Ankieta

Co sadzisz o urzywaniu skryptow?

Niemam nic przeciwko
1 (12.5%)
To cziterstwo- nalerzy tepic!
4 (50%)
Nie obchodzi mnie to
3 (37.5%)
Co to wogole sa te skrypyt?
0 (0%)

Głosów w sumie: 0

Głosowanie skończone: 2007-12-08 (Sob), 01:00

Autor Wątek: trudna sprawa skrypty  (Przeczytany 4684 razy)

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« dnia: 2003-06-27 (Pią), 16:06 »
Wlasnie jaka jest wasza opinia o urzywaniu skryptow, czy przystoi czy niegodzi sie nawet sithowi ich urzywac :D Oczywiscie mowa tu o jk2, jakby ktos niewiedzial :P                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline tymbeer

• +++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-27 (Pią), 16:13 »
A o jakie chodzi, bo w jk2 grałem tylko chwilkę?

Domyślam się że chodzi o czitowanie, tak?                    
...

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-27 (Pią), 16:34 »
no wlasnie tu jest problem czy mozna to uznac za czitowanie czy nie... mnie chodzi o gre mp a skrypty to poprostu kilka polecen wpisanych do .cfg ulatwiajacych walke- pod jednym klawiszem masz jakis kombos ktory wymaga kombinacji np 3 klawiszy...                    

Offline rednar

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-27 (Pią), 17:16 »
NIE :!:
To lameriada roku, zalosne....                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-27 (Pią), 17:31 »
[CzarnY\\\"]NIE :!:
To lameriada roku, zalosne....

Wielu tego urzywa...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-27 (Pią), 18:33 »
Jak dla mnie lamerstwo do potegi n gdzie n -] do nieskonczonosci.
Poza tym komba sa tak proste ze po kiego grzyba mam klawisz sobie zajmowac                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-27 (Pią), 19:07 »
chodzi tu o skutecznosc- niewierze ze za kazdym razem wychodzi ci jakis kombos zwlaszcza w walce, przy skryptach masz z 90 % skutecznosci- na 10 moze niewyjdze za 2 razy max...                    

Offline tymbeer

• +++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-27 (Pią), 20:42 »
Buu, ale syf. :D
Nie wiem jak w jk2, ale combosy zawsze nia mają mieć 100%. Pod jednym klawiszem?! Przecież taka walka traci sens...                    
...

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-27 (Pią), 21:02 »
moze i traci niewiem ale sie wygrywa a przynajmniej ma sie przewage...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-27 (Pią), 22:24 »
Tylko w jakim stylu. Jesli ty tak grasz to tobie juz podziekujemy                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-27 (Pią), 23:05 »

Tylko w jakim stylu.  

No i oto chodzi...

Jesli ty tak grasz to tobie juz podziekujemy

wyluzuj ja, wszystko ma swoje plusy i minusy roznica jest taka ze ja widze wszystko a ty tylko jedna strone... Wlasnie po to zadalem to pytanie... urzywanie skryptow jest lekkie latwe i rzyjemne, masa ludzi tak gra pytanie tylko czy jest to etyczne oto mi chodzi, w tym kierunku chce pociagnac rozmowe...

Ps. Jasne ze uzywam skryptow, sam napisalem taki co... zmienia kolor miecza wazleznosci od stylu :D no i pod szczalkami mam zmiane glosnosci muzyki/dzwieku :P                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-27 (Pią), 23:07 »
Jak sie jest dobrym to wygra sie z kazdym bez skryptow. A dla tych co czituja - noł rizpekt                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-27 (Pią), 23:12 »
problem w tym ze nigdy sie niekapniesz kiedy ktos uzyl skryptu, takie triki mozna wypatrzyc jedynie gdy sie dlugo siedzi na speku lub oglada dema :P                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-27 (Pią), 23:16 »
Mi wystarczy satysfakcja z tego ze wygrywam bedac czystym :D a jak ktos uzywa skryptow to na ogol widac to w jego zachowaniu, albo lami szczegolnie albo zachowuje sie jak inny kretyn. Taki sonuwabicz nie usiedzi na kulturalnych duelach                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-27 (Pią), 23:32 »
I tu sie mylisz... ja dlatego pytam sie o wasza opinie gdzyz uzywanie skryptow jest ogolnie zatwierdzone i powszechne (mniej w srodowisku jk)... popacz np. na q3 tam nikt sie niekrepuje skryptow na oficjalnych turniejach sie z nich korzysta ba glupi skrypt do rocketjumpa jest w standardzie dodawany do kturegos patcha... coz wg mnie jk2 nigdy nie bedzie (a juz napewno w polsce) prawdziwa scena to ciagle jest gra rekreacyjna, do ktorej sie zasiada w wolnej chilli, a dlaczego bo niema z niej pieniedzy i stosunkowo malo ludzi w nia gra, nieczarujmy sie scena q1 w samej polsce jest wieksza niz jk2... pogratulowac jedynie mozna fatalitiemu ze w ciagu roku zarobil ponad 100 tys $ z samego grania w Q3...                    

