Autor Wątek: Nerdquiz  (Przeczytany 1376 razy)

Offline mucika

• +
Nerdquiz
« dnia: 2003-12-03 (Śro), 17:31 »
na stronie
nerdquiz.sgh.waw.pl
jest fajny quiz 3 pytania malo czasu i trza odpowiadac , najlepiej przy pomocy googli :P aha tu mozecie wpisywac ktore miejsce macie itd.                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline kpsk

• +++
Nerdquiz
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-12-03 (Śro), 18:21 »
Nie chce mi się rejestrować i w[isywac tych wszytskich poł, tylko pote, żebym odpowiedział na jakies 3 głupie pytania, i mnie to (ew.) rozśmieszyło (jeśli jets na odpowiednim poziomie...)...                    

Offline mucika

• +
Nerdquiz
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-12-03 (Śro), 19:49 »
na pytania mozna odpowiadac co 11 godzin , a pytania sa fajne ,czegos sie mozna dowiedziec , nauczyc ...                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Nerdquiz
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-12-03 (Śro), 21:09 »
Fajne fajne ale moj wynik byl zenujacy :D niestety to sprawdza tylko umiejetnosci szybkiego szukania na google                    

Offline Mortas

• +
Nerdquiz
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-12-25 (Czw), 13:55 »
Będę grał. Zobaczycie mnie nie długo na pierwszym miejscu! ;D                    

Offline _lili_

• +
Nerdquiz
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-12-25 (Czw), 18:04 »
jak dla mnie to git :biggt:
troche mnie zatkalo, jak sie okazalo, ze jakies niewiadomo jakie cuda trzeba robic, zeby polskie znaki moc wpisac :wink:  (no bo skad zwykly przecietny czlowiek moze to wiedziec :D), ale po raz kolejny Word okazal sie byc niezawodny i do wszystkiego :D
a pytania faktycznie ciekawe.. co prawda ogromna czesc dotyczy kompa i innych dziwnych urzadzen :wink:, ale to nic :D