychowany w poszanowaniu tradycji i chrzescijanstwie, ze nie skrzywdze innego. u was chrzescijanstwo widac poszlo w las...
przejmuje sie, bo nie chce zeby mnie polaka wiazano z takim zasciankiem intelektualnym jak skini i inne barachlo. ja nic nie zrobilem, i mam odwage przyznac sie do tego, co wiecej, nie obarczam bogu ducha winna jakakolwiek inna grupe narodowosciowa, badz wyznaniowa, za to ze nic nie zrobilem. lol. zalosni jestescie i taka jest prawda. PRZEJZYJCIE NA OCZY... eot po ignorze i do widzenia                    

Offline zan

• +++
Skini
« Odpowiedź #146 dnia: 2003-12-22 (Pon), 21:25 »
i znowu to samo, ludzie pisza, prosza o argumenty, a Wy dajecie im to samo gowno warte gadanie.
prosze odpowiedziec mi wiec na nastepujace pytania:
1. jaka jest ideologia skinow,
2. czy maja jakis wyraznych \"przywodcow\"
3. jakie maja cele.
4. jakimi srodkami daza do celow
5. gdzie dzialaja
6. co mysla o sobie
7. na podstawie jakich zrodel wyrabiaja opinie i czy porownuja z innymi zrodlami
8. co rozumieja przez patriotyzm
9. czy moze do nich wstapic pacyfista

liczcie na moj dalszy glos w dyskusji                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #147 dnia: 2003-12-22 (Pon), 22:18 »
jeszcze raz zobacze, ze sie nawzajem obrazacie (Saver - mowie o \"wyrzutku\") to poleca posty i bedzie blokada dostepu do pogawedek, uspokoic mi sie, ale to juz! To ma byc konstruktywna dyskusja? :evil:                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #148 dnia: 2003-12-22 (Pon), 22:21 »
jeszcze raz zobacze, ze sie nawzajem obrazacie (Saver - mowie o \"wyrzutku\") to poleca posty i bedzie blokada dostepu do pogawedek, uspokoic mi sie, ale to juz! To ma byc konstruktywna dyskusja? :evil:

Powiedz to morgurthowi :|
To on pierwszy mi wyjechał z osobistą wycieczką w sprawie rodziny, chociaż ja nigdy tego nie robię.

Ja mu tylko spokojnie zripostowałem :)                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #149 dnia: 2003-12-22 (Pon), 22:37 »
Spokojnie, ale chamsko, co nie zmienia faktu, ze wszyscy tutaj maja rozmawiac spokojnie, bez epitetow, nie ma wyjatkow                    

Offline Daarth

• +
Skini
« Odpowiedź #150 dnia: 2003-12-22 (Pon), 23:12 »

jeszcze raz napisze chociasz mysle ze pomimo tej literoofki (notabene nie zrobionej przezemnie :D ) dalo sie wpasc na to o co chodzi.

co bys zrobil i jaki bylby twoj stosunek gdyby ni stad ni zowad twoja dziewczyna zarwala(inaczej oberwala) od skina?
aha zeby nie bylo takie akcje widzialem a osoba ktora zadaje to pytanie (moja kolezanka ) wlasnie obrwala. za co? za nic :| dlaczego?

ehh juz nawet mi sie nie chde brac udzialu w tej dyskusji. to jest najprawdopodoobnij moja ostatnia wypowiedz w tym temacie.                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #151 dnia: 2003-12-22 (Pon), 23:23 »
co bys zrobil i jaki bylby twoj stosunek gdyby ni stad ni zowad twoja dziewczyna zarwala(inaczej oberwala) od skina?
aha zeby nie bylo takie akcje widzialem a osoba ktora zadaje to pytanie (moja kolezanka ) wlasnie obrwala. za co? za nic :| dlaczego?

A skąd pewność że ów osobnik od którego oberwała był skinem, a nie zwykłym hoolsem czy dresem?
Wygląd jeszcze o niczym nie świadczy.                    

Offline Daarth

• +
Skini
« Odpowiedź #152 dnia: 2003-12-22 (Pon), 23:26 »
wyglad nie swiadczy?? no w sumie nie ... czasem mozna nie wiedziec ze ktos jest skine. z kolei wiemy jak wygladaja hoolsi czy drechole. a tzw bbojowki skinheadowskie tez sie wyrozniaja wsrod tlumu. zolnierza od razu widzisz. to (juz nie pamietam jak sie ich nazywa) tych hmm inteligentnych nie poznasz.                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #153 dnia: 2003-12-22 (Pon), 23:58 »

jeszcze raz napisze chociasz mysle ze pomimo tej literoofki (notabene nie zrobionej przezemnie :D ) dalo sie wpasc na to o co chodzi.

No więc wziął bym kumpli i nakopał pseudo skina! Ale tak zareagował bym JA. Nie skin, nie patriota, nie żyd, tylko Mortas.

Na resztę pytań odpowiem później. Także skomentuję niektóre posty. Narazie muszę poznać lepiej świat Linuxa. :)                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #154 dnia: 2003-12-23 (Wto), 09:40 »
No więc wziął bym kumpli i nakopał pseudo skina! Ale tak zareagował bym JA. Nie skin, nie patriota, nie żyd, tylko Mortas.

