Autor Wątek: Czy to możliwe?  (Przeczytany 2657 razy)

Offline ble

• +
Czy to możliwe?
« dnia: 2003-11-26 (Śro), 20:30 »
Zobaczcie sami: http://info.onet.pl/833291,69,1,0,120,686,item.html

Moim zdaniem to nieprawda jest. Ale różne rzeczy są na świecie, więc nic nie wiadomo :D                    

Offline Steffek

• +++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-11-26 (Śro), 20:42 »
Czytalem dzisiaj o tym w fakcie... i musze powiedziec, ze nie zdziwlo mnie to za bardzo :D Tyle juz slyszalem o wyczynach tych Hindusow (i innych takich). Biegaja boso po ogniu, rozwalaja glowa deski, laza po scianach, biegaja z predkoscia porownywalna do motoru, wyginaja sie jakby byli z gumy, nie jedza nie pija a chodza i zyja ;) Bog jeden wie co oni tam jeszcze wyczyniaja ;)

A co do tego facia... Moze i nie je tyle lat. Moze podja... Kto go wie?                    

Offline Davsar

• ++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-11-26 (Śro), 20:43 »
Są rzeczy na tym świecie, które się filozofom nawet nie śniły. :D  A tak serio to jest chyba niemożliwe. Chyba, że Hindusi są z kosmosu. :D                    

Offline Psedlo`s

• ++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-11-26 (Śro), 21:24 »
a może poprostu jednak należy zmienić religie i koniec z wydatkami na żywność :D, atak na serio, to ja niewiem, jak to możliwe                    
solitaire:18494 39s

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-11-26 (Śro), 21:35 »
Ja wiem że w Polsce żyje człowiek tóry nic nie jadl od chyba 13 lat ale pił normalnie etc. i żyje nadal                    

Offline Psedlo`s

• ++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-11-26 (Śro), 21:41 »
a może, poprostu ten facio dużo przebywał np. w wilgotnych piwnicach, gdzie po przez płuca uzupełniał mu sie niedobór wody, a reszta niezbędnych pierwiastków i sórowców, poprostu nieświadomie połykał, takie rzeczy jak niewielki żyjątka klasy pajęczaki, bądź też do jego ust dostawały sie jakieś świnstwa które zaspokajały jego zapotrzebowanie                    

Offline Olhado256

• +++++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-11-26 (Śro), 22:05 »
Po pierwsze - skoro te debile ze szpitala nawet nie pomyślały, żeby sprawdzić, czy ten człowiek faktycznie ma otwór w podniebieniu, o którym mówi, to wszystkie wyniki ich badań można włożyć między bajki. Sensacje ogłoszone przez lekarzy z jakiegoś indyjskiego zadupia to nie są wiarygodne wiadomości. Dopóki NASA go nie zbada, nie ma się czym podniecać. Natomiast ten człowiek nie jest jedynym, który żyje bez jedzenia - nawet w Polsce istnieje sekta ludzi, którzy twierdzą, że żywią się energią z kosmosu. I też nikt nie był w stanie udowodnić im oszustwa, ale też żaden poważny lekarz nie zgodził się ich przebadać. Mój sceptycyzm każe to włożyć między bajki (to po prostu zaprzecza prawom fizyki), ale być może faktycznie coś jest na rzeczy. Poczekam na wyniki poważnych i wiarygodnych badań, zanim wyrobię sobie opinię na ten temat.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Psedlo`s

• ++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-11-26 (Śro), 22:22 »
Jedzenie to wstrętny nałuk, raz sie sprubujie i niemożna sie wyrwać, ale wieżąc w ten artykuł, niektóży sie wyłamujią temu nałogowi :D                    

Offline azul

• +
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-11-26 (Śro), 22:42 »
Po pierwsze - skoro te debile ze szpitala nawet nie pomyślały, żeby sprawdzić, czy ten człowiek faktycznie ma otwór w podniebieniu, o którym mówi, to wszystkie wyniki ich badań można włożyć między bajki. Sensacje ogłoszone przez lekarzy z jakiegoś indyjskiego zadupia to nie są wiarygodne wiadomości.