Offline Jarko

• Moderator
  • +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-28 (Sob), 00:28 »
W JK2 nie używam ale w CSie owszem chyba jednago albo dwóch (napewno na skok). Co do samych skryptów. Do puki nie powodują jakies ogromnej przewagi to ne mam nic przeciko nim.
W CS np są programy które po wejściu na serwer przeszukuja configi w poszukiwaniu tego czego tam być nie powinno. Oczywiście nie jest to nie do ominięcia no ale sama idea jest dobra.                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-28 (Sob), 00:33 »
Wlasnie jest kilka rodzaii skryptow- mozna sobie zbindowac np kombosa na niemieskim stylu (crouch- foward-attack) ale i mozna sobie ztworzyc skrypt odpowiadajacy za wygraniezwarcia- takiego skrypta nikt nieprzeklika...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-28 (Sob), 11:33 »
Tylko ze wygranie zwarcia w zasadzie nic nie daje bo kazdy szanujacy sie grac nie dobije lezacego. I wlasnie wtedy widac kto gra powaznie a kto rekreacyjnie. Zarabianie pieniedzy na graniu szczerze mowiac mnie nie interesuje, w jk2 gram dla klimatu i dlatego ze cholernie mi sie podoba.                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-28 (Sob), 13:06 »
Zle postrzegasz kogos kto ma skrypty- to niezawsze sa dzieciaki ktore atakuja gdy masz wylaczony micz czy jak akorat piszesz cos w konsoli... czasem podczas zwarcia traci sie hp niewiele ale jednak...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-28 (Sob), 13:10 »
Dla mnie tacy osobnicy są rownoznaczni z dzieciakami, nic na to nie poradze                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-28 (Sob), 13:38 »
Nie no spoko masz prawo do swoiej opini, poprostu skryptowca nie poznasz po tym ze dobija po wygranym zwarciu...                    

Offline rednar

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-07-02 (Śro), 15:19 »
Keir :arrow: Piotr uzywa skryptow :confused: Lamer roku :/
Jak ktos jest cienki w jk2, a chce sobie \"pomoc\" w grze, to niech w ogole nie gra :confused:                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-07-02 (Śro), 16:50 »
Faktycznie uzywa? masz dowod? ale wcale mnie to nie dziwi, czasem mu za dobrze wychodzilo                    

Offline rednar

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-07-02 (Śro), 17:31 »
Uzywal, teraz niewiem
Dowod, mialem kiedys, juz nie mam ;]                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-07-02 (Śro), 20:11 »
udowodnic kozystanie z chamskich skryptow jest trudno, wzasadzie jest tylko 1 droga- miec cfg kogos takiego...                    

Offline Victor

• ++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-07-04 (Pią), 13:20 »
zalezy od gracza czasem jest ok czasem nie to zalezy tylko od sumienia a ps te turnieje  ostatnio w colina 3 był do wygrania pentium 3GHz super komp                    

Offline igrok

• +
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-07-04 (Pią), 13:36 »
Heh jak gra jest popularna torobia turnieje z zajebistymi nagrodami, szkoda ze jk2 niejest tak popularny zeby robic turnieje :[ ... moze jk3 cos zmieni...                    

Offline Kokeeno

• ++
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-07-06 (Nie), 20:17 »
Co prawda do JK2 skryptów nie używam, ale idea nie jest taka zła. Dla przykładu w xvt mam zbindowaną pod przycisk joya sekwencję wwwwwwwwwwwww - jak praktycznie każdy, kto gra gunboatami, bo takie walki wykończyłyby klawiaturę w kilka dni...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Azghal

• Gość
trudna sprawa skrypty
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-08-01 (Pią), 02:14 »
Piotr używa skryptów o czym się przekonałęm na własne oczy... Wpadł kiedyś do mnie (obaj mieszkamy w Warszawie) i grać jakos niepotrafił (mam 2 komputery) a z domu coś mu czasem wychodzi... a jak u mnie przegrywał walke po walce to mówił ,ze nieumie grac na innej klawiaturze niż domowej (grał łąćznie z 2 h więc sądze ,ze nawet jakby to była prawda to by się przystosował...)

A co do skryptów to nieużywam ich nigdy ich nieużywałem i niebęde uzywał... a pozatym to one są badziewne... jak już uruchomisz coś takiego to prawie niekontrolujesz postaci... to tak jakby przewaga świerzego ludzkkiego umysłu (bez skryptów) na doprogramowanym komputerem który tylko powtarza wyuczone czynności (ze skryptami)...

Drugą sprawą to jest to ,ze niewiem jak wy ale ja gram w jk2 intuicyjnie... stapiam się w jedność z mieczem i walcze... niemyśle o tym co robie... a tutaj mam 5 skryptów na kalwiaturze + poruszanie + myszke... jak wtedy grać... nijak...

Skrypty do jakiejkolwiek gry świadczą o głupocie ich urzytkowników (jak niepotrafią grać normalnie to niech w to wogule niegrają...) i powinno to być tak zrobione ,ze pliku z configiem (sterowaniem itd) nieda sie edytować w jaki kolwiek sposób... w tedy by niebyło skryptów... mam nadzieje...