To cos duzo tych pseudo skinow... W samym Sosnowcu doliczyl bym sie okolo 40, a w tym zadnego \"prawdziwego\"... Kiedys chodzilem w naszywce \"Nigdy wiecej nazizmu\", dostalem za nia wpierdol od skinow, to tez byli pseudo-skini? Czy osbnik z naszyta flaga Polski na lewym ramieniu, mowiacy ze nie wiem kim byl Hitler tez byl wg ciebie pseudo-skinem?? Hmmm, wiec w koncu kim sa ci PRAWDZIWI skini?? Bo ja juz nic nie wiem, a skinow w zyciu spotkalem duzo... Moze az za duzo...                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #155 dnia: 2003-12-23 (Wto), 11:07 »

To cos duzo tych pseudo skinow... W samym Sosnowcu doliczyl bym sie okolo 40, a w tym zadnego \"prawdziwego\"... Kiedys chodzilem w naszywce \"Nigdy wiecej nazizmu\", dostalem za nia wpierdol od skinow, to tez byli pseudo-skini? Czy osbnik z naszyta flaga Polski na lewym ramieniu, mowiacy ze nie wiem kim byl Hitler tez byl wg ciebie pseudo-skinem?? Hmmm, wiec w koncu kim sa ci PRAWDZIWI skini?? Bo ja juz nic nie wiem, a skinow w zyciu spotkalem duzo... Moze az za duzo...

Ci osobnicy z którymi się spotkałeś to mogli być zwykli hoolsi czy dresy.
Jak juz pisałem, wygląd jeszcze o niczym nie świadczy.
Są też ludzie tylko podający się za skinów, nie należący do tej subkultury,ani nie mają nic z nimi wspólnego.
Celem takich osobników jest zdyskredytowanie opinii o skinach i zwykły bandytyzm. Nic to nie ma wspólnego z ideałami patriotycznymi skinów.

Skin też nie musi mieć wcale ogolonej głowy.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #156 dnia: 2003-12-23 (Wto), 11:16 »
Wiec Saver, naprawde prawdziwych skinow o ktorych ty mowisz NIE MA. Wyglad o niczym nieswiadczy? No tak jasne, w tym wypadku napewno nie. Ale jak skini mnie leja i krzycza \"za ojczyzne\" to chyba juz o nich swiadczy?? Czy ty Saver jestes niedorozwiniety umyslowo ze czytac nie umiesz?? Skin nie musi miec ogolonej glowy... A punk nie musi miec irokeza, ale sa rzeczy dzieki ktorym rozpoznasz skina czy punka... Moze mi powiesz ze to zwykli ludzie?? Nie roznia sie niczym od typowego szarego czlowieka spotkanego na ulicy...

P.S. Gdzie dowody ze Zydzi to najbardziej rasitowski narod?? Czyzbys takich dowodow nie posiadal?                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #157 dnia: 2003-12-23 (Wto), 11:30 »
Wiec Saver, naprawde prawdziwych skinow o ktorych ty mowisz NIE MA. Wyglad o niczym nieswiadczy? No tak jasne, w tym wypadku napewno nie. Ale jak skini mnie leja i krzycza \"za ojczyzne\" to chyba juz o nich swiadczy?? Czy ty Saver jestes niedorozwiniety umyslowo ze czytac nie umiesz?? Skin nie musi miec ogolonej glowy... A punk nie musi miec irokeza, ale sa rzeczy dzieki ktorym rozpoznasz skina czy punka... Moze mi powiesz ze to zwykli ludzie?? Nie roznia sie niczym od typowego szarego czlowieka spotkanego na ulicy...

P.S. Gdzie dowody ze Zydzi to najbardziej rasitowski narod?? Czyzbys takich dowodow nie posiadal?

Dowody,że żydzi to najbardziej rasistowski naród na swiecie nas otaczają. Choćby wydarzenia w Palestynie - co żydzi wyrabiają z biednymi Palestyńczykami.
Ich(żydów) działalność najlepiej świadczy o ich rasiźmie.

Jest wiele wypowiedzi żydów świadczących o tym, choćby rabina Weissa z Nowego Jorku,który publicznie oczernia Polaków(zresztą nie tylko on) , gadając bajki , że Polacy w okupację mordowali żydów(a nie Niemcy), że Polacy budowali obozy zagłady itp. \"rewelacje\".
Zresztą takie wypowiedzi nie dotycza tylko Polaków ale wszystkich innych narodów.
Bo żydzi uważają się za nadludzi. Wierzą,że przyjdzie mesjasz i wytraci wszystkie narody a oni zapanują nad światem na wieki.
To jest czysty rasizm, rodem z trzeciej rzeszy.

I nie wmówisz mi że to nie jest rasizm ze strony żydów.
Trzeba byc ślepcem żeby tego nie widzieć.

Sam mi zarzucasz \"niedorozwinięcie\" a może spójrz na siebie żydofilu co?
To ma byc konstruktywna dyskusja,a zamienia się w rzucanie mięsem i to nie z mojego powodu :|                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #158 dnia: 2003-12-23 (Wto), 11:46 »
Dowody,że żydzi to najbardziej rasistowski naród na swiecie nas otaczają. Choćby wydarzenia w Palestynie - co żydzi wyrabiają z biednymi Palestyńczykami.

Buhehehehhe. No tak ci biedni Palestynczycy sa niewinni jak baranki, a te zamachy to propaganda TV inflirtowanej przez Zydow :lol:  :lol:  :lol: .

Jest wiele wypowiedzi żydów świadczących o tym, choćby rabina Weissa z Nowego Jorku,który publicznie oczernia Polaków(zresztą nie tylko on) , gadając bajki , że Polacy w okupację mordowali żydów(a nie Niemcy), że Polacy budowali obozy zagłady itp. \"rewelacje\".

To ze czesc Polakow pomagala w budowie obozow, to ze Polacy ulegli Niemieckiej propagandzie to jest fakt historyczny, chyba ze uwazasz ze nasze szkoly tez sa inflirtowane przez Zydow??

Zresztą takie wypowiedzi nie dotycza tylko Polaków ale wszystkich innych narodów.
Bo żydzi uważają się za nadludzi. Wierzą,że przyjdzie mesjasz i wytraci wszystkie narody a oni zapanują nad światem na wieki.

Owszem, Zydzi uwazaja sie za narod wybrany... To czesc ich religi, to swiadczy o tym ze uwazaja sie za nad ludzi?? To czemu Palestyna jeszcze nie sprubowala przejac swiata i zgladzic inne narody??

A teraz przeczytaj swoja wypowiedz z 4 razy... I potem postaraj sie zrozumiec ze przedewszystkim jestesmy ludzmi... Dopiero potem narodami. Oceniasz caly narod po politykach Zydow?? Hmm, to w tym wypadku polacy to debile i zlodzieje, gdyz taki jest nasz rzad...
Sam mi zarzucasz \"niedorozwinięcie\" a może spójrz na siebie żydofilu co?
To ma byc konstruktywna dyskusja,a zamienia się w rzucanie mięsem i to nie z mojego powodu

Ja mam powod, nienawidze debili i rasistow. Ci z drugiej grupy czesto naleza tez do pierwszej, ale dlaczego sam sie zastanow.                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #159 dnia: 2003-12-23 (Wto), 13:17 »
Buhehehehhe. No tak ci biedni Palestynczycy sa niewinni jak baranki, a te zamachy to propaganda TV inflirtowanej przez Zydow :lol:  :lol:  :lol: .

A żebyś wiedział,że Palestyńczycy są niewinni  :twisted: . Ich jedyną winą jest to że nie dają się zabić i wynarodowić z ojczystej swojej Ziemi.

Jest wiele wypowiedzi żydów świadczących o tym, choćby rabina Weissa z Nowego Jorku,który publicznie oczernia Polaków(zresztą nie tylko on) , gadając bajki , że Polacy w okupację mordowali żydów(a nie Niemcy), że Polacy budowali obozy zagłady itp. \\\"rewelacje\\\".  
To ze czesc Polakow pomagala w budowie obozow, to ze Polacy ulegli Niemieckiej propagandzie to jest fakt historyczny, chyba ze uwazasz ze nasze szkoly tez sa inflirtowane przez Zydow??

To są bzdury wyssane z brudnych żydowskich paluchów  :twisted:
Chyba nie bierzesz poważnie \"rewelacji\" o polskich obozach zagłady? Chyba aż tak ogłupiony nie jesteś.

Żydom nawet nie przeszkadza w oczernianiu Polaków fakt,że najwięcej odznaczeń sprawiedliwy wśród narodów świata mają właśnie Polacy.

Owszem, Zydzi uwazaja sie za narod wybrany... To czesc ich religi, to swiadczy o tym ze uwazaja sie za nad ludzi?? To czemu Palestyna jeszcze nie sprubowala przejac swiata i zgladzic inne narody??

Palestyna? O czym ty mówisz? Palestyna to nie Izrael. To Izrael ma wpływy na całym świecie i swoją polityką zagraża całemu światowemu pokojowi.
Oczywiście to wszystko odbywa się cichcem.
Nawet Europejczycy - 70% badanych przez poważny instytut badań społecznych uznało Izrael za zagrożenie.
A jeżeli bycie wybranym to część ich religii jak twierdzisz , to dlaczego w religii katolickiej czy innych nie ma takiego pojęcia \"naród wybrany\"?
Z tego wynika,że żydzi uzurpują sobie prawo do \"bycia narodem wybranym\" przez Boga... pytanie tylko jakiego Boga.

A teraz przeczytaj swoja wypowiedz z 4 razy... I potem postaraj sie zrozumiec ze przedewszystkim jestesmy ludzmi... Dopiero potem narodami. Oceniasz caly narod po politykach Zydow?? Hmm, to w tym wypadku polacy to debile i zlodzieje, gdyz taki jest nasz rzad...

Tak jesteśmy ludźmi, a ludzie tworzą wspólnotę zwaną narodem,a każdy naród ma swoją mentalność. Dlatego Niemcy znacznie różnią się od Polaków, itd.
Natomiast mentalność żydów powoduje że stawiają się oni ponad innymi narodami, nawet ponad Bogiem czasami. Ciągle się kłócą z Panem Bogiem.
I to nie jest ocena narodu tylko i wyłącznie po politykach, ale po prostu po ludziach.

Sam mi zarzucasz \\\"niedorozwinięcie\\\" a może spójrz na siebie żydofilu co?  
To ma byc konstruktywna dyskusja,a zamienia się w rzucanie mięsem i to nie z mojego powodu  
Ja mam powod, nienawidze debili i rasistow. Ci z drugiej grupy czesto naleza tez do pierwszej, ale dlaczego sam sie zastanow.

Ale to cię nie upoważnia do nieszanowania poglądów innych i rzucania mięsem.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #160 dnia: 2003-12-23 (Wto), 14:13 »
A żebyś wiedział,że Palestyńczycy są niewinni  . Ich jedyną winą jest to że nie dają się zabić i wynarodowić z ojczystej swojej Ziemi.

Taaak, i zabijanie niewinnych ludzi w tym i obcokrajowcow uwazasz za bronienie wlasnego narodu??
To są bzdury wyssane z brudnych żydowskich paluchów  
Chyba nie bierzesz poważnie \"rewelacji\" o polskich obozach zagłady? Chyba aż tak ogłupiony nie jesteś.

No tak, w szkole na Histori uczy mnie Zydowka. Polacy to narod swiety i niedopuscil sie zadnej zbrodni?? Kazdy polak jest krystalicznie czysty?? :lol:
Palestyna? O czym ty mówisz? Palestyna to nie Izrael. To Izrael ma wpływy na całym świecie i swoją polityką zagraża całemu światowemu pokojowi.
Nawet Europejczycy - 70% badanych przez poważny instytut badań społecznych uznało Izrael za zagrożenie.
A jeżeli bycie wybranym to część ich religii jak twierdzisz , to dlaczego w religii katolickiej czy innych nie ma takiego pojęcia \"naród wybrany\"?
Z tego wynika,że żydzi uzurpują sobie prawo do \"bycia narodem wybranym\" przez Boga... pytanie tylko jakiego Boga.

Oczywiscie chodzilo mi o Izrael, myslalem o czyms innym a napisalem co innego :wink: . A z Izraela takie zagrozenie jak z Saddama, zadne. Czy pojecie Bog musi zawsze oznaczac twoj Bog?? A ile zbrodni w imie boga chrzescijanskiego katolicy popelnili?? Hitler tez wierzyl w Boga. Ale czy tego samego co ty?
Tak jesteśmy ludźmi, a ludzie tworzą wspólnotę zwaną narodem,a każdy naród ma swoją mentalność. Dlatego Niemcy znacznie różnią się od Polaków, itd.
Natomiast mentalność żydów powoduje że stawiają się oni ponad innymi narodami, nawet ponad Bogiem czasami. Ciągle się kłócą z Panem Bogiem.
I to nie jest ocena narodu tylko i wyłącznie po politykach, ale po prostu po ludziach.

Rozczaruje cie Saver. Mentalnosc wynika w wychowania w danym srodowisku, nie z krwi... To ze jestes taki a nie inny wynika nie z twojego pochodzenia ale z wychowania. Ilu znasz Zydow ze ich tak oceniasz?? No powiedz?

Wybacz, ale szanowanie pogladow rasistowskich jest dla mnie herezja. A miesem rzucam jak psom, one to lapia  :twisted: .                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #161 dnia: 2003-12-23 (Wto), 16:47 »
A żebyś wiedział,że Palestyńczycy są niewinni  . Ich jedyną winą jest to że nie dają się zabić i wynarodowić z ojczystej swojej Ziemi.

Taaak, i zabijanie niewinnych ludzi w tym i obcokrajowcow uwazasz za bronienie wlasnego narodu??

Palestyńczycy już nie mają wyjścia. Świat ich opuścił, tak jak nas podczas II WŚ.
Dlatego rozumiem cierpienia Palestyńczyków.

To są bzdury wyssane z brudnych żydowskich paluchów  
No tak, w szkole na Histori uczy mnie Zydowka. Polacy to narod swiety i niedopuscil sie zadnej zbrodni?? Kazdy polak jest krystalicznie czysty?? :lol:

Nadal nie odpowiadasz na moje pytanie :| Dużo więcej zbrodni popełnili żydzi na narodzie Polskim, działając w takich organizacjach jak: UB,SB,NKWD, za które nigdy nie zostali osądzeni, a dużą część zbrodni przypisując Polakom.

Oczywiscie chodzilo mi o Izrael, myslalem o czyms innym a napisalem co innego :wink: . A z Izraela takie zagrozenie jak z Saddama, zadne. Czy pojecie Bog musi zawsze oznaczac twoj Bog?? A ile zbrodni w imie boga chrzescijanskiego katolicy popelnili?? Hitler tez wierzyl w Boga. Ale czy tego samego co ty?

No i co będziesz się licytować? ;)
Żydzi w imie swojego Boga popełnili dużo więcej zbrodni niż przypisują innym narodom.

Rozczaruje cie Saver. Mentalnosc wynika w wychowania w danym srodowisku, nie z krwi... To ze jestes taki a nie inny wynika nie z twojego pochodzenia ale z wychowania. Ilu znasz Zydow ze ich tak oceniasz?? No powiedz?

Właśnie,że mentalość przenosi się z pokolenia na pokolenie. Dlatego np. Niemcy nie zmieniają się przez wieki i zawsze \"ordnung must sein\". Dlatego są takie różnice narodowe i kulturowe.

A poznałem wystarczająco dużo żydów, żeby mieć taki a nie inny pogląd o nich.
Cały czas też obserwuję co wyrabiają z Polską i ze światem.
A to się nie może podobać Polakom. Zresztą inne narody tez już tracą do nich cierpliwość.

Wybacz, ale szanowanie pogladow rasistowskich jest dla mnie herezja. A miesem rzucam jak psom, one to lapia  :twisted: .

Ja nie mam poglądów rasistowskich tylko patriotyczne.
Jak już pisalem nic osobiscie do żydów jako takich nie mam tylko do tego jak postępują.                    

Offline Davsar

• ++
Skini
« Odpowiedź #162 dnia: 2003-12-23 (Wto), 18:04 »
Dla mnie skini to tacy dresiarze z jakąś pseudo-ideologią. Dresiarze biją dla przujemności a skini dla pseudo-ideologiDla mnie skini to tacy dresiarze z jakąś pseudo-ideologią. Dresiarze biją dla przyjemności a skini dla pseudoideologi. A patriotami to byli nasi dziadkowie, którzy umierali w obronie ojczyzny podczas wojny. A nie skini, z których żaden pewnie nie podjąłby takiego poświęcenia, więc SAVER nie gadaj, że skini to patrioci, bo mnie krew zalewa, a żołnierze AK się w grobie przewracają.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #163 dnia: 2003-12-23 (Wto), 19:11 »
Hihihi, Lupin. Dyskutujesz z SAVEREM, hihi. Rissssspect.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #164 dnia: 2003-12-23 (Wto), 19:54 »
Ok SAVER, to na koniec dyskusji z toba, zanim dostaniesz ignora od kolenego uzytkownia przedstawie ci sytuacje... Poznales dziewczyne, zaczoles z nia gadac. Spedziles z nia cala noc, bylo zajebiscie. Laska cholernie ci sie podoba, ale na koncu okazalo sie ze jest Zydowka, pracuje jako wysoko postawiony urzednik w Polsce. Co bys zrobil??                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #165 dnia: 2003-12-23 (Wto), 21:21 »
Ok SAVER, to na koniec dyskusji z toba, zanim dostaniesz ignora od kolenego uzytkownia przedstawie ci sytuacje... Poznales dziewczyne, zaczoles z nia gadac. Spedziles z nia cala noc, bylo zajebiscie. Laska cholernie ci sie podoba, ale na koncu okazalo sie ze jest Zydowka, pracuje jako wysoko postawiony urzednik w Polsce. Co bys zrobil??

Taka sytuacja byłaby absolutnie niemożliwa ;)                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #166 dnia: 2003-12-23 (Wto), 21:41 »
ot i cala rozmowa z wami - w kolko powtarzacie to samo, a gdy brakuje wam argumentow - ucinacie temat :|                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #167 dnia: 2003-12-24 (Śro), 14:46 »
Po kilku dniach nieobecności wracam do dyskusji. Widzę, że robi się z niej istna wojna. Proszę wszystkich o nie unoszenie się i o spokojną kulturalną dyskusję. A teraz do rzeczy:

Kilka lat temu byłem na wakacjach w Danii. Miałem zaledwie nie więcej niż 10 lat. Jeździliśmy z rodzicami po wyspie bodajże Roma. Zwiedzaliśmy ją. Dojechaliśmy do jakiejś bramy. Mój ojciec wyszedł z samochodu. Po chwili całkiem fajnym wozem przyjechali pod bramę skini. Wystraszyłem się - wtedy o skinach wiedziałem tyle co Wy (czyli zabić obcokrajowca). Wyszli z auta i powiedzieli do mojego taty \"Dzień dobry\". Otworzyli sobie bramę i odjechali.
W Danii z tego co wiem skini mają swoje centrum. Tam spotykają się skini z całego świata. Czy nadal uważacie, że można ich policzyć na palcach?

a z tego co ja tu widzę, to jesteś rasistą
bo czepiasz się ich kultury i psychiki
koniec kropka
masz u mnie ignora
a w temacie udzielam się ostatni raz

Nie miał bym nic do Żydów, gdyby nie niszczyli Polski. Czy nasi przodkowie byli rasistami, bo walczyli z Niemcami? Skini współpracują ze skinami (ludźmi/obcokrajowcami) z całego świata. Rasista by tak raczej nie robił.

i znowu to samo, ludzie pisza, prosza o argumenty, a Wy dajecie im to samo gowno warte gadanie.
prosze odpowiedziec mi wiec na nastepujace pytania:
1. jaka jest ideologia skinow,

Skini walczą z wrogiem Polski. Chcą uczynić ją niezależną, nie zawachają się użyć siły w jej obronie. Tępią wszelkie plugastwo. Tak bym powiedział w skrócie.

2. czy maja jakis wyraznych \"przywodcow\"

Z pewnością. My ich znać nie możemy. Przywódcy działają zapewne w Danii. Zajmują się większymi sprawami. W Polsce w prawie każdym mieście istnieje conajmniej jedna grupa skinów (około 30 osobowa). W każdej gupie jest jeden przywódca, który ma swoich przywódców. Nie wiem jak to dokładnie jest.

3. jakie maja cele.

Realizowanie swojej idei.

4. jakimi srodkami daza do celow

Nie wiem gdzie się kończy granica pomiędzy skinem, a zwykłym patriotą, ale działają od zakłócania złych demonstracji, parad itp., po rozwieszanie plakatów z hasłami patriotycznymi.

5. gdzie dzialaja

Na całym świecie.

6. co mysla o sobie

Ubierają się po wojskowemu, uważają się za żołnierzy. Młodzi szturmowcy.

7. na podstawie jakich zrodel wyrabiaja opinie i czy porownuja z innymi zrodlami

Skini są badzo zorganizowani. Na pewno mają swoje metody. Zapewne jest to tajne. Wszyscy skini działają w \"podziemiu\".

8. co rozumieja przez patriotyzm

Z pewnością to samo co my. Poświęcają całe swoje życie dla Polski.

9. czy moze do nich wstapic pacyfista

Nie wiem. :( Myślę, że skinem może być każdy, kto ma taką samą ideę.

liczcie na moj dalszy glos w dyskusji

Liczymy, liczymy :).

Mortas ,jak babcię kocham ,kolejny antysemita.........

Jak babcię kocham, kolejny wszystko wiedzący po przeczytaniu jednego posta.

Wszyscy zgadzamy się co do jednego - pseudo skini są źli. Nikt z nas ich nie popiera. Podobnie jest z huliganami. Większość z nich nazywana pseudo kibicami to śmiecie, którzy nie mają pojęcia o prawdziwych huliganach (chociaż prawdziwych huliganów również nie popieram). Myślę jednak, że w przypadku skinów z przebierańcami nie jest tak źle i są żadko spotykani. Przynajmniej na pomorzu, gdzie grup prawdziwych skinów jest dużo.

Pseudo skini i wszyscy inni idioci przewracają śmietniki, biją ludzi, rozwalają wszystko co mają pod ręką, krzyczą... wandale, sadyści, chamy, głupki... Robią co chcą i nie kierują się żadnymi zasadami, czynią chaos. Lupin nie ma chyba im tego za złe? Punki dążą do chaosu prawda?

Skini zdają się być agresywni, źli, wrogo nastawieni do każdego. Nie są to jednak wcale źli ludzie czego dowodem może być ich muzyka pozbawiona przekleństw. Świadczy to o ich kulturze.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #168 dnia: 2003-12-24 (Śro), 15:19 »
Muzyka pozabawiona przeklenstw swiadczy o kulturze, o tak. Pozwole sobie zacytowac kawalek Konkwisty
Rudolf Hess, ofiara komunistycznych klamstw
Rudolf Hess, ostatni plomnien zgasl
Oddal swe zycie za wolnosc

Wole 100 razy kogos kto klnie niz kogos kto spiewa takie bezdety....                    
I chuj.

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #169 dnia: 2003-12-24 (Śro), 15:24 »
Są różni skini. Ja osobiście popieram bardziej tych co nie lubią Hitlera, ale w zacytowanych przez Ciebie słowach nie widzę nic złego.
PS: Zaktualizowałem posta. Przeczytaj końcówkę.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Skini
« Odpowiedź #170 dnia: 2003-12-24 (Śro), 15:36 »
Mortas, nic zlego w tym nie ma? Odsylam do podrecznikow do Historii... Wiesz ze duza ilosc skinow/nacjonalistow uwaza ze Holocaust nieistnial? Ze to niby jest wymysl Zydow...

Mortas, owszem mam i to za zle bo Punki maja swoje doktryny ktore chca wprowadzic w zycie. A jakie? Poszukaj sobie w internecie  :twisted: . Milego czytania.                    
I chuj.

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #171 dnia: 2003-12-24 (Śro), 16:11 »
Mortas, nic zlego w tym nie ma? Odsylam do podrecznikow do Historii... Wiesz ze duza ilosc skinow/nacjonalistow uwaza ze Holocaust nieistnial? Ze to niby jest wymysl Zydow...

Że holkaust istniał to jest prawda, ale faktem również jest to, że holokaust został przez żydów mocno wyolbrzymiony :|
I teraz żydzi szantarzują holokaustem cały świat(a szczególnie Niemców i Polaków). Twierdzą ponadto,że wyłącznie żydzi zginęli w obozach zagłady, o tym ilu Polaków i ludzi innych narodowości zginęło w ogóle przemilczają.
A Polaków również mnóstwo zginęło.

Mortas, owszem mam i to za zle bo Punki maja swoje doktryny ktore chca wprowadzic w zycie. A jakie? Poszukaj sobie w internecie  :twisted: . Milego czytania.

Jakie doktryny? Make peace don\'t war? ;)                    

Offline Emill

• +++
Skini
« Odpowiedź #172 dnia: 2003-12-24 (Śro), 16:17 »
Saver --> to ostatnie to chyba idea technikow... :P chociaz nie, ta brzmi \"make love, not war\" :D                    

Offline Davsar

• ++
Skini
« Odpowiedź #173 dnia: 2003-12-24 (Śro), 20:38 »
Znalazłem takie coś w internecie:

Skinheads FAQ

1. Kim są młodzieńcy skinheads?
To tajemnica skinów. Postronnym obserwatorom żartują, że są patriotami. W ten sposób sprawdzają, czy obserwatorzy są idiotami. Jeśli obserwator uwierzy, to dla skina jest oczywistym, że takiego idiotę można traktować jako kandydata na skinheada.

2. Czy skins 88 współdziałają z jakimiś organizacjami?
Tak, skini współpracują z NOP - Nadmiernym Ośmieszeniem Polski, KPN - Kompromitacją Polski Niepodległej, ONR - Organizacją Narodów Radzieckich i wieloma innymi.

3. W jaki sposób nacjonaliści skinheads oraz ich alter ego zwane bezhoojigans ( hooligans ) kibol \'s wspierają polską rację stanu?
Narodowcy 88 skinheads, kibole itp. masowo wykupują depilatory polskiej produkcji.

4. Czy narodowiec skinheads 88 to prawdziwy Polak?
Nie, skini porozumiewają sie własnym językiem i czasem są źle zrozumiani. Tak naprawdę chodzi o to, że marzeniem skinheada jest zostać prawdziwym pulokiem, lub chociaż żeby taki mu wyrósł. Ponieważ jednak jest to niemożliwe zmuszeni są udowadniać swą męskość w inny sposób.

5. Dlaczego skini mają krotkie fryzury?
Skini bardzo nie chcą upodabniać się do wszystkiego co inne. Jak wiadomo Indianie twierdzili, że ile włosów tyle rozumu. Indianie mieli długie włosy i byli mądrzy. Skini nie chcą być mądrzy. Wiadomo też, że Samson miał długie włosy i był silny w pojedynkę. Skini nie chcą być tacy jak Samson wolą być silni w kupie (stąd ich pasja do długotrwałego przebywania w toalecie).

6. Dlaczego skinheadzi określają siebie narodowcami, nacjonalistami, patriotami itd.?
Bo lubią kompromitować i ośmieszać Polskę.

7. Co znaczy tak chętnie stosowany przez skinów symbol 88 ?
W skinowskim slangu 8 oznacza ósmą literę alfabetu, czyli \"h\". Jak już wspomniano skini marzą o prawdziwym puloku. Było to też marzenie ich kretyńskiego ideału. Dlatego ciagle lamentują \"hój hitler\".

8. Jak zdaniem skinheadów i narodowców powinno wyglądać godlo polskie?
Ideałem skinheadów i (pseudo) narodowców, m.in. tych z Nadmiernego Ośmieszenia Polski, jest fryzura na bardzo krótko. Niedopuszczalnym jest dla nich by godło Polski nie pasowało do ich ideałów. Dlatego sugerują podobną fryzurę dla orła białego. Dłuższe opierzenie narodowego orła kojarzyłoby im się z hippisami.

9. Jak nacjonalizm tłumaczy świat?
Wszystko przez masonów, cyklistow i wielbłądów!

10. Dlaczego skinheadzi i narodowcy nie lubią punków i hippisów?
Tolerancyjne nastawienie punków i hippisów buduje pozytywny obraz Poslki. Skinheadzi i (pseudo) narodowcy jako ksenofobowie wolą Polskę ośmieszać i kompromitować.