hehe \"zadupia\".... szkoda że na nasze postrzganie tego kraju decydujący wpływ mają zdjęcia biednych wiosek z prowincji; bo nowoczesnej zabudowy jakos w TV nie pokazują za często, a jest tego znacznie wicej niż u nas... ale to temat na inna dyskusje   :wink:
aha jeszcze jedno, to \"zadupie\", w którym jest ten szpital ma grubo ponad 2mln mieszkańców.

Mój sceptycyzm każe to włożyć między bajki (to po prostu zaprzecza prawom fizyki), ale być może faktycznie coś jest na rzeczy. Poczekam na wyniki poważnych i wiarygodnych badań, zanim wyrobię sobie opinię na ten temat.

też pozostaje sceptyczny i to bardzo...choć, kto wie.....                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Olhado256

• +++++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-11-26 (Śro), 22:59 »
azul =] nie chodziło mi o zadupie w sensie cywilizacyjnym, tylko naukowym. Może to i prawda, że myślę stereotypami, ale jakoś trudno mi brać na poważnie rewelacje hinduskich naukowców. Szczególnie, jeśli są to rewelacje, które przeczą zdrowemu rozsądkowi.                    
w stanie spoczynku

Offline azul

• +
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-11-26 (Śro), 23:09 »
azul =] nie chodziło mi o zadupie w sensie cywilizacyjnym, tylko naukowym. Może to i prawda, że myślę stereotypami, ale jakoś trudno mi brać na poważnie rewelacje hinduskich naukowców. Szczególnie, jeśli są to rewelacje, które przeczą zdrowemu rozsądkowi.

ja to rozumię i mysle podobnie o tych \'rewelacjach\'; zaznaczam jednak pewne fakty, o ktorych często zapominamy....
zadupie w sensie cywilizacyjnym, tylko naukowym

właśnie w takich sądach trzba być ostrożnym, bo można sie bardzo pomylić (jak w tym przypadku). :wink:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Bienio

• +
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-11-27 (Czw), 17:38 »
Hindusi to Obcy! To jedyne logiczne wyjaśnienie.
Są na tym świewcie rzeczy, co się nawet filozofą nie śniły. Po tym chyba przwracają się ze zdziwienia w grobach!                    

Offline keksik

• +
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-11-28 (Pią), 15:28 »
Moim zdaniem to nieprawda.
Czlowiek musi jesc, zeby dalej zyc i poprostu to jest niemozliwe, zeby ten facet jedziena do ust nie bral przez tyle lat.
Co prawda, lekarze nie moga zaprzeczyc, ze nic nie jadl, ale nie wiedza od jak dawna. Moze ten czlowiek poprostu brzuch sobie przeczyscil ;) i mial pusty :D i tak nie moga mu udowodnic, ze jadl :P                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Olhado256

• +++++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-11-28 (Pią), 15:41 »
keksik =] czytałaś ten artykuł w ogóle? Oni go trzymali pod obserwacją przez 10 dni i w tym czasie nic nie jadł i nie pił.                    
w stanie spoczynku

Offline Koki

• +++++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-11-28 (Pią), 21:34 »
...ale jego pęcherz wchłaniał mocz spowrotem, a bez jedzenia można miesiąc wytrzymać bez takich \'bajerów\'.