11. Dlaczego skinheadzi nie chcą do Unii Europejskiej?
Boją się, że ich Niemcy kupią do ogródka.

12. Dlaczego skinheads używają słów anglojęzycznych?
Bo mają kłopot z językiem polskim.

13. Dlaczego skini i kibole chodzą we flekach?
Bo kaftany bezpieczeństwa są zbyt drogie.

:D                    

Offline Koki

• +++++
Skini
« Odpowiedź #174 dnia: 2003-12-24 (Śro), 21:10 »
No no, ale dyskusja...

A najgorsze jest to, że już nie wiem, co myśleć.

To, że skini nie są \'be\' - możliwe. Możliwe, że skini są tak samo \'be\' jak my gracze, strzelający do kolegów ze szkoły, i tak jak RPGowcy, wyznający szatana. Przez media to już naprawdę - paradoksalnie - nic nie wiadomo, bo gadają o tym, o czym ludzie chcą słuchać - sensacja to podstawa, a jak nie ma, to się wyolbrzymia i już jest.

Możliwe, że prawdziwi skini mówią dzień dobry, dziękuję, a i motylków nie noszą przez cały czas.

Widzicie, dużo tego możliwe. Ja zawsze byłem przekonany, że skini to naziści i rasiści, a tutaj SAVER mówi, że to obrona Polski. Kto wie, może to prawda, a my wszyscy spotykaliśmy tylko pseudo-skinów?

A żydzi... szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, co żydzi mogą zrobić. Takie śmieszne rabinki-bidulki z brodami. No ale faktem jest, że w dzisiejszych czasach pieniądze to władza, a władza to pieniądze, nie trzeba mieć wyglądu troglodyty i siły He-Mana(Nawiasem mówiąc, He-Man jest satanistyczny - widziałem program w szkole, i tam mówili ;)). Nie wiem tylko, po co mieliby niszczyć Polskę.

A może, SAVER, ci żydzi, o których ty słyszałeś, to były właśnie czarne owce? Tak jak gracze-mordercy i RPGowcy-sataniści?

Może, może... nikt nic nie wie.

Uplink: \"Trust is a weakness.\" :]                    

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #175 dnia: 2003-12-25 (Czw), 01:44 »
Skini 88 to skini wielbiący Hitlera. Są chyba jedyni. Też natknąłem się na ten tekst, ale tego typu teksty można znaleźć o wszystkich.                    

Offline SAVER

• ++
Skini
« Odpowiedź #176 dnia: 2003-12-25 (Czw), 02:16 »
No no, ale dyskusja...

A najgorsze jest to, że już nie wiem, co myśleć.

To, że skini nie są \'be\' - możliwe. Możliwe, że skini są tak samo \'be\' jak my gracze, strzelający do kolegów ze szkoły, i tak jak RPGowcy, wyznający szatana. Przez media to już naprawdę - paradoksalnie - nic nie wiadomo, bo gadają o tym, o czym ludzie chcą słuchać - sensacja to podstawa, a jak nie ma, to się wyolbrzymia i już jest.

Możliwe, że prawdziwi skini mówią dzień dobry, dziękuję, a i motylków nie noszą przez cały czas.

Widzicie, dużo tego możliwe. Ja zawsze byłem przekonany, że skini to naziści i rasiści, a tutaj SAVER mówi, że to obrona Polski. Kto wie, może to prawda, a my wszyscy spotykaliśmy tylko pseudo-skinów?

A żydzi... szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, co żydzi mogą zrobić. Takie śmieszne rabinki-bidulki z brodami. No ale faktem jest, że w dzisiejszych czasach pieniądze to władza, a władza to pieniądze, nie trzeba mieć wyglądu troglodyty i siły He-Mana(Nawiasem mówiąc, He-Man jest satanistyczny - widziałem program w szkole, i tam mówili ;)). Nie wiem tylko, po co mieliby niszczyć Polskę.

A może, SAVER, ci żydzi, o których ty słyszałeś, to były właśnie czarne owce? Tak jak gracze-mordercy i RPGowcy-sataniści?

Może, może... nikt nic nie wie.

Uplink: \"Trust is a weakness.\" :]

Koki> Sam więc widzisz,że nie wszystko jest tak proste, tak różowe jak podaje ogólnie TVP  i tzw. \"opiniotwórcza\" prasa.
Zdając się na nie ,  widzi się wydarzenia na świecie wyłącznie przez ich pryzmat,który nie daje pełnego obrazu prawdy.
Dlatego warto i trzeba sięgać po źródła niezależne,czasem niszowe, ale znajdujące się jeszcze w polskich rękach.
By nie dać się ogłupić do reszty.Właśnie takie czasopisma jak: \"ANGORA\", \"Tylko Polska\", \"Najwyższy Czas!\" itp.
Ukazują np. drugą stronę medalu - choćby konflikt w Palestynie, pokazany z drugiej strony barykady, jak konflikt widzą Palestyńczycy.

Piszą o rzeczach nieraz trudnych,bolesnych, ale taka jest rzeczywistość :|
A ukazywanie prawdy ,bywa niewygodne dla ludzi wysoko u władzy, nic więc dziwnego, że jest tępione wszelkimi dostępnymi środkami i sposobami.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Skini
« Odpowiedź #177 dnia: 2003-12-25 (Czw), 21:41 »
O, Konkwista mega jest. Ale Legion lepszy 100 razy : \"stalowa zbroja, błyszczący miecz, elita świata, słowiańska kreeeeew\"; jakby ktoś miał wczesne kawałki Legionu na mp3 to proszę do mnie.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Skini
« Odpowiedź #178 dnia: 2003-12-26 (Pią), 13:18 »
A żebyś wiedział,że Palestyńczycy są niewinni  :twisted: . Ich jedyną winą jest to że nie dają się zabić i wynarodowić z ojczystej swojej Ziemi.
hm... faktycznie te skurwysyńskie terrorystyczne pomioty są niewinne. masz rację. 100% zgody!

Saver, piszesz takie rzeczy i chcesz, żeby ludzie z tobą rozmawiali jak z człowiekiem? popatrz jaki dałeś popis nietolerancji i nieuzasadnionej, bezsensownej, a przede wszystkim ogromnej wrogości. nienawiść aż spływa z tego tekstu. na podstawie tego tekstu, uważam, że twoje przekonania, jak i ty sam, są chore.

Ja nie mam poglądów rasistowskich tylko patriotyczne.
Jak już pisalem nic osobiscie do żydów jako takich nie mam tylko do tego jak postępują.
hehe. dobry dowcip, słuchaj, może ty nie powinienneś być narodowcem, tylko jakimś komikiem? mam rozumieć, że nie jesteś antysemitą, ale tych żydów to byś pozabijał, tak? ;>

W Danii z tego co wiem skini mają swoje centrum. Tam spotykają się skini z całego świata. Czy nadal uważacie, że można ich policzyć na palcach? (...) Wszyscy zgadzamy się co do jednego - pseudo skini są źli. Nikt z nas ich nie popiera.

oczywiście, że można ich policzyć na palcach. zapomniałeś wspomnieć jaka jest liczba tych z całego świata wobec ilości mieszkańców naszej ziemi. procentowo pewnie niewielka.
dalej, być może i skini (tacy prawdziwi, inteligentni) istnieją. ba, oni napewno istnieją! tego nie da się zaprzeczyć, ale nie da się również zaprzeczyć, że tak naprawdę są oni kroplą w morzu bezrozumnej machiny do niszczenia wszystkiego co obce i odmienne. tak naprawdę są niewidoczni, zalani przez tłumy tych łysych dzieciaków, którzy nie potrafiąc znaleźć autorytetu w rodzinie przyłączają się do bojówek i tam uzewnętrzniają całą agresię. tam wyżywają się, za wszystkie krzywdy, którymi obarczył ich los. odbierają sobie od życia należność za brak rodziny, brak miłości, brak zrozumienia. zwłaszcza, że \"honor\", \"ojczyzna\", \"patriotyzm\" oraz \"bohaterska walka\" brzmią tak ślicznie, tak kusząco... któż nie chciałby być bohaterem? złuda... nothing more...

PS. Saver, jeśli nie nauczysz się cytować poprawnie postów zawierających dwa (lub więcej) cytatów, zrobię ci parudniowego no-post\'a (czytać oczywiście będziesz mógł), żebyś miał czas na trenowanie, aż się nauczysz.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Mortas

• +
Skini
« Odpowiedź #179 dnia: 2003-12-26 (Pią), 14:01 »
Saver, piszesz takie rzeczy i chcesz, żeby ludzie z tobą rozmawiali jak z człowiekiem? popatrz jaki dałeś popis nietolerancji i nieuzasadnionej, bezsensownej, a przede wszystkim ogromnej wrogości. nienawiść aż spływa z tego tekstu. na podstawie tego tekstu, uważam, że twoje przekonania, jak i ty sam, są chore.

Jak byś wiedział jak Żydzi krzywdzą Polskę i Polaków także byś ich nienawidził.

W Danii z tego co wiem skini mają swoje centrum. Tam spotykają się skini z całego świata. Czy nadal uważacie, że można ich policzyć na palcach? (...) Wszyscy zgadzamy się co do jednego - pseudo skini są źli. Nikt z nas ich nie popiera.

oczywiście, że można ich policzyć na palcach. zapomniałeś wspomnieć jaka jest liczba tych z całego świata wobec ilości mieszkańców naszej ziemi. procentowo pewnie niewielka.
dalej, być może i skini (tacy prawdziwi, inteligentni) istnieją. ba, oni napewno istnieją! tego nie da się zaprzeczyć, ale nie da się również zaprzeczyć, że tak naprawdę są oni kroplą w morzu bezrozumnej machiny do niszczenia wszystkiego co obce i odmienne. tak naprawdę są niewidoczni, zalani przez tłumy tych łysych dzieciaków, którzy nie potrafiąc znaleźć autorytetu w rodzinie przyłączają się do bojówek i tam uzewnętrzniają całą agresię. tam wyżywają się, za wszystkie krzywdy, którymi obarczył ich los. odbierają sobie od życia należność za brak rodziny, brak miłości, brak zrozumienia. zwłaszcza, że \"honor\", \"ojczyzna\", \"patriotyzm\" oraz \"bohaterska walka\" brzmią tak ślicznie, tak kusząco... któż nie chciałby być bohaterem? złuda... nothing more...

Jestem pewny, że wiele młodzieży przebranej za skinów nawet nie zna idei skinów. Nie można każdego podobnego do skina człowieka nazywać skinem. W każdej szkole panuje jakiś styl. W jednej skejtowski, drugiej metalowy, a są też takie, gdzie wszyscy ubierają się jak skini. Czy można w takim razie nazwać tych uczniów skinami? Pseudo skini to zwykli ludzie nie kierujący się żadnymi wspólnymi zasadami. Są to grupy kumpli, młodzież, która musi się wyszumieć taka sama jak dresiarze, pseudo skejci i kibole. Na szczęście działają tylko na swoich osiedlach.

Skini są zorganizowani i działają na całym świecie. Skini walczą, ich praca daje owoce i jest ich więcej niż Wam się zdaje. W Polsce kilka tysięcy. Procentowo to mało, ale takie kilkudziesięcio osobowe grupy mogą zrobić dużo dobrego. Niezależni polscy żołnierze bez względu na rząd walczą dla dobra Polski, a nie rządu. Moim zdaniem są oni bardzo potrzebni i pożyteczni.