Szczerze mówiąc, newsy z Onetu traktuję jak te z \'Claudii\' czy \'Życia na gorąco\'. Czyli po prostu ich nie czytam, bo nie warto :P

Ale komentarze niekiedy(Np. w tym przypadku) rządzą :D                    

Offline _lili_

• +
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-11-28 (Pią), 22:42 »
...ale jego pęcherz wchłaniał mocz spowrotem, a bez jedzenia można miesiąc wytrzymać bez takich \'bajerów\'.

moc - mozna... (chyba) ale w jakim stanie bylby czlowiek, ktory do tej pory normlanie sie odzywiajac, robi sobie miesieczna \'przerwe\'?
raczej w nienajlepszym.. szkoda, ze nie pokazali zdejcia tego faceta.. ciekawa jestem jego \'postury\'.. zreszta, jakby nie bylo, to nie jest normlane :D i jezeli ten hindus mowi, ze go bogowie poblogoslawili, to jestem sklonna w to uwierzyc :D (do kitu z nauka i racjonalnym wytlumaczeniem :wink: )...                    

Offline Olhado256

• +++++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-11-28 (Pią), 23:41 »
w jakim stanie bylby czlowiek, ktory do tej pory normlanie sie odzywiajac, robi sobie miesieczna \'przerwe\'?

Miesięcznej przerwy wielu ludzi by nie przeżyło. Tego Hindusa zamknęli na 10 dni, ale nawet po tym czasie powinien być wycieńczony, jeśli faktycznie nic nie jadł i nie pił. A on sobie poszedł na pustynię do swojej pustelni - znaczy zdrowy był.                    
w stanie spoczynku

Offline Steffek

• +++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-11-29 (Sob), 10:46 »
szkoda, ze nie pokazali zdejcia tego faceta.. ciekawa jestem jego \'postury\'.. zreszta, jakby nie bylo, to nie jest normlane :D

Ja widzialem zdejcie tego faceta (o ile wierzyc faktowi) i musze powiedzeic, ze facet grubasem nei jest :P Ale tez nie jest przesadnym chudzielcem. Co prawda jest chudy, ale niezle sie trzyma jak na czlowieka ktory 68 lat nic nie jadl, ani nie pil ;)                    

Offline keksik

• +
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-12-01 (Pon), 20:10 »
keksik => czytałaś ten artykuł w ogóle? Oni go trzymali pod obserwacją przez 10 dni i w tym czasie nic nie jadł i nie pił.

pewnie przed obserwacja poszedl do Mc\'Donalda  :wink:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Ssendas

• ++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-12-01 (Pon), 21:04 »
gdyby tam poszedl to by umarl z otrucia organizmu  :twisted:                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Smirfon

• +
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-12-19 (Pią), 20:43 »
Bzdura. A propo robiono 250 dniowe kontrolowanie głodówki w laboratorium a więc 10 dni to nic.                    
Gwardia umiera, ale nie poddaje się.

Offline SAVER

• ++
Czy to możliwe?
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-12-19 (Pią), 21:10 »
Czytalem dzisiaj o tym w fakcie... i musze powiedziec, ze nie zdziwlo mnie to za bardzo :D Tyle juz slyszalem o wyczynach tych Hindusow (i innych takich). Biegaja boso po ogniu, rozwalaja glowa deski, laza po scianach, biegaja z predkoscia porownywalna do motoru, wyginaja sie jakby byli z gumy, nie jedza nie pija a chodza i zyja ;) Bog jeden wie co oni tam jeszcze wyczyniaja ;)

A co do tego facia... Moze i nie je tyle lat. Moze podja... Kto go wie?

Ciekawy artykuł :)
A swoją drogą są rzeczy na świecie,które nie dają się naukowo wyjaśnić. Tak jak ten przypadek.
Po prostu czasem trzeba odrzucić naukowe myślenie i podejść bardziej abstrakcyjnie.

Podam inny przykład: Np. bąk jest(według oficjalnych praw fizyki i aerodynamiki) za duży, za ciężki, a jednak lata.

Dokładnie zbadali jego parametry(wielkość i szybkość ruchu skrzydeł itp.) i wyszło naukowcom,że bąk absolutnie nie powinien latać w świetle nauki.

Przypadek tego człowieka przeczy oczywiście prawom fizyki, ale fizyki nam znanej.

Pozostaje jeszcze fizyka nieznana ludzkości,tu leży sedno.